Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zpráva z jižní fronty migrantské invaze: Azylová centra organizovaného zločinu. 13 buněk nigerijské mafie v Itálii. Obchod s lidskými orgány na plné pecky. A co poradil černému gangsterovi kouzelník?

Zpráva z jižní fronty migrantské invaze: Azylová centra organizovaného zločinu. 13 buněk nigerijské mafie v Itálii. Obchod s lidskými orgány na plné pecky. A co poradil černému gangsterovi kouzelník?

18. 12. 2019

Tisk článku

Monika Pilloni , italská zpravodajka Protiproudu líčí otřesná fakta o působení imigrantské nigerijské mafie - předobraz toho co i nás čeká, až v příštím roce Němci rozhodnou o nové podobě povinného přerozdělování tohoto " kulturního obohacení"

„Itálie se stává pekelnou džunglí s impozantním byznysem plynoucím z přijímání migrantů. Nová italská vláda, vyznačující se bezprecedentní nekompetentností, se netáže,  jakou budoucnost zaručí Italům, kteří jsou již bohužel rukojmí subjektů - fantaskně definovaných jako klimatičtí migranti.“ 

Téma týkající se působení nigerijské mafie a jejích složek je právě v těchto dnech v Itálii velice aktuální. Začátkem prosince po dlouhém vyšetřování provedla konečně italská policie rozsáhlou zatýkací operaci příslušníků nigerijské mafie.  Zatýkalo se v Bari - odkud se celá operace řídila - a v okresech Taranto, Lecce, Caserta, Roma, Ancona, Matera, Reggio Emilia, Cosenza, Trapani, Rovigo a ve spolupráci s Interpolem také v Německu, Francii, Nizozemí a na Maltě. Během této akce bylo zatčeno 32 Nigerijců (z celkem 49 podezřelých). 

Důchodci platí výpalné

Zatčení byli obviněni, že jsou součástí skupin mezinárodního zločinu, z napomáhání nelegální imigraci, obchodování s lidmi, zotročování, vydírání, z loupeží, ublížení na zdraví, ze sexuálního násilí a používání chladných zbraní, provozování prostituce a žebrání. 

Všichni tito Nigerijci byli hoštěni až do roku 2018 v přijímacím centru pro žadatele o azyl (Cara) v Bari-Palese. Právě zde - uvnitř azylového centra -  si dvě zločinecké skupiny, Supreme Vikings Confraternity - Arobaga a Supreme Eiye Confraternity, založily operační základnu. Letos se azylem vybavení zločinci rovnou přestěhovali do čtvrti Liberta v Bari, kde žili v souladu s místní mafií, tedy bez konkurenčního soupeření. V Itálii nigerijské zločinecké skupiny  již navázaly partnerství se všemi místními mafiemi (Ndrangheta, Camorra, sicilská mafie, mafie z Apulie).

V přijímacím centru pro žadatele o azyl Mineo na Sicílii, mělo operační základnou 26 členů Supreme Vikings Confraternity, zatčených v lednu 2019.

Black Axe, Eiye, Vikings, Maphite, Black Cats: to jsou jména těch nejkrutějších klanů. Vojensky strukturované tajné sekty s bezprecedentní krutostí, všudypřítomná mysticky-náboženská složka a používání iniciačních rituálů zvaných Juju (velmi podobných vodoo a macumba), typické pro kulturu Yoruba, která je v Nigérii velice rozšířená. Bití a používání sečných a bodných zbraní, zneužívání žebráků a žen, které se staly oběťmi obchodu s lidmi - to jsou charakteristiky dvou nigerijských gangů. Žebráci, vesměs mladí muži, jsou rozmístěni u všech supermarketů po celé Itálii, často jsou agresivní, takže bezbranní důchodci jim ze strachu raději to euro z vozíku dávají.

Obchod s lidmi

Apeninský poloostrov je nigerijskou mafií již dlouho považován za strategickou základnu. Jde o o mafii se silným mezinárodním působením, která využívá ke svému rozšiřování migračních proudů.  V poslední zprávě zaslané italskému parlamentu to takto uvádí také Centrála pro vyšetřování mafie. Banca d’Italia zveřejnila zprávu, že od roku 2016 do roku 2018 se zdvojnásobily remitence do Nigérie, a to především díky výnosům z nezákonných činností. Jen loni  bylo převedeno 74 milionů eur prostřednictvím systému Money transfer nebo Hawala.

Nigérijská mafie dle posledních výsledků vyšetřování přibrala další aktivitu: obchodování s lidmi a orgány. Trh je tak prosperující, že existuje i ceník: ledvina stojí padesát tisíc eur, oční rohovky dvacet tisíc, dřeň dvacet tisíc a srdce dvě stě padesát tisíc eur. 

Každá ze skupin mí své znaky a barvy. Například Black Cats se vyznačují kočičím tetováním na jednom rameni a nápadnými jizvami na břiše, výsledky iniciačních rituálů. Ti, kteří jsou oblečeni do žluté a zelené, vykonávají kontrolu nad obchodem s drogami, nad prostitucí a včetně té dětské a nad obchodem s „běloškami“ po celém hřebeni Jadranu. Stoupenci Supreme Vikings Confraternity - Arobaga a Supreme Eiye Confraternity jsou zase známí jako červení a modří, podle barvy oblečení, co nosí na svých summitech.

Hlavní centrálou autonomních buněk nigerijské mafie v Itálii se stala Padova. Nedávno tam byl zatčen šéf šéfů: Fred Iyamu, známý jako Gran Ibaka. Tento „chudáček migrant vzbuzující emoce a solidaritu italské levice“ připlul v roce 2006 a jako rival soukmenovce Osahenagharu Uwagboe známého jako Sixco (od roku 2016 ve vězení) si rozdělil roli vůdce s Nigerijci jménem Edoseghe Terry a Ezuma Christian Onya. Ty pod pozorným dohledem držela maman Franca Udeh - „vychovatelka prostitutek.“

Součástí této sbírky je také Nigerijec Innocent Osegale, to je ten co rozřezal Pamelu Mastropietro na kusy. I on, uprchlík vinný z vraždy a z hanobení těla oběti, byl spojkou mezi oblastí Veneto a Castelvolturno.

Výpověď lékařky z přijímacího střediska v Bari: Youtube.

Kouzla a čáry

Nejčerstvější, pro nás trochu úsměvný případ se stal 11 prosince: Šestatřicetiletý Nigerijec Uwadia obviněný z toho, že je organizátorem prodeje marihuany ve Bologní, si stěžoval svému kouzelníkovi, že všichni jeho kurýři končí v poutech. Ten mu slíbil, že ho učiní pro policii neviditelným. Nicméně druhý den byl ihned zatčen. Uwadia je nyní ve vězení, a nejspíš přemýšlí o magických schopnostech svého poradce. 

Tito pseudo-uprchlíci, vládnou regionům, kde cirkuluje impozantní množství peněz. Neutíkají před válkami nebo konflikty, ale  jsou „vítáni“, aby obohatili elektorát a představovali volební perspektivu pro italskou levici: prodejci smrti, vykořisťovatelé, žebráci, šlapky, obchodníci s orgány.

Vše výše popsané staví na poznatky odvážné spisovatelky Ornelly Mariani (tyto závěry odsouhlasila), která se důsledně věnuje problematice nelegální migrace a kriminality s ní spojené. Před časem podala žalobu na soudkyni pro předběžné vyšetřování Alessandra Vellu, a to ohledně rozhodnutí týkajícího se případu Sea Watch 3 a její neblaze proslulé kapitány Caroly Rackete, chráněnkyně všech vítačů, multikulturalistů a kaváren.

 
Tagy článku

Doporučujeme

Šéfka Trikolóry (TSS): Stůjme hrdě a pevně. S EU to jde jenom k horšímu. Čím nás mohou sousedé inspirovat? Euro si strčte za klobouk. Kde je vůle, tam je cesta. Lakmusový papírek na politiky. Pojďte spolu s námi hájit české zájmy

Šéfka Trikolóry (TSS): Stůjme hrdě a pevně. S EU to jde jenom k horšímu. Čím nás mohou...

Nastupují na nás: Pro starý svět již není místo? Za pět minut dvanáct. Svoboda trpí jako nikdy předtím. Chtějí vládnout všem. Není rebel jako rebel: Jeden podstatný rozdíl od historie. Slova pankáče Johny Rottena

Nastupují na nás: Pro starý svět již není místo? Za pět minut dvanáct. Svoboda trpí jako...

NEJČTENĚJŠÍ

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky