Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Již také muži napodobují Angelinu Jolie: Šílenství uměle vyvolaného strachu se šíří ... jako rakovina.
Popisek: Angelina Jolie | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Již také muži napodobují Angelinu Jolie: Šílenství uměle vyvolaného strachu se šíří ... jako rakovina.

24. 5. 2013

Tisk článku

Mike Adams Mapujeme další důsledky kampaně, na jejímž počátku hollywoodská celebrita oznámila, že si nechala z preventivních důvodů uříznout ňadra.

Jakou moc mají mainstreamová média snad už nikdo nepochybňuje. Jak chytlaví jsou někteří nejistí lidé, kteří napodobují domnělé autority, je také dobře známo. Vznikají situace tak absurdní, že na ně není možné pohlédnout jinak než s humorem. I když poněkud černým.

pp

Mike Adams

Chirurgové zpočátku proti

Angelina Jolie už je příkladem nejen pro ženy. Inspiruje dokonce i muže, aby si také dali odstranit některé reprodukční orgány. Podle serveru IBtimes je jistý Brit prvním mužem, který si dal chirurgicky odstranit prostatu, protože je nositelem genu BRCA2, jenž za jistých okolností může způsobovat rakovinu prsu. Jeho „bratříčka“, gen BRCA1, proslavila právě oboustranná mastektomie Angeliny Jolie. A její veřejné vystoupení.

IBtimes píše: „Chirurgové nejprve odmítali mužům operaci provést, protože možnými následky zákroku je neplodnost, inkontinence a sexuální dysfunkce.“

Teď už je všechno jinak. Z vyřezávání zdravých orgánů se stává móda pro každého –  včetně mužů!

pp

Mediální boom, který má nahnat ženy do náruče miliardového byznysu se strachem z rakoviny, má možná hlubší rozměr.

Nová móda: pokrokové sebezmrzačení

Posedlost sebemrzačením pomocí moderní medicíny se rychle šíří a chirurgové se této módní tendence bystře chápou, protože si uvědomují, že jim osud nadělil pěkný dárek – zákroky na lidech, kteří je nepotřebují, mohou vydělat majlant.

Konec konců chirurgie není mamutí průmysl jen proto, že většina chirurgů svou profesi praktikuje pouze na lidech, kteří mají k zákroku zdravotní důvod. Proč si klást zbytečné meze, když osud přihraje takovou příležitost? Je přece mnohem výnosnější přesvědčit lidi, aby si dali odstranit zdravé orgány!

Někteří chirurgové proto přiživují faktor strachu. Roger Kirby, hlavní chirurg při oné preventivní operaci prvního mužského „pacienta“, řekl listu Sunday Times: „Vědomí, že jste nositelem genu BRCA2 vám visí nad hlavou jako Damoklův meč. Žijete ve stavu neustálého strachu. Jsem si jist, že další muži, kteří jsou nositeli genu BRCA2, budou následovat  a podstoupí operaci.“

Řezat, řezat, řezat!

Brzy se jistě objeví další celebrity, které podpoří tento způsob sebemrzačení, už proto, že je to módní, zkrátka cool.

Angelina Jolie by si měla Bradovu prostatu naložit do zkumavky a nosit ji na krku, jako to činila s krví Billyho Boba Thortona.

Poté bychom měli založit „Nadaci pro odstranění kůže“, která by podporovala chirurgické odstranění celé pokožky u lidí, kteří by jednoho dne mohli dostat rakovinu kůže... což jsme v podstatě všichni.

Což takhle „Společnost pro prevenci rakoviny prsu u mladých žen“, která bude odřezávat prsy devítiletým dívkám, než na ně doopravdy přijde puberta. Hlavně řekněte své holčičce, jak moc ji máte rádi, než zabere anesteze. To přece hodné maminky dělají, ne?

A co chlapci, proč bychom jim měli přestat obřezávat předkožku hned po narození? Mrzačení penisu je ve vztahu ke dnešním medicínským monstrozitám teprve zahřívací kolo. Proč nenechat dětem odstranit tlusté střevo, aby nenesly riziko, že zemřou na rakovinu tlustého střeva? A proč jim rovnou nenechat uříznout varlata, aby byla jistota, že nikdy v budoucnosti nebudou čelit riziku rakoviny varlat?

Je to šílenství. Je to nechutné. Je to šokující. A přesto se to právě teď děje. Především kvůli aktivistkám typu Angeliny Jolie, které veřejnost infikovaly revoluční myšlenkou, aby si ženy daly uříznout zdravá ňadra, přestože k tomu není žádný medicínsky obhajitelný důvod.

pp

    Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie je přesně načasovaná. Nejde jen o životy podvedených žen, je také válkou o patentové vlastnictví genů.

Sám sobě strašidlem – dejte si uříznout všechno, co vás děsí

Tak jsme se dopracovali k poslednímu kolu řezničiny prováděné na nemocné a dementní společnosti – mít zdravé orgány už nestačí. Teď si budeme odřezávat orgány jen ze strachu z možné budoucí nemoci – ze strachu, který je naprosto iracionální a přifukovaný především rakovinovým průmyslem. Tento strach je medicínskou verzí strašidla, o němž si děti myslí, že se jim v noci schovává pod postelí.

Ženy, dejte si pozor, strašidlo zvané rakovina prsu si pro vás přijde! Raději si rovnou uřízněte orgány, než onemocní, abyste mohly zaujmout totálně zenový postoj k životu. A hlavně si  nevšímejte řečí o tom, že lze žít zdravý život a tím snížit riziko rakoviny téměř na nulu. Pomocí normální stravy, potravin bohatých na živiny, potravinových doplňků, cvičení a dalších jednoduchých změn životního stylu je to prosté, ale v médiích se o tom nic nedozvíte. Vše, co dnes slyšíte ve veřejném prostoru je: UŘÍZNOUT!

Revoluce v medicíně: Co kdyby...

Jíte moc zmrzliny? Nechte si uříznout kus žaludku! (Bariatrická chirurgie, tj. léčba obezity chirurgickým zmenšením žaludku)

Začal bolet žlučník, protože se přecpáváte tučným jídlem? Vemte na něj skalpel! (Dnes v USA běžný chirurgický zákrok)

Myslí vám to moc rychle? Nechte si přefiknout spojení s corpus callosum (běžný postup v psychiatrii)

Moc se potíte? Nechte si vyoperovat potní žlázy! (Velmi populární chirurgický zákrok na Taiwanu a v Číně)

Vykašlete ne na riziko operace a anesteze, poškození nervů, aktivní jizvy, absurdně vysoké účty za pobyt v nemocnici a invalidizující následky chirurgického zákroku. Nic z toho vás nemusí zajímat. Chcete-li být jako hollywoodská hvězda Jolie, musíte nějakou tu jizvu na těle i na duši vydržet!

pp

Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty

Zaveďme bezplatnou linku 800 na operace z úzkosti

Pokládáte takovou myšlenku za příliš velkou nadsázku? Nic dnes už není nadsázka, všechno je možné, pokud se do toho média a celebrity opravdu opřou. Už vidím ten slogan z úst slavného herce či herečky:

Volejte 800-šmik-šmik ještě dnes a objevte svou novou, bezrizikovou, bezstarostnou osobnost! Chirurgové čekají se skalpely v rukou na připravené. Žádný orgán pro preventivní zákrok není příliš velký, ani příliš důležitý! Račte vstoupit!

Volejte 800-šmik-šmik a připravte si kartičku pojišťovny, která vám umožní BEZPLATNOU konzultaci s naším zkušeným týmem pro zdravotně pokrokové zmrzačení. Náš nejlepší odborník dosud odstranil 147 prsů a je připraven vypořádat se s dalšími!

Připravujeme se na rok 2014: Zájezdy s oboustrannou mastektomií s naší cestovní kanceláří! Odjíždíte ustarané, vracíte se ve stavu naprostého blaha, protože víte, že vaše teoreticky nebezpečná ňadra vás už nemohou zabít! Duševní klid je přece k nezaplacení, plus navíc už nikdy nebudete muset kojit!

Sebezmrzačení pro kutily

Na rok 2015 pak připravujeme opravdový hit: Orgánofik pro kutily – na prsy a prostaty!

Žádnou část těla nemá smysl skladovat doma, pokud by vás mohla zabít ve spánku – to dá rozum, ne? Nebudete přece žít se strašlivým vědomím, že máte šanci 1:1000, že umřete na nějakou nemoc, jen proto, že kašlete na prevenci. Řešte prostě problém jako takový v několika málo vteřinách, s pomocí nového Orgánofiku, schváleného FDA.

Orgánofik je schválený i hlavním cenzorem veřejného mínění, posvátným Hollywoodem. Ve vteřině ušmikne prsy, varlata, uši, nohy a ruce. Když přepnete do módu „Pokročilý uživatel“, můžete jej dokonce použít i k odstranění otravných ledvin a prostat! Dělá vám starosti vaše prostata? Vyhoďte svůj sexuální život oknem a ušmikněte si prostatu! A je pryč! A s ní i vaše starosti!

UPOZORNĚNÍ: Orgánofik byste nikdy neměli použít na nikoho jiného kvůli nebezpečí zranění. Užívejte jej výhradně na sebe! Před použitím si přečtěte informace v příbalovém letáku a bezpečnostní pokyny.

Koupíte ve všech obchodních domech a v řetězcích lékáren. Nekupujte levné napodobeniny vyrobené v Číně! Orgánofik se vyrábí v USA v americké kvalitě a jeho výrobci jsou na tuto špičkovou technickou vymoženost hrdí. Součástí balení je i 48voltová dobíjitelná lithiovo-iontová baterie, která vydrží na 2000 zmrzačení!

Pokud se domníváte, že tenhle skeč zachází příliš daleko, počkejte deset let, ale spíše méně. Uvidíte, že se stane realitou. Ještě před pár lety byla myšlenka, že by si ženy měly nechat chirurgicky odstranit prsy, i když nemají rakovinu, považována z medicínského hlediska za šílenství. Dnes je to móda a správná věc. Pokrok nezastavíš.

Článek vyšel na serveru NaturalNews

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Big Pharma: Globální mafie. Současná alopatická medicína neléčí příčiny nemocí. Hašení následků za cenu vyvolání ještě horšího onemocnění? Jsme obětí zhoubné vakcinace a nevědeckých omylů. Byznys je byznys

Big Pharma: Globální mafie. Současná alopatická medicína neléčí příčiny nemocí. Hašení...

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

NEJČTENĚJŠÍ

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí očkovaných zní z USA. Špička ledovce? Špinavá hra pod pláštěm medicíny. Šíření strachu všemi kanály. Přestala veškerá legrace

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky