Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Rozhodující střet vrcholí: Manipulace volbami i voliči v USA. Psychologická válka v režii Deep State. Poznáme to na vlastní kůži. Výzva k násilí a k totalitě kódovaným jazykem. Byli jste varováni. Co teď uděláte?

Rozhodující střet vrcholí: Manipulace volbami i voliči v USA. Psychologická válka v režii Deep State. Poznáme to na vlastní kůži. Výzva k násilí a k totalitě kódovaným jazykem. Byli jste varováni. Co teď uděláte?

2. 11. 2020

Tisk článku

Chris Farrell vysvětluje, jakým způsobem je vedena špinavá psychologická válka radikální levice proti voličům Donalda Trumpa a na co všechno jsou americké bažiny před Dnem D nachystány

Poté, co jsme prokázali, že levice má dobře zdokumentovaný plán na narušení prezidentských voleb v roce 2020, prozkoumejme některé z technik informačních operací, které jsou nyní používány proti americké veřejnosti, aby ji přesvědčily a ovlivnily zítřejší volby.

Samotné zveřejnění zprávy Transition Integrity Project (TIP) a její následné zpravodajské pokrytí v médiích je součástí psychologické války v rámci širší kampaně informační války zaměřené na šíření demoralizujících fám mezi příznivci Donalda Trumpa. Cílem je zlomit a oslabit podporu Donalda Trumpa před volbou, během ní a po volebním dni. Demoralizovaní a demotivovaní podporovatelé nepodporují svého kandidáta veřejně. Nedělají kampaň mezi svými sousedy a neumisťují na své trávníky volební reklamu. Nehlasují. Nechtějí se stát členy volebních komisí. Jsou přesvědčeni, že jejich naděje jsou ztracenou a vysoce kontroverzní věcí. Nechtějí být označováni za rasisty, hlasatele nenávisti nebo jiné druhy extremistů. Zůstávají doma a dívají se na televizi.

Mobilizace

Poté, co bylo mnoho Američanů kvůli pandemii COVIDu-19 psychologicky zmanipulováno ke stažení se z veřejného života, do izolace a lockdownu – a to na základě převážně arbitrárních příkazů různých vládních úředníků – budou američtí voliči na "neregulérní" a nezákonnou taktiku levice reagovat podrážděně. Levice se spoléhá na to, že tato reakce sníží volební účast a že levicové síly využijí různé formy teroru, jako jsou odvetná opatření a hrozby odvetných opatření, proti těm, kdo nespolupracují nebo zpochybňují obvinění podrobně uvedená ve zprávě TIP.

Zpráva TIP je opatrná, aby přímo nepodněcovala protistátní činnost. Jsou jen krůček od obhajování násilí – ale jsou to velmi ostří političtí matadoři a za všemi z nich stojí advokáti, takže hovoří kódovaným jazykem. Zde je několik příkladů, u kterých můžete číst mezi řádky:

  • "Pokud dojde ke krizi, události vezmou rychlý spád a nevyspalí čelní představitelé budou následně nuceni se rychle rozhodovat. Pokud promyslíme možnosti nyní, zajistíme přijetí lepších rozhodnutí v budoucnu."
  • "Plánovači musí brát vážně představu, že může dojít k pouliční bitce, nikoli k právní bitvě; technokratická řešení, soudy a spoléhání se na elity bdící nad dodržováním norem nejsou v takovém případě tou správnou odpovědí."
  • "Skupiny, koalice a sítě už by měly začít budovat nezbytnou organizační infrastrukturu na podporu masové mobilizace."
  • "Čelní představitelé armády a dalších bezpečnostních složek musí věnovat zvýšenou pozornost možnosti, že se stoupenci budou snažit manipulovat a zneužívat nátlaku k nevhodným politickým cílům."

Žádné konkrétní prohlášení nebo doporučení není úplně nehorázné. Pouze v kontextu zprávy podporují a zesilují pochybné předpoklady: Protestující levičáci jsou nenásilní, zatímco Trumpovi příznivci jsou agenti provokatéři; Trump zneužije armádu a silové složky k tomu, aby se udržel u moci; univerzální hlasování prostřednictvím pošty nepředstavuje žádné riziko podvodu; nalezení dalších platných hlasů několik týdnů po volbách je zcela v pořádku; zprávy kritické vůči Bidenovi jsou dezinformace; Trumpovo vítězství bude důkazem vměšování jiných států atd.

Čtěte ZDE: Před volební nocí: Příprava převratu? Očekávejte násilí - je to přece normální! Bažiny si napsaly příručku. Už se s tím ani netají. Zvládne někdo čelit vzpouře? Času je málo. Bude volba Trumpa trestným činem?

Co teď?

Kampaň psychologického podmiňování voličů, díky které bude potlačení a odveta fungovat jako sebenaplňující proroctví, nebude podléhat kontrole tradičních ani sociálních médií. Ti, kdo budou varovat před hrozbou násilí a odvetných opatření budou označováni za konspirační teoretiky, budou marginalizováni a odmítáni. Řeknu to znovu, chce být snad někdo onálepkován jako rasista, hlasatel nenávisti nebo nějaký podivný extremista?

Vydáním zprávy TIP nastolila americká levice sebe a svůj pochybný příběh jako oficiální narativ prezidentské volby v roce 2020. Americká levice uvedla své militantní křídlo do stavu pohotovosti, aby ovládlo dění ve zbylých dnech do voleb, v samotný volební den a pak po celou dobu až do dne inaugurace. Vydání zprávy TIP není ojedinělá událost, ale je nedílnou součástí levicové kampaně.

Nyní chápete, jak chce levice narušit a zmanipulovat prezidentské volby v roce 2020. Rozumíte technikám psychologické války, které se vás právě teď snaží klamně přesvědčit, že jste demoralizovaní a oslabení. Byli jste varováni.

Otázka pro vás a pro všechny lidi, kteří se staví proti plánu TIP, zní: Co teď uděláte?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Odstartováno: Volební podvod v Německu. Opět Hitler, tentokrát s lidskou tváří? Co naši svazáci nevědí. Vpřed do chudoby! Řízená Vzpoura davů? Máme zkušenost: odpor, odboj, oběti. Nic nekončí, jedeme dál!

Odstartováno: Volební podvod v Německu. Opět Hitler, tentokrát s "lidskou tváří"? Co naši...

Klasičtí levičáci již revoluci nestíhají: Utopisté versus ničitelé. Obrana populismu. Jižní Amerika se staví na zadní. Západ jako odstrašující příklad pádu do propasti. Kontrarevoluce odkud by ji nikdo nečekal. Pozabíjejí se sami?

Klasičtí levičáci již revoluci nestíhají: Utopisté versus ničitelé. Obrana populismu....

NEJČTENĚJŠÍ

Sanitární diktatura odhazuje masku lidské tváře: Po Itálii Německo. Budou z neočkovaných zástupy bezdomovců? Povzbuzení vydíráním. Zvrácená logika covidové propagandy. Brzy po volbách i u nás? Evropané už naplno žijí v totalitě

Sanitární diktatura odhazuje masku lidské tváře: Po Itálii Německo. Budou z neočkovaných...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky