Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Geert Wilders: Je čas vysušit bažinu. Demokracie byly rozvráceny. Vlády prodávají svrchovanost. Ulice Evropy jsou naše ulice! Jsme populisté? Stojíme za tím, co lidé chtějí

Geert Wilders: Je čas vysušit bažinu. Demokracie byly rozvráceny. Vlády prodávají svrchovanost. Ulice Evropy jsou naše ulice! Jsme populisté? Stojíme za tím, co lidé chtějí

28. 12. 2017

Tisk článku

Geert Wilders sděluje svůj pohled na současný politický vývoj v zemích západní a střední Evropy v souvislosti s imigrací a islamizací a svolává do boje za záchranu starého kontinentu

Češi jsou lidé milující svobodu. V roce 2011, u příležitosti stých narozenin Ronalda Reagana, pojmenovali ulici v Praze po tomto velkém americkém prezidentovi a bojovníkovi za svobodu.

Tento fakt mi připomněl hanebnou událost v mém domovském městě Haag, v sídle nizozemského parlamentu a holandské vlády. Hledejte v Haagu nějakou ulici Ronalda Reagana a žádnou nenajdete. Návrh v roce 2011 nazvat ulici v Haagu po Reaganovi narazil na tvrdou politickou opozici. Levicové strany, jako je například Strana práce, Zelení a liberální D66 tvrdily, že pojmenování ulice na počest Reagana by "nedělalo městu dobrý obraz." Celá záležitost skončila hanebným politickým kompromisem. V loňském roce byl krátký úsek místní cyklostezky pojmenován "Reagan a Gorbačov Lane".

Ohniska islamizace 

Tato anekdota naznačuje rozdíl mezi východem a západem v Evropě. Vidíme stejný rozdíl v postoji jejich vládnoucích elit vůči islámu, novému totalitarismu, který dnes ohrožuje Evropu. Na Východě se političtí vůdci postavili proti islámu, na Západě se vzdali.

Islám již získal silnou oporu v západní Evropě. Jeho ulice vypadají podobně jako na Blízkém východě, s islámskými šátky všude. Části západní Evropy, jako je okres Schilderswijk v Haagu, čtvrť Molenbeek v Bruselu, předměstí Paříže, Birmingham v Británii, oblast Rosengard v Malmö ve Švédsku a mnoho dalších čtvrtí, se staly ohnisky plíživé islamizace.

Totalitní povahu islámu nelze popřít. Příkaz zavraždit a terorizovat ne-muslimy je v Koránu. Islámský prorok Mohamed byl masový vrah a pedofil. Ti, kteří opouštějí islám, si údajně zaslouží smrt. A každý, kdo kritizuje islám a odhaluje to, co vlastně říká, skončí jako já: na islámském seznamu smrti.

V uplynulých desetiletích vstoupil islám do západní Evropy skrze miliony přistěhovalců z islámských zemí. Nyní chce Evropská unie distribuovat přistěhovalce ze třetích zemí do všech 28 členských států EU. Státy ve střední a východní Evropě odmítají tyto plány EU ukládat stálé a povinné kvóty pro přemístění pro všechny členské státy EU. Varují před oslabením své identity, která není islámská, ale židovsko-křesťanská a humanistická - zakořeněná v dědictví Jeruzaléma, Athén a Říma, ne v Mekce.

Čtěte ZDE: Vítěz, který prohrál: Wilders nechtěl vyhrát. Chce zvítězit. Bruselští jásají nad vlastním hrobem. Komická etuda pražské pobočky CNN. Český Trump se objeví, až o něj budeme opravdu stát. Poučení nejen pro děvčátka

Odpor roste

Maďarský premiér Viktor Orbán odsoudil pro-imigrační agendu EU jako prostředek k vymýcení křesťanské kultury a identity Maďarska. Český prezident Miloš Zeman je otevřeným odpůrcem imigrace a islamizace České republiky. Předseda vlády Slovenské republiky Robert Fico uvedl, že "islám nemá na Slovensku místo" a varuje, že "migranti mění charakter naší země". Polská premiérka Beata Szydło ostře brání odmítnutí Polska přijmout imigrační kvóty zavedené EU. "Nebudeme se účastnit tohoto šílenství," říká. Ve východní části Evropy se zvyšuje podpora stran vystupujících proti islamizaci a proti masové migraci.

Na západě také roste odpor. V letošním roce jsme viděli mou stranu, Stranu za svobodu (PVV), jak se stala druhou největší stranou v Nizozemsku. To je velký úspěch v zemi s 13 stranami v parlamentu. Ve Francii se Marine Le Pen dostala do druhého kola ve francouzských prezidentských volbách a její strana Front National získala více hlasů než kdy dřív. V Rakousku se FPÖ stala druhou největší stranou. V Německu se patrioti AfD dostali do Bundestagu.

Politické elity na Západě však dělají vše, co je v jejich silách, aby udržely vítěze voleb od moci. Minulý měsíc, v mé zemi, v Nizozemsku, vznikla nová vládní koalice, která se skládala z nejméně čtyř stran. Protože tvrdohlavě odmítly mluvit s PVV, trvalo politickým elitám rekordních sedm měsíců, než sestavily koalici. Daly přednost tomu, aby přijaly D66, stranu, která odmítla pojmenovat ulici v Haagu po Ronaldovi Reaganovi, a přesto se jim podařilo vytvořit vládu pouze s většinou jediného místa v parlamentu.

Čtěte ZDE: Okamurova konference v Praze: Další fáze zápasu za nezávislost? Le Penová: Boj s nestvůrou bude dlouhý, ale vítězství se blíží. Alternativa spolupráce v Evropě. Válečným polem Itálie. Co přinesou eurovolby 2019?

Političtí škůdci

Naše demokracie v západní polovině Evropy byly rozvráceny. Jejich cílem již není dělat to, co lidé chtějí. Naopak naše politické elity často dělají přesně pravý opak. Naše parlamenty prosazují politiku otevřených dveří, kterou většina lidí odmítá. Naše vlády prodávají svrchovanost svých zemí do rukou EU proti vůli většiny obyvatel. Naši vládci vítají stále více přívrženců islámu, ačkoli většina lidí je proti tomu.

Naše demokracie se staly falešnými demokraciemi. Jedná se o diktatury s několika stranami, které ovládají skupiny zavedených stran. Strany často zrazují principy, kvůli kterým byly zvoleny. Zavedené strany kontrolují vše, nejen politiky, které platí, ale také státní služby, média a dokonce i soudy. Strany, jako ta moje jsou vyloučeny z koaličních rozhovorů. Říkají nám "populisté", protože stojíme za tím, co lidé chtějí. Dokonce nás vláčejí k soudům.

Před třemi desetiletími byly země ve střední Evropě svědky sametové revoluce: demokratické, politické a mírumilovné. Lidé vešli do ulic. Rozhodli se, že už toho bylo dost. Díky své sametové revoluci mají dnes představitele, kteří skutečně zastupují lidi a kteří se nebojí, aby se postavili za svůj národ a svou identitu.

My, v západní Evropě, se můžeme poučit ze sametové revoluce na východě. Také my musíme naléhavě zdůraznit, že už toho bylo dost. Také v západní Evropě nastal čas vysušit tuhle bažinu a vyhnat elity od moci. Pokojně a demokraticky, ale důkladně. Musíme znova vytvořit demokratické systémy - opravdu demokratické. Političtí aktéři by již neměli být pouze profesionálními politiky. Krize je existenciální. Je načase, aby každý muž a žena udělali svoji povinnost. Protože je v sázce samo přežití našich národů.

Musíme také jasně říci, že se už nebudeme chtít podílet na šílenství vůdců, kteří své země prodávají institucím EU v Bruselu, a šílenství elit EU, které prodávají náš kontinent masové imigraci a islámu. To je důvod, proč bude PVV demonstrovat v ulicích Rotterdamu dne 20. ledna. Musíme ukázat, že ulice Evropy jsou naše ulice, chceme zůstat tím, čím jsme a stojíme si za svými hodnotami a nechceme být islámem kolonizováni.

Evropa patří nám!

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Klasičtí levičáci již revoluci nestíhají: Utopisté versus ničitelé. Obrana populismu. Jižní Amerika se staví na zadní. Západ jako odstrašující příklad pádu do propasti. Kontrarevoluce odkud by ji nikdo nečekal. Pozabíjejí se sami?

Klasičtí levičáci již revoluci nestíhají: Utopisté versus ničitelé. Obrana populismu....

Revoluce frčí: Vyházíme operní pěvce, protože jsou bílí! Běda, jak se to někomu nelíbí. Seznamy a čisticí prostředky. Za chvíli nám nezbyde nic. Léčba covidem z optimismu a naivity? Ještě si je za pár dní budeme volit

Revoluce frčí: Vyházíme operní pěvce, protože jsou bílí! Běda, jak se to někomu nelíbí....

NEJČTENĚJŠÍ

Těsně před bombardováním: Lžou nám ráno, v poledne i večer. Proč nefouká vítr? Proč ještě nejsou v našich ulicích žluté vesty? Proud brzy nezaplatíme. Tajemný případ Izrael. Brzy u nás? Ostatně soudím...

Těsně před bombardováním: Lžou nám ráno, v poledne i večer. Proč nefouká vítr? Proč ještě...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky