Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Teror se stává rutinou: Papaláši ze semknutí již nevyjdou. Máme si zvykat. Imigrační byznys frčí, média lžou jako o závod. Věří tu ještě někdo

Teror se stává rutinou: Papaláši ze semknutí již nevyjdou. Máme si zvykat. Imigrační byznys frčí, média lžou jako o závod. Věří tu ještě někdo "svým" politikům? Nový TV kanál má náplň zaručenou

5. 6. 2017

Tisk článku

Zdeněk Kořistka komentuje mediální odezvu na teroristické útoky v Anglii, ptá se, jak dlouho ještě budeme poslouchat prázdné fráze, a navrhuje jedno originální řešení

Takže opět tady máme speciál v ČT. Opět stejní hosté, bezpečnostní odborníci, mudrlanti všeho druhu. Politici roní krokodýlí slzy a radí nám.

Hamáček…„Nesmí nás znepokojit, abychom se báli ve svých domovech, aby lidé ztratili víru v politický systém a dostali se do situace, kdy nebudou věřit svým politikům, záchranářům a policistům,“ doplnil….Jak vlezle zařadil mezi zachranáře a policisty i sebe a další politiky….Hroší kůže!

Kalousek ho doplnil o moudro.... „útoky tohoto typu, kdy někdo autem najede do lidí, se nedají vyloučit a musíme s nimi počítat,“ prohlásil předseda TOP 09 a upozornil, že drtivá většinu útočníků byla občany EU. „Radikální islám a islám jsou dvě různé kategorie,“ dodal. Opět dělení na ty zlé a hodné muslimy. Jenže i ti tzv. hodní z velké většiny ve všech průzkumech schvalují šaríu, radikální islamismus - a jen čekají kdy se i z nich stanou ti zlí muslimové.

Máme si zvykat

Vrcholní politici se samozřejmě nemusí bát ve svých domovech. Merkelová, Schulz, Junkers, Macron, Tusk a další zrádci svých národů mají své vily, panceřované limuzíny, a když bude nejhůře, tak se odstěhují někam, kde je bezpečno.

Z televize se na nás opět hrnou fráze o sjednocení, nedáme se zastrašit, odporné kondolence od vítačů a sluníčkářů. Vše se opakuje a speciály v ČT začínají být nudné. Po každém krvavém útok, kdy nepolitici tratí své blízké i děti slyší občané kecy, ze kterých se nám zdvíhá žaludek. Fanoušci sportu i kultury, ale i turisté se krčí v hrůze při výbuchu zábavní pyrotechniky, a v panice po sebe následně šlapou. Máme si prý zvykat…I to nám v speciálech politici a odborníci radí…

Čtěte ZDE: Islám opět vraždil v Londýně: Terorismus je normálka, říká starosta muslim. Tentýž útok v Belgii nevyšel jen o fous. Lež stíhá lež. Mnoho dalších temných otázek. Sledovala Ivanka Trumpová ČT?

Inovativní řešení

Politika špiček EU nás dovedla do stavu, kdy se útoky budou stupňovat. Podle údajů tajných služeb evropských států (Německo, Anglie, Francie, NATO) jsou v Evropě tisíce radikálních islamistů. Když říkají tisíce, tak věřte, že jich budou desetitisíce! A pohraniční agentura Frontex nečinně přihlíží, jak každý víkend dovážejí lodě neziskovek do Itálie týden co týden desítky tisíc dalších mužů. Kde jsou sliby, že oni budou chránit vnější hranici Evropy? Tyto údaje a chování neziskovek tzv. alternativní média zveřejňují více jak rok. Za to byla osočována ze lží. Dnes již i ostatní zveřejňují podobné informace. Opět se ukazuje, že nám politici lžou. Žádná ochrana neexistuje. Dovoz muslimů pokračuje. Lži a pokrytectví. No chtělo by to další summit….

Řešení je proto jednoduché. Navrhuji České televizi ať pro tzv. speciály o teroristických útocích zřídí speciální kanál, O práci budou mít postaráno….Budou analyzovat proběhlé útoky, ukazovat statistiky mrtvých a raněných, odborníci budou radit, jak se máme v případě útoku chovat, politici budou na obrazovce k tématu s vážnou tváři kondolovat… A protože útoky budou pokračovat, a bude jich přibývat, tak se může ČT stát průkopníkem v pokrytí této tematiky. Třeba se tohoto nápadu chytnou i jiná, spřátelená lživá média v ostatních evropských zemích.

Aspoň v něčem budeme první…


Tagy článku

Doporučujeme

Nástup: Krysy vylézají z děr. Babiš to zvládl. Nejasné světlo na konci tunelu. Na maršála osvoboditele malý pražský nácek nemá. V4 (nebo 3?) před tvrdou zkouškou. Další invaze? Kominterna tiskne prachy. Vydržíme?

Nástup: Krysy vylézají z děr. Babiš to zvládl. Nejasné světlo na konci tunelu. Na maršála...

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsob. Kostlivci začali vypadávat ze skříní. Je Italexit reálný? Příliš hluboko v bažině. Ještě hlasitější nadávky?

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský...

NEJČTENĚJŠÍ

To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu &quote;přirozeně&quote; došlo. Pohádka o dvou netopýrech. Sázka 1,5 miliardy na pád akcií. US vojáci ve Wuchanu. V NYC to cvičili. Vše je samozřejmě jenom náhoda...

To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu "přirozeně" došlo. Pohádka...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky