Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
USA: Kavárna se probouzí do reality. Více policistů do ulic! Body pro Trumpa - nebo pro ještě horší chátru? Černí vraždí černé. Kde je BLM? Budíček v Portlandu. Co bude dál?

USA: Kavárna se probouzí do reality. Více policistů do ulic! Body pro Trumpa - nebo pro ještě horší chátru? Černí vraždí černé. Kde je BLM? Budíček v Portlandu. Co bude dál?

12. 8. 2020

Tisk článku

Patrick Joseph Buchanan pozoruje, jak "liberálům" v USA začíná pomalu docházet, že řádění jejich pěšáků v ulicích k ničemu dobrému nevede

Od smrti George Floyda pod kolenem policisty v Minneapolis na Memorial Day byl národ svými kulturními elitami poučován o tom, že toto je každodenní realita, kterou rasistická Amerika příliš dlouho ignorovala. Řvali nám doslova do ksichtu, že je naše země místem, kde bílí policisté pravidelně a beztrestně obtěžují, brutálně napadají a zabíjejí černé Američany. „Seberte policii peníze!“, křičela organizace Black Lives Matter, a tato výzva byla po BLM znovu a znovu opakována progresivními elitami. 

Kyvadlo se může zhoupnout zpět, neboť tento víkend nás znovu zavedl do starého známého reálného světa.

Vraždy v metropolích

Ve Washingtonu, D.C. v sobotu kolem půlnoci na party v jihovýchodním sektoru města tři střelci vystřelili 100 ran, zranili 20 lidí, zabili jednoho dospívajícího a zanechali policistku v kritickém stavu.

Šlo o pokus masakru, o vraždu.

„Letos bylo ve Washingtonu zabito více než 115 osob, což je 17% nárůst oproti stejnému období v roce 2019, čísla nejvyšší za celé desetiletí,“ uvádí Washington Post. Čísla v D.C. však blednou ve srovnání s Chicagem, kde tento víkend znamenal 32 dalších postřelených a tři mrtvé. Podle Sun-Times došlo v červenci ve městě ke 106 vraždám. Jde o číslo, které se téměř vyrovná součtu všech zavražděných v D.C. za prvních sedm měsíců roku 2020. Většinu mrtvých a zraněných tvoří černí Američané a většinu střelců a vrahů tvoří taktéž černoši.

Pokud na černých životech záleží, kde je Black Lives Matter? Ve zprávách o přestřelkách a vraždách se nedočteme, že byli mrtví oběťmi policejní zvůle nebo bílých rasistů.

Na úvodní stránce pondělních New York Times se vyjádřili černošští a hispánští vůdci města, kteří protestují proti navrhovanému snížení rozpočtu policie o 1 miliardu dolarů. Lidé v komunitách s vysokou kriminalitou, o nichž tito politici hovoří, chtějí více policistů ve službě, nikoli méně.

Čtěte ZDE: Černé peklo opět vybuchlo: Levicoví liberálové vedou zemi do chaosu a násilí. Poučení pro nás. Tak vypadá "integrace menšin". Stát vydaný ke znásilnění. Pořádek = spravedlnost a mír. Na teror Antify platí jen síla

Probuzený Portland

Zdá se, že budíček přišel i pro Portland v Oregonu, který se po zabití George Floyda zcela poddal nočním protestům. Když ministerstvo vnitřní bezpečnosti stáhlo své agenty z Portlandu a předalo obranu federální soudní budovy Marka Hatfielda státní policii, „pokojní protestující“ přesunuli svou pozornost na městské budovy a policejní služebnu ve východním okrsku Portlandu.

Východní okrsek byl zabarikádován automobily a harampádím a byl učiněn pokus o jeho zapálení házením hořících předmětů do budovy. Policejní personál byl celou dobu uvězněn uvnitř. Zdá se, že starosta Ted Wheeler, zmatený realitou, se opožděně probudil a vyjádřil k charakteru demonstrantů, se kterými se do té doby bratříčkoval:

„Když se dopustíte žhářství pomocí silné hořlaviny ve snaze spálit budovu, která je obsazena lidmi, které jste úmyslně uvěznili uvnitř, tak nedemonstrujete, ale pokoušíte se spáchat masovou vraždu.“

A navíc: „Vytváříte tak materiál, který bude použit v celonárodních reklamách na pomoc Donaldu Trumpovi během jeho kampaně.“

Prezident policejní unie v Portlandu Daryl Turner byl rozlícený tím, co viděl: „Jsem znechucen tím, jak se k tomu naše město postavilo,“ řekl Turner. „Pokud je pro protestující přijatelné pokoušet se o zapálení obydlené budovy, a pokud toto chování může pokračovat, je Portland ztracen.“

Když Wheeler pochopil, co protestující skutečně představují, nařídil konečně městské policii, aby udělala „co je nezbytné“, aby potlačila nepokoje, i kdyby to znamenalo použití slzného plynu.

Kdo chce psa bít...

To, co se stalo v Portlandu a po celé Americe, bylo předvídatelné a předvídané.

Zaprvé, progresivisté tolerují a dokonce oslavují občanskou neposlušnost, protože příčina je „oprávněná a ušlechtilá“. Poté, aby udrželi pozornost veřejnosti, pochodují a blokují provoz. Dále přichází nadávání policistům, házení odpadků, lahví s vodou a kamení. Následuje rozbíjení výkladních skříní, rabování, žhářství a Molotovovy koktejly. A nakonec je zde podněcováno násilí vůči policii, aby byly získány nahrávky bránících se policistů, kteří jsou pak levičáckým tiskem líčeni jako stormtroopeři a gestapo.

V Portlandu jsme dosáhli bodu, kdy se „poklidní protestující“ pokusili zapálit budovu s policisty zabarikádovanými uvnitř. Jak řekl starosta, tohle byl pokus o vraždu.

Dnes lidé sledují své městské zastupitele poté, co město nedokáže udržet mír a obnovit pořádek, když demonstranti řádí dle libosti, a utíkají z města. Na předměstí a v celé zemi tiše sledují neschopnost policistů potlačit násilí a nakupují pro sebe zbraně.

Zatímco pravice podporuje Trumpův zákon a pořádek, konečná bitva se může rozpoutat mezi liberálními demokraty zvolenými do městských rad a selhávajícími ve vedení měst - a radikální levicí a marxisty, kteří vítají toto jejich selhání, neboť je jako málo radikální chtějí vykopat ven.

Co však nastane pak?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Světové ministerstvo pravdy a lásky: Ani Orwell to tak nedomyslel. Mocným dělá starosti infodemie, ne pandemie. WHO garantem sanitární diktatury? Spiknutí IT korporací. I slavný nobelista je náhle dezinformátor. Velký Bratr nezná bratra

Světové ministerstvo pravdy a lásky: Ani Orwell to tak nedomyslel. Mocným dělá starosti...

Těsně před bombardováním: Lžou nám ráno, v poledne i večer. Proč nefouká vítr? Proč ještě nejsou v našich ulicích žluté vesty? Proud brzy nezaplatíme. Tajemný případ Izrael. Brzy u nás? Ostatně soudím...

Těsně před bombardováním: Lžou nám ráno, v poledne i večer. Proč nefouká vítr? Proč ještě...

NEJČTENĚJŠÍ

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky