Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Obrazový komentář Protiproudu: Kdo zachrání Nečase od pomsty Černých jezdců?
Popisek: Nečas u ohrady | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Obrazový komentář Protiproudu: Kdo zachrání Nečase od pomsty Černých jezdců?

18. 6. 2013

Tisk článku

Ondřej Höppner Petr Nečas (ODS) odstupuje z funkce premiéra kvůli zcela absurdním obviněním a uvěznění jeho milenky Nagyové (úkolovala někoho, koho neměla), ale trestnímu stíhání se zřejmě nevyhne ani on.

Zahraniční média píší o ČR jako o banánové republice a vývoj kolem odstupující premiéra Petra Nečase jim dává plně za pravdu. Pana Čistého, který včera rezignoval na funkci premiéra, teď zřejmě čeká stejné obvinění jako jeho milenku: Zneužití pravomoci veřejného činitele. Navíc mu zřejmě přičtou údajné uplácení (že nabídl rebelům ODS funkci za podporu vlády).

V případě Nagyové by přitom neměla být trestána ona, ale šéf rozvědky, který se od ní nechal úkolovat, i když nemusel. Zatahovat do toho ještě Nečase je nesmysl. Údajné uplácení, tedy protislužba za podporu, je zcela běžným jevem nejen na české politické scéně.

Viz též: Zlomí tajné služby prezidenta Zemana? Opakujeme: V celé kauze jde o Temelín.Tagy článku

Doporučujeme

Vlídná past: Nepodvolení vyhráli první bitvu. Válka ale teprve začíná. Povinné očkování jako test. Anšlus Rakouska č. 2. Naším osudem je protektorát. To už Fiala s bruselskou pětkou váhat nebude. Co teď: Normalizace, nebo vzpoura?

Vlídná past: Nepodvolení vyhráli první bitvu. Válka ale teprve začíná. Povinné očkování...

Sorosovci pálí ze všech kanónů: Chránit děti před zvrhlostmi? V EU není horší zločin! Maďarsko a Polsko pod dalším tlakem. Budou vládnout neziskovky? Zběsilá soudružka Jourová. Orbán musí prohrát, Polsko kapitulovat

Sorosovci pálí ze všech kanónů: Chránit děti před zvrhlostmi? V EU není horší zločin!...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky