Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Lynč v HateFree stylu: Nikoli už jen pomalované kavárny, ale výzva k vraždě. Docenta Konvičku je prý třeba zabít. Islámské likvidační čety do ČR. Co dělá policie a státní zastupitelství? ČT a další média o tom mlčí

Lynč v HateFree stylu: Nikoli už jen pomalované kavárny, ale výzva k vraždě. Docenta Konvičku je prý třeba zabít. Islámské likvidační čety do ČR. Co dělá policie a státní zastupitelství? ČT a další média o tom mlčí

23. 5. 2016

Tisk článku

Martin Prášek poukazuje na skandální "udání" muslimským teroristům, které ohrožuje nejen lídra Bloku proti islámu, ale i všechny občany naší země - a současně dokladuje další metody pražské Hate free kavárny

Že jest docent Konvička úhlavním nepřítelem všech sluníčkářských aktivistů, jest známo. A jako takového je třeba jej prostě nechat ZABÍT. Ano, čtete dobře, zabít. Respektive, vyzývat "bratry ve víře" k jeho fyzické likvidaci.

pp

Vyslovení jména doc. Konvičky působí na všechny příznivce multikulti hatefree a podobné aktivisty opravdu jako ten příslovečný hadr na býka. A protože jest to jejich úhlavní nepřítel, neváhají použít jakoukoliv šméčkovou taktiku, aby jej umlčeli - udání, stalking ba i kriminalizaci.

Muž určený k likvidaci: MUKL

Včera však tato snaha dosáhla nových a to ještě netušených výšin. Do takových, že překonali i počin páně Čulíka, redaktora Kzblitílistů, který udal kritika Islámu - dr. Rogozova - zaměstnavateli, protože prý šíří nenávist (viz známá aféra, kdy si dr. Rogozov dovolil z operačního sálu vykázat lékařku, která měla místo sterilní roušky nikáb). A že tento nasadil pomyslnou laťku hodně hodně vysoko.

Jistý Míla Hájek se pochlubil na sociálních sítích, přímo na stránkách Bloku Proti Islámu, že na zeď Východolondýnské mešity ve Whitechapelu vylepil pamflet, který se nedá vykládat jinak, nežli jako výzva radikálním muslimům k teroristikému útoku na Jihočeskou Univerzitu a k likvidaci docenta Konvičky a jeho blízkých.

pp

pp

Ve výzvě, kterou jakýsi Míla Hájek dle svých slov vylepil na zeď londýnské mešity ve Whitechapelu (mimochodem, to je ta čtvrť, kde řádil Jack the Ripper), a kterou komentoval slovy cituji: „Konvička je radikál, tak třeba nějakého místního radikála taky nasere. Tady se rodí Jihádi Johnové a další, co si dělají rádi dovolenou v Sýrii“, stojí doslova psáno, opět cituji:

Drazí bratři ve všech vírách. Muž na obrázku je Martin Konvička (dá se najít na facebooku). Je to hlavní vůdce anti-muslimské nenávistné skupiny a tvrdí, že pro vás a lidi, kteří vás podporují, nechá zbudovat koncentráky. Většina lidí s ním nesouhlasí, ale on je stále velice aktivní na sociálních sítích i ve svém osobním životě. Říká že váš prorok byl pedofil, který šoustal prasata, a že nechá nadělat žrádlo pro svině z vašich těl. Žije v České republice, nedaleko od hlavního města. Adresa do zaměstnání je: Katedra zoologie, fakulta přírodních věd Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Byl bych rád, kdyby jste si s ním osobně promluvili a změnili jeho smýšlení. Byl bych také rád, když mne kontaktujete se svými názory na mé emailové adrese uvedené níže. Děkuji. mila.hajek@gmail.com

Toto se v kontextu opravdu nedá vykládat jinak, nežli jako přímá pozvánka pro muslimské radikály k teroristickému útoku na území ČR. Praktická objednávka vraždy doc. Konvičky.

Ještě stále existuje možnost, že se zde jedná o trolla na steroidech (a na halucinogenech IMHO), provozujícího tak sofistikovaný humor, že jeho vtipnost nelze pozemskými prostředky pochopit. Že zkrátka nic nevylepil, jen udělal montáž a nyní prudí. A upřímně modlím se za to aby tomu tak bylo.

Protože jestli tomu tak není...... A jestli tuto defacto pozvánku pro muslimské extremisty skutečně v tom Londýně na mešitu vylepil, je na bíledni, že tím ohrozil životy spousty lidí. Teroristé už útočili pro mnohem menší prohřešky, lidé z jejich rukou umírali za daleko menší kritiku islámu. Copak nestačí že teroristé stříleli v Paříži, v Bruselu a všude možně jinde ? Musí je nějaký ... ehm ... Hájek takhle adresně pozvat ještě k nám?

Jak nás učí zkušenost, při podobných akcích mstitelů zařve spousta nevinných lidí.

Čtěte ZDE: Vršovické drama a pokus o vraždu: Syrský IT si podle policie celý útok vymyslel. Zopakovala pražská kavárna trik s Martinem Šmídem? Falešné hry na nenávist. Pobodaného muslima zradily kamery

Čtěte ZDE: Utajený Tomio Okamura pod svatým Václavem: Manipulace ČT v tradičním jakešovském stylu. Podivuhodné znamení kříže nad Prahou. Sobotka dluží stovky miliónů a chce zakázat národní opozici kvůli stokorunám

Zajímají někoho skutečné hrozby?

A já se ptám, jestli už tuto výzvu prošetřuje policie. Jestli Policie ČR a ministerstvo vnitra již zajistily zvýšenou ochranu Jihočeské Univerzity. A mimo jiné, jestli náklady na tato bezpečnostní opatření tento pán bude nucen zaplatit.

A jestli skutečně si tuto výzvu nějaký "bratr ve víře" - terorista vezme k srdci, vždyť z Německa, kde se také muslimský radikalismus vyskytuje, je to do Budějic jen pár hodin autem - a bez kontrol, a při teroristickém útoku tady zařvou nevinní lidé, doufám že tento pán již z kriminálu do smrti nevyleze.

A jestli je to fake a takzvaný humor? Pak paragraf "šíření poplašné zprávy" je to nejmenší, za co by si onen pán měl jít pobručet v chládku. S pozvánkami teroristům k útokům na české občany a univerzitu se totiž nežertuje. A to ani v nejmenším!

Na závěr se už zbývá zeptat jen: Co bude příště, sluníčkáři ? Vyměníte na oné slavné bráně to "Arbeit macht frei" za nápis "Hate Free Hate Free" ? Jinými slovy: Kdy pro svoje odpůrce budete už i vy stavět koncentráky?

K přečtení a získání dalších podrobností: ZDE a ZDE.

PS: Tento text neslouží a není myšlen jako propagace jakéhokoliv extremistického názoru, hnutí nebo aktivit a to včetně IVČRN a jemu podobných. Pouze upozorňuje na hloupý žert (v tom lepším případě). Nebo na závažné bezpečnostní riziko, kterému nyní jsou občané ČR a zejména studenti a zaměstnanci v Jihočeské univerzitě nyní vystaveni.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Jak na covidové potížisty: Metody se testují v Terstu. Brutální zásah proti pokojným demonstrantům. Na děti slzný plyn, na těhotné vodní dělo. Odpor musí být zničen, všichni alou na jehlu! Projevy západní demokracie: Čína náš vzor!

Jak na covidové potížisty: Metody se testují v Terstu. Brutální zásah proti pokojným demonstrantům....

Zelená kapesní policajka: Budou nás hlídat platební karty. Co všechno nám uvědomělý Mastercard zkontroluje? Řízek s uhlíkovou stopou je fuj. Soutěž o nejlepší buzerační aplikaci. K volbám už ani nemusíme. Bude hůř

Zelená kapesní policajka: Budou nás hlídat platební karty. Co všechno nám uvědomělý Mastercard...

NEJČTENĚJŠÍ

Třetí světová válka již začala: Politiku převzala „Bílá armáda“. Prezident Zeman se prý uzdravuje. Je teprve nyní v akutním ohrožení? Jsou léky, očkování netřeba. Výbuch v USA. Jsme na cestě k Planetě opic? Zvítězíme!

Třetí světová válka již začala: Politiku převzala „Bílá armáda“. Prezident Zeman se prý...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky