Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Severní Korea: Neškodný pudlík? Zapomeňte! Podzemní komplexy a falešné cíle čekají. Vylámou si Američané zuby? Korejec není Arab. Ostrostřelec Kim je připraven. Chce Trump další vietnamské pokoření?

Severní Korea: Neškodný pudlík? Zapomeňte! Podzemní komplexy a falešné cíle čekají. Vylámou si Američané zuby? Korejec není Arab. Ostrostřelec Kim je připraven. Chce Trump další vietnamské pokoření?

13. 8. 2017

Tisk článku

Andrej Kruz varuje, že v případě napadení Severní Koreje to Američané rozhodně nebou mít tak jednoduché, jak si nejspíš stále představují

Je až zarážející naivita mnoha lidí, kteří věří tomu, že ráno stačí "americkým supermanům" s drtivou technologickou převahou vypustit okřídlené rakety, které rozrazí štít protivzdušné obrany "severokorejského pudlíka", na oběd pak přiletí letadla se stealth technologiemi vše vybombardovat a večer si hrdinní američtí chlapci dají vítězný hamburger s colou na vojenské základně.

Tak takhle to opravdu fungovat nebude.

Kim není nepřipraven

Severokorejci se již téměř 50 let připravují na další ozbrojený konflikt s "americkými bastardy". Momentálně jsou přibližně na úrovni Německé demokratické republiky v roce 1989, takže zdrojů na vedení války mají dostatek. Téměř 50 let Severokorejci podrobně studují americké vojenské aktivity a postupy a znají je opravdu velmi detailně.

V první řadě při vypuštění okřídlené rakety musí být známý cíl, vůči němuž útočí. V Severní Koreji neexistuje americká ani jihokorejská špionážní síť, takže veškeré informace sbírají Američané z družic. Oklamat družice není až  takový problém. Severokorejci přesně vědí, kdy a po jakých trajektoriích americké špionážní družice létají. Takže všechny cíle, které Američané vidí a znají, jsou možná falešné cíle.

Již 50 let Severokorejci budují svá logistická, průmyslová a vojenská centra hluboko pod zemí. Pod zemí se nacházejí i bunkry pro civilní obyvatelstvo, které je patřičně zmanipulované a připravené bojovat proti americkému agresorovi.

Jak vypadají severokorejští "Commandos" a jak absolvují výcvik, se můžete podívat zde:

Pobřeží je připraveno

Téměř 70 severokorejských ponorek a množství menších lodí vyzbrojených účinnými torpédy představuje silnějšího protivníka, než si Američané představují. Severokorejci mají raketové protilodní baterie, modernizovaný systém protivzdušné obrany S-200 s velmi zajímavými parametry, které mohou Američany nepříjemně překvapit. Většina odborníků dobře ví, že americké letectvo by v případě útoku mělo relativně vysoké ztráty. Kromě toho mají Severokorejci, jak známo, jaderné zbraně.

Největší problém nastane, pokud se Američané vylodí na severokorejském území, nebo proniknou na severokorejské území z jihu. Každý metr jihokorejského a severokorejského území je zmapován, severokorejské dělostřelectvo je skvěle zaměřené a zastřílené. Již v Iráku dokázalo jednoduché dělostřelectvo způsobit Američanům poměrně vysoké ztráty, a to i přes jasnou americkou dominanci ve vzdušném prostoru. Americké letectvo nedokázalo v irácké poušti včas eliminovat všechna irácká děla, není jasné, jak to chtějí udělat v severokorejských horách. Navíc Severokorejci mají lepší vojenskou disciplínu než Arabové.

Čtěte ZDE: Jícen války nad Koreou: Skončí příměří americkým útokem? Trump svůj „Mein Kampf“ obrátil naruby. Pokrytectví jaderných mocností. Izraelské atomovky nevadí? Život na sopce a Stockholmský syndrom

Stačí se podívat na mapu, uvědomit si ze které části moře mohou Američané přijít, a co si na ně Severokorejci připravili. Zaminované oblasti, všudypřítomné rychlé torpédové čluny a lodě, 70 ponorek, celé pobřeží kryté protilodními raketami. Kromě toho z Číny přicházejí zprávy, že v případě napadení podpoří Severní Koreu.

Nelze srovnávat

Co budou dělat američtí pěšáci, když se na území Jižní Koreje setkají s příslušníky severokorejských speciálních komand, infiltrujícími jihokorejské území a určenými k tomu, aby co nejsurověji lovili americké skalpy?

Jak Američanům v totálním chaosu a při promíchání bojových pozic pomůže jejich vyspělé letectvo či rakety? Budou střílet své vlastní pozice?

Na to Američané nemají, stejně jako nemají na to, aby snesli další potupu v mezinárodní aréně a další politickou krizi v USA zapříčiněnou americkými ztrátami. A do toho Severokorejci vybombardovaný Soul a Tokio.

Technická převaha Američanů? Velmoc se všemi výhodami na své straně?

Zapomeňte. Severokorejce nelze srovnávat s Araby. Pokud to někdo dělá, svědčí to o jeho hlouposti, nadutosti - a nakonec bude velmi nepříjemně překvapen.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Šéfka Trikolóry (TSS): Stůjme hrdě a pevně. S EU to jde jenom k horšímu. Čím nás mohou sousedé inspirovat? Euro si strčte za klobouk. Kde je vůle, tam je cesta. Lakmusový papírek na politiky. Pojďte spolu s námi hájit české zájmy

Šéfka Trikolóry (TSS): Stůjme hrdě a pevně. S EU to jde jenom k horšímu. Čím nás mohou...

Nastupují na nás: Pro starý svět již není místo? Za pět minut dvanáct. Svoboda trpí jako nikdy předtím. Chtějí vládnout všem. Není rebel jako rebel: Jeden podstatný rozdíl od historie. Slova pankáče Johny Rottena

Nastupují na nás: Pro starý svět již není místo? Za pět minut dvanáct. Svoboda trpí jako...

NEJČTENĚJŠÍ

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky