Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kanibalismus: Další stupeň multikulti? Po homosexualismu a pedofilii přijde další progres. Necháme se postupně vykastrovat jídlem? S hovězím je prý třeba skoncovat. Také muslimům naproti. On vás ten smích přejde…

Kanibalismus: Další stupeň multikulti? Po homosexualismu a pedofilii přijde další progres. Necháme se postupně vykastrovat jídlem? S hovězím je prý třeba skoncovat. Také muslimům naproti. On vás ten smích přejde…

29. 8. 2019

Tisk článku

Michal Brand pozoruje otevírání Overtonových oken v naší současné "liberální demokracii" v rámci jejích pokrokových lidskoprávních výdobytků

Magazín Newsweek otevírá Overtonovo okno pro další etapu multikulturalismu, tentokrát konkrétně pro eko-psychopatickou odnož multikulturalismu. Přichází s článkem na téma kanibalismu. Pokud jste již po jídle a nejíte k obědu jiné lidi, můžete si uvedený článek přečíst zde.

V článku vědec mengelovského typu jménem Jared Piazza vysvětluje, že kanibalismus je zcela běžný u zvířat, zatímco lidé tedy mají nějaké psychické bloky. Lidské maso se sice pro výživu v zásadě hodí bezvadně, ale lidé mají psychické problémy s jedením lidského masa. Nicméně dále Piazza uvádí, že když na to přijde, může se to rychle změnit. Jako příklad uvádí, že lidé v márnicích a v pohřebnictví manipulují s mrtvými lidskými těly, což se většině lidí příčí, ale pracovníci márnic se přizpůsobili perfektně.

Takže tedy zřejmě to podle Piazzy bude v pohodě – lidé si časem zvyknou jíst lidské maso. Piazza si jen trochu povzdychává, že zatím to tedy není potřeba, i když řada lidí už navrhuje, že lidské mrtvoly by se měly sníst a nepohřbít. Zřejmě to navrhují lidé z nějaké nové části multikulti hnutí, které se objevilo na vyspělém pokrokovém Západě.

Sójoví chlapci

Tak nám časem nejspíše přibudou i „Canibal Pride Parade“. Na podporu tohoto pochodu hrdosti tolerantních kanibalů Piráti na radnici Prahy vystrčí z okna na oštěpu napíchnutou uzenou hlavu pravicového extremisty, který proti kanibalismu zcela xenofobně brojil hned v několika příspěvcích na facebooku. Neziskové organizace „Člověk v tísni“, „Člověk v kastrůlku“ a „Máma už je mrtvá, sníme si ji k večeři, v. o. p.“ budou docházet na základní školy (časem i do škol mateřských), aby dětem vysvětlily, jak je dobré jíst ostatní lidi, jak si správně uvařit spolužáka nebo spolužačku k obědu, případně proč je pro jejich vlastní dobro nechat se sníst. 

Začínající propaganda kanibalismu zřejmě jde paralelně v nepřímé spolupráci s tlakem na zákaz hovězího masa (z „ekologických“ důvodů). Koneckonců, až se podaří neomarxistickým tyranům dosáhnout zákazu hovězího masa z „ekologických“ důvodů (zákazu vepřového pak aby nebyli uraženi čímkoli vždy uražení muslimové), tak už přesně dle pravidel Overtonova okna a úvah pana Piazzy bude lidské maso alternativou. Jiné maso bude pouze pro neomarxistickou elitu. A Piazza pak jistě v nějakém článku zkonstatuje, že teď už tedy lidé jsou okolnostmi přivedeni k tomu jíst jiné lidi a že se opravdu báječně přizpůsobili a zvykli si na to. Většina. Až na nějaké bělošské pravicové extrémisty.

Další propagovanou náhražkou masa pak jistě bude i nadále sója. Sója je pro neomarxistickou tyranii přitažlivá tím, že výrazně zvyšuje v těle člověka hladinu ženských hormonů. V míře, která mění mentalitu a chování člověka. Zejména u mužů sója ve větším množství vychyluje hormonální rovnováhu tak výrazně, že z Chlapů dělá ufňukané, ukňourané, podřízené a ochotně se podřizující slabochy. Americká alternativa už pro tyhle zoufalce popíjející sojové „mléko“ a pojídající sojové „maso“ má jméno – Soy Boys. Takže vynucenou nařízenou změnou jídelníčku bude společnost zbavena těch, kteří by se mohli (a měli!) postavit na odpor proti tyranii neomarxistické destrukce a multikulturalistického šílenství (o soy boys: 1, 2, 3, 4; snímky: 1, 2, 3). 

Mainstreamová media ale samozřejmě považují termín Soy Boys za pravicový extrémistický hoax. Je však více než jisté, že jak sója, tak celá řada látek v potravě vyrábí Soy Boys. To vše přispívá k neoddiskutovatelnému slabošství a zbabělosti až příliš mnoha mužů na Západě, jejich zbabělosti dokonce i bránit sebe nebo svoje ženy/přítelkyně (proslulé události v Kolíně nad Rýnem, kde ani mladí němci nedokázali a nechtěli bránit svoje přítelkyně, ženy a dcery; neschopnost Němců nebo Švédů bránit na ulicích nebo na koupalištích svoje ženy, dcery nebo přítelkyně proti obtěžování ze strany milých, hodných, tolerantních a všestranně kulturně obohacujících muslimských "uprchlíků"). Zdrojů informací na téma ženských hormonů v potravinách a vlivu potravin na chemickou „kastraci“ mužů je habaděj.

Čtěte ZDE: Totalita sovětského typu v novém kabátě: Západu vládnou bývalí trockisté. Proč muselo Sýrii zachránit Rusko? Vývozem demokracie k rozvratu světa. Veřejná spolupráce elit s pedofily. Zářivá špička ledovce

Kočka leze dírou, revoluce Overtonovým oknem

Čeho se tedy v nejbližší době v našem liberálně demokratickém ráji postupně dočkáme? A za rozhodně méně, než milion chvilek...    

  • další snahy o rozvrat rodiny, 
  • propagace a maximální podpora homosexuality (ať již skutečné nebo té „módní“), 
  • snahy o legitimizaci pedofilie, 
  • tolerance a tedy nepřímá podpora muslimského násilí na ženách (i v Evropě statisíce dívek se zmrzačenými pohlavními orgány brutální a krutou ženskou obřízkou; tolerance a tedy nepřímá podpora muslimských znásilňovacích gangů s desítkami možná stovkami tisíc obětí jen v Británii; žehlení prsou mladým dívkám  atd.), 
  • pokračování války proti bílým mužům a proti bílé rase vůbec (paradoxně organizovaná a propagovaná bělošskou „elitou“ moci).
  • zákazy hovězího masa 
  • propagace kanibalismu

Časem budeme mít zřejmě i kanibalismus jako báječné ekologické a multikulturní obohacení. Vlastně vám to bude připadat normální. Protože právě tak funguje Overtonovo okno – nejdřív se něco nadhodí, ale pro jistotu označí jako „nesmysl, vyloučené“ („lidé mají morální zábrany“), později se to stane tolerovanou a nakonec prosazovanou či vynucovanou (OSN přijme globální kanibalský pakt „Snězte bělochy“, EU vydá směrnici, kolik lidského masa musí občané jednotlivých zemí EU povinně sníst každý rok a na řeznictví s lidským masem budou obzvlášť velké dotace...) a nakonec pak vlastně věcí jakoby přijatou i většinou populace, která se s tím smíří.

Okno se právě začíná otevírat. Stejné to bylo s debilizací školství (inkluze), eko-šílenstvím (od řepky až po zákaz uhelných a jaderných elektráren), homosexualismem („manželství“ homosexuálů, adopce dětí). Vrchol zvrhlosti, úchylnosti a anticivilizačního destrukčního směřování multikulturalismu/neomarxismu se ještě nedávno zdálo být postupné připravování veřejnosti na akceptování pedofilie. Stačí se podívat na články v mainstreamu na témata, jak jsou pedofilové hodní lidé, kteří mají moc rádi děti – například v SME: „Aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania“, v tištěné podobě pak „Pedofili nie sú zločinci“.

V otázce pedofilie je legalizace zatím v etapě přípravné palby, mapování terénu, průzkum bojem, nazvěme to jakkoli; z pohledu Overtonova okna někde mezi fází 1 a 2. Těžko soudit, zda počínající legalizace pedofilie nějak souvisí s přizpůsobením se evropských zemí nově dováženým „hodnotám“ v rámci kulturního obohacení muslimskými migranty. Pokud ano, bude v EU pohlavní styk legalizován pro sex s dívkami starší 9 let. Samozřejmě to nesouvisí s ničím. A s tamtím už vůbec ne.

Jednoho dne se Tomáš Klus veřejně přizná, že jednou jedl hovězí guláš, ale slíbí, že už bude jíst jen sóju a řízky z lidí. Jeho žena mu v melodramatickém veřejném prohlášení odpustí, že jedl hovězí guláš, a sama přestane kupovat čokolády Milka, protože v reklamě na Milku jsou krávy a krávy vypouštějí skleníkové plyny, což je fuj. Mádl natočí video „sežer bábu s dědkem, stejně volí blbé strany“. Aňa proletářka Geislerová navrhne, že by se mělo jezdit po venkově a vysvětlovat tam těm hloupým lidem, že sníst souseda je zdravé, moderní, kultivované a ekologické, protože ti chudáci na venkově nemají ty správné informace (jako má Aňa) a jen proto odmítají jíst lidské maso, což je od nich buranské (a může za to Zeman, Klaus, Putin a alternativní weby). Sadistický vrah a kanibal Hojer bude rehabilitován.

Myslíte si, že si z vás děláme blázny?

Počkejte za pár let – však on vás smích přejde.


Tagy článku

Doporučujeme

Jsme prý zamořeni ruskými špiony: Mohl bych nějakého vidět? Když je třeba si plivnout, rozkecá se všechno. Tajné úspěchy a hvězdné chvilky BISky. Kolik agentů se vejde na výložky věčného plukovníka K.?

Jsme prý zamořeni ruskými špiony: Mohl bych nějakého vidět? Když je třeba si plivnout,...

Výzva pro Trumpa: Zavést stanné právo a vyhlásit nové volby. Nejdůležitější řeč k národu. Média ho již zcela ignorují. Podvodníci mají navrch. Jak předejít občanské válce v USA? Na pravdu není nikdy pozdě

Výzva pro Trumpa: Zavést stanné právo a vyhlásit nové volby. Nejdůležitější řeč k národu....

NEJČTENĚJŠÍ

Adventní otázky: Proč nám vláda trochu povolí obojek? Opravdu nás Andrej Babiš šíleně zadlužuje? Budou to splácet naše děti? Víme, co je Basilej 3? Proč jsme zapomněli? Visí válka ve vzduchu? Nebo už začala?

Adventní otázky: Proč nám vláda trochu povolí obojek? Opravdu nás Andrej Babiš šíleně...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky