Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Středomořský expres nabírá tempo: Velikonoční vlna jako ostrý start. Premiér čelí žalobě za spolupráci s invazními hordami. Na obzoru itexit? Kam dřív skočit, soudruzi?

Středomořský expres nabírá tempo: Velikonoční vlna jako ostrý start. Premiér čelí žalobě za spolupráci s invazními hordami. Na obzoru "itexit? Kam dřív skočit, soudruzi?

26. 4. 2017

Tisk článku

Pavel Kopecký s využitím autentických italských zdrojů popisuje (nejen našimi oficiálními médii) záměrně opomíjenou situaci ve Středomoří, kde migrantská invaze dosahuje dalších rekordů - a premiér i vláda už čelí obvinění z vlastizrady

Brusel a jeho komplicové z členských států EU právě žijí dalším nervovým třesem před druhým kolem francouzských prezidentských voleb. Současně se však tváří, že vlastně nechápou, proč jsou lidé po celé Evropě tak frustrovaní. Především z chvályhodné imigrační invaze, která je ostatně prý v podstatě už pod kontrolou.

pp

Ostatně dokládají to i "spolupracující" hlavní média všech těchto zahnívajících politických "močálů". Zprávy o invazi z nich prakticky zmizely. Jen občas soudruzi z Evropské komise tiše připomenou, že přerozdělovací povinné kvóty přijdou na řadu hned po sérii evropských voleb. Trochu jinak se na to ovšem dívají ti, před nimiž není možné utajit nadále probíhající exodus, jenž má od základů proměnit kontinent a národní státy.

Vláda je zločinecká mafie!

Carmelo Zuccaro, prokurátor ze sicilského přístavu Catania, prohlásil, že má důkazy o tom, že mnohé takzvané nevládní neziskové organizace, které si říkají "záchranáři", jsou v přímém kontaktu s libyjskými pašeráky hord imigrantů směřujících do Evropy. Zuccaro od února vede útvar vyšetřující podezření, že převaděči si nevládní organizace ve skutečnosti platí.

Tajemník Ligy Severu Matteo Salvini nyní obvinil z podpory ilegálního přistěhovalectví premiéra Paola Gentiloniho. Liga Severu už proto na vládu podala trestní oznámení.

"Je naprosto jasné, že ilegální imigrace je organizovaný a financovaný jev. Proto jsme se rozhodli podat trestní oznámení na předsedu vlády, ministry i velitele vojenského námořnictva a pobřežní stráže pro napomáhání ilegální imigraci," prohlásil Salvini.

Souhlasí s tím třeba i senátor Maurizio Gasparri z hnutí Forza Italia expremiéra Silvia Berlusconiho: "Další tisíce lidí přistály v Itálii, ač na to nemají žádné právo, v rámci vyzkoušeného řetězce pašeráci - nevládní organizace - pobřežní stráž - ministerstvo vnitra. Je to katastrofa, pod níž se podepsala vládní Demokratická strana."

Čtěte ZDE: Utajená zpráva německé rozvědky: Šest miliónů imigrantů před branami EU. Britský spisovatel Pat Condell: Čeká nás vážné krveprolití. EU za to bude plně zodpovědná. Nejzaostalejší a nejnásilnější kultura přichází

Středomořský námořní expres

Se zlepšujícím se počasím ve Středomoří narůstá do nebývalých rozměrů i migrantská vlna, která podle dubnových čísel zřejmě překoná dramatický nárůst, jehož jsme byli svědky v posledních dvou letech. Podle italských obyvatel pobřeží exodus Afričanů do Evropy roste a roste. Děsivé je, že navzdory proklamacím je všemožně podporován italskou probruselskou úřednickou vládou. Ta se zuby nehty brání předčasným volbám, o které opozice po pádu Renziho vlády už měsíce usiluje.

Bruselská pohraniční stráž je známá spíše jako "imigrační cestovní agentura". Otevřeně spolupracuje s houfem sorosovských neziskových organizací a přes ně i s byznysmeny-pašeráky. Právě hlásí, že se jí podařilo minulý týden "zachránit" z vln každý den přes 2000 imigrantů. Mluvčí italské pobřežní stráže uvedl, že při 19 záchranných operacích pobřežní stráže a nevládních organizací bylo zachráněno celkem 2074 migrantů v 16 gumových člunech a na třech malých dřevěných lodích.

Ve skutečnosti celá muslimská invaze probíhá následujícím způsobem: Na libyjském pobřeží jsou připraveni statisíce imigrantů, převážně mladých mužů, kteří bez jakéhokoliv problému nasedají podle předem stanovaného harmonogramu na čluny dodávané ve velkém neziskovými organizacemi, kulisou organizovaného zločinu, který má na starosti distribuci "lodních lístků" pro námořní expres.

V gumových člunech si tyto invazní jednotky dlouho nepobudou. Jen několik kilometrů od pobřeží si je po předchozím upozornění přebírají speciální záchranářské lodě plavící se pod vlajkou evropské pohraniční stráže. Pak dochází k přestupu na mnohem pohodlnější plavidla, které tyto skupiny vzápětí bezpečně dopravují po desetitisících na italské pobřeží.

Druhá vlna bez mediálního zájmu

Podobná situace je na rozdíl od minulého roku také na španělském pobřeží, které se letos stává rovněž přestupní stanicí pro imigrantské skupiny mířící dále do Evropy. O letošních velikonocích - zcela bez zájmu oficiálních médií - jsme byli zjevně svědky spuštění druhé migrační vlny, která narůstá každým dnem do gigantických rozměrů.

Podle oficiálních značně podhodnocených čísel Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) jen za letošní rok už do Itálie dorazilo 30.000 "Nových Evropanů". Evropská pohraniční agentura Frontex minulý týden uvedla, že v březnu nelegálně překročilo evropské hranice téměř 13 tisíc lidí, z toho 10.800 v Itálii. Za první čtvrtletí letošního roku tak na Apeninský poloostrov bylo importováno o 30 procent migrantů více než loni.

Čtěte ZDE: Španělská policie prohrává boj na hranicích EU: Tisíce migrantů se probíjejí do Evropy. Pátá kolona pochoduje Barcelonou. Národní strany posilují, Juncker zvažuje rezignaci. Měření sil na kontinentě se rychle blíží

Lodní "taxíky" nájezdníků

Je to poprvé, kdy bruselské instituce přiznávají tak značný nárůst oproti minulému roku a fakticky tak potvrzují spuštění další imigrační tsunami. Jenže poučeni - již o tom Evropanům nevyprávějí skrze dojemné kalendářové historky (prefabrikované a často "fake"). Žádná Mutti Merkelová rovněž nevykřikuje "Vítejte, muslimští bratři!", ani si s nimi nepořizuje selfie. Přesto se vše utajit zcela nedaří.

"Velikonoční invazi" očima zděšených Italů popisuje publicistka Monika Pilloni, podle které bylo jen během Velikonoc vyexpedováno do Itálie loděmi středomořských "taxikářů" 10.000 ilegálních pasažérů. Invaze z Afriky se podle ní zvýšila vzhledem k minulému roku o 34 %.

Do přístavu Augusta připlulo podle ní na Velký pátek 731 lidí na palubě lodě Pobřežní stráže. Těchto 731 migrantů bylo naloženo před Libyjským pobřežím z šesti různých plavidel. Jejich země původu jsou Alžírsko, Bangladéš, Pobřeží slonoviny, Kamerun, Čad, Eritrea, Etiopie, Gambie, Ghana, Libye, Libérie, Mali, Niger, Nigérie, Senegal a Sierra Leone. Víceméně stejné provenience byli migranti, kteří přistáli později v Messině a v Catanii.

Poté byli všichni "dospělí" migranti posazeni do autobusů a rozesláni do různých příjmových středisek regionů Liguria, Lombardia, Veneto, Emilia Romagna, Piemonte, Calabria a Puglia. V oblasti mezi plážemi Marchesa a Avola v provincii Syracusa objevila policie dalších 50 "turistů", kteří nevyužili služeb "taxikářů", ale byli dovezeni do této oblasti na plachetnici a následně dopraveni na pláž v malém člunu.

Tentýž den na jihu Sardínie k pobřeží dorazilo 41 Alžířanů. Nejdříve jedna loďka s 5 lidmi přistála v turistickém přístavu Teulada, dále na pláž Porto Pino v obci Sant'Anna Arresi dorazilo na jednom plavidle dalších 21 osob ve věku mezi 20 až 25 let. Loď z imigranty přistála také v přístavu u ostrůvku Isola del Toro poblíž Sant'Antioco.

Cvrkot

Na Bílou sobotu přivezla gibraltarská Loď Aquarius (patřící německé SOS Méditarrenée s americkou zpravodajskou agenturou působící ve světě pod názvem Lékaři bez hranic) 526 migrantů do přístavu v Pozzallo. Pobřežní hlídka naložila migranty a odvezla je na italský ostrov Lampedusa. Ze třech jednotlivých akcí provedených Námořní hlídkou to bylo dohromady 404 osob. Dalších 447 převážně mladých mužů dovezla do přístavu Porto Empedocle loď italského námořnictva Chimera. Celkem tedy na ostrově přibylo za jediný den 851 nových imigrantů.

Na Velikonoční neděli připlula do Reggio di Calabria italská loď Vos Prudence, patřící opět Lékařům bez hranic, která přivezla na palubě 649 migrantů pocházejících ze subsaharské části Afriky, ale také z Pákistánu a Bangladéše. Jedná se jako vždy většinou o muže, žen bylo pouze 63, děti čtyři. Tito migranti byli naloženi v pátek z několika člunů 25 mil od Libyjských břehů. 128 jich na palubu Vos Prudence naložila Německá neziskovka Sea Eye. 400 z nich bylo převezeno do identifikačního střediska ve městě Taranto a 50 do střediska v Crotone, dalších 100 do jiných míst v Apulii.

Prakticky současně probíhalo vylodění 89 migrantů na pláži Melito Porto Salvo, kde přistáli s člunem. I tito migranti byli odvezeni do přístavu Reggio di Calabria, kde probíhal příjem koordinovaný místní prefekturou.

Na Velikonoční pondělí připlula odpoledne loď OOC Panther s 1267 osobami na palubě, včetně několika nezletilých bez doprovodu. Podobný scénář se odehrál v přístavu Catania, kam připlula německá vojenská loď Tender A513 Rhein vezoucí 1181 migrantů naložených klasicky v oblasti těsně před libyjskými břehy.

Bijte je!

Kdy půjdou Italové volit, není zatím jisté. Možná už na podzim, nebo nejpozději na jaře příštího roku půjdou k urnám. A migrace je již dnes hlavním tématem politické debaty. Navzdory tomu, že ekonomika je v takovém stavu, že řecký "příklad" v podstatě už překonává. Možná i drzostí vládnoucích elit.

Ministr financí Piera Carla Padoana spoluobčanům klidně sdělil, že jejich země jen vloni na "zajištění pobytu běženců" vydala 3,4 miliardy eur (asi 91 miliard korun) a letos prý odhaduje na nejméně o 1,2 miliardy eur víc.

"Na migranty se 4,5 miliardy eur najdou, ale tři miliardy pro potřeby našich lidí už ne!" konstatuje rozhořčeně tajemník Ligy Severu Matteo Salvini, když objasňuje, proč zažalovali premiéra a vládu z faktické vlastizrady.

Je jasné, že brzy budou mít bruselští žalářníci národů opět stažené žaludky. Pokud dojde k volbám již v tomto roce, pak je Hnutí pěti hvězd a Liga severu v podstatě ovládnou. A imigrantská mafie z "velína EU" bude mít na krku "italexit" - minimálně pokud jde o euro.

Co dříve látat? Toť pro Berlín a Brusel otázka téměř hamletovská. Pro nás ovládané, pak platí zcela:

"Být, či nebýt?"

Být? Ale pak s jinými. A tyhle zločince a mafiány z bruselské věrchušky a jejích "nevládek" bít.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Vlastizrada na pokračování: Proč usilovně škodíme sami sobě? Okopávání kotníků Golema. Naši pokrytečtí hrdinové. Kdo to tady toleruje? Kronika protiruských a protičínských provokací. Komu to slouží? Českým občanům ne

Vlastizrada na pokračování: Proč usilovně škodíme sami sobě? Okopávání kotníků Golema....

Vakcína: Více lidí zabije nežli ochrání? Depopulace funguje. Zbraň hromadného ničení. 200 tisíc mrtvých v USA. Umělý původ viru. Ze slov francouzského virologa - držitele Nobelovy ceny za medicínu - mrazí. Demografové souhlasí

Vakcína: Více lidí zabije nežli ochrání? Depopulace funguje. Zbraň hromadného ničení....

NEJČTENĚJŠÍ

Prohrávají: Hysterická snaha zlomit nepodvolené vrcholí. Co je bruselské státní tajemství? Bystrá Okamurova poslankyně s přesnou otázkou. Na co spoléhá zabiják Babiš? Utajené cíle známe. Jde jen o to neztratit nervy

Prohrávají: Hysterická snaha zlomit nepodvolené vrcholí. Co je bruselské "státní" tajemství?...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky