Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Operace Covid: 2002 předpověď, 2011 vývoj, 2017 sázka? Depopulační centrum myslí na všechno. Co přijde dále? Boj proti globálním rizikům nebo ukazatel cesty? Konspirační teorie v praxi. A vakcinace?

Operace Covid: 2002 předpověď, 2011 vývoj, 2017 sázka? Depopulační centrum myslí na všechno. Co přijde dále? Boj proti globálním rizikům nebo ukazatel cesty? Konspirační teorie v praxi. A vakcinace?

29. 6. 2021

Tisk článku

Viktorie Nikiforová odhaluje několik prognostických případů, které dokazují, že současné koronaběsy byly dávno naplánovány a nyní světové elity pokračují v projektu depopulace planety

Britská a americká média vášnivě dokazují „čínský původ" koronaviru. Údajně unikl z laboratoře ve Wu-chanu – a člověku se ani nechce přemýšlet o tom, zda se tak stalo náhodou, nebo úmyslně.

Nedávno však vyšlo najevo, že v Británii věděli o hrozícím výskytu nového nebezpečného viru mnoho let před pandemií. Již v roce 2002 předpověděl významný britský vědec Martin Rees, že 31. prosince 2020 bude svět čelit extrémní katastrofě způsobené únikem z biologické laboratoře. V důsledku toho zemře nejméně milion lidí.

Rees zveřejnil svou předpověď na webu Long Bets. Na jejím základě bylo možno uzavírat sázky na nejrůznější témata. V roce 2017 přijal tuto výzvu americký lingvista Steven Pinker. Vsadil se o 400 dolarů, že k žádné biologické katastrofě nedojde. Jak dnes víme, Pinker prohrál. Koronavirová nákaza byla rozšířena v roce 2020 a do konce roku si vyžádala více než tři miliony obětí.

Náhodná shoda okolností? Žert intelektuálů, který se změnil ve zlověstné proroctví? Podívejme se tedy, kdo je tento vědec – Martin Rees.

Velevážený misantrop

Jakkoli se zajímá o viry a biotechnologie, původním povoláním je astrofyzik. Jeho fascinující knihy byly přeloženy do mnoha jazyků. Je členem řady akademií věd – včetně Ruské akademie věd. Seznam jeho úspěchů, uznání a cen je ohromující. Zmiňme jen, že zastává velmi prestižní funkci královského astronoma Velké Británie. V roce 2005 mu byl udělen šlechtický titul a titul barona. Je členem Sněmovny lordů a politicky aktivní.

Martin Rees se sice proslavil studiem kvazarů a černých děr, ale v posledních desetiletích se věnuje tématu zániku lidstva. V knize „Naše poslední hodina“ z roku 2003 dává lidem šanci na přežití 50 na 50. A k masovému vymírání by mělo dojít již v našem století. Kniha „O budoucnosti“ z roku 2018 pojednává o zhruba stejné věci.

V roce 2012 založil Rees v Cambridge Centrum pro výzkum existenčních rizik (CSER). Seznam hrozeb pro lidstvo, který sestavil před téměř deseti lety, vypadá přímo prorocky. Na prvním místě seznamu je pandemie způsobená únikem viru z laboratoře. Další jsou rizika spojená s nedostatečným bojem proti globálnímu oteplování. A na konci seznamu jsou kybernetické útoky a rozsáhlá softwarová selhání kritických objektů lidské infrastruktury.

Čtěte ZDE: Pandemie COVID-19 výplod konspirace: Sanitární totalita je nejkratší cestou ke světovládě. Přeformátování světa podle Jacquese Attaliho. Ideolog globalistů jásá nad světovým lockdownem. Promarněná šance a splněná prognóza

Depopulační centrum

CSER nikdy nebyl pouhým kroužkem vědců společenských věd. Jeho práce v mnoha ohledech ovlivnila globální agendu. Například seminář o globálním oteplování z roku 2015 neovlivnil nic menšího než papežskou encykliku o změně klimatu. Znění vypracované skupinou CSER bylo následně zahrnuto do textu revidované Pařížské dohody o klimatu.

Martin Rees vytvořil specializovanou meziparlamentní skupinu „Pro budoucí pokolení“. Jeho Centrum aktivně spolupracuje s britským a německým ministerstvem obrany. Seminářů se účastní vedoucí klíčových agentur z různých zemí. Obecně lze tohoto vědce zařadit mezi nejvlivnější osoby světového establishmentu. Novináři ho nazývají „hlasem britské vědy“.

V roce 2014 „hlas britské vědy“ vykreslil scénář budoucí pandemie poukazem na poznatky vědců pracujících v nizozemské a wisconsinské laboratoři. V roce 2011 údajně upravili virus ptačí chřipky H5N1 a zvýšili jeho infekčnost a smrtelnost tak, aby se podobal viru „španělské chřipky“, který kdysi zabil desítky milionů lidí.

Martin Rees tvrdil, že nějaký „nevyrovnaný“ biolog, který dospěje k závěru, že „na Zemi je příliš mnoho lidí“, by mohl sebrat živé vzorky viru a cestovat s nimi, čímž by nákazu rozšířil na nejdůležitějších světových letištích. Tuto myšlenku pak v rozhovorech nejednou zopakoval.

Z formálního hlediska je Reesova organizace určena k boji proti globálním rizikům. Zarážející však je, jak přesně se katastrofické předpovědi CSER promítají do reality. Jen o pár let později se strohé řádky jejich zpráv promění v panické titulky v médiích. Britští vědci jako by s problémy ani tak nebojovali, jako je spíše plánovali.

Zveřejní zprávu o biologických rizicích – a o několik let později jako podle kopíráku vypukne pandemie koronaviru. V roce 2017 Centrum uspořádá konferenci „Temná obloha“, která se zabývá možností selhání klíčové infrastruktury v případě kybernetického útoku. Uplynou tři roky a USA oznámí, že došlo ke kybernetickým útokům na jejich klíčová zařízení a ropovod.

Konspirační teorie v praxi

Některé Reesovy nápady vypadají fantasticky a připomínají scénář katastrofického filmu. Například předpovídá, že lidstvo bude v určitém okamžiku bojovat proti globálnímu oteplování rozprašováním z letadel speciálního aerosolu, který bude blokovat sluneční paprsky. Přitom o této technologii vážně uvažují vědci na Harvardu – za peníze a na zakázku Billa Gatese.

Rees věří, že tato technologie bude skutečně fungovat, nicméně z nějakého důvodu její použití prý nakonec povede ke světové válce, a pak se všechno pokazí, oteplování zesílí a polovina lidstva vymře.

Hlavním investorem Centra pro studium existenčních rizik je devětačtyřicetiletý Jan Tallin, rodák ze sovětského Estonska a absolvent univerzity v Tartu, který byl jedním z tvůrců Skypu. Výnosy z prodeje svého podílu ve společnosti investuje do těchto center existenčních rizik. Velmi se zajímá také o internetovou medicínu – investuje do startupů, které od uživatelů shromažďují co nejvíce zdravotních údajů.

Znepokojující je, že Tallin je fanouškem kultovního amerického myslitele Eliezera Yudkowského. Tento filozof samouk se považuje za zakladatele školy „racionalismu“ a badatele v oblasti umělé inteligence. Ale po pravdě řečeno, hlavním tématem, které s neskrývanou rozkoší zpracovává, je nevyhnutelná a blížící se zkáza lidstva. Mezi různými scénáři všeobecného vymírání předpověděl Yudkowsky již před patnácti lety masové vymření lidí uměle vytvořeným virem.

Lze říci, že mocným lidem z oblasti vědy a špičkových technologií se předpovídá temná budoucnost velmi snadno. Rozumná otázka zní: Pokud tomu věří, proč se tomu nesnaží nezabránit?

Vzniká tak podezření, že britské elitářské kruhy poskytují administrativní zdroje superbohatým vládcům Big-tech korporací, kteří v tomto tandemu realizují své misantropické plány a prostřednictvím nesčetných zpráv, konferencí a publikací poskytují vynikající legendy pro budoucí depopulační zásahy proti lidstvu.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Po prohrané bitvě: Válka o bytí a nebytí teprve začíná. Vrátí „impérium většiny“ úder? Šance je veliká. Obětuje Miloš Zeman v partii dámu? Nemocný, nikoli bezmocný. Babiš na Hrad! I ČT už otáčí. Kdy začne bombardování?

Po prohrané bitvě: Válka o bytí a nebytí teprve začíná. Vrátí „impérium většiny“ úder?...

Zelení žraloci chlemtají naše peníze: Jsme vláčeni klimatickým sabatem. Ani věda, ani logika. Věř, občane a kráčej žebrotou ve tmě a zimě. Studenti mohou být hloupí. Rodiče to zaplatí? Brána ke smrti civilizace otevřena dokořán...

Zelení žraloci chlemtají naše peníze: Jsme vláčeni klimatickým sabatem. Ani věda, ani...

NEJČTENĚJŠÍ

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace je kritická. Budeme zde ještě hledat logiku? Vyhlídka na poklidný podzim. Hrozí nám barevná revoluce?

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky