Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Macron: Užitečný idiot islamismu. Francouzská kultura? Neznám! Strana infiltrována džihádisty. Půjde galský kohout na pekáč? Svět zná svoji globální hrozbu. Je třeba vymést z hlav Evropanů zastaralý odpad!

Macron: Užitečný idiot islamismu. Francouzská kultura? Neznám! Strana infiltrována džihádisty. Půjde galský kohout na pekáč? Svět zná svoji globální hrozbu. Je třeba vymést z hlav Evropanů zastaralý odpad!

14. 7. 2017

Tisk článku

Yves Mamou charakterizuje nového francouzského prezidenta a čelného představitele EU jako užitečného bezvěrce, který je ještě nebezpečnější, než kdyby otevřeně džihád podporoval

Během studené války se Sovětským svazem se těmto lidem říkalo "užiteční idioti". Tihle lidé nebyli členy komunistické strany, ale podporovali a pracovali pro ideje Lenina a Stalina. Ve 21. století je komunismus konečně mrtvý, ale islamismus narostl do té míry, že nahradil komunismus jako globální hrozbu.

Stejně jako komunismus sbíral do svých řad užitečné idioty, sbírá islamismus užitečné bezvěrce. Je tady ale jeden důležitý rozdíl: v časech Sovětského svazu, užiteční idioti byli intelektuálové. Teď jsou užiteční bezvěrci politici a jeden z nich byl před nedávnem zvolen za francouzského presidenta.

Za terorismus si můžeme sami

Emmanuel Macron, užitečný bezvěrec není podporovatel terorismu nebo islamismu. Je něčím ještě horším: on dokonce nepřipouští z této strany žádnou hrozbu. Po útocích z listopadu 2015 v Paříži, Macron řekl, že francouzská společnost musí převzít "část zodpovědnosti" za "hrozné podmínky ve kterých džihádisté žijí".

"Někdo, pouze proto, že nosí plnovous, nebo má muslimské jméno, má čtyřikrát vyšší šanci, že nezíská práci, než někdo, kdo není muslim," přidal. Takže když někdo přijde ze Sýrie ozbrojen kalašnikovem a za opaskem má spoustu výbušnin a zavraždí pár lidí, tak tím jenom chce poukázat na dlouhodobou nezaměstnanost muslimů?

Macron dále obviňuje Francouze, že jsou rasisté a "islamofobové". "Neseme část zodpovědnosti", varoval, "protože tenhle terorismus je živen nedůvěrou, kterou jsme umožnili zakořenit v naší společnosti... a pokud nebudeme okamžitě konat, tak nás rozdělí ještě víc".

Následně Macron řekl, že francouzská společnost se "musí změnit a být více otevřená." Více otevřená čemu? Islámu samozřejmě.

Čtěte ZDE: Macron: Satanův velvyslanec v Elysejském paláci? Temný kmotr prezidenta globalisty. Z Bilderbergu šup na ministerstvo! Rodit lidi by měla zvířata. Šedesátníci na smetiště? Zvrhlost elit překračuje známé meze

Velice dobrý džihádista

20. dubna 2017, po tom co islámský terorista zabil jednoho policejného důstojníka a zranil dva další v Paříži, Macron řekl: "Nedokážu vymyslet protiteroristický program za jednu noc". Po dvou letech neustálých teroristických útoků na Francouzském teritoriu, prezident přiznal, že se vůbec nezabýval a nezohledňoval bezpečnostní rizika své země ve svém volebním programu?

Navíc 6. dubna, v čase prezidentské kampaně, profesorka Barbara Lefebvre, která je autorkou knihy o Islamismu, odhalila divákům France 2 v televizním programu L'Emission Politique, že členem Macronova volebního týmu je Mohamed Saou – radikální islamista. Byl to Saou, v tom čase manažer Macronova politického hnutí "En Marche" ("Vpřed"), který propagoval na Twitteru, klasickou islamistickou větu "Nejsem Charlie".

Macron zacítil potencionální skandál a vyhodil Saoua, ale 14. dubna byl pozván do rádia Beur FM – francouzské muslimské rádiové stanice. Macron tady omylem řekl (myslel si, že to nevysílají): "On [Saou] říkal něco příliš radikálně. Ale každopádně, Mohamed je dobrý člověk, velice dobrý člověk".

"Velice dobrý", tím asi myslel to, že Saou pracoval na tom, aby přilákal co nejvíce muslimů do Macronova tábora.

Francouzské umění neexistuje

Je Saou izolovaný případ? Samozřejmě, že ne. 28 dubna, Mohamed Louizi, autor knihy Proč jsem opustil muslimské bratrstvo, zveřejnil detailní článek na facebooku, kde obviňoval Macrona, že se stal "rukojmím islámských voličů". Přetisknutý Dreuzem, křesťanským anti-islamistickým webem, Luiziho článek zveřejnil jména a datumy, vysvětlující, jak bylo Macronovo politické hnutí do velké míry infiltrováno militanty z muslimského bratrstva.

24. dubna, Unie islámských organizací Francie (UOIF), obecně známá jako francouzská pobočka muslimského bratrstva, veřejně oslovovala Muslimy aby "volili proti xenofobním, antisemitistickým a rasistickým ideám Národní fronty a masivně volili pro Macrona".

Proč?

Čtěte ZDE: Rockefellerův zednář dostal klíče od Elysejského paláce: Další podivné hlasování. Elity EU slaví opatrně. Řeč symbolů v přímém přenosu. Vypukne ve Francii občanská válka? Lze přechytračit ďábla?

Je Macron otevřeným podporovatelem islamismu ve Francii? Politicky korektnější by bylo říct, že je "globalistou" a "podporovatelem multikulturalismu". A tím pádem nepovažuje Islamismus za národní hrozbu pro Francii. Jak sám říkal, francouzská kultura podle něho neexistuje. Macron vlastně popřel, že Francie je země se specifickou kulturou, historií, uměním a literaturou. 22 února, když navštívil Francouzské občany v Londýně, Macron řekl: "Francouzská kultura neexistuje. Je tady kultura ve Francii a ta je multikulturní". Jinými slovy, na francouzském území, francouzská kultura a francouzské tradice nemají větší důležitost, než importované kultury migrantů. Ten samý den v Londýně, Macron zopakoval tuto urážku: "Francouzské umění? Nikdy jsem se s ním nesetkal!"

Odpad

Na druhou stranu, při interview s anti-islámským magazínem Causeur řekl: "France nikdy nebyla a nikdy nebude multikulturní zemí".

Protože je politikem, Macron neoslovuje Francouzské občany jako celek. Oslovuje různé skupiny voličů. Když navštívil Alžírsko, řekl, že kolonizace byla "zločinem proti lidskosti". Pravděpodobně tak doufal, že tím nasbírá hlasy Francouzských občanů Alžírského původu.

V čase své prezidentské kampaně, Macron vždycky říkal, to co lidé chtěli slyšet. Francouzi pravděpodobně za chvíli zjistí, že pro Macrona příslušnost k vlasti, přemýšlení o hranicích a identifikace někoho k mateřskému jazyku, ke specifické kultuře, nebo umění není nic jiného než zastaralý odpad.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Jak na covidové potížisty: Metody se testují v Terstu. Brutální zásah proti pokojným demonstrantům. Na děti slzný plyn, na těhotné vodní dělo. Odpor musí být zničen, všichni alou na jehlu! Projevy západní demokracie: Čína náš vzor!

Jak na covidové potížisty: Metody se testují v Terstu. Brutální zásah proti pokojným demonstrantům....

Zelená kapesní policajka: Budou nás hlídat platební karty. Co všechno nám uvědomělý Mastercard zkontroluje? Řízek s uhlíkovou stopou je fuj. Soutěž o nejlepší buzerační aplikaci. K volbám už ani nemusíme. Bude hůř

Zelená kapesní policajka: Budou nás hlídat platební karty. Co všechno nám uvědomělý Mastercard...

NEJČTENĚJŠÍ

Třetí světová válka již začala: Politiku převzala „Bílá armáda“. Prezident Zeman se prý uzdravuje. Je teprve nyní v akutním ohrožení? Jsou léky, očkování netřeba. Výbuch v USA. Jsme na cestě k Planetě opic? Zvítězíme!

Třetí světová válka již začala: Politiku převzala „Bílá armáda“. Prezident Zeman se prý...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky