Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Náhubkový zákon: bič na neposlušné poslance. Dvojí metr kavárny - jako obvykle. Počátek covidové normalizace? Liberální demokraté opět ukazují pravou tvář. Budou podzimní volby ty poslední?

Náhubkový zákon: bič na neposlušné poslance. Dvojí metr kavárny - jako obvykle. Počátek covidové normalizace? Liberální demokraté opět ukazují pravou tvář. Budou podzimní volby ty poslední?

19. 7. 2021

Tisk článku

Pavel Kopecký se zamýšlí nad připravovanou novelou přestupkového zákona, který by měl v budoucnu upevnit politickou moc kavárny

Bruselská pětka společně s ANO připravila „náhubkový zákon“, který je dalším z mnoha hřebíčků do rakve zbytků demokracie v naší zemi. Novela přestupkového zákona zavádí nové disciplinární řízení proti zákonodárci, který na jednání parlamentu spáchá přestupek.

Záminkou k dalšímu utažení šroubů se stala obstrukce poslance Lubomíra Volného, kterého minulý týden odvlekli od řečnického pultíku příslušníci bezpečnostních složek, neboť na protest proti projednávání novely volebního zákona, která by mohla být zneužita pro volební podvody, blokoval jednání sněmovny. Poslanec byl za neslýchaného vypnutí kamer odvlečen i s utrženým mikrofonem ze sálu.

Dvojí metr 

Návrh „náhubkového zákona“ předložil už letos v březnu předseda sněmovny Radek Vondráček spolu s Markem Výborným (KDU-ČSL), Jakubem Michálkem (Piráti) a dalšími poslanci široké covidové kolice. Zavádí nové disciplinární řízení proti zákonodárci, který na jednání parlamentu spáchá přestupek. V případě, že se poslanec dopustí více přestupků, obdrží pokutu za každý z nich. Pokuta až do výše devadesátitisícového poslaneckého platu by se mohla podle této novely nově strhávat přímo z poslancova platu. To by znamenalo fakticky finanční likvidaci nepoddajného poslance. 

Bič na neposlušné zákonodárce se přes usilovnou snahu našich domácích eurobolševiků letos už asi schválit nepodaří. Tento týden to nestihli a zbývá jen poslední zářijová schůze před říjnovými sněmovními volbami. Tam na ně ovšem čeká více jak 500 (!) neprojednaných bodů, takže to zřejmě nechají až na nový parlament. Stejně jako na začátku normalizace na podzim 1969 stál u jejího rozjezdu pendrekový zákon schválený drtivou většinou „reformních“ federálních poslanců (navržený oslavovaným „demokratem“ a předsedou FS Alexandrem Dubčekem), mohl by u startu covidové normalizace stát právě náhubkový zákon.  

Vše samozřejmě záleží na tom, jak volby dopadnou, zda budou mít normalizátoři dostatečnou většinu. Prozatím jsme svědky ukázkového dvojího metru, kdy radikální obstrukce, jak jsme minulý týden viděli, je prohlášena za atentát na demokracii a její aktéři jsou označeni za nebezpečné extremisty, proti kterým se musí společnost chránit. Když ovšem k těmto metodám sáhne Bruselská pětka je to vydáváno za obranu demokracie a zásadový postoj ve jménu evropských hodnot.

To jsme mohli vidět například při blokování volby členů rady České televize, kdy za potlesku prakticky všech médií příslušníci dvou bruselských koalic a ČSSD veřejně prohlašují, že zabrání volbám, aby nebyli do Rady ČT zvoleni jiní kandidáti, než které vybrala kavárna. Když je jasné, že se takové zvolit nepodaří, sáhnou „liberální demokraté“ k desetihodinovým obstrukcím, které se opakují dlouhé měsíce, aby byla sněmovna zablokována a volba se nemohla uskutečnit. Drzost, s jakou to provádějí i za cenu lží o nočních zasedáních klubů, bere dech.

Čtěte ZDE: Rozum i právo kapituluje: Patříme totiž na Západ! Justiční hanba České republiky. Obrana národa se trestá! Hardkrafting nebo softkrafting? Obhajoba zde po letech opět součástí obžaloby. Je suis Walter Kraft!

Poslední volby?

Jenže oni vědí, že se nenajde nikdo, kdo by jim v tom zabránil. Na ně totiž žádné nařízení neplatí. Média, která jsou většinově v kavárenských rukou, takovému jednání naopak tleskají. Na ně se jistě připravovaný náhubkový zákon vztahovat nebude. Ten bude platit, pokud se ho podaří schválit, pouze pro nepřátele Říše. Naši puncovaní demokraté jednají stejně jako jejich bidenovské vzory, kteří po zfalšovaných prezidentských amerických volbách postupně přeměňují Spojené státy v bolševickou diktaturu.

Když se jednotlivé státy unie začnou bránit a snaží se přijmout zákony, které by upravily alespoň ty nejhorší excesy, jež umožňují volební podvody ve velkém, sáhnou „Demokraté“ k metodám, které ještě zdokonalují způsob, jakým blokují sněmovnu naši liberálové. Předvedli to názorně tento týden v Texasu. Padesátka poslanců Demokratické strany, aby znemožnili projednávání předlohy, jež má zabránit volebním podvodům, zablokovala jednání texaského parlamentu jako v nějaké banánové republice: Nasedli do korporacemi přistavených soukromých letadel a odletěli do Washingtonu. Budou tam údajně tak dlouho, dokud Republikáni nepochopí, že volební zákon bránící podvodům už není v Americe potřeba.

Teoreticky by tak mohli Demokraté zablokovat jednání všech parlamentů v těch státech USA, kde nemají většinu, a nemohou prosadit bolševické reformy pro upevnění moci na věčné časy. To vše za potlesku většiny médií - stejně jako u nás. 

Globalisté jejichž zájmy „demokraté“ v Praze i ve Washingtonu zastupují, nám za souhlasného povykování hlavních médií předvádějí, jak si tu liberální demokracii představují. Pokud se většina nepodřídí jejich zájmům, žádné hlasování nebude, neboť hlasování, kde nemají většinu, je prý proti lidským právům a humanistickým hodnotám.

Kdo by chtěl použít podobných metod, na toho si ale demokraté posvítí jako na zločince a teroristu, například prostřednictvím náhubkového zákona. 

Měli bychom to mít na paměti, až v říjnu půjdeme k volbám. Mohly by být – právě tak jako ve Spojených státech po volebním puči, který instaloval do Bílého domu senilního Bidena – poslední, o kterých lze jako o volbách ještě mluvit.
Tagy článku

Doporučujeme

Cynické rothschildovské divadlo: Děje se ve Francii další velký podvod? Jak hlásáním pravdy zničit ty, kdo za pravdou stojí. Voliči tak vysokou politickou ligu nechápou. Kandidát kazítko pro likvidaci pravice?

Cynické rothschildovské divadlo: Děje se ve Francii další velký podvod? Jak hlásáním pravdy...

Provokace proti Moskvě: Šmíra s údajným kyjevským pučem skončila fiaskem. Zelenský ve zmatku odvolal svého člověka v čele SBU. NATO míří na Ukrajinu. Stoltenberg: „Musíme se připravit na nejhorší“. Krajní řešení?

Provokace proti Moskvě: Šmíra s údajným kyjevským pučem skončila fiaskem. Zelenský ve...

NEJČTENĚJŠÍ

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí očkovaných zní z USA. Špička ledovce? Špinavá hra pod pláštěm medicíny. Šíření strachu všemi kanály. Přestala veškerá legrace

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky