Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vraždící cirkus: Další úspěšné číslo krvavého seriálu o báječných migrantech. Dvanáct malých černoušků. Boom psychiatrů? Nařídí Brusel zátarasy? Zakáže auta a nože? Přichází čas boje

Vraždící cirkus: Další úspěšné číslo krvavého seriálu o báječných migrantech. Dvanáct malých černoušků. Boom psychiatrů? Nařídí Brusel zátarasy? Zakáže auta a nože? Přichází čas boje

18. 8. 2017

Tisk článku

Petr Hájek s hořkým úsměvem konstatuje další mimořádně pěkně vydařený útok muslimských přistěhovalců a ptá se, jestli naši muži už vymřeli

Vraždící cirkus zdatných a plodných muslimů-imigrantů (takřečených uprchlíků) se aktuálně přesunul do Španělska. Politici – skuteční principálové tohoto vraždícího cirkusu – opět kroutí hlavami, vyjadřují soustrast a solidaritu – a současně ještě více otevírají dveře islamistickým hordám. Je to půl roku, co primátorka Barcelony vyjádřila radost nad pokračující invazí a pravila, že je nutno přijmout všechny migranty, kteří o to mají zájem.

„Je to svinstvo,“ pravila její kolegyně z Prahy Lítačka Krnáčová (ANO). Myslela tím ovšem právě toto veselé zabíjení nemuslimských bezvěreckých psů popravčími četami Mohamedovými, nikoli jejich pokrokový import do Evropy či aktivní obranu proti scénám z Apokalypsy.

A pak – vlastně už obvyklá „nuda“ nad hromadami mrtvých a zraněných. Jako vždy se pokrokově a odhodlaně pofňukávalo na místě popravy. Minutu ticha v Barceloně si přišel odstát i král Felipe VI. a premiér Mariano Rajoy. Roztleskávači z neziskovek začali skandovat: „Nemám strach!” A lid se přidal. Jako by nevěděl, že před králem skanduje pokřik gladiátorů umírajícího Říma – Morituri te salutant!

Sezóna psychiatrů

Budu asi potřebovat psychiatra, protože já tedy strach mám. A nejen z těch vraždících komand muslimského proroka, ale především z lidí, jako je zmíněná barcelonská primátorka a její kámoši – papaláši ze všech zemí EU. Z těch uvědomělých importérů „jinakosti“, kteří se symbolicky připojili k tryzně v Bruselu, v Německu a dalších evropských „regionech“ německé Čtvrté říše.

Ale také z těch všech mediálních obrů na obou stranách Atlantiku, kteří spolu s politiky po sto první kroutí hlavou nad tím, jak je to možné. Zatímco šílí nad jednou mrtvou z Virginie a chtějí popravit Trumpa, že nešílí s nimi, tady jen krčí rameny. Jak by ne? Muslimský teror je přece něco zcela výjimečného. Obvykle jde jen o šílence. Zvláště u těch, kteří vraždí autem.

Jako ten řidič, který najel náklaďákem do davu na vánočním trhu v Nantes (2014), dva lidi zabil, deset zranil, a pak se probodl. Prokuratura sdělila, že šlo o "izolovaný čin", takže není možné mluvit o terorismu. Byl to jen cvok. Tentýž den, o kus dál v Dijonu, vjel do dalšího davu jeho kolega-nešťastník, vykřikoval Alláhu Akbar, ale moc se mu to číslo nepovedlo, protože pouze třináct lidí zranil. Z toho policie správně usoudila, že nešlo o teroristický čin, ale o krok duševně vyšinutého jedince.

Podobně jako ten chlapík, který v centru Štýrského Hradce (Rakousko 2015) vysokou rychlostí úmyslně najel do chodců, tři lidi zabil a dalších 34 zranil. Podle policie ani tentokrát nešlo o terorismus. Vrah není vrah, protože poté, co byl zatčen, se ukázalo, že trpí psychickými problémy. Podobně na tom byl ten chudák z Heidelbergu (2017), který najel do skupiny lidí na chodníku tak nešikovně, že pouze tři osoby zranil. "Motiv spočívá v psychice útočníka," řekl mluvčí policie.

A tak bychom mohli dál a dál pokračovat. Kdepak právníci, přichází boom psychiatrů. Ti hodní imigranti – ať už nově příchozí či „domestikovaní“ – se prostě pouze občas zblázní z té mateřské péče Sorosových neziskovek a záplavy eur, kterými je domácí nevěřící psi pohrdavě ze svých daní zahrnují. Aby ne.

„Neber ty úplatky, nebo se z toho zblázníš,“ říká klasická věta ze Svěrákova filmu ještě z temných dob východní nesvobody. V dnešní vývozní demokratické západní realitě to zjevně platí dvojnásob. A protože muslimských příjemců sociálních dávek přicházejí statisíce a v dovozních plánech jich jsou milióny (zhruba 50 podle materiálu OSN již z devadesátých let), doporučuji dát dítě na studium psychiatrie. To budou žně! 

Čtěte ZDE: Islám: Software pro násilí a smrt. Pro stromy nevidíme les? 160 miliónů potenciálních vrahů čeká. Globální chalífát a jeho válka. Západ je v ideologickém vakuu. Čas se rychle krátí. Konvertují Evropané?

Kdyby ty pasy nebyly...

U mnoha z těch ostatních, kteří vraždili auťákem, se bohužel o duševním podnebí našich mírumilovných muslimských spoluobčanů už nic nedozvíme. Hysteričtí policisté je kdo ví proč zastřelili. Myslím tím třeba na Mohameda Lahouaieje Bouhlela z Nice (86 mrtvých) Anise Amriho z Breitscheidplatzu v centru Berlína (12 mrtvých, 50 zraněných), Khalida Masooda z Westminsterského mostu v Londýně (5 mrtvých, mnoho zraněných) či z London Bridge, a tak dále a tak dále.

Je to skandál. Tihle lidé přece také potřebovali naši psychiatrickou péči – a až by se uzdravili, hnedka či za pár let by se vzorně integrovali. Zrovna tak jako cikáni. Ti sice v Británii, Francii atd. dělají trošku bordel, takže je vykazují i z jejich pojízdných táborů, ale jen u nás je diskriminujeme. Proto k nám asi k naší ostudě nechtějí muslimové – veselým způsobem parazitického životního stylu tolik podobní. Ale ony to (brzy po volbách) povinné „přerozdělovací kvóty“ rychle změní, žádný strach. Proto asi ti v Barceloně skandovali „Nemám strach!“, to bude ono.

Ale zpět k psychicky nemocným islamistům. Že šlo bezpochyby o cvoky je zřejmé i z toho, že po sobě téměř pravidelně zanechají na místě své doklady, nejčastěji pasy. Začalo to už tím cestovním dokladem teroristy (v tomto případě o teroristu výjimečně určitě šlo, protože to tvrdí vláda a tajné služby Spojených států) z letadla, které prý narazilo do věží WTO v New Yorku (11. září 2001). Shořelo tam úplně všechno na prach, v žáru se vypařila i ocel – jen pas teroristův se snesl z nebes téměř nepoškozen.

Ve vraždících autech najde policie pas kandidátů Bohnic také skoro pokaždé. Asi jak jsou tihle diskriminovaní duševně nemocní islamisté rozrušení, nechají své doklady téměř pravidelně ve voze. Zrovna tak tenhle z Barcelony. Ten je navíc nezletilý, takže možná ani nepůjde do nemocnice, ale pokud ho chytnou, šoupnou ho do nějaké fešácké polepšovny. Jmenuje se Moussa Oukabir a na ukradený pas svého bratra si prý půjčil dvě dodávky, z nichž jednu použil. Hle, ve Španělsku vám půjčí auto i jako nezletilému, báječná to země!

Čtěte ZDE: Lidské právo v Nové Evropě: Svoboda terorizovat. Proč jsou deportace tabu? Británie: Zločinci drtivě vítězí nad MI5. 23 tisíc džihádistů připraveno k akci. Rozhodl se náš kontinent k sebevraždě?

Dvanáct malých černoušků?

To také vysvětluje, proč ten rošťák neukradl rovnou auta, ale pas svého bratra – který samozřejmě podle tradice zanechal v autě na místě činu. Poté, co dozabíjel, odkráčel volným krokem s čepicí vraženou do čela – a slehla se po něm země. Prý nebyl ozbrojen, ale zase na druhou stranu ozbrojen být může, tvrdí hysterická policie.

Žádné záhady, ani nejasnosti neexistují – tak jako ve všech předchozích případech. Řeči svědků o tom, že se v ulicích po masakru střílelo, že vrahů bylo víc, přičemž dva se zabarikádovali v jednom tureckém baru, jsou nesmysly a fámy, které mohou šířit jen nezodpovědné weby řízené a placené ruskými hackery.

Jenže je to přesto trochu záhada hodná analytického rozumu Aghaty Christie. Tentokrát snad muselo jít o téměř skupinovou psychózu. Policie totiž vzápětí sdělila, že hledaných je víc, buňka psychicky nemocných prý čítala asi dvanáct členů. Tři byli zatčeni, jen se neví, jestli jsou to ti správní. To u cvoků nikdy nevíte.

Podle aktuálního stavu vyšetřování se zdá, že kolegům těchto „dvanácti malých černoušků“ již ve středu explodovala plynová láhev, ze které se snažili vytvořit bombu. Dům v Alcanaru se po výbuchu zřítil. K překvapení všech se ukázalo, že budova poskytnutá migrantům k integraci sloužila k výrobě výbušnin, a nalezly se tam i plány útoku, který ovšem z neznámých důvodů neuskutečnili. Blázni prostě.

Další skupina najížděla do lidí, když se pokoušela v Cambrils (asi 120 km od Barcelony) uniknout policistům, kteří ji pronásledovali, protože nezastavila na kontrolním stanovišti. Tato partička zjevně nepříčetných muslimských migrantů jela v Audi A3 a srazila několik lidí, než narazila na hlídku, a poté začala střelba. Nezodpovědní policisté tentokrát ale (asi z rozrušení) nemluvili o výletu blázince:

„Domníváme se, že se v Cambrils chystal teroristický útok. Jeho osnovatele jsme zabili,” oznámili. „V přestřelce byli čtyři muži zastřeleni na místě, pátý podlehl svým zraněním“ upřesnili později. Než byl pátý muž zasažen, pokoušel se bodat do lidí“, uvedl list El País. Že byli určitě psychicky labilní se zjevně pozná také podle toho, že byli opásáni vesty s výbušninami. Typický oděv zešílevších, jinak zcela mírumilovných muslimů.

Nezodpovědná média

Katalánská Barcelona patří mezi nejpokrokovější místa Španělska, zvláště pokud jde o muslimské migranty. Přímo je tu zbožňují. Nezodpovědná média však nyní přinášejí nepochopitelné zprávy, které jsme v obvyklém dalším dílu seriálu ČT „Speciál“, vysílaném jako vždy v přímém přenosu z místa pokrokového neštěstí naštěstí neslyšeli.

Třeba List El Mundo upozorňuje, že podle španělských expertů je Katalánsko regionem, kde se odehrává radikalizace džihádistů rychleji než v jiných oblastech země. „Z části za tím stojí fakt, že tam žije více muslimů a místní mešity nejsou pod dohledem úřadů.“ No a co? To je snad správné. Sledovat se mají pravicoví extrémisté, kteří na to politicky nekorektně upozorňují či dokonce proti muslimské migrantské tsunami protestují. 

Jenže El Mundo toho extrémistického štvaní nemá dost: „Nesmíme zapomínat, že podle odborníků je Barcelona spolu s Ceutou, Madridem a Melillou jedním z měst, kde mají radikální salafisté nejvíce následovníků, a to ze Španělska i ze zahraničí,“ tvrdí. Asi je placený z Kremlu.

Katalánský deník La Vanguardia se zase diví, že pokrokové barcelonské úřady po útocích v Nice, Berlíně či Londýně přece jen mohly předpokládat, že se něco podobného může odehrát i v jejich ideálně multikulturním a multietnickém městě – Londýnu v tomhle tolik podobném:

„Vzhledem k riziku útoku automobilem, které bylo po atentátech v dalších evropských městech v Barceloně evidentní, je těžké pochopit, že promenáda La Rambla jako stěžejní turistická lokalita ve městě nebyla chráněna sloupky či betonovými bloky, které by zabránily autům vjet do pěší zóny.

Čtěte ZDE: Podporostán Evropa: Sociální dávky na svatou válku. Vyvoleni k pohlcení vyčerpané civilizace? Živíme si vlastní vrahy. Bohaté důchody pro teroristy. Kdo právě vyhrává?

Zbraně, auta, nože... co dál?

Skvělý nápad! Jistě bude brzy předmětem nařízení Evropské komise v Bruselu: Všechna města nad tisíc obyvatel zahradí své hlavní třídy betonovými bloky. Současně se k nim přistaví jeřáby volkswagen, které je budou nadzdvihovat v případě potřeby pro sanitky či policisty. Protože tím pádem budou centra měst nepřístupná pro domácí obyvatelstvo, bude toto vystěhováno do „no-go zón“, aby se lépe asimilovalo s muslimskými příchozími. Nebezpečí aktivní sebeobrany „odsunutých“ před multikulturním importem je prakticky nulové. Bílí muži jsou již prakticky mrtví. A nejen to.

Po nařízení o odzbrojení domácího obyvatelstva legálně drženými zbraněmi, aby se nemohlo hystericky bránit psychicky labilním migrantům – a ještě je snad zranit, když je kdo ví proč napadnou – bude tohle další významné opatření ve všech městech EU skvělým příspěvkem k bezpečnosti muslimů. Pak přijde na řadu zákaz (pro bílé) kuchyňských nožů s čepelí delší než tři centimetry. Původní obyvatelé si sice nebudou moci ani nic uvařit, ale zavedení veřejných Halal stravoven z evropských fondů to vyřeší.

Poté přijde zákaz používání aut – což současně způsobí, že zabráníme oteplovací katastrofě, ostatně na tom už se pracuje. Zdá se, že další opatření už nebudou zapotřebí, protože v té době už bude islám tak dominovat, že útoky zcela ustanou. Kdo se nepodřídí Mohamedovi, bude stejně bez hlavy, takže mu to nebude vadit.

Není nad to, vzít si ze všeho správné ponaučení. Dvanáct malých černoušků ze Španělska nám takové aktuálně opět dává. Ostatně měli jsme je k dispozici už dávno, jen jsme na ně zapomněli. Muslimy nenáviděná Bible, Kniha knih, přece říká: Je čas setí a čas sklízení. Čas sbírání kamenů a čas jejich metání.

Čas mužů. Čas boje.


Tagy článku

Doporučujeme

Korektní idiocie: Tohle je budoucnost západní demokracie? Rozvrácení USA na obzoru. Označování obchodů jedné menšiny. Černoch s velkým, běloch s malým? Rasistický hemenex a bakalovské výkaly

Korektní idiocie: Tohle je budoucnost západní demokracie? Rozvrácení USA na obzoru. Označování...

Bezpečnost domova: Obrana státu bez domobrany nezafunguje. Proč elita kolaboruje s nepřítelem? Potenciální džihádisté kolem nás. Každá ulice bojištěm. Čtyři problémy? Manuál pro přežití ve zlých časech

Bezpečnost domova: Obrana státu bez domobrany nezafunguje. Proč elita kolaboruje s nepřítelem?...

NEJČTENĚJŠÍ

Chyba v matrixu: Český doktor si dovolil vyléčit koronavirus. Jaký je další postup farmakolichvářů? A co bláznivá doktorka? Konstanta stále platí: Žádný plán nikdy nevyjde!

Chyba v matrixu: Český doktor si dovolil vyléčit koronavirus. Jaký je další postup farmakolichvářů?...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky