Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
7. listopad 2020: Na výročí VŘSR prohlásily televize Joe Bidena prezidentem. 11. září číslo 2. Ulice oslavuje zločin v přímém přenosu. Kopie krvavé Hillary. Kdepak soudy! Model pro 4. Říši. Ještě není konec

7. listopad 2020: Na výročí VŘSR prohlásily televize Joe Bidena prezidentem. 11. září číslo 2. Ulice oslavuje zločin v přímém přenosu. Kopie krvavé Hillary. Kdepak soudy! Model pro 4. Říši. Ještě není konec

8. 11. 2020

Tisk článku

Petr Hájek konstatuje, že puč proběhl úspěšně, pokusí se vyvolat světovou válku, ale nakonec skončí jako všechny tyranie, které důsledně kopíruje – tu nacistickou na místě prvním

Nic není náhoda. A v tomto případě dokonce nejspíš nešlo ani o „krásu nechtěného“ – ale o záměr. Americké televize čekaly několik dní, ačkoli již den po volební noci bylo jasné, že gigantický volební podvod ukradne vítězství Donaldu Trumpovi a na stříbrném tácu jej předá nikoli dementnímu Joe Bidenovi, ale jeho „Trockému v sukních“, Kamale Harrisové. Ti, kdo to celé z temného pozadí organizovali, totiž milují „nenápadnou“ symboliku. Proto vítězství oznámili právě 7. listopadu, v den výročí bolševického převratu v Rusku před něco více než sto lety. 

V Americe a na Západě obecně toto datum už v podstatě nikomu nic neříká. V zemích bývalého sovětského bloku jej však pamětnickým generacím natolik „vypálily do hlav“ pravidelné „oslavy“ nástupu totality (v podstatě totožné s mystifikačními popřevratovými „oslavami“ 17. listopadu 1989), že jim nutně hned vytane na mysli. Převrat ve Spojených státech je tím „oznámením“ v plném proudu. A je lhostejné, že ještě nebyly dopočítány falešné korespondenční hlasy, že nejspíše dojde k soudům a přepočítávání v některých státech. Kdo si vybaví film o volebních podvodech (Vrtěti psem), ví, že na realitě nezáleží: Biden vyhrál, bylo to v televizi.

Zázrak v ulicích

Televizní moderátoři slzí štěstím, když „predikci“ oznamují. Polovina Ameriky vybíhá do ulic, objímá se, slzí, auta troubí. Mohou si to užít, „náhodou“ je totiž sobota, nejde se do práce, takže se bude slavit celý víkend, přestože oficiální výsledky ještě stále nebudou k dispozici. Televize po celém (západním) světě to budou teď dvacet čtyři hodin denně vtloukat do hlav veřejnosti s patřičnou interpretací. A už prší gratulace státníků především z Evropy (včetně prezidenta Zemana) – právě tak, jako když se prohlásil prezidentem Venezuely Juan Guaidó, jenž s pomocí USA chtěl ukrást s Trumpovou pomocí prezidentství Nicolási Madurovi. Jenže Maduro dál žije. Trump je mrtev.

Joe Biden vystoupí s „projevem k národu“ jako „zvolený prezident“. Aby dal najevo, že ještě rovněž žije, v trapné a smutné „póze mladíka“ „svižně“ jako robot vyběhne na pódium a vypolstrován podpůrnými drogami přeslabikuje z čtecího zařízení „poselství“: Jakože sjednoťme se, je po všem, teď hlavně sezvu „vědce“, abychom se utkali s globálním oteplováním a zlikvidovali tu koronu. 

Mačkající se a objímací davy v ulicích se „smrtícího Covidu“ ovšem zjevně neobávají, protože něco jako dvoumetrové odstupy či „desinfekce“ najednou nejsou potřeba. Že by měli Trumpovi odpůrci skončit brzy v mrazácích na ulicích a rozmnožit údajné „statisíce mrtvých“? Rozhodně ne – přestože jsou většinou americky hamburgrově tlustí až hanba (a tedy „rizikoví“). Zázrak. Ne jediný.

Čtěte ZDE: Volební podvod tisíciletí: Poslední zbytky svobody se hroutí? Inspirativní metody pro naše politiky. Rok podvržených čísel. Biden je zcela dementní. Přijde další biologický útok? Další díl dramatu již brzy!

11. září číslo dvě

Velmi to (nejen tím) připomíná „zázrak v Bělorusku“, kde již týdny obdobné davy protestují naopak proti výsledkům prezidentských voleb – a s „nezvládnutelným“ šířením Covidu to kupodivu (na rozdíl třeba od nás, kde je „zdravotnictví před kolapsem“, přestože je tu faktický „lockdown) rovněž nic nedělá. Čím to? Zázrak.

Podobností s různými historickými odkazy je však mnohem víc. Tyhle „dějinné převraty“ se totiž dělají podle osvědčených mustrů. A tahle „barevná revoluce“ probíhá v zemi, která je stvořila a (až do Trumpa) praktikovala, takže je má v malíčku. Ale protože tyto podvody nelze organizovat do detailu – spoléhá se na „zbagrování“ veřejnosti mediální tsunami – objevují se pochopitelně i „trhliny v časoprostoru“. Některé připomínají slavnou televizní reportáž z 11. září, v níž moderátorka BBC komentuje „pád budovy číslo 7“, která za ní ovšem ještě stojí (a spadne až za dvacet minut).

Zrada miliardáře

Podobně tentokrát „selhala“ televize Fox News (údajně jako jediná nakloněná Trumpovi): Nečekaně již druhý den po volbách „oznámila“ (aniž se namáhala říci, jak na to přišla), že v klíčové Arizoně vyhrál Biden. Tím předčasně spustila domino podvodů, které pak následovaly v dalších „klíčových státech“. Všude jednoznačně vedl Trump, aby se přes noc zázračně objevily statisíce korespondenčních hlasů – všechny pro Bidena. Ostatní antitrumpovské televize na rozdíl od Fox News ale dál – napohled paradoxně – s Arizonou váhaly. Měla být připravena pouze jako záloha pro případ, že by se v jiných státech podvody nedařily podle plánu.

Fox (patří miliardáři Murdochovi) tím však propíchl, že je rovněž součástí spiknutí – a trochu tím ostatní konspirátory naštval. Vždyť když právě Fox oznámí v podstatě to, co má přijít v plné parádě až 7. listopadu, jen tím ještě více vše znevěrohodní. On měl být přece připraven až na to, aby z větší poloviny Ameriky, probuzené Trumpovou „konzervativní kontrarevolucí“ proti globalistům, udělal opět zaraženě „mlčící většinu“. Aby zabránil, že zhrozena podvodem 11. září číslo dvě, vezme zbraně a vyjde do ulic „bránit svého šerifa“. Ale Murdoch se na to vybodl. Chtěl dát totiž dostatečně jasně najevo, že přesedl do rozjíždějícího se mainstreamového expresu – a rovnou nasadil na obrazovky komentátory náhle jako vejce vejci podobné těm z „fejk“ médií typu CNN (či České televize, což je totéž navzdory „konkurenci“ protektorátní CNN Prima News).

Čtěte ZDE: Americký puč vrcholí: Trump vyhrál, ať mu to ukradnou, nebo ne. Bitva do hrdel a statků teprve začíná. Tam i tady. Proč ho ještě nezabili? Pátá kolona v Praze se chce poučit. Smích i z dětí staví armády

Velké vzory

Smysl téhle šarády je vcelku průzračně jednoduchý – a opět realizovaný podle osvědčených a vždy fungujících schémat a vzorů. Bolševická revoluce rovněž neproběhla tak, že se davy dělníků, rolníků a „rudých námořníků“ vrhly ztečí na Zimní palác. Tenhle nesmysl zafixoval až mystifikační film režiséra Sergeje Ejzenštejna Okťabr (1927), při jehož natáčení bylo ostatně zraněno více lidí než při údajné Velké lidové revoluci 7. listopadu o deset let dříve. Ta proběhla jako klasický puč, při němž hrstka spiklenců vtrhla do Zimního na zasedání Kerenského vlády a pozatýkala ji. A protože televize tehdy ještě nebyla, konstatoval Lenin: „Ze všech umění je pro nás nejdůležitější film.“

Ve Spojených státech jsme právě svědky bolševického převratu se vším všudy – jen posunutém o sto let zkušeností s dosud vždy neúspěšnými totalitami. Ta současná má (jako vždy) rovněž celoplanetární ambice a říká se jí (neutralisticky) globalismus. Výstřelem z Aurory pro ni byl právě podvod z 11. září – a protože opět selhává, současný volební skandál v USA je pokusem o její záchranu. Předstírá demokracii, ale přímo živočišně nesnáší férové a spravedlivé volby. Proto vymýšlí všemožné systémy a triky (jako třeba šílené korespondenční hlasování) za masivní podpory „nejdůležitějšího umění“ současných Leninů – televizí a internetových gigantů. 

Kopie krvavé Hillary

Je ovšem spíš podobná té nacistické: cenzura, rasismus (pro tento případ černošský), nenávist k judaisticko-křesťanským základům civilizace (dovoz islámu), příprava na válku proti Rusku (a Číně), vyžadování „aktivního souhlasu“, likvidace té části inteligence, která si dovolí vlastní názor, označování celých deviantních skupin za privilegované, „sjednocování“ Evropy pod německou nadvládou, snaha rozbít národní státy a vyměnit v nich historické národy na rasovém principu (tentokrát „výroba euro-negroidní rasy podle Kalergiho), likvidace historie, eutanázie, „mengeleovské hrátky“ s genetickou podstatou člověka – a nyní i zkušební pokus na připravovanou globální „redukci“ lidské populace biologickou zbraní (koronavirus). 

To vše – a mnohem víc – představuje nyní Biden respektive Harrisová. Ospalý Joe nejspíš nejpozději do roka skončí v některém luxusním ústavu pro dementy, v horším případě se dočká státního pohřbu, a prezidentkou se stane Kamala Harrisová – horší kopie „krvavé Hillary“ Clintonové. Vlezou oknem, kam se nedostaly dveřmi. Pak si na pokus o vyvolání ozbrojeného útoku proti neposlušnému Rusku můžeme skoro vsadit. Ale to je ještě před námi. Zatím můžeme s jistotou říci, že na jaře Covid jako zázrakem zmizí (pochopitelně se dozvíme, že je to díky Gatesově vakcíně).

Již dlouho píšeme o tom, že výroba a rozšíření Covidu mělo jako primární účel likvidaci Donalda Trumpa. Bez tohoto pomocníka, který na čas ochromil hospodářskou prosperitu Spojených států (a státy EU uvrhne do rabských dluhů) by to nešlo. A přesto ani to nestačilo. Trump totiž brzy pochopil, o co jde – a lockdown na federální úrovni nedovolil. Ekonomika se začala rychle vzpamatovávat. Bylo tedy třeba zatáhnout za záchrannou brzdu – sáhnout k nezakrytým volebním podvodům. Stát se něco tak skandálního kdekoli jinde ve světě – už by tam mířily americké (a eurounijní) sankce (pokud rovnou ne armády). 

Čtěte ZDE: Zfalšované volby: Závidí Biden Lukašenkovi? Jeden velký bordel. Jsou Bělorusové stejní pitomci jako my? Co lze očekávat od Západu? Válku, tu kavárna umí rozpoutat dobře. Dobrá rada pro demokracii

Hrozny hněvu

Není už podstatné, jak vše nyní dopadne. Vlastně je to jasné. Propagandistická mašinérie duní naplno. S největší pravděpodobností se žádný soud tváří v tvář tomu rachotu neodváží prověřit volební podvody. Představa, že po všech těch oslavách a nadšených reakcích dosud přiškrcených globalistů ve vládách a mezinárodních institucích, jež ovládají, budou muset nakonec blahopřát muži, který jejich plány značně narušil, je z kategorie sci-fi. 

Nelze ani spoléhat na to, že podvedená větší polovina Američanů sáhne po zbraních a potáhne na Washington. To by se určitě stalo, pokud by volby proběhly regulérně a Trump vyhrál. Pokud k nějakým ozbrojeným potyčkám dojde, vyvolají je Bidenovci, kteří nyní budou chtít vymazat Trumpovce z povrchu země. Jenže to se jim nepodaří. Hrozny hněvu většiny lidí toužících po svobodě – nejen ve staré dobré Americe – se budou o to více nalévat a těžknout dál k opravdovému výbuchu. Ten dříve nebo později přijde.

Není všem dnům konec

Bidenem slabikované žvásty o „sjednocení národa“ se pochopitelně nenaplní. Tím spíš, že Američané žádný národ nejsou. Od potlačení poslední větší vzpoury ke svobodě (Sever proti Jihu) konflikt stále doutná. A již dlouho do něj ještě přilévají petrolej milióny imigrantů, kteří už vůbec Spojené státy jako svou vlast necítí. Trump to chtěl zastavit. Marně. Nakonec to ale budou především oni, kdo popraví své protektory ze strany, jež má demokracii v názvu (dokonalý výsměch tomu znehodnocenému mrtvému pojmu).

Právě tak, jako učiní muslimové se západní Evropou – a těmi, kdo si je sem ke svým ohavným politickým čachrům přivedli. K nám jsme je sice zatím ve velkém nepustili, ale dost brzy budeme čelit frontálnímu útoku na jejich přijetí. Bez Trumpovy zdi jej Berlín a Brusel naplno rozvinou. Takže vše ztraceno? Naopak. Ten plán nevyjde. Jen ještě více probudí k životu národy, které na naší straně Atlantiku (na rozdíl od USA) skutečně historicky existují. 

Není všem dnům konec. Ostatně soudím, že náš odchod (czexit) z německé Čtvrté říše zvané příznačně bolševicky „Jevropejskij sojuz“ to jenom urychlí. Právě nám soudruzi „Demokraté“ z „Amerikanskovo sojuza“ názorně předvedli, jaký osud v těchto „uniích“ národy čeká.

Trump je mrtev. 

Ať žije Trump!Tagy článku

Doporučujeme

Hra s ohněm: Stojíme před Karibskou jadernou krizí číslo 2? Operace s falešnou vlajkou připravena. Rusko válku nechce. I Německo si ještě pamatuje. Co zastaví Washington? Dementní Biden to nebude

Hra s ohněm: Stojíme před Karibskou jadernou krizí číslo 2? Operace s falešnou vlajkou...

Vynálezce mRNA vakcín: Očkování mne málem zabilo. I chytří a vzdělaní dělají osudové chyby. Výběrová šarže jedovaté šmakulády. Nápady a příkazy shora: Buďme extra opatrní! Skrytá rizika

Vynálezce mRNA vakcín: Očkování mne málem zabilo. I chytří a vzdělaní dělají osudové chyby....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky