Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pevné hodnoty, mnohohlas konzervativních sil a výrazný lídr představují naději na obnovu české politiky

Pevné hodnoty, mnohohlas konzervativních sil a výrazný lídr představují naději na obnovu české politiky

27. 8. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud Prohlášení Akce D.O.S.T. k chystané integraci konzervativní pravice

V atmosféře deziluze, nejistoty a politického i mravního chaosu lákají veřejnost nesplnitelné sliby levicových stran i falešná světélka politických bludiček všeho druhu. Akce D.O.S.T. podobný vývoj očekávala a po celou dobu své existence se proto snaží spojovat osobnosti a struktury, které by mu mohly čelit.

pp

S radostí proto přijímáme zprávy o rozšiřujícím se počtu pravicových politiků, kteří navzdory různým ideovým důrazům deklarují ochotu nacházet společnou řeč a jsme rádi, že na tomto procesu máme od počátku výrazný podíl.

Tradiční hodnoty západní civilizace

Konzervativní pravice se dnes musí stát nositelem nového entuziasmu razícího cestu k dosažení politické stability a dalšího společenského a hospodářského rozvoje. Východiskem k tomu musí být tradiční hodnoty západní civilizace, jejichž obhajobě se Akce D.O.S.T. dlouhodobě věnuje a bez nichž je skutečná pravicová politika nemožná. V kontinuálním prosazování těchto hodnot také Akce D.O.S.T. vidí i své poslání v rámci zmíněných integračních snah, a to tím spíše, že politický prostor k tomu otevírá nové možnosti.

pp

Zažehnout světlo naděje

Jsme si vědomi, že spolupráce pravicových sil musí překonat nejrůznější, často velmi obtížná úskalí, kdyby na nich však měla ztroskotat, znamenalo by to znemožnění autenticky pravicové politiky na celá léta. Právě nyní je nás proto třeba. Je třeba otevřeně vstoupit na politickou scénu a zažehnout světlo naděje!

Aktuální shoda konzervativních sil a zejména skutečnost, že česká pravice má svého výrazného neformálního lídra v osobnosti Václava Klause, nám k tomu dodává nutnou odvahu.

V Praze 27. srpna 2013

Mgr. Michal Semín, předseda

Mgr. Petr Bahník, místopředseda

Akce D.O.S.T.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Umělá inteligence: Jasný symptom upadající civilizace. Přichází „třetí zima“ kyborgů? Ani Čína to nevytrhne. Spása skrz technologii nepřijde. Supermozek v nedohlednu. Lidstvo asi nevyhnutelně hloupne

Umělá inteligence: Jasný symptom upadající civilizace. Přichází „třetí zima“ kyborgů?...

Podlost politického boje: Když to nejde volbami, půjde to žalobami. Milion chvilek proti Trumpovi. Před půldruhým stoletím stejně jako dnes. Nenávist od Lincolna až k Zemanovi. Co žaloba za averzi vůči Kavárně?

Podlost politického boje: Když to nejde volbami, půjde to žalobami. Milion chvilek proti...

NEJČTENĚJŠÍ

Podivné úkazy: Klima, nebo počasí? Změna jako s homosexualitou. Nové meteo zbraně má Rusko i USA. Zákaz použití? To vidíme právě kolem sebe. Kdy vybuchne Amerika? Válka již je. Co nám to vane nad hlavami?

Podivné úkazy: Klima, nebo počasí? Změna jako s homosexualitou. Nové meteo zbraně má Rusko...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky