Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Dát si dobrovolně uříznout zdravá ňadra je obludným výkřikem nejen současné medicíny. Angelina Jolie se stala součástí děsivé reklamy.
Popisek: Angelina Jolie | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Dát si dobrovolně uříznout zdravá ňadra je obludným výkřikem nejen současné medicíny. Angelina Jolie se stala součástí děsivé reklamy.

15. 5. 2013

Tisk článku

Petr Hájek Představa, že můžeme všechno v člověku vyměnit, uřezat, či naši budoucnost naplánovat, je hluboce mylná a nebezpečná.

Jde o součást slepé cesty, chybné ideové koncepce současné západní civilizace. Člověk není stroj. Také zdraví a nemoc jsou daleko komplexnější záležitost než předstírá „zdravotnický“ marketing, průmyslové odvětví dnes ekonomicky silnější než zbrojní. Především – primárně nejde o takzvaně odbornou ale postojovou otázku. O manipulaci naší svobodou.

pp

Hrdinka Jolie?

Mastektomii, tedy vyříznutí prsních žláz z obavy před rakovinou, podstupují také u nás nekonečné zástupy zdravých žen. Případ hollywoodské celebrity Angeliny Jolie, manželky Brata Pitta, tuto hrůzu pouze učinil velkým mediálním tématem. Ptejme se PROČ.

Joliina matka na rakovinu ženských orgánů zemřela. Pro herečku to byl strašný šok, ze kterého se téměř neuměla vzpamatovat. A protože jde i jinak podle jejích politických aktivit o osobu značně jednoduchou, a současně světově známou, dostala se do hledáčku farmaceutických firem a celého průmyslu zvaného spíše výsměšně  „zdravotnický“. Stala se typickou obětí tohoto nebezpečného produktu západní civilizace, ale pro svou naivitu současně i nosičem marketingového poselství.

Její manžel, slavný herec Brat Pitt, ji označil za hrdinku. Nejen proto, co dobrovolně podstoupila, ale také proto, že to zveřejnila. Oba se totiž domnívají, že tím dodají odvahu mnohým ženám ke stejnému kroku. Stali se však ve skutečnosti součástí reklamní kampaně. Jejím cílem je dodávat další „lidský materiál“ strašlivému průmyslu smrti.

Princip je vždy stejný

Nekonečně silná a bohatá zdravotnická a farmaceutická lobby postupuje vždy stejně: Vytvoří psychózu strachu a úzkosti. Dozvíme se, že je něco velmi nebezpečné – ale nebezpečí že lze předejít. Očkováním, farmaky, operacemi.

Právě tak Angelina. Lékaři udělali rodinný průzkum a zjistili, že jí údajně hrozí rakovina prsů. Dostane ji s 87% pravděpodobností. Rakovina vaječníků či dělohy se zase měla v budoucnu objevit s 50% pravděpodobností. To znamená fifty fifty. Jinými slovy – nic určitého o tom neumějí říci. Je stejně tak  pravděpodobné, že rakovinu jednou dostane, jako že ji nedostane. Mléčné žlázy v ňadrech však lékaři podle svých tajemných odborných metod označili za vysloveně ohrožené. Tak šla a nechala se rozřezat.

Případ Angeliny Jolie do této temné hry patří. Hraje se o naše životy, o naši svobodu. Jednotlivců i celých států a národů.

 Odmysleme si celou absurditu přesného procentuálního vyjádření. Jako prací prášky, které jsou přesně o 72% lepší než „běžné“. Jde o princip – a ten je vždy stejný. V případě zdraví či politiky je to vůbec nejviditelnější. Marketingové kampaně vytvářejí strach a nabízejí naději. Dvě hlavní osvědčené položky manipulace naší svobodou.

Antikuřácká propaganda

Úplně stejné je to například s antikuřáckou propagandou. Nikdo sice nedokázal, že kouření způsobuje rakovinu plic, ale stojí to na každé krabičce cigaret a stále to omílají v médiích lékařské „autority“. Autoritám většina lidí věří. Nebude je proto zajímat, že problém rakoviny plic je daleko komplexnější, hrají v něm roli mnohé faktory, stres a úzkost na místě prvním. Kouření je pak pouze jedním z mnoha, které se za specifických okolností mohou, ale také nemusejí  na fatálním onemocnění podílet.

Nemoci totiž obvykle začínají takříkajíc „v hlavě“. Je proto zcela nepochybné, že masívní antikuřácká propaganda má za následek obrovské spousty zmařených životů. Kancerofobie – strach z rakoviny – je daleko nejvážnější „rizikový faktor“ ze všech ostatních. Budou-li vám „autority“ denně opakovat, že třeba pití čisté vody nad určitý limit či z nějakého zdroje zvyšuje riziko rakoviny, mnozí snadno ovlivnitelní lidé touto chorobou onemocní.

Jde o život – a o svobodu

Žijeme v zajetí mystifikací a manipulací. Ty, které se týkají zdraví, patří k nejvíce nebezpečným. Brzy o tom  najdete na Protiproudu celý seriál upozorňující na nejkřiklavější z nich – podporované Světovou zdravotnickou organizací.

„Mé děti se už nemusejí bát, že ztratí kvůli rakovině matku,“ prohlásila „statečná a šťastná“ zmrzačená Jolie. A média to po ní opakují. Opravdu jí nepřeji nic zlého  - ale je to nevědomky rouhavé.

Typická situace, k níž mělo „zveřejnění“ strašlivé „hrdinské“ kauzy vést: Ve včerejších Událostech České televize o tomto tématu mluvil moderátor s lékařkou.

Úplně stejně postupují manipulátoři i v politických tématech.

„Je to jediné rozumné řešení,“ řekla „autorita“ Jana Prausová. Je to krok nesmírně správný a všechny ženy, které se do tohoto problému dostanou, by to takto měly řešit.“

Jinými slovy: Pokud lékaři „zjistí“, že patříte do rizikových skupin a pravděpodobnost že – cokoli – dostanete, je například stejná, jako že to nedostanete, padesát na padesát, máte jít podstoupit zcela zbytečný děsivý zákrok. A pak brát doživotně například hormonální farmaka a spoustu dalších chemických lahůdek. Že tím zvyšujete pravděpodobnost úplně jiné fatální choroby, je vedlejší. O tom vám již neřeknou. Tu bude zase léčit někdo jiný. Už se z toho nevyhrabete. Mají vás v rukou.

Vědecké věštění budoucnosti

Úplně stejně postupují manipulátoři v politických tématech. Například mystifikace s takzvaným globálním oteplováním planety a prognózami strašlivých nebezpečích, která lidstvu hrozí, vyústila kromě jiného v největší krádež veřejných peněz v historii samostatné České republiky. Jmenuje se to solární panely.

Nikdo samozřejmě neví, co přinese budoucnost. Bude-li, až se zítra ráno probudíme, slunce na obloze. A probudíme-li se vůbec. Ale zato máme plány na sto let dopředu, které nás již dnes stojí absurdní nejen ekonomické oběti. Tudy vedou kroky ke světovládě, ke ztrátě svobody, samostatnosti, rozhodování z vlastní hlavy.

V Bibli najdeme krásný příběh, jenž tuto pomatenou koncepci dobře ilustruje a vysvětluje. Je o boháči, který si nechal vystavět obrovské sýpky a naplnil je obilím. Byl šťasten. Teď už mu po dlouhá léta nebude hrozit nedostatek. Zajistil si budoucnost v blahobytu. V noci se mu ve snu zjeví anděl. Blázne, říká mu, co si to myslíš? Netušíš, že zítra zemřeš.

Nemáme všechno ve svých rukou. Nikdy se nestaneme stroji, u nichž je možné výměnou „součástek“ libovolně „prodlužovat životnost“. Sám život a smrt jsou totiž o něčem úplně jiném, než se podařilo vsugerovat převážné většině veřejnosti báječné technologické - a zdravotnické - západní civilizace. Právě proto spějeme k velkému maléru. Už vykukuje za dveřmi.

Případ Angeliny Jolie do této temné hry patří. Hraje se o naše životy, o naši svobodu. Jednotlivců i celých států a národů.

 pp
Tagy článku

Doporučujeme

Big Pharma: Globální mafie. Současná alopatická medicína neléčí příčiny nemocí. Hašení následků za cenu vyvolání ještě horšího onemocnění? Jsme obětí zhoubné vakcinace a nevědeckých omylů. Byznys je byznys

Big Pharma: Globální mafie. Současná alopatická medicína neléčí příčiny nemocí. Hašení...

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

NEJČTENĚJŠÍ

Babiš s Vojtěchem v posledním tažení: Nouzový stav jako první krok k povinné vakcinaci nepodvolených. Odbory Pro Libertate – jedna z metod odporu? Proti tupému Goliášovi s Davidovou chytrostí. Nepodvolme se!

Babiš s Vojtěchem v posledním tažení: Nouzový stav jako první krok k povinné vakcinaci...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky