Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zmizelý let MH370: Stopa k 11. září 2001? Stojí za záhadou Pentagon a CIA? Chystá se jaderná provokace proti Iránu nebo Rusku? Otevřené pole důvodných spekulací

Zmizelý let MH370: Stopa k 11. září 2001? Stojí za záhadou Pentagon a CIA? Chystá se jaderná provokace proti Iránu nebo Rusku? Otevřené pole důvodných spekulací

19. 3. 2014

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší jednu z mnoha teorií o malajském „zmizelém“ letadle, která předpokládá, že letadlo se stalo součástí plánů světovládců z NWO.

Ještě donedávna nebylo jasné, jak se nad nejstřeženějším prostorem USA, nad Washingtonem a New Yorkem, mohla zjevit letadla, která zaútočila na americkou moc. Jak se mohlo stát, že letadla byla a potom zmizela? Jak se mohlo stát, že se v Pentagonu žádné letadlo nenašlo? Že se nenašlo ani na poli v Pensylvánii? Jak mohla zmizet letadla s cestujícími, pakliže přistoupíme na "konspirativní" teorie? Ještě donedávna toto byl největší trumf tzv. "debunkerů", tedy vyvracečů „konspiračních teorií“. Události zmizelého letu Malaysian Airlines MH370 ale všechno změnily. A výsledek, nebo spíš důsledky, které ze zjištění vyplývají, mohou být děsivé.

pp

Boeing jako dron na dálkové ovládání

Při studování podkladů jak z oficiálních, tak i alternativních zdrojů, vyplynulo, že je úplně snadné řídit dopravní letoun jako dron na dálkové ovládání. Všechna moderní letadla, jak ta z 11. záři 2001, tak i ta dnešní, disponuji systémem Fly-by-Wire, tedy mechanickým ovládáním letadla skrze programovatelné servo-motory a elektronické obvody s programy, které jsou ovládány centrálním modulem ovládáni letadla, tedy počítačem. A na tomto počítači běží software. Když si uvědomíme, co všechno dělala a dodnes dělá NSA ohledně špehování na internetu, kam všude se dokáže dostat, určitě není problém "napíchnout" letadlo. Řeknu to jinak: Určitě nebude problém převzít řízení letadla na dálku, pokud se třeba zjistí, že do kokpitu pronikli teroristé...

pp

Boeing 777-200 v barvach Malaysia Airlines

Systém vzdáleného převzetí ovládání stroje muže být získán jednak prvoplánově, tzn. ve spolupráci s výrobcem letadla, který v následné spolupráci s americkými úřady "upraví" potichu software letadla tak, aby se v nouzové situaci dalo letadlo převzít doslova z rukou pilotů i proti jejich vůli, anebo neprvoplánově, pomocí hacknutí softwaru dálkově bez vědomí výrobce letadla. Nebudu se zde pouštět do spekulací, o který typ ovládnutí stroje šlo v případě letu MH370, ale každopádně nešlo o nouzovou situaci, ani havárii, protože by postrádalo logiku, proč by piloti vypínali navigační a sledovací systémy. Oni je totiž zřejmě vůbec nevypínali, ani o tom nemuseli vědět, protože kontrolky jim mohly pořád svítit na přístrojové desce, že je vše OK. Boeing již dříve oznámil, že si je vědom softwarové zranitelnosti svých letadel.

A co se týče možné sebevraždy pilotů, to je strašně fajn teorie, ale úplně na hlavu, protože to by se v kabině museli potkat dva sebevrazi, a ještě předtím, než by to zapíchli někde do moře, by museli vypnout pasažérům mobily a tablety, protože je dobře známo, že při havárii letadla do vody zůstanou na hladině kufry, kabelky, igelitové tašky a v nich zapnuté mobily, protože lidé zkrátka nejsou všichni ukáznění a nemají mobily v "airplane režimu" s vypnutým GSM vysílačem. Sebevražedný pilot by věděl, že ho najdou. Když ne podle mobilů, minimálně ho zachytí vojenské radary v oblasti. Letadlo nezmizí jen tak, ovšem v případe MH 370 je všechno podivné: jakoby někdo v celé oblasti rušil anebo vypnul radary.

pp

Letiste na atolu Diego Garcia

Vojenská základna Diego Garcia

A tím se dostáváme k jádru pudla. Uprostřed Indického oceánu leží malý ostrov, který veřejnost ani skoro nezná. Je to malý atol s názvem Diego Garcia s obrovskými radary včasného varováni, které jsou zapojeny do systému americké strategické obrany. Hlavním cílem radaru je sledování odpalu balistických raket v prostoru Středního Východu, Číny, Indie a Pákistánu. Představa, že by Američané neviděli na radaru dopravní letadlo, které neodpovídá, které má vypnuté identifikační systémy a teoreticky může nést na palubě jadernou bombu a mířit s ní nad obydlené území v prostoru Blízkého Východu, rozuměj na území spojenců jako je Izrael, tomu se prostě nedá věřit.

Jaká je zde spojitost s 11. zářím 2001? Řízení letadla můžete převzít ze dvou důvodů: buď s ním chcete někam napálit (do mrakodrapu), anebo s ním chcete přistát proti vůli pilotů. Ostrov Diego Garcia disponuje letištěm. A pokud opravdu let MH370 mířil do Indického oceánu, nemohl by v letovém dosahu přistát nikde jinde, než právě na atolu Diego Garcia.

pp

Čtěte ZDE: O krok dál: I významní američtí architekti chtějí znát pravdu o 11. září. Přinášíme nový filmový dokument. Odhaluje další fakta o gigantickém podvodu, který změnil svět

Provokace Pentagonu s nukleární hlavicí?

Zbývá si ale zodpovědět otázku, proč by to někdo dělal. A co se stane s cestujícími? Nejprve si odpovězme, co se stalo s cestujícími z 11. září, konkrétně s cestujícími z letadel, která údajně narazila do Pentagonu a do pole v Pensylvánii a velmi pravděpodobně i s cestujícími z letadel, co narazila do dvojčat v New Yorku. Nerad to říkám, ale tito lide už jsou po smrti. Nejspíše je ještě v letadle poté, co dosedlo na utajené letiště (s vypnutými komunikačními systémy letadla, stejně jako v případě tohoto letu MH370), uspali plynem či kyanovodíkem. Někdo z pasažérů, i kdyby byli vzati pod přísahu, by mohl začít mluvit. I kdyby jim za mlčení zaplatili.

Důležité ale je říct, k čemu se takové letadlo použije. Použije se jako dálkově ovládaný dron naplněný výbušninami či urychlovačem hoření a napálí se s letadlem do výškové budovy. Ta potom díky urychlovači hoření shoří jako papír. Může jít ale o pokročilejší plán, na palubu se uloží nukleární bomba. Letadlo se pošle do vzduchu, změní se mu volací kód, vletí do vzdušného prostoru třeba nad Los Angeles a bomba se odpálí. Následně se z útoku obviní Irán nebo Moskva, protože se najdou "důkazy". Proti takto doručené bombě není obrany, žádná protiraketová obrana nemá šanci, protože nikdo nemůže tušit, že to dopravní letadlo na obloze ve skutečnosti nese bombu.

Militarizovaný ostrov uprostřed oceánu

Abychom pochopili tento hypotetický scénář, je tady jednoduchý popis. Nejprve je potřeba získat letadlo. Můžete ho koupit, ale potom těžko budete útok na americké město svalovat na bohaté teroristy. Takže letadlo ukradnete za letu dálkově přes volatilní software řízení letadla. Převezmete nad ním kontrolu, nejlépe vždy nad mořem a v noci, protože vznikne následovně při pátrání po letadle panika a podvědomá představa, ze letadlo leží na dně moře. To funguje na lidi spolehlivě. S letadlem doletíte na odlehlé letiště, mimo dosah civilizace.

Militarizovaný ostrov uprostřed oceánu je ideální volba. Zbavíte se cestujících, v zájmu národní bezpečnosti. Vytrháte sedačky a na palubu stroje umístíte jadernou bombu, ideálně termonukleární hlavici. Přeprogramujete letový odpovídač a signalizaci, aby se stroj hlásil jako jiný let, konkrétně let nějaké existující letecké společnosti na pravidelné lince do města, na které chcete zaútočit a pod cizím volacím znakem vletíte nad město a odpálíte nálož v letadle.

pp

Atol Diego Garcia byl v letovem dosahu zmizeleho stroje

Narafičit trosky

Aby iluze byla dokonalá, postaráte se i o skutečné letadlo a skutečnou linku, jejíž volací kód používáte. Převezmete kontrolu nad letadlem a pošlete ho do hlubin oceánu, aby se nezjistilo, že to letadlo, co přivezlo nad L.A. jadernou bombu bylo ve skutečnosti úplně jiné letadlo, zmizelé před pár měsíci na druhé straně světa. Ovsem pozor, aby iluze byla opravdu stoprocentní, je potřeba po "zmizení" uneseného letadla na moři po pár dnech či týdnech narafičit trosky, třeba pár kufrů nebo nějaký kus plechu s barvami aerolinek letadla. Hádám, že i v případě letu MH370 se toho dočkáme.

Abych to shrnul: útok podle tohoto scénáře, pokud k němu dojde, proběhne zřejmě v noci. Všimněte si, že i let MH370 zmizel pravě po půlnoci. Je to logické, vizuální orientace cestujících i lidí na zemi je nulová. Nevědí, kam letí, kam se stáčejí, lidé na zemi nevidí, co letí nad hlavou, maximálně slyší zvuk motoru, ale je-li letadlo dostatečně vysoko, tak ani to ne. Ukrást letadlo v noci a navíc ve vzduchu, máte-li k tomu upravené technické prostředky (od výrobce letadla?), je hračka.

Nové 11. září?

Teď se pustím do spekulací. Potřebuje snad někdo z americké vlády či tajných služeb nové 11. září? Nedávno v USA zmizely nukleární hlavice. Nepodařilo se je najít. Vláda později vše dementovala, prý je jenom "přesunula". Teď zmizelo letadlo? Nechci byt prorokem, ale nukleární úder v Evropě anebo ještě lepe, na území Izraele, z něhož by následně byl obviněn třeba Írán, to by stálo za řeč a za rozpoutání války globálního rozměru, z níž by profitovaly ekonomicky USA.

Šéf ruské televize popisuje divákům systém "poslední odvety"..

Ale pozor, to letadlo může byt odpáleno i nad územím Ruské Federace. Proč? Ruská televize šokovala svět, když v hlavní zpravodajské relaci šéf této televize popisoval, jak funguje ruský systém "posledního úderu", tzv. "Systema Perimetr", v anglickém označeni Dead Hand, resp. Doomsday Device, který dokáže USA obrátit v popel. Obama totiž vyhrožoval Putinovi po telefonu asi víc, než bylo zdrávo, tedy v náznacích jaderné síly, a Putin mu sdělil informace, které následující den uveřejnil ruský tisk, že i kdyby bylo zničeno velení ruské obrany, systém Perimetr by dal příkaz k odpálení ruských jaderných raket automaticky, bez zásahu lidské ruky. Proč by tohle Putin a ruská televize pouštěla do éteru? Takto ostrá slova naposledy padala při Karibské krizi v 60. letech... Rusové zřejmě musejí mít pádný důvod k takovéto rétorice.

Spojené státy se opravdu budou snažit Rusko „vyvodíkovat“, a už si vůbec ani neberou rukavičky, mají pocit neporazitelnosti, neohrozitelnosti, chtějí s Ruskem skoncovat. Takže únos letadla, zmizení nukleárních hlavic a ruské televizní varování svým obranným systémem, mohou mít stejného jmenovatele.

Zdroj ZDE:

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Na Letné opět zahřmělo: Nepodvolených byly tisíce. Projevy, zpěv, odhodlání. Bude svážet násilím odpůrce k očkování covid-gestapo? Výzva k odporu a občanské neposlušnosti. Podpořte 20 statečných ve sněmovně! Kde příště?

Na Letné opět zahřmělo: Nepodvolených byly tisíce. Projevy, zpěv, odhodlání. Bude svážet...

Hra na kobliheň: Nemáme žádnou funkční vládu, zato dva premiéry. Jak dostat vzdorující do polepšovny? Do akce povolán Mimozemšťan Omicron. Vyřeší to válka ukrajinského komika? Rakety očkované nerozpoznají

Hra na kobliheň: Nemáme žádnou funkční vládu, zato dva premiéry. Jak dostat vzdorující...

NEJČTENĚJŠÍ

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel na tyto informace nemají nárok. Kdo vás k tomu nutí, dopouští se trestného činu. Vyvěste výrok ÚS v každé provozovně!

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky