Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kromě totality je tu i blázinec: Láme Protiproud důvěru dost koordinovaně? I letos za všechno může Putin. Migranti jsou zkrátka chudáci. Jídlo bude, ale zakázané. Jak to, že v Minneapolis neklesá kriminalita? A proč je maso ee?

Kromě totality je tu i blázinec: Láme Protiproud důvěru dost koordinovaně? I letos za všechno může Putin. Migranti jsou zkrátka chudáci. Jídlo bude, ale zakázané. Jak to, že v Minneapolis neklesá kriminalita? A proč je maso ee?

8. 1. 2021

Tisk článku

Lu Lina se zase ohlíží po uplynulých dnech v korporátních médiích, které nám přinesly obvyklou dávku bizarních manipulací

Tak Putin prý podepsal nové restriktivní zákony. Hajzl jeden diktátorskej. Uvědomujete si, jaké máme tady u nás na Západě všichni velké štěstí, že žijeme v zemích, kde nikdo nikdy žádné restriktivní zákony nepodepisuje? 

Ano, já jsem Vás otrávil

Ruští tajní agenti dali Navalnému novičok do trenek a když jim zavolal, a zeptal se na to, tak mu to potvrdili. Zhruba takto se dá shrnout série blábolů už skutečně neuvěřitelných parametrů, kterou nám ale naprosto vážně odprezentovala před pár dny média jako seriózní a ověřenou informaci. Vyšetřili to prý novináři, investigativní server a Navalnyj. Takže to je prý tutově pravda. No, když to vyšetřili novináři a jakýsi obskurní amatérský spolek velice podezřelých existencí, tak to asi bude fakt pravda pravdoucí a specializované instituce jako třeba policie, soudy a tak, se tím už nemusejí zabývat. Hotové, vyřízené, jak to bylo, si zjistil Navalnyj sám. Prostě zavolal do FSB…  Jistě. A teď ještě tu O Karkulce, prosím. S propagandou musí každý rozumný člověk vždycky počítat, ale ať není, proboha, alespoň tak zoufale blbá.

Spievanie mám zo všetkého najradšej

Zpěvák Ruppert v souvislosti se současným děním říká, že lékařům věří, neboť jsou nejlepší z nás. Očkování je super a hygienické restrikce mohli být přísnější. A také je přesvědčen, že Miroslav Kalousek je státník. Obvykle se snažím názory nekomentovat, neboť na ně má každý svaté právo, ale tady jsem se už neudržel. Takzvaní angažovaní umělci mě vždycky mimořádně popouzeli už za komančů. Zpravidla oč méně umu a inteligence, o to více angažovanosti. V této souvislosti bych chtěl pana Rupperta jen informovat, že i Josef Mengele byl lékař, větší restrikce si může kvůli čemukoliv přát jenom úplný debil a Miroslav Kalousek není státník, ale mátoha lambrechtská, pod stolem vyválená a varmuží politá.

Neklesá to

Kriminalita v Minneapolis stále neklesá,“ píšou Hovinky. Za listopad byla vyšší o 537 %. To je ale divný. Vždyť skoro zrušili policii, jedinou skutečnou překážku na cestě tamních černochů za štěstím, a její peníze přidělili spolkům pečujícím o jejich duševní zdraví. Fakt to nechápu.

Čtěte ZDE: Lidé se projevili: A hned je třeba dát jim po hubě. Nesvéprávní blbci vedení na porážku. Víš ty co, milý Honzo Blatný...? Zakazují písně. Psát je však neumějí. V hře jsou velké miliardy

Úřad základ státu

Nová americká administrativa se chce zaměřit na nejpalčivější problémy země a bere to pěkně od podlahy. Kromě převahy žen, zaručující vysokou kvalitu řízení státu, zřídí například také úřad pro boj s globálním oteplováním. Správně Joe, dosazování do funkcí podle všeho možného, jen ne podle odbornosti a poroučení větru, dešti jsou vedle senility předsedy politbyra již vyzkoušenými zárukami blahobytu každé moderní země.

Když si spálíš dům, bydlíš holt ve stanu

Migranti na Lesbu žijí v podmáčených stanech, bez topení a teplé vody,“ pohoršuje se státní rádio. A není prý vůle to řešit. Redaktorka Kubátová má obavy o jejich zdraví a přináší nám o tom krásně tklivý příběh. Jak je nyní v médiích zvykem, místo informování. Ano, je to opravdu hrozné, krásně jsem si poplakal. Otázkou ovšem je zda k tomu, v jakých podmínkách tam chudáci migranti žijí, nepřispívají značnou měrou oni sami. Svými kulturními návyky. Svým přístupem. A taky mě napadlo jestli by to nemohlo být třeba i tím, že si ten původní tábor sami několikrát do základů vypálili?

Jistě, pane generále, my se uskrovníme

Armáda letos plánuje utratit 70 našich miliard za novou techniku. Jistě, teď je vůbec asi ta nejlepší doba na velkorysé rozhazování. Otázka, kterou si kladu už od loňského jara zní: Fakt máme už všechno ostatní, myslím tím věci, které jaksi pálí lidi daleko víc, než že vojáci jezdí na cvičení NATO furt v ruských bévépéčkách, vyřešený? Už by se nenašlo nic jinýho, za co peníze vytahané z našich kapes nebo půjčené utratit lépe než za nové fedrpuše, kyrysy a šavličky se kterýma se zase hlavně bude jezdit zavádět demokracie někam, kde jí dost nadšeně nechtějí? Nebo se snad to slavné armádní pomáhání pří epidemii či povodních nedá provádět bez nových francouzských houfnic?

Není nad koordinaci

Odpůrci očkování vycítili šanci a plánují koordinovaně nalomit důvěru společnosti,“ píšou Lidůvky. Bože. Víra v konspirační teorie a v to, že to všechno někdo řídí a koordinuje zcela zjevně není vlastní jen „popíračům“ kovidu, ale i jeho věrozvěstům. Já mám ovšem jinou teorii. Jestli ona ta nedůvěra značné části společnosti, a to nejen v souvislosti s kovidem, neplyne daleko spíš než z nějaké koordinace a plánovaného podlamování z toho, jak neuvěřitelně kreténsky je to tady pokaždé všechno řízeno.

Čtěte ZDE: Vyvíjí se to pěkně: Těšíte se na totalitní privilegia? Sebevětší blbost od naší současné vlády se obhájí. V čem je Západ dál? Rovnost zabíjí svobodu. Kdo to kdy slyšel, aby se u nás fízlovalo přes mobily? Útěcha

Top elektřinou, zachráníš lachtana!

Pálení dřeva je škodlivé,“ tvrdí vědci. A už je to tady. Bavím se. Po uhlí je na řadě dřevo. Ale já to chápu. Ten toxicky maskulinní archetyp individuální svobody a nezávislosti spočívající v tom, že si sami porazíte strom, rozřežete si ho, naštípete, usušíte a pak si s ním zatopíte v kamnech a to všechno sami, nezávisle a bez kontroly, je třeba zlikvidovat. Jednak ta strašlivá představa, že se někdo o sebe dokáže postarat sám způsobuje městským lemrám s plynovými kotly psychický diskomfort a za druhé, teplo, stejně jako úplně všechno ostatní, je třeba k občanovi distribuovat centrálně, plánovaně a kontrolovaně. To by bylo, aby si nám tady někdo topil sám a nebyl závislý.

Jezte brouky, jsou zdraví!

Ale nejenom topit si dřevem nebo uhlím je špatně. Taky jíst maso už začíná být ee. Zatěžuje to životní prostředí. Veganství je trendy, zodpovědné a šik. Podívejte, kolik celebrit nejí maso. Buďte jako ony. Nejez maso, zachráníš planetu! Takhle to vždycky začíná. Vytvoří se poptávka. Články o tom, jak je něco ee a jak to celebrity zodpovědně nedělají. Pak se z toho udělá veřejné mínění. Vytvoří se instituce toto „mínění“ zastupující. Ty přesunou téma do politiky. A z politiků dříve či později spolehlivě vypadne další zákon, zákaz, směrnice nebo nařízení. Ve jménu „společenské poptávky“ po ochraně životního prostředí. Ve jménu ochrany zdraví. Klimatu. Demokracie. Čehokoliv. A když se udiveně ptáte lidí kolem sebe, jestli se jim tahle cypovina fakt líbí, tak nemůžete objevit nikoho, kdo by to takhle chtěl. Jo, a to nás za chvíli už zase čeká „suchej únor.“ Chlast je asi taky ee.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Cynické rothschildovské divadlo: Děje se ve Francii další velký podvod? Jak hlásáním pravdy zničit ty, kdo za pravdou stojí. Voliči tak vysokou politickou ligu nechápou. Kandidát kazítko pro likvidaci pravice?

Cynické rothschildovské divadlo: Děje se ve Francii další velký podvod? Jak hlásáním pravdy...

Provokace proti Moskvě: Šmíra s údajným kyjevským pučem skončila fiaskem. Zelenský ve zmatku odvolal svého člověka v čele SBU. NATO míří na Ukrajinu. Stoltenberg: „Musíme se připravit na nejhorší“. Krajní řešení?

Provokace proti Moskvě: Šmíra s údajným kyjevským pučem skončila fiaskem. Zelenský ve...

NEJČTENĚJŠÍ

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí očkovaných zní z USA. Špička ledovce? Špinavá hra pod pláštěm medicíny. Šíření strachu všemi kanály. Přestala veškerá legrace

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky