Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Falešná záminka k omezení svobod: Norimberský proces 2 s covidovými podvodníky. Dostaví se na lavici obžalovaných? Když se přestřelí, dočasně uklidníme pravdou. Zločiny proti lidskosti. Přijdou s novou fintou?

Falešná záminka k omezení svobod: Norimberský proces 2 s covidovými podvodníky. Dostaví se na lavici obžalovaných? Když se přestřelí, dočasně uklidníme pravdou. Zločiny proti lidskosti. Přijdou s novou fintou?

6. 5. 2021

Tisk článku

Radomír Malý sleduje dění na covidové politické a propagandistické scéně a vyzývá k modlitbě, abychom z celé té špinavé hry ještě někdy vyvázli

Německý web katholisches.info publikoval dne 5. května analýzu sboru poradců ministerstva zdravotnictví Spolkové republiky pro boj s covidem pod vedením profesorů Aguskiho a Gusse. Ta byla zveřejněna 30. dubna letošního roku. Výsledek jejich bádání je překvapující: Počet pacientů s covidem za rok 2020 na jednotkách intenzivní péče činil pouhá 4 procenta navzdory všem hrůzostrašným varováním kancléřky Merkelové a dalších politiků před hrozícím kolapsem nemocnic a nedostatkem nemocničních lůžek.

Jak důvěrně toto známe u nás. Jestliže německé strašení se ukázalo být mýdlovou bublinou, určitě nejinak tomu bude i s babišovským českým. Evropští potentáti jsou tady všichni zajedno, zvláště ti z EU. Dále jmenovaní experti vzhledem k dnešní situaci doslova konstatují: "Sdělujeme, že v žádném případě nedochází k přeplnění nemocničních kapacit."

Chvilka pro pravdu 

Na místě je ale položit všem nepříjemnou otázku: To všechno jste dříve nevěděli? Proč s tím vycházíte na světlo až teď, když předtím jste zavřeli celou zemi do lockdownu a teprve nedávno "mamča" Merkelová prosadila odnětí pravomoci jednotlivým spolkovým zemím upravit si sanitární opatření po svém bez ohledu na názory Berlína?

Důvod je prostý: Dnes je třeba naopak poněkud uklidnit lidi, které vláda a média svojí hysterickou propagandou vystrašila, proto se již mohou publikovat pravdivé údaje, jež ukazují, že k žádnému výraznému ohrožení zdraví obyvatelstva, tím spíše potom ne jeho životů, nedochází. Jinak by se mnozí občané nadále obávali ve strachu před covidem chodit do práce a na častější nákupy, cestovat k rodině, příbuzným, známým nebo na dovolenou, navštěvovat sportovní utkání, koncerty atd.

Lockdown trvá už dlouhé měsíce a v zájmu ekonomiky a společenského života je nutno přece jen aspoň na krátko "povolit uzdu". Proto se hodí aspoň trochu zveřejnit pravdivá data. Otázka je, na jak dlouho. Patrně do té doby, než bude vládě a mocným ekonomickým lobby zase vyhovovat zavřít lidi do domácího koncentráku.

Čtěte ZDE: Pět hlavních podvodů s Covidem-19: Skutečná čísla usvědčují. Lockdown čísla zvyšuje. Zločiny proti lidskosti nejen od naší vlády. Výroba strachu kvůli špinavému byznysu. Je čas na aktivní odpor a občanskou neposlušnost

Norimberk 2

Mnohem zajímavější je ale další údaj německých vládních expertů: Počet hospitalizací na psychiatrických a psychosomatických klinikách v Německu za loňský rok vzrostl proti průměru předchozích let o 10,6 procent. Že jde o důsledek lockdownu, stresu a panického strachu z onemocnění covidem si každý, kdo si aspoň trochu umí dávat věci do souvislostí, domyslí.

WHO, EU a potentáti jednotlivých států s námi hrají všivou hru. Omezují naše základní lidská práva pod falešnou záminkou vylhané pandemie. To jsou zločiny proti lidskosti a německý advokát Reiner Fuelmich s týmem spřátelených právníků z celého světa připravuje tzv. Norimberk č. 2, tzn. nový norimberský proces, který má soudit současné pachatele covidových zločinů proti lidskosti. Především se jedná o lockdowny, povinné roušky, povinná testování a očkování.

Bylo by naivní domnívat se, že obžalovaní lídři WHO, farmaceutických koncernů, OSN, EU a jednotlivých vlád se k tomuto soudu dostaví. Jeho hodnota bude pouze symbolická, nicméně i to má svou nezastupitelnou hodnotu. Sanitární zločiny proti lidskosti budou správně pojmenovány a mnoha lidem se - jak doufáme - otevřou oči.

Modleme se jen o to, aby "naši obžalovaní" zase nevymysleli nějakou podlou fintu, kterou by všechno překazili.
Tagy článku

Doporučujeme

Nenáviděný státní svátek: Proč proti němu bojovali komunisté i Miloš Zeman? Ani Masaryk se jej neodvážil ignorovat. Hoax vložený do základů republiky. Skandál v podání německé ČT. Věčně v protektorátu? Svatý Václave, nedej…

Nenáviděný státní svátek: Proč proti němu bojovali komunisté i Miloš Zeman? Ani Masaryk...

Erdogan: Těšte se na stovky milionů imigrantů! Džin vypuštěn z láhve? Kouřová clona klimatické hysterie. OSN se bije za globální řízení, globální očkování a globální řízení genderu. Přijdou také moudré imigrantky?

Erdogan: Těšte se na stovky milionů imigrantů! Džin vypuštěn z láhve? Kouřová clona klimatické...

NEJČTENĚJŠÍ

Odstartováno: Volební podvod v Německu. Opět Hitler, tentokrát s lidskou tváří? Co naši svazáci nevědí. Vpřed do chudoby! Řízená Vzpoura davů? Máme zkušenost: odpor, odboj, oběti. Nic nekončí, jedeme dál!

Odstartováno: Volební podvod v Německu. Opět Hitler, tentokrát s "lidskou tváří"? Co naši...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky