Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Chobotnice Hate Free řádí v ulicích i na úřadech. Nezisková chapadla se sápou po majetku. Je ministr Pelikán členem zdejšího Ku Klux Klanu? Udání za dodržování zákonů. Dokdy nás budou růžovo - zelení terorizovat?

Chobotnice Hate Free řádí v ulicích i na úřadech. Nezisková chapadla se sápou po majetku. Je ministr Pelikán členem zdejšího Ku Klux Klanu? Udání za dodržování zákonů. Dokdy nás budou růžovo - zelení terorizovat?

13. 5. 2016

Tisk článku

Radek Pokorný se zamýšlí nad skutečným pozadím hry na „nenávistné zóny“ a upozorňuje na snahu zlikvidovat státní zástupkyni, která nepochopila, že pro nadlidi z Revolučních gard zákony neplatí

Propagační akce neziskového sektoru, která měla za pomoci „nenávistných útoků sprejerů“ zpropagovat vládní projekt „Hate Free zone“ podle očekávání nemá žádný výstup. Policie ani za tři týdny od „útoků“ dosud nedokázala nikoho zadržet ani představit „pravicové extrémisty“ veřejnosti. Podezření, že šlo o předem naplánované provokace zorganizované „pražskou kavárnou“, se tak stává takřka jistotou.

pp

„Záhadný“ projekt Hate Free

Všechno nasvědčuje tomu, že šlo o divadelně pojaté odstartování další fáze rozsáhlé operace, v níž jde o eliminaci všech politických protivníků a jejich vymazání z veřejného prostoru. Oficiálně se to maskuje cílem reagovat na nenávistné projevy vůči skupinám lidí, a to jak na internetu, tak v běžném životě.

Kampaň Hate Free má zjevně zastrašovací a přípravný charakter. Značkují si svoje teritorium jako psí komando: Není vyloučeno, že každý, kdo v budoucnu nebude mít ozdoben byt nebo obchod příznačnou růžovou značkou, bude potenciálně podezřelý.

Tento neomarxistický „pochod institucemi“ řízený a organizovaný „pražskou kavárnou“, trvá již řadu let, ale od nástupu Sobotkovy vlády nabyl přímo nevídaných rozměrů. Multikulturní chobotnice postupně ovládá další a další pozice ve státě. Takzvané neziskové organizace „proměňují“ veřejný prostor od poslední vesnické školy až po ministerská křesla a letos se rozhodly tyto síly přejít do ofenzivy. Správně tuší, že nikdy po žádných dalších volbách v této zemi už takovou příležitost mít nemusejí. Proto spěchají, neboť dienstbierovské ministerstvo „pravdy a lásky“ jim umožnilo vytvářet rozsáhlou síť konfidentů a agentů na všech úrovních veřejného života.

Jejich vlajková loď je právě "vládní nevládka" s příznačně českým názvem Hate Free. Existuje už tři roky bez většího zájmu publika. Do „ostrého provozu“ byla uvedena až "vinohradským pogromem", sprejerskou akcí pod falešnou vlajkou. Proto se také k tomuto „magickému“ projektu, který se tváří jako nevinná hra, připojil i přes odpor zastupitelů pražský magistrát. Boje o vedení Prahy, kdy se nejprve rada rozpadla na osobě levičáckého radikála Matěje Stropnického, aby se nakonec vše po půl roce vrátilo do starých kolejí, se zvláštním způsobem točí i kolem tohoto „záhadného“ projektu.

Čtěte ZDE: Vinohradský „pogrom“ opět cloumá pražskou kavárnou: Všechny znaky amatérské akce pod falešnou vlajkou. Nevládka s hezkým českým názvem Hate free je placena vládou. Halík opět testuje prezidentský terén. Cesta kolem skandálu za 80 dní

Čtěte ZDE: Akce pod falešnou vlajkou po našem: Poučme se u velkých vzorů. Nero, Říšský sněm, státní převrat 1989. Dienstbier a Sobotka jako kůly v plotě kolem kaváren. Zpackalo to Tržiště?

Krnáčová a "čarodějové"

Babišova primátorka Krnáčová, aby se zbavila Stropnického, byla ochotna z peněz daňových poplatníků zaplatit všechny nehorázné požadavky, které si levičácká mafie nadiktovala. A ještě to obhajuje: "Projekt Hate Free si neklade žádné kontroverzní cíle, nesnaží se stavět za určitou skupinu, ale vytváří dialog a díky tomu se o problémech hovoří. Jde o myšlenku nevystupovat agresivně proti lidem jen kvůli jejich náboženskému vyznání nebo barvě pleti,“ vede primátorka řeč jako vystřiženou z nějaké zvlášť mizerné absurdní Havlovy hry.

Adriana Krnáčová ve skutečnosti žádné politické názory nemá. Je to klasická babišovská kariéristka, se zkušenostmi z nadnárodních sorosovských neziskovek. Aby si udržela pozici primátorky, vypravila se klanět multikulturním modlám. Již v únoru se zúčastnila „piety za rozbité okno“ na tzv. Klinice a při vinohradském "sprejovém pogromu“, si před kamerami České televize dokonce (asi poprvé v životě) navlékla gumové rukavice a stala se součástí úklidové čety v soukromových kavárnách.

O město se samozřejmě nestará. V každém případě (přepočteno na hodiny jejího královského platu z daní Pražanů) to byla nejdražší uklízečka v dějinách hlavního města. Že půl roku nefungovala rada, v jejímž čele stojí? To, zdá se, nikomu nevadilo. Hlavně aby se dohodly Stropnického kšefty. A stalo se.

pp

Čtěte ZDE: Jak se uklizečka Krnačova pustila do čištěni brajglu v pražskych ulicach: "Hate free - Nenavist zdarma". Chlop s koženu bundu kajsik chrape. Jak se po Praglu prohaňaju ty nacysti? Buch s nama

Čtěte ZDE: Nevolení, nechtění a mocní: Nevládky placené vládou. Aktivisté a jejich "neziskovky" jako zahraniční agenti. Zákon proti nim má nejen "tyran Putin", ale i vzor demokracie Spojené státy. Jak to zařídit u nás?

Svoboda teroru pod kamerami

Zelení teroristé, v jejichž čele nyní už Stropnický stojí i oficiálně, získali pro svůj "bojový dorost" (jimi ukradenou) žižkovskou Kliniku. Touto nevídanou krádeží za bílého dne tak legalizovali své mafiánské hnízdo. Zároveň si tito moderní bolševici přebarvení na zeleno zajistili i přes odpor zastupitelstva podporu magistrátu pro projekt "Hate Free". Růžové značky, které vykolíkují chráněné domy a obchody, budou nyní legální mafiánskou sítí "se zvláštním zacházením". Neslýchané? Pro jinak tak bojovně naladěná média pražské kavárny - vydávající se obvykle za strážce "spravedlnosti pro všechny" - zásadní důvod k mlčení.

Vůbec to ale není legrace či nevinná "bojovka" přerostlých romantických revolucionářů. Tohle je na vážno. Kampaň Hate Free má zjevně zastrašovací a přípravný charakter. Značkují si svoje teritorium jako psí komando: Není vyloučeno, že každý, kdo v budoucnu nebude mít ozdoben byt nebo obchod příznačnou růžovou značkou, bude potenciálně podezřelý. Jeho auto či dům, se může kdykoliv stát cílem žhářů či rabovacích gard. Že to umějí dokládají zapálená policejní auta a teror vůči majiteli restaurace Řízkárna. Povšimněme si: Ani v tomto případě, ačkoli je město prošpikováno kamerami, policie nikoho nedopadla.

Čtěte ZDE: Rudé brigády ze Žižkova a ukradená Klinika: Levičácký banditismus v praxi. Revoluční pěst pražské kavárny pod ochranou státu? Gottwaldovi pohrobci nám opět připomněli původ a význam slova komunismus. Výsměch státu

Čtěte ZDE: Teroristé už i v našich ulicích: Hořící policejní vozy. Síť revolučních buněk v „přímé akci“. Zkušenosti od soudruhů migrantů. Náš boj: Budou hořet auta fízlů, nácků, soudců i buržoustů. Proč a kým jsou chráněni?

Pelikánův Ku Klux Klan

Minulý týden se k tomuto projektu přidalo i Pelikánovo ministerstvo spravedlnosti. Růžová nálepka na vstupních dveřích úřadu má signalizovat, že ministerstvo je nyní také  "hate free zónou". „Veřejné instituce jsou ‚hate free‘ vlastně automaticky, přímo z ústavy. V situaci, kdy je řada provozoven, které se do tohoto projektu zapojily, terčem útoků dokonce již nejen verbálních, jsme považovali za potřebné to připomenout,“ fabuluje zmateně ministr Floutek R. Pelikán. Úvahy, že za tím stojí jeho bratr - vlivný českomoravský muslim - se zdají nicméně nepravděpodobné. Ten má na starosti důležitější agendu: Psychologickou přípravu domácího obyvatelstva na budoucí nájemníky Stropnického "center" a bytů. Skvělá dělba práce.

Co se za Pelikánovými frázemi skrývá, ukazuje případ skandalizace státní zástupkyně Galkové, která odmítla podlehnout tlaku multikulturní lobby a jednala podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Byla "zpozdile" přesvědčena o tom, že napadení policisty ve službě v případě samozvané ochránkyně lidských práv je protizákonné - a jedná se tedy o klasický o trestný čin.

Zapomněla ovšem, že ministerstvo, které ji řídí, je součástí Hate Free zóny. Proto se již nevěnuje dodržování zákonů, ale obhajobě revolučního přístupu k němu růžovo-zelenými bojůvkami. Ministr spravedlnosti dal přece jasně najevo, že je součástí multikulturního (Ku klux) klanu. Udání na "zpozdilou" státní zástupkyni napsali soudruzi z vlajkové lodi místního klubu neomarxistů (řízené poradcem Jiřího Dienstbiera Jakubem Patočkou). Podle zjištění Deníku Referendum se státní zástupkyně Zdeňka Galková ve své práci opakovaně neřídila platnými zákony, ale svými osobními preferencemi a předsudky.

pp

Čtěte ZDE: Neziskovky a vláda – versus lid naší země: Kdo k nám tlačí „uprchlíky“? Platí si Německo a Brusel zdejší Pátou kolonu? Luxusní život z našich daní. V čím zájmu?

Čtěte ZDE: Tichý teror bez samopalů a výbušnin: Spojenci rozvratu mezi námi. Žijí z našich peněz. Chtějí nás zničit a smějí se nám do očí. Bělí mozky už i dětem. Dokdy si to necháme líbit? Je třeba otevřít druhou a třetí frontu

Výbor pro obecné blaho

Podle „revolučního výboru Obecného blaha“ nežalovala údajné rasistické projevy na demonstraci, ale naopak obvinila ctihodnou účastnici protidemonstrace Kateřinu Krejčovou, (to je ta hysterka co zaútočila na policistu při výkonu služby). Také prý odmítla stíhat rasistické a antisemitské projevy slovenského aktivisty Mariána Magáta loni v létě při protiimigrační demonstraci v Praze na Staroměstském náměstí. Ovšem největšího zločinu se paní státní zástupkyně dopustila tím, že „bez jakýchkoli odborných podkladů odmítla studii Amnesty International o diskriminaci romských dětí v českém školství.“

Ministr spravedlnosti je těmito pochybeními také znepokojen a jak jinak, nechá celou záležitost řádně prověřit. „Rozhodně je to něco, čím se budeme vážně zabývat,“ odpověděl Robert Pelikán Deníku Referendum. Ministerstvo poté upřesnilo, že se podnětem zabývá „v celém rozsahu“ a že výsledky šetření lze očekávat „v řádu týdnů“. Lze tedy očekávat, že bude proti státní zástupkyni Galkové zahájeno kárné řízení, za to že nepodléhá ideovým nařízením „revolučních buněk“, ale řídí se platným právem. To je u nás dnes už skoro na oprátku. Zatím jen tu kariérní.

Polský příklad

Jak řečeno - bojové oddíly Hate free mají naspěch. Tuší, že jejich řádění nebudou normální slušní lidé už dlouho tolerovat. Parlamentní volby se zvolna blíží. Po nich může následovat rána za uši. Třeba tak, jako se to podařilo v těchto dnech v Polsku, kde premiérka Beata Szydłová rozhodla s okamžitou platností o zrušení takzvané Rady pro boj s rasismem a xenofobií. Místní chapadlo jedné z odboček Hate free.

Ukázalo se totiž, že ve skutečnosti jde pouze o zpravodajskou bázi protinárodní činnosti, která pod pláštíkem boje proti rasismu a xenofobii, má za úkol fízlování politických oponentů - tak jako její předchůdkyně komunistická státní bezpečnost.

Není důvod se domnívat, že by naši lidskoprávní aktivisté působící v tzv. neziskovkách podporovaných z EU i z našich daní, dělali ve skutečnosti něco jiného než jejich polští soudruzi.

To by byl přece mezinárodní skandál. Nenávist je přece nutno pustit ze řetězu do ulic a dát jí volnost.

Hate free.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Po prohrané bitvě: Válka o bytí a nebytí teprve začíná. Vrátí „impérium většiny“ úder? Šance je veliká. Obětuje Miloš Zeman v partii dámu? Nemocný, nikoli bezmocný. Babiš na Hrad! I ČT už otáčí. Kdy začne bombardování?

Po prohrané bitvě: Válka o bytí a nebytí teprve začíná. Vrátí „impérium většiny“ úder?...

Zelení žraloci chlemtají naše peníze: Jsme vláčeni klimatickým sabatem. Ani věda, ani logika. Věř, občane a kráčej žebrotou ve tmě a zimě. Studenti mohou být hloupí. Rodiče to zaplatí? Brána ke smrti civilizace otevřena dokořán...

Zelení žraloci chlemtají naše peníze: Jsme vláčeni klimatickým sabatem. Ani věda, ani...

NEJČTENĚJŠÍ

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace je kritická. Budeme zde ještě hledat logiku? Vyhlídka na poklidný podzim. Hrozí nám barevná revoluce?

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky