Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kdo získal prestižní cenu v globálně se ochlazujícím světě? Uchvatitel Prahy, nebo zelená dětská lékařka? A co Andrej Babiš?

Kdo získal prestižní cenu v globálně se ochlazujícím světě? Uchvatitel Prahy, nebo zelená dětská lékařka? A co Andrej Babiš?

19. 12. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší rozuzlení ankety, proti níž je kupříkladu Sportovec roku bezvýznamnou epizodou

Spřátelený server Antimeloun.cz vyhlásil již pátý ročník své prestižní ankety Meloun roku. Oceněni jsou ty význačné osobnosti politického života, jež nejvíce tahají lidem z kapes peníze, lžou a škodí přírodě.

PP

Největší zelený zločinec:

1. místo: Tomáš Hudeček, uchvatitel Prahy (Za blokování dostavby tunelu Blanka jen kvůli svému politikaření, čímž zahltil Letnou tisíci automobilů, za svévolné uzavírky Smetanova nábřeží jen pro svou exhibici a kvůli bivakování černých obchodníků s kdečím, čímž zahltil auty Malou Stranu, za nápad se seznamovacím vagonem metra jen proto, že u něj doma v Olomouci metro není a v Praze se Hudeček nemá kde se seznamovat, protože ho odevšad vyhoděj, a za červencový návrh cyklostezky o šířce 3.5 metru přímo na magistrále s tím, že tím by prý se po magistrále přepravilo denně o 20 tisíc lidí víc.)

2. místo: Andrej Babiš (za trvalé prosazování biopaliv, na kterých vydělává miliardy, přestože i sama Evropská agentura pro životní prostředí oznámila, že biopaliva škodí přírodě a je nutno je omezit.) 

3. místo: Čestmír Klos (Neuměl psát o hudbě, tak začal psát články oslavující ekoteroristy. Ve své novinářské jednostrannosti nemá obdoby dokonce mezi nejtvrdšími zelenými fanatiky.) Stejný počet nominací obdržela Dagmar Kjučková. (Léta maří znovuotevření tradiční šumavské cesty přes Modrý sloup, po které putovaly po staletí karavany Zlatou stezkou. Kjučková obelhává řadu institucí tvrzením o údajném výskytu tetřeva v této lokalitě, ten ale hluše toká leda v jejích snech.)

Nejhorší zelený zločin:

1. místo: Blokování dostavby tunelu Blanka

2. místo: Vydírání stavebních firem na stavbě D8 (zeleným aktivistou a opakovaně souzeným vyděračem Lubomírem Studničkou)

3. místo: Zablokování přechodu přes Modrý sloup.

Nejblbější zelený plk:

1. místo: „Globální oteplování je nezpochybnitelných faktem.“ (ČTK ve článku Hladina oceánu vzroste podle IPCC do roku 2100 až o 82 cm. ČTK tento plk vypustila navzdory tomu, že právě citovaný IPCC ve své dotyčné zprávě přiznává, že od roku 1998 již žádné oteplení nebylo zaznamenáno.) 

2. místo: „Zákon o Šumavě vyčlení nové pozemky na území národního parku pro výstavbu sedmi tisíc domů“ (Programový ředitel hnutí Duha Vojtěch Kotecký lhal o textu zákona o NPŠ)

3. místo: „Romské děti astmatem netrpí a nikdy netrpěly.“ (Dětská lékařka a zelená fanatička z Radvanic Eva Schallerová se tímto výrokem snažila zpochybnit výzkum, který vyvracel její obvinění firmy Arcelor Mittal, že způsobil na Ostravsku vyšší výskyt astmatu u malých dětí. Sama své tvrzení postavila na tom, že prý vyšetřila astma i u tříletých dětí, což u této věkové skupiny není možné. Následný výzkum, který její tvrzení vyvrátil, pak zpochybnila tím, že do něj neměli lékaři zahrnovat romské děti, protože ty přece nikdy nekašlou.)

Novinka letošních Vánoc: spějeme k ochlazení!

Globální oteplování? NE, v současnosti dochází k ochlazování, tvrdí teď vědci. Letošní studené arktické léto totiž znamenalo rekordní nárůst ledové pokrývky oceánu, což vede odborníky k tomu, že předpovídají nástup globálního ochlazování. Uvedl to nedělní Daily Telegraph. 

Led pokrývající Severní ledový oceán narostl letos o 60 procent ve srovnání s loňskou pokrývkou. To můžeme přirovnat k téměř milionu kilometrů čtverečních. Severozápadní námořní trasy od Atlantiku do Pacifiku zůstaly zamrzlé po celý rok, což už přinutilo lodě, aby změnily své cesty.

Pokud jsou informace o nárůstu ledu správné, bylo by to v rozporu s počítačovými prognózami hrozícími katastrofickým oteplováním. Zpráva přichází několik let poté, co vědci předpověděli, že Arktida bude do roku 2013 bez ledu.

Přes původní prognózy, hlavní světová střediska pro výzkum klimatu nyní už připouštějí, že došlo k “pauze” v globálním oteplování od roku 1997. I dlouhodobé teplotní cykly Severního ledového oceánu naznačují, že svět může být nyní blíže období let 1965-1975, kdy byl jasný trend ochlazování. V té době dokonce někteří vědci předpovídali nástup doby ledové.

„Nacházíme se už trendu ochlazování, což si myslím, že bude pokračovat nejméně v příštích 15 letech. Není pochyb o tom, že oteplování z 80. a 90 let bylo zastaveno,“ řekl profesor Anastasios Tsonis z Univerzity ve Wisconsinu.

 PP


Tagy článku

Doporučujeme

Vitamín C proti koronaviru: Proč se nemluví o úspěchu čínských lékařů? Zoufalý New York se tajně inspiroval. Sexy droga je drahá droga. Vakcína napřesrok nás spasí, nebo zabije? Média nám poví, co si máme myslet

Vitamín C proti koronaviru: Proč se nemluví o úspěchu čínských lékařů? Zoufalý New York...

Všechno je jinak: Farmabyznys nás  nechce léčit. Proč jsou tak skvělé výsledky homeopatie v Indii i jinde? A proč o nich nesmíme vědět? Očkování proti viru bude tragédie. Hrůza z levné a bezpečné alternativy

Všechno je jinak: Farmabyznys nás nechce léčit. Proč jsou tak skvělé výsledky homeopatie...

NEJČTENĚJŠÍ

Začíná osmanský zábor Středomoří: Turecko chce obsadit řecké ostrovy. Kdy vypukne regulérní válka? Facka už i Spojeným státům. S podporou NATO. Další vlna imigrantů se spouští opět naplno

Začíná osmanský zábor Středomoří: Turecko chce obsadit řecké ostrovy. Kdy vypukne regulérní...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky