Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Velká čistka v USA: Je na řadě zákaz Fox News? Důkazy o volebním podvodu zlikvidovat. Myšlení srovnat do latě. Bolševická mediální fronta stupňuje teror. Mráz přichází z Washingtonu. Vzor pro ČT a její protektory. Brzy u nás!

Velká čistka v USA: Je na řadě zákaz Fox News? Důkazy o volebním podvodu zlikvidovat. Myšlení srovnat do latě. Bolševická mediální fronta stupňuje teror. Mráz přichází z Washingtonu. Vzor pro ČT a její protektory. Brzy u nás!

20. 3. 2021

Tisk článku

Oto Jurnečka přibližuje momentální trendy v americké totalitní mašinérii po završení volebního podvodu k odstranění Donalda Trumpa, jež jsou inspirací pro náš politický a mediální mainstream

V lednu proběhla ve Spojených státech inaugurace konečně slušného prezidenta, který ve svém projevu vyzval ke znovu sjednocení a usmíření rozděleného národa. Ó jaký státnický projev, pochvalovali si mnozí.
V zákulisí se však už v té chvíli rozběhla akce na odstranění všech rušivých elementů z veřejného a mediálního prostoru. Protože: „In the name of diversity, we must have uniformity.“ (Ve jménu různosti musíme být uniformní.)

Usmíření ano, ale nejprve vymazat bývalého prezidenta ze všech platforem, podobně, jako se po vládě heretického faraona Achnatona, odsekávalo jeho jméno i každá zmínka o něm, ze všech nápisů vytesaných do kamene během jeho panování.

Byl spuštěn impeachment, který měl odstranit z funkce prezidenta, kterýžto ve funkci již nebyl. Jaký to má smysl? Chtějí rozsudek, aby již nemohl nikdy do žádné funkce kandidovat. Asi vědí proč.

U Trumpa to nekončí, jen začíná

Protože jednota národa je nejlépe zajištěna tím, že jsou ti, co jednotu narušují, odstraněni, rozběhla se také vlna rušení a mazání ze sociálních sítí mnoha dalších skupin i jednotlivců, kteří mají nějaký dosah. Liberální část americké veřejnosti má po Bidenově vítězství našlápnuto a železo se musí kout, dokud je žhavé. Později by už nemusela být pro takové kroky podpora.

Všechno konzervativní musí pryč. Třeba takový náboženský příspěvek s odkazem na bibli, to je rozhodně šíření nenávisti. Alespoň podle Facebooku, který smazal příspěvek s odkazem na biblehub.com. „Your post could'nt be shared, because this link goes against our Community Standards.“

Odkaz na Bibli je porušením pravidel Facebooku 

Dne 11.2.2021 zrušil Google kanál „LifeSiteNews“, který vystupuje proti potratům. Kanál měl s Googlem dlouhodobě spory, neboť má jiný názor na potraty, nyní však bylo oficiálním důvodem zrušení to, že mezi videi publikovanými na kanálu, jsou i taková, ve kterých zaznívají informace o Covid-19 odporující výkladu autorit z WHO.

O den později, 12.2.2021 uvalila společnost Twitter „ban“ na kanál „Project Veritas“ Jamese O'Keefa. Důvod? Jako obvykle, prý dezinformace. A jaképak vytváří Projekt Veritas dezinformace? Nedělá nic jiného, než že skrytou kamerou pořídí záznam nějakého potentáta z politiky nebo z prostředí technologických gigantů, na kterém říká otevřeně něco, co by veřejně nikdy neřekl. Projekt takto odhalil již pěknou řádku špinavostí a nikdy nikdo nepopřel autenticitu nahrávky. Pouze se vždy vymlouvali, že to, co říkají na nahrávce, tak vlastně nemysleli, že je to vytržené z kontextu, či sestříhané.

Prostě klasické výmluvy těch, kteří jsou chyceni při nějaké špinavosti. Tentokrát „agent“ Projektu Veritas konfrontoval viceprezidenta Facebooku Guye Rosena. Kladl mu otázky týkající se politiky cenzury Facebooku a bohužel tak činil před jeho domem, čímž se provinil proti anti-doxing pravidlu Twitteru (doxing je veřejné odhalení soukromých osobních údajů, například číslo domu reportované osoby). Ten nezaváhal a tuto chybu využil k permanentnímu zrušení účtu Projektu Veritas.

Tato pravidla však neplatí pro každého. Když CNN navštěvovala Trumpovy voliče, které přesvědčovala, že jejich volba mohla být ovlivněna ruskými trolly, natáčela svoje reportáže rovněž před domy dotazovaných. V tomto případě však zveřejnění místa bydliště nevadilo. Na účet CNN nikdo nesáhl, videa jsou na webu nadále. Twitter tedy udělal tuto službičku Facebooku, svému bratru ve zbrani, a Veritasu to prostě zatrhli.

Proč by ne, když mohou (Yes, we can)?

Čtěte ZDE: Popřevratové Spojené státy: Druhá Maova kulturní revoluce v plném proudu. Smazat a kriminalizovat. Dechberoucí míra pokrytectví. Čas na boj? Příliš málo a příliš pozdě. Půlka národa zbavena občanských práv. Tohle skončí zle

Hlavní terč

A tak nám tu vytouženou jednotu, o které nový americký prezident tak pěkně hovořil ve svém inauguračním projevu, kazí už jen jediné médium s velkým dosahem. Televize Fox News. Známý podnikatel a snad již nejbohatší člověk planety Jeff Bezos, který koupil v roce 2013 za 250 milionů dolarů deník The Washington Post, se rozhodl, že musí ve jménu národní jednoty zasáhnout. Do redakce deníku zaslal pokyny ohledně strategického cíle, jímž je ukončení TV Fox News. A jeho zaměstnanci se vskutku činili. The Washington Post vydalo několik článků na téma nutnosti umlčet Fox News, protože má prostě příliš velký dosah.

Jeden ze zaměstnanců The Washington Post hovořil na kanále CNN takto: „Je mnoho způsobů, jak umlčet Fox News. Včetně toho, že kabeloví operátoři, jako je například Comcast Cable Communications, je budou volat k zodpovědnosti podobně jako to učinil Facebook a Twitter. Také můžeme oživit The fairness doctrine. Je spoustu možností, jak Fox News umlčet,“ řekl v přímém přenosu v narážce na možnost odstřihnout Fox prostřednictvím poskytovatele sítě. V řeči použil i další zajímavé termíny: „Make it go away“ a „Get it in line“. Chtějí je zkrátka „Srovnat do latě!“

The New York Times ze dne 11. 2. 2021 vydal článek s titulkem: „Can we put Fox News on trial with Trump?“ Tedy: „Můžeme soudit Fox News společně s Trumpem?“ V něm píší: „Even if we cannot impeach media companies, we can do more to hold them acoountable for sowing sedition.“ Tedy cosi ve smyslu: „I když nemůžeme obvinit mediální společnost, můžeme ji přivést k zodpovědnosti za štvaní a pobuřování.“ A jak TV Fox štvala a pobuřovala?

Údajně ji občas sledovala veteránka Ashli Babbitt, která se účastnila lednového vniknutí do budovy Kapitolu a která při tom byla, byť neozbrojená, zastřelena. Za chybu zaplatila životem, což však nebyla dostatečně vysoká cena podle těch, kteří jejímu zavraždění aplaudovali. Fakt, že Ashli sledovala Fox News je pro Nicholase Kristofa z The New York Times důkazem, že kanál podporuje terorismus. A tak během ledna 2021 napsal hned tři články, ve kterých požaduje okamžité zastavení provozu TV Fox News. Jestli požadoval také zákaz televizí, na které se dívali účastníci rabovaček z Black Lives Matter, agentury neuvádějí.

Redaktor CNN Brian Stelter ovšem vše uvedl na pravou míru, když vysvětlil: „Fox si stěžuje že je chceme umlčet a jako obvykle lžou! Dovolte mi podat to jinak. To není cenzura, to je: Harm reduction model (model minimalizace škod). Omezit lhářův dosah není to samé, jako omezovat svobodu slova,“ vysvětlil Brian. Kdo je lhář a kdo není, by samozřejmě rozhodovali hoši ze CNN.

A ještě dodal: „Freedom of speech is different from freedom of reach“ (Svoboda slova se liší od svobody dosahu), výrok, který předznamenává další strategii těchto kruhů: „Můžete si plkat co chcete, ale jen do chvíle, než dosáhnete na signifikantní počet čtenářů, posluchačů, nebo diváků. Potom už se postaráme.“

Čtěte ZDE: Domácí teroristé: Každý z nás již brzy. Big Tech soukromými společnostmi? Zapomeňte. Tykadla bažin a tajných služeb. Je Zuckerberg agentem CIA? Dvojí metr a rostoucí cenzura na síti

A postarali

Minimálně o Stevena Crowdera, jehož dosah na YouTube čítá 5,25 milionu odběratelů. 23. února 2021 byl odstraněn z Twitteru s mimořádně zajímavým zdůvodněním.

Twitter má ve svých pravidlech napsáno, že nebude tolerovat podkopávání důvěry v demokratický systém Spojených států nedoloženými tvrzeními o podvodech. Steven Crowder souhlasí, když říká: “Nemůžete tvrdit, že Trump vyhrál volby a Biden je prohrál, pokud pro takové tvrzení nemáte důkazy. Každé tvrzení musí být ověřeno. Teprve potom to bude verifikované tvrzení.” Rozhodl se tedy, že půjde pravidlům Twitteru vstříc a zveřejní pouze to, co bude schopen doložit. Se svými spolupracovníky udělali následující:

  • Navštívili vládní webové stránky, obsahující seznamy voličů a adresy odkud odvolili v prezidentské volbě.
  • Vybrané adresy vyhledali přes Google Earth a vybrali ty, které se na mapách jevily jako neexistující.
  • Otestovali doručitelnost těchto adres (zda lze na adresu něco doručit zásilkovou službou UPS).
  • Ověřili, zda je na těchto adresách registrovaný (nemovitý) majetek.
  • Nakonec tyto adresy fyzicky navštívili, aby ověřili, zda na nich žijí lidé vedení na vládních webech jako voliči.

Co zjistili?

  • Na uvedené adrese nikdo nežije.
  • Na uvedené adrese nestojí žádný dům či jakákoli stavba.
  • Na uvedené adrese sice stojí nějaký dům, ale nežije na ní nikdo vedený ve voličských seznamech.
  • Jedna a táž osoba je vedena hned na několika neexistujících adresách a z obou adres odvolila.
  • Osoba, která údajně z této adresy odvolila, sedí již několik let ve vězení.

Co s tím udělali?

Místa nafotili a zdokumentovali. Spojili je s adresami voličů z vládního webu. Prázdné parcely posloužily jako důkaz, že na adrese nikdo nežije, a tedy ani nemohl volit. Údaje zveřejnili (nejen) na Twitteru, protože již nyní neporušovali zásadu platformy: „Žádná neprokázaná tvrzení“. Tvrzení byla prokázána, což ovšem, jak jistě správně tušíte, nebylo nic platné – účet byl přesto smazán.

Čtěte ZDE: Diktatura ukazuje zuby: Mažou nejen videa z demonstrace proti covidové tyranii. Rychetského výstřel z Aurory. Proces se spisovatelem W. Kraftem. Kdo bude další? Proč zavřeli dětem školy? Ostrá fáze boje o svobodu začíná

Co to znamená?

Můžete pochybovat o poctivosti voleb všude na světě. Můžete pochybovat o volbách v Bělorusku, Rusku, Turecku, Venezuele i kdekoli jinde. Mohli jste pochybovat o regulérnosti voleb dokonce i ve Spojených státech, ale jen do roku 2020. A pochybovalo se – ó ano – hojně se pochybovalo, mezi léty 2016 a 2020. Nyní tedy již pochybovat nesmíte. Od nynějška tím oslabujete demokratický systém. A nejen že nesmíte pochybovat, nesmíte ani přinést důkazy o nějaké neregulérnosti.

Crowder přitom netvrdí, že neexistující voliči na neexistujících adresách jsou důkazem, že Biden volby nevyhrál. To by samozřejmě záleželo na měřítku. Je to ovšem závažný symptom ukazující na děravost systému – každý, kdo to myslí s důvěrou v demokratický systém vážně, by musel mít zájem tyto věci řádně vyšetřit a zajistit, aby k nim nemohlo docházet.

Představme si Lukašenka, jak zakazuje vyšetřovat volební podvody, a jak potom na základě neexistence takového vyšetřování tvrdí, že vše bylo v pořádku, protože nejsou důkazy o opaku. Absurdní? Realita USA dneška. Nesmíte zpochybnit volby bez důkazů, ale důkazy přinést také nesmíte.

A tak to je. Naše média i jim oddaná část veřejnosti nadále zlořečí Trumpovi, protože ty vlasy, ty tweety a tak. A aplaudují Bidenovi, protože je to takový slušný pán a má hezký vztah s manželkou. Náhle jim nevadí, že se ten slušný pán lísá k Číně a její politiku represí omlouvá jinou tradicí, přestože u nás jim ještě včera přesně tohle vadilo na Zemanovi a dalších příznivcích politiky všech azimutů. Ti samí lidé halekali, že jsou volby v Bělorusku zfalšované ještě v jejich průběhu, ale dnes tleskají cenzuře každého, kdo je schopen přinést reálné důkazy o neregulérnosti voleb v Americe. Tak nekonzistentní jsou. Důvěru v „demokratický“ systém jsou schopni zajistit jen silou a naprostým umlčením jakékoli opozice, tedy cenzurou.

Video, kde jsou falešné adresy voličů prezentovány. Zhruba od 25 minuty.

Video z následujícího dne, kde již rozebírají potlačení obsahu na Twitteru. 20:20 minuta.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Hra na kobliheň: Nemáme žádnou funkční vládu, zato dva premiéry. Jak dostat vzdorující do polepšovny? Do akce povolán Mimozemšťan Omicron. Vyřeší to válka ukrajinského komika? Rakety očkované nerozpoznají

Hra na kobliheň: Nemáme žádnou funkční vládu, zato dva premiéry. Jak dostat vzdorující...

Manipulace bije do očí: Kovidové mýty v toku času. Seznam Zprávy na čele dezinformací. Jsme tu všichni primitivní asociálové? Možná přijde i Tečka. Co bude napřesrok? Přijďte zítra na Letnou

Manipulace bije do očí: Kovidové mýty v toku času. Seznam Zprávy na čele dezinformací....

NEJČTENĚJŠÍ

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel na tyto informace nemají nárok. Kdo vás k tomu nutí, dopouští se trestného činu. Vyvěste výrok ÚS v každé provozovně!

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky