Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Jen blázni se radují: Otevření hranic a uvolnění epidemiologických opatření je omyl. První vážná chyba Babišovy vlády. Úspěšný trik US a britských tajných služeb. Naletěli všichni. Co přijde? Ještě máme šanci

Jen blázni se radují: Otevření hranic a uvolnění epidemiologických opatření je omyl. První vážná chyba Babišovy vlády. Úspěšný trik US a britských tajných služeb. Naletěli všichni. Co přijde? Ještě máme šanci

26. 4. 2020

Tisk článku

Petr Hájek s obavami sleduje, že vláda podlehla obřím tlakům ze všech stran, a začala uvolňovat tvrdá opatření proti epidemii umělého viru, který teprve pozvolna začíná plnit svou „funkci“ na „přeformátování“ světa v globální totalitu

Nastává absurdní situace: Česká vláda razantně uvolňuje protiepidemická opatření. Činí tak, neboť je vystavená obrovskému tlaku mainstreamových a části alternativních médií (k nimž se přidali i mnozí ctihodní a nezpochybnitelně svobodymilovní občané). Stejně razantní je tlak ekonomický, který ve vládě reprezentuje především „dvojministr“ Karel Havlíček (dopravy, průmyslu a obchodu). A v neposlední řadě k tomu přispěl výrok pražského soudu, jenž způsobil, že bude nutné prodloužit nouzový stav o další měsíc, a současně umožnil tisícům firem žádat po vládě teoretický ušlý zisk za dobu, kdy byla z epidemiologických důvodů umrtvena ekonomika. Tedy hospodářskou likvidaci státu „zevnitř“.

Ze všech „uvolňujících opatření“ je vedle toho samozřejmě nejspornější otevření hranic. Nejde o to, že je pro české občany napohled prakticky nevyužitelné, protože všechny ostatní státy nadále hranice neotevírají, takže vlastně není kam odejet. Daleko horší je to s průchodností hranic zvenčí: Co vypovídá povinnost cizinců mít glejt s „potvrzením o bezinfekčnosti“? Kdo a jak bude kontrolovat jeho pravost? Nemluvě o tom, že nesmí být starší než čtyři dny, přičemž víme, že infekčnost se může projevit až po dvou týdnech (proto čtrnáctidenní karanténa). Ale hlavně - otevřené hranice jsou jako povel pro „parazitické struktury“: vstup volný!

Je nebezpečí, že za týden dva budeme opět svědky skokového nárůstu onemocnění Covid-19, které bude znamenat nutnost opět „utáhnout šrouby“, a vrátit se k ostrým opatřením jako na začátku. Že ztratíme veškerou „komparativní výhodu“, kterou vláda získala razantním postupem, jenž nás (a po našem příkladu další středoevropské státy) vydělil z hrozivých průběhů onemocnění v ostatních zemích, které z nějakých důvodů s drastickými postupy nějaký čas váhaly. A právě v tom „z nějakých důvodů“ je patrně klíč k pochopení absurdní situace, jíž jsme právě svědky i aktéry.

Všechno je jinak 

To hlavní totiž spočívá v něčem ještě úplně jiném, než slyšíme z hlavních médií, od opozičních politiků, ale nakonec i od některých členů vlády či jejich poradců a spolupracovníků. Není to tak, že jsme epidemii zvládli, neboť počet nakažených se snižuje a v souvislosti s koronavirem umírá stále méně lidí. A to bez ohledu na to, jde-li v případě těžkých stavů a úmrtí „pouze“ o souvislosti s dalšími chorobami (tak jako u sezónní chřipky), tedy že nákaza „pouze“ urychlila průběh vedoucí ke kolapsu a smrti. I to by bylo na pováženou, a znamenalo by, že dáváme zelenou „darwinistické přirozené selekci“, která „vyčistí“ prostor pro zdravé a odolné. Jenže ukazuje se, že je to zcela jinak. 

Virus prostě není tím, čím se na počátku zdál být. Chová se naprosto nestandardně. Většina odborníků již nepochybuje, že byl vyroben uměle – obdobně jako jeho předchůdci SARS a MERS, kteří ovšem ještě nebyli tak „dokonalí“, takže brzy sami zdegenerovali a v podstatě „zemřeli“ dřív, než byli schopni vyvolat celosvětovou nákazu. U nás s tímto „odvážným zjištěním“ přišla už před týdny jako první doktorka Soňa Peková ze soukromé laboratoře Tilia. Všem, kteří o tom ještě pochybují, naléhavě doporučuji shlédnout následující záznam jejího rozhovoru pro Český rozhlas, který se šíří po internetu jako jiné „zakázané zboží“: 

Jedinou otázkou je, proč jí dalo prostor „veřejnoprávní“ médium. Na to mi odpověděl jeden z mých kolegů vcelku prostě a přesvědčivě, že jde o přípravu útoku na Čínu. Tvrzení, že umělý virus vznikl ve wuchanské laboratoři je ovšem neudržitelné. Že jeho původ je naopak v Americe, dokládá spousta nezpochybnitelných faktů (přineseme o tom zítra rozsáhlý „důkazní materiál“ od našeho spolupracovníka). A právě proto se nyní Spojené státy, věrchuška EU, Velká Británie (a pochopitelně naše věrná domácí paže globalistů – Kavárna a její mediální chapadla – tedy 90% mainstreamu) budou o to více snažit propagandisticky překřičet fakta, životně oddáni goebbelsovské tezi, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Ale ani v tom ještě není podstata věci.

Čtěte ZDE: Dva světy: Jeden právě mizí. Další se již vynořuje za oponou. Jde o život. Kolaps? Všechno je jednou poprvé. V totalitě a bez peněz. Západ tuší ruský zázrak. Pozře nás Německo? Všechno dobře dopadne – ale ne každý

Dobrý trik

Na počátku jsme nevěděli nic. Teď již víme hodně. Viděli jsme, jak čínská vláda bleskově zareagovala uzavřením celých oblastí a mohutnou vlnou omezení. A relativně to zvládla. Viděli jsme rovněž, že v porovnání s tím Itálie reagovala jednak pozdě, jednak nedostatečně. A viděli jsme, že zatímco česká vláda nasadila od počátku „čínskou cestu“ – hlavní příčina dosavadních úspěchů – Velká Británie a Spojené státy nad tím nejprve „mávli rukou“. V podstatě chtěli jít cestou „promoření“ dostatečné části populace. Stejný postoj chtěla zaujmout také „vláda“ EU v čele s Němkou Lejnovou, ale zatím naštěstí neměla dost nástrojů, aby nám to přikázala (rychle si je teď bude snažit vytvořit).

Nešlo však o to, že v čele velmocí by byli nezodpovědní lídři (jak se jim to teď snaží hodit na krk globalistická opozice). Vlastně to bylo naopak. V obavách o ekonomické zhroucení svých zemí, chtěli „zachovat klid“. Někdo jim to radil. Nikoli však jejich „epidemiologičtí poradci“, jak tvrdí média, ale mocné tajné služby byly jejich hlavními experty. Jaká výhoda, že je nemáme, že u nás je pouze jejich malá „odvelená dílnička“, jíž se ty podstatné věci nesvěřují. Nejsme v tomto „vakuu“ sami, podobně je na tom i Itálie či Francie – o Španělsku a dalších tvrdě postižených ani nemluvě. 

Šlo vlastně o trik namířený primárně proti „antiglobalistům“ – americkému prezidentu Trumpovi a britskému premiéru Johnsonovi. Jim tajné služby tvrdily, že o nic vážného nejde. A oba vůdci to rádi slyšeli, protože mimořádná opatření by musela nutně poškodit jejich i světovou ekonomiku. A to zrovna v kritické chvíli, kdy se Donald Trump chystá na podzimní obhajobu prezidentské funkce a Boris Johnson na „rychlý odchod“ z EU – třeba i v podobě „tvrdého Brexitu. Pro existenci EU katastrofa. Obojí.

Tajné služby velmocí jsou, jak v posledních letech mnohokrát prokázaly, součást Deep State. Tedy totálně neloajální k vrcholným (kavárnymi nenáviděným) představitelům svých vlastních zemí, zato zcela oddané globalistické myšlence americké světové dominance a dotvoření Nového světového řádu, k čemuž slouží i existence EU – přinejmenším v současné podobě. Vymyslely proto docela sofistikovaný trik. Zaklapl.

Podvedení a bezmocní

Ze stejných důvodů si také mnozí z nás zpočátku mysleli, že neskutečná exploatace „strachu z viru“ korporátními (globalistickými) médii má hlavně za účel omezení občanských svobod. Do toho přibývaly i lékařské „nezávislé“ názory, že jde vlastně o „lehčí chřipku“. Právě s tím vším trik počítal. Stejně jako s vlnou „odhalení“ v alternativním mediálním prostředí. Najednou se vynořily relativně slušně připravené informace a videa, že zprávy o přetížených nemocnicích, hromadách mrtvol (zvláště v Itálii a v New Yorku) jsou „fake“. Trik zkušeně a poučeně pracoval s tím, že to ani jinak být nemůže – takže i v opoziční části veřejnosti, která korporátním médiím již nevěří, vznikne pocit, že epidemie je nesmysl, že dokonce možná ani žádný koronavirus neexistuje. Připouštím, že i my jsme čelili tomuto pokušení.

Jenže ona to opravdu vybuchlo. Trump, Johnson, ale třeba i Macron (kterému by Američané, Britové či Izraelci respektive jejich tajné služby nesvěřily ani oficiální informace závažného charakteru) nyní čelí problému: prostě je jejich zpravodajci (alespoň ta část napojená na Deep State, věřící v Trumpovu porážku a makající na ní jako komsomolci) doběhli. Teď budou mít velkou práci vše zvládnout – pokud to je do podzimu ještě vůbec možné. Dnes už vědí, co věděli Číňané od počátku: jde o uměle připravený organismus „exportovaný“ z USA jak do Wuchanu, tak do Itálie, Německa a Íránu. Kdyby to však přiznali, bude to jejich konec. O to víc teď budou hrát vnucenou hru na „čínský virus“.

Čtěte ZDE: Loupežníci na Václaváku jako předvoj zla: Hřib a Lejnová ve stejném rytmu. Německo chystá krádež tisíciletí. Dostane nás konečně na kolena? To hlavní teprve přijde. Musíme rychle pryč! Najdeme odvahu?

Jsme v tom?

Byli jsme příliš bezvýznamní, aby nás o tom američtí a britští zpravodajci informovali. Bez ohledu na to, že Babiš představuje pro naše pražské „bažiny“ totéž co Trump pro ty washingtonské. Předpokládalo se ale, že se podřídíme bruselskému diktátu: Nechte otevřené hranice! – a bude vymalováno právě tak, jako v Itálii či v ve Španělsku nebo v Belgii. Jenže se vloudila chybička: Andrej Babiš do toho (nevědomky, ale intuitivně geniálně) „hodil vidle“. Když byly vidět výsledky, ostatní se museli (s časovou ztrátou) přizpůsobit.

Uzavření hranic je prostě klíčové. Proto náš mainstream pootočilv poslední době taktiku – a dvacet čtyři hodin denně volal především „po svobodě cestování“. Proto městský soud v Praze – již v dobré koordinaci s „bruselskou centrálou“ – z formálních důvodů zrušil výjimečný stav. Právě ve chvíli, kdy Německo předpokládá druhou vlnu nákazy – a intenzivně se na ni připravuje – my otevíráme hranice. Mýlí se Andrej Babiš, že je to jen formální, neb stejně od nás není kam cestovat – a k nám přijíždějícím se ubráníme pofidérními „dokumenty o bezinfekčnosti“. Jednou otevřené hranice se budou znovu uzavírat o to složitěji. A řev o „uvěznění“ bude ještě silnější. A budou mu naslouchat i ti, kteří jinak Babiše proti kavárně dosud podporovali.

Nikdo neví, co ta uměle vyrobená zrůda udělá. Jestli opravdu včas sama zahyne na svou nepřirozenou podstatu, jak doufá doktorka Peková. Nebo, což je pravděpodobnější, v cosi se dál promění. Že na ni nebude fungovat žádná vakcína, je už jisté. Ale že se mohou objevit „léčiva“, kterými farmaceutický byznys uvrhne do ještě větší závislosti populaci (kterou chce ve skutečnosti spolu s Gatesem tvrdě „omezit“), je velmi pravděpodobné.

 

Čtěte ZDE: Soudcokracie ve službách Páté kolony: Čím hůř, tím líp, věří Kavárna. Virus není, čím se zdál být. Babiš se vzbouřil proti Bruselu – máme se vzbouřit proti němu? Okamura na správné cestě. Něco se stane

Horší než zločin

Andrej Babiš a jeho vláda se nechali dotlačit k první chybě, která, jak praví klasik, je někdy horší než zločin. Během dvou tří týdnů uvidíme, jaké bude mít následky. Že došlo k uvolnění „karantény“ ještě před výsledky „studie promořenosti“, která právě probíhá, je už jen další z chyb, která se na tu první navěšují. Prezident Miloš Zeman měl naprostou pravdu, když mluvil o nutnosti mít zavřené hranice ještě alespoň rok – což vzbudilo přímo alergickou reakci politické a mediální kavárny. Nejdramatičtější průlom epidemie – o níž zatím u nás víme naštěstí jen z „doslechu“ – půjde tudy. Právě tak, jako v ostatních zemích, které si již myslely, že jsou za vodou“.

Situace je prostě mnohem vážnější, než si dnes většina lidí u nás myslí. Máme pro toto tvrzení řadu nevyvratitelných důkazů a další přibývají. Budeme s nimi veřejnost postupně seznamovat, jakmile budou dostatečně ověřené. Ale stačí se dívat na „opětovné výbuchy“ nemocnosti na „příkladných místech“, kde si mysleli, že věc zvládli, abychom pochopili, že vše je teprve na počátku. A to ještě nemluvíme o dalších souvislostech, které mají následovat – pokud plány globalistů jejich úspěšný trik umožní.

Zatím proto nezbývá než varovat: Promořenost naší populace je velmi nízká. Chovejme se proto, jako by „uvolnění“ neexistovalo. Chraňme se, jak umíme – i bez příkazu vlády. Necestujme do zahraničí, ani kdyby to bylo možné. Je totiž jisté, že ani výsledky probíhající „studie promořenosti“ nic podstatného nezjistí a nezmění. Nikdo totiž neví, jak se začne „obluda“ chovat po dalších mutacích. Zda například dosud „bezpečné“ skupiny (děti, mladí a zdraví) se nestanou naopak hlavním cílem – tak jako při španělské „chřipce“ před sto roky.

Elementární je pokusit se opět co nejpevněji uzavřít hranice. Vše ostatní následuje. Pořád ještě máme šanci zvládnout tento útok s malými ztrátami. 

S pomocí Boží.
Tagy článku

Doporučujeme

Evropská komise opět vystrkuje drápy. Brusel určí, kdo je udržitelný. Ideologická manipulace ve firmách. Takhle se ta revoluce dělá. Likvidační úsilí pro malé firmy.  Každý bude povinně hlásit, jak šíří tu správnou propagandu

Evropská komise opět vystrkuje drápy. Brusel určí, kdo je udržitelný. Ideologická manipulace...

Poprava Hany Lipovské v přímém přenosu: Mravných a statečných se zbabělci musejí zbavit. Kdo komu co slíbil? Za co prodali její hlavu? Václav junior bojoval. Tomio mlčel. Kdo se ozve, až si katani přijdou pro nás?

Poprava Hany Lipovské v přímém přenosu: Mravných a statečných se zbabělci musejí zbavit....

NEJČTENĚJŠÍ

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky