Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ebola: Kdo má zájem na vypuknutí pandemie? Zachránce hlav bankovního sektoru a kat všech ostatních: Budeme se nadšeně vrhat do náruče diktátorů?

Ebola: Kdo má zájem na vypuknutí pandemie? Zachránce hlav bankovního sektoru a kat všech ostatních: Budeme se nadšeně vrhat do náruče diktátorů?

13. 10. 2014

Tisk článku

Květa Polhammer Lauterbachová dává do jasných souvislostí současné problémy trhů a pozoruhodně „zanedbanou“ pandemii, která se dost možná zvolna šíří do Evropy

V mainstreamových médiích se objevují v těchto dnech první úvahy o dopadu šíření epidemie eboly na burzu, například zde. Nikdo z nás nebude jistě pochybovat o devastačních účincích epidemie na hospodářství postižených regionů a o možném kolapsu celých ekonomik. 

PP

Kdo by měl zájem obchodovat s někým, kdo bojuje o svůj život a kdo by vůbec stál o kontakty s lidmi v pandemií postižené oblasti? Podle slov amerického prezidenta Baracka Obamy „největší nebezpečí pro lidstvo“. Těsně před nebezpečím ze strany ruského medvěda, a teprve na třetím místě umístěným nebezpečím přicházejícím od islámského státu.

Strach jako nástroj poslušnosti

Co mnoho lidí nechce vidět je, že právě strach bylo to, co nahnalo lidi dobrovolně do náruče fašistů, diktátorů a tyranů všeho druhu. Historie se – jako už po kolikáté - znovu opakuje. Očekávejme tudíž, že se již brzy objeví očkovací sérum proti ebole.

Zřejmě v okamžiku, kdy se stane situace v Evropě a jinde po světě katastrofickou. Ve středu zemřel tzv. „nultý americký pacient“, který přiletěl do USA z Libérie, kde přišel jako řidič dodávky do styku s nakaženou těhotnou ženou. Odvezl ji do nemocnice v Monrovii, kde ji pro nedostatek místa odmítli přijmout. Pak ji tedy odvezl zpátky domů, kde tato jeho sousedka zemřela.

Blíží se pandemie?

Samozřejmě, že při odletu v Libérii lhal a vyplnil do dotazníku, že do kontaktu s žádnou nakaženou osobou nepřišel a po příletu do USA se výsledek měření teploty ukázal jako negativní. Než ho konečně přijali do nemocnice, přišel mezitím do kontaktu minimálně s 50 lidmi.

Důvěra ve vlády, Evropský parlament, Evropskou komisi, ECB, Mezinárodní měnový fond, Světovou banku, ale i OSN, Světovou zdravotnickou organizaci WHO, která je prodlouženou rukou farmaceutické lobby, se pohybuje na bodě mrazu. Ani mediální propaganda zprofanovaných a korporátními elitami řízených médií nezabránila šíření pravdivých informací. Sociální bouře se stávají skutečností a naprogramovaný chaos se stále stupňuje. Slova Baracka Obamy o ebole jako největší hrozbě pro lidstvo je potřeba tedy brát skutečně vážně. Ale jak máme tuto hrozbu číst stejně jako Obama?

Největší starostí amerických médií je, kdo zaplatí za jeho pobyt v nemocnici. Pacient nebyl totiž pojištěn a na konto sbírky na úhradu těchto nákladů, zorganizované jeho příbuznými, přišlo 50 dolarů. Dnes byla uveřejněna zpráva, že v Srbsku bylo kvůli podezření na ebolu izolováno 700 osob a v Makedonii ve Skopje zemřel britský občan. Zatím je podezření rovněž na ebolu, nebyla však doposud prokázána.

Prevence není v plánu...

S ptačí chřipkou to nevyšlo. Proti povinnému očkování jsme se ubránili. Ebola je však zbraň jiného kalibru. Jakmile se stane situace neúnosnou, budou muset být přijaty drakonické totalitní zdravotní zákony, povinné očkování a testování. Strach přinutí lidi akceptovat mimořádné zákony, nastoupí diktátorský režim politického řádu, proti němuž se doposud – byť chabě, bráníme. Můžeme se pouze ptát:

  • Proč bylo přijato tak málo preventivních opatření proti šíření eboly?
  • Proč se mohou lidé v postižených oblastech volně pohybovat?
  • Jak to, že mohou cestovat z místa na místo i přes hranice?

Možná odpověď – a samozřejmě budeme označeni za konspirátory - je, že prevence možná není ani součástí plánu. Místo toho je do epicentra nákazy posíláno 3000 amerických vojáků. Připomeňme, že malá Kuba poslala do stejných oblastí kolem 50 lékařů a zdravotnický personál. Nejde spíš o zdroje surovin? Všechny postižené země totiž obchodují pilně s Čínou.

Ebola pro burzy

Západní svět je ekonomicky na pokraji kolapsu. Centrální banky zaplavily svět biliony peněz, které nemají žádnou hodnotu, akciové trhy jsou nafouknuté k prasknutí, statistiky jsou ohýbané podle přání politiků, všude se lže, manipuluje s cenami a podvádí. Centrální ekonomická lokomotiva Evropy Německo, které má zachraňovat celou eurozónu, zpomaluje a je již třetím kvartálem po sobě v poklesu proti stejnému období loňského roku. Finanční a dluhová krize, která byla vyvolána 0,123 procentní světovou elitou.

Pokud se člověk dívá na dlouhodobý vývoj financí a koupených politik, nemůže se ubránit dojmu, že toto světové jedno promile planetárních zbohatlíků a mocipánů trpí duševně úchylkou. Pomalu likviduje jednotlivé funkce evropských států a urychluje jejich demontáž. To, co ještě zbývá, má být vrženo do nesmyslného zbrojení.

Válka s Ruskem číhá za dveřmi a připravuje se propagandisticky krůček po krůčku. Zatím má sice jen podobu války studené, která byla vynucena Spojenými státy a jde na účet evropských daňových poplatníků, což přiznal klidně Joe Biden studentům na Harvardské univerzitě: "Evropané nechtěli sankce proti Rusku, my jsme je však přesvědčili". Ekonomická sebevražda v přímém přenosu.

PP koláž

Čtěte ZDE: Gatesova vakcína a US Army proti ebole: Nová „kauza prasečí chřipka“? Smrtící virus jako další hororová rekvizita z dílny mainstreamu? Alternativní média doporučují domácí léky

Nepolitika kontra globalizátoři

Faktem je, že lidé mají politiků plné zuby. V USA, ale i celé Evropě. Úpadek infrastruktury, růst nezaměstnanosti, bezvýchodná situace mladých, likvidace sociálního státu, úpadek vzdělávacího systému, kultury, cílený rozklad rodiny jako základu státu, pošlapávání práv a omezování demokracie, to především. A nad tím vším posvátnost bank a arogance zkorumpovaných politiků, zcela odtržených od reality. 

Část veřejnosti, která se aktivizuje proti plánům globálních elit, není sice početně silná jako v minulosti. Připomeňme hnutí v USA proti válce ve Vietnamu. Přece jen se však postupně organizuje mezinárodní odpor proti připravované smlouvě CETA a TTIP, které jsou ohrožením suverenity států a demokracie v Evropě. To se globalizátorům pochopitelně nemůže líbit. 

Naprogramovaný chaos

Důvěra ve vlády, Evropský parlament, Evropskou komisi, ECB, Mezinárodní měnový fond, Světovou banku, ale i OSN, Světovou zdravotnickou organizaci WHO, která je prodlouženou rukou farmaceutické lobby, se pohybuje na bodě mrazu. Ani mediální propaganda zprofanovaných a korporátními elitami řízených médií nezabránila šíření pravdivých informací. Sociální bouře se stávají skutečností a naprogramovaný chaos se stále stupňuje. Slova Baracka Obamy o ebole jako největší hrozbě pro lidstvo je potřeba tedy brát skutečně vážně. Ale jak máme tuto hrozbu číst stejně jako Obama?

Fašistický recept byl a je jasný

Mimořádná situace vyžaduje mimořádná opatření. Zhroucení trhů se může přičíst na vrub pandemii a pozornost od skutečných viníků, odpovědných za hospodářskou katastrofu, se tak snadno dá odvrátit.

Vypuknutí celosvětové pandemie by mohlo napomoci urychlit likvidaci suverenity národních států, které se začínají stavět na zadní. OSN, WHO, ale i cizí vojska mohou být vnímány v takové situaci jako „zachránci lidstva“. Bojujeme přece proti společnému nepříteli. Jde o válku, kterou Barack Obama vyhlásil vůči epidemii eboly. Na milionovém pohřebišti by tak mohla vyvstat konečně jedna světová vláda.

Připomeňme slova německého ministra financí Wolfganga Schäubleho: „Když budeme mít krizi, můžeme také dosáhnout politické unie.“ 

A nakonec: Doporučení nejenom pro zasvěcené. Oprašme znovu knihu Naomi Kleinové Šoková doktrína.

O vyrábění krizí za účelem dosažení vytyčených cílů je tam napsáno dost a dost. Madam Nulandová (to je ta dáma, co prohlásila památnou větu „FUCK EU“ a pustila do světa informaci, že Euromajdan v Kyjevě stál USA 5 miliard dolarů) dnes naléhá na politiky Evropské unie, aby byli na Rusko tvrdí a nezměkčovali vůči němu ekonomické a jiné sankce. Tyto sankce škodí Evropě, nikoliv Spojeným státům, které do Ruska vyváží minimálně, a po ruském embargu potravin, ještě méně. Jediná doporučení na oživení ekonomiky jdou směrem zahájení vyzbrojování na velkou válku.

Jenom věřím, že se nedožiji nového branného zákona, který bude nařizovat i brannou povinnost ženám. Musela bych pak prohlásit, že „ani komunisté nám ženám tak neškodili jako tito pseudodemokraté se zelenými mozky“ skrytými pod nálepkami politiky „rovných příležitostí“! 

Zdroj.

Pp
Tagy článku

Doporučujeme

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

První vypovídající statistické výsledky vakcinace: Čím více se očkuje proti covid-19, tím více je nakažených. Vakcíny mRNA mají jasně negativní účinek. Organizátory to však vůbec nezajímá a do očí nám lžou. Proč asi?

První vypovídající statistické výsledky vakcinace: Čím více se očkuje proti covid-19,...

NEJČTENĚJŠÍ

Sanitární diktatura odhazuje masku lidské tváře: Po Itálii Německo. Budou z neočkovaných zástupy bezdomovců? Povzbuzení vydíráním. Zvrácená logika covidové propagandy. Brzy po volbách i u nás? Evropané už naplno žijí v totalitě

Sanitární diktatura odhazuje masku lidské tváře: Po Itálii Německo. Budou z neočkovaných...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky