Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Udavačství jako způsob politického boje: Pracují na vnitru hlupáci, nebo grázlové? Odpůrce migrační tsunami je nutno preventivně zhanobit, poškodit a diskvalifikovat. Je 80% české veřejnosti extrémisty?

Udavačství jako způsob politického boje: Pracují na vnitru hlupáci, nebo grázlové? Odpůrce migrační tsunami je nutno preventivně zhanobit, poškodit a diskvalifikovat. Je 80% české veřejnosti extrémisty?

12. 1. 2016

Tisk článku

Petr Štěpánek , známý rocker a publicista, protestuje proti Situační zprávě ministerstva vnitra, která označuje aktivisty a politiky bránící naši zemi před invazí islámských hord za extrémisty (a v důsledku toho jim pak třeba Facebook "poslušně" zablokuje stránky)

Na hrubý pytel hrubá záplata. Jsou pouze dvě možnosti. Buď jsou pracovníci ministerstva vnitra včetně samotného ministra hlupáci, nebo to jsou grázlové. Vlastně je tu ještě možnost třetí. Totiž že obě předchozí tvrzení platí naráz.

pp

Co mě k těmto silným výrokům opravňuje? Na prahu své šedesátky jsem se dozvěděl, že prý jsem extrémista. Opravdu mě to uráží. A zdaleka nejde jen o mě. Ministerští hlupáci/grázlové do téhle kategorie vystrčili též řadu dalších mých veskrze ctihodných přátel a spoluobčanů.

Kdo je tady vlastně extrémista? Ten, kdo realisticky tlumočí obavy či názory 80 procent zdejšího obyvatelstva, nebo ten, kdo skutečnost lakuje na růžovo a veřejností manipuluje

O co jde? O situační zprávu ministerstva vnitra o extremismu, do níž ministerští hlupáci/grázlové zahrnuli také Blok proti islámu. Je třeba to pojmenovat pravými slovy: Ministerští hlupáci/grázlové za peníze daňových poplatníků vytvářejí denunciační paskvil.

pp

Čtěte ZDE: Ortel nad svobodou slova: Obstarožní dáma cenzura opět na jevišti dějin jako zamlada. Literáti z Asociace chtějí jiným zavřít ústa. Slavík signalizuje přítomnost jedovatého plynu nové totality

Varianta hlupáci 

Ponechme stranou, že žádný krajně pravicový extremismus ve skutečnosti vlastně vůbec neexistuje. Proč by také lidé, kteří milují svobodu – svoji i všech ostatních – ji měli destruovat? I to, co se běžně nazývá pravicovým extremismem, je prakticky vždy extremismus levicový. Koneckonců Stalin i Hitler byli oba levičáci. Jeden internacionální, druhý nacionální.

Ale nešť, novináři, politici i úředníci prostě potřebují „vyvažovat“. Nějaký extrémismus ve společnosti existuje, na tom se shodneme. Jen opravdový hlupák ovšem může do své zprávy zahrnout i organizaci, jež žádnou extremistickou činnost nevyvíjí, neprovádí ani nepropaguje.

Varianta grázlové

Leda, že by ji tam zahrnul na objednávku. Politickou objednávku! Proč? Protože Blok proti islámu ohrožuje stávající politické struktury, takže je třeba ho jaksi už předem či do foroty poškodit a diskvalifikovat. V okamžiku, kdy vládnoucí politici bagatelizují, retušují a zlehčují nebezpečí, jež se na Evropu valí, lidé se docela logicky rozhlížejí po jiných variantách, po jiných zástupcích.

Po takových, kteří realitu vnímají stejně jako oni, nebezpečí pojmenovávají pravými slovy a nabízejí také skutečná řešení, nikoli eurounijní kosmetiku. Takový subjekt sice neohrožuje ani demokracii ani občany téhle země, ohrožuje ovšem židle stávajících mocipánů. Proto je třeba jej preventivně zhanobit, poškodit, diskvalifikovat.

Obě varianty jsou stejně hnusné.

Čtěte ZDE: Tichý teror bez samopalů a výbušnin: Spojenci rozvratu mezi námi. Žijí z našich peněz. Chtějí nás zničit a smějí se nám do očí. Bělí mozky už i dětem. Dokdy si to necháme líbit? Je třeba otevřít druhou a třetí frontu

Žádný extrémismus

Stačí totiž nahlédnout na webové stránky Bloku proti islámu (BPI) nebo ještě lépe do jeho stanov. Žádný extrémismus tam nenajdete. Žádné extrémistické projevy také nenaleznete na akcích BPI. A žádní extrémisté také nejsou mezi lidmi, kteří BPI reprezentují.

Vím to z osobní zkušenosti. Leda, že by extrémisty byli kupříkladu jedna bývalá a jedna současná poslankyně, jeden bývalý tajemník předsedy vlády či třeba jedna významná právnička, kterou prezident republiky navrhoval do Ústavního soudu. V BPI potkáte spoustu bývalých i současných členů několika demokratických stran. Hezky to ilustruje žertovný výrok bývalého hlavního manažera ODS na nedávném republikovém sněmu BPI: „Tady je víc odéesáků než na schůzi ODS.“

Konvička

A pak je tu předseda Bloku proti islámu, českobudějovický vysokoškolský učitel, docent Martin Konvička. Toho dokonce současní mocipáni neváhají denunciovat prostřednictvím orgánů činných v trestním řízení. Stačí si ovšem přečíst pár Konvičkových článků a komentářů – jsou jich desítky, možná stovky –, a každému, kdo má v hlavě mozek, je samozřejmě jasné, že tenhle originální a opravdu chytrý chlapík je všechno jiné, jen ne extrémista, nota bene „krajně pravicový“.

A propos – masokostní moučka (formální důvod, proč na docenta Konvičku bylo podáno trestní oznámení, pozn PP). Každý, kdo tenhle facebookový vejšplecht proti Konvičkovi používá jako argument, usvědčuje sám sebe, že je hlupák, demagog a hlavně stádní ovce, jež jen papouškuje, co hlupáci/grázlové, obávající se o vlastní sesle, vypustili do veřejného prostoru.

pp

Čtěte ZDE: Polská inspirace: Političtí aktivisté převlečení za novináře. Propaganda jedné skupiny za peníze všech. ČT zrušit, nebo ji platit ze státního rozpočtu - a otevřít všem? Zázrak před Silvestrem

Presstituti v akci

Činí se také novináři. Ti veřejnoprávní na prvním místě. Pokud zrovna v lokajských službách vládnoucí věrchušky kdekomu nelepí přímo extrémistické nálepky, stigmatizují aspoň přídomky „populista“. Sám život je ovšem usvědčuje coby srandovní propagandisty.

Schválně se podívejte třeba na tohle krátké video, na kterém redaktorka České televize Barbora Kroužková Konvičku atakuje za jeho výroky o nebezpečí „multikulturního“ sexuálního násilí. Ve světle posledních událostí v Kolíně nad Rýnem i jinde je to obzvláště impresivní. Omluví se Kroužková Konvičkovi? A omluví se mu Česká televize?

Kdo je extrémista?

Za připomenutí stojí i tenhle Konvičkův text z října loňského roku, ve kterém s předstihem varuje před útoky islámských teroristů. Dokonce je správně předpověděl i časově. Následoval pařížský masakr se 130 mrtvými a na Silvestra pak hromadné sexuální násilí v mnoha evropských městech.

Takže kdo je tady vlastně extrémista? Ten, kdo realisticky tlumočí obavy či názory 80 procent zdejšího obyvatelstva, nebo ten, kdo skutečnost lakuje na růžovo a veřejností manipuluje? Je extrémista českobudějovický vysokoškolský učitel a jeho Blok proti islámu, nebo rychlokvašený bakalář z plzeňských práv, toho času v roli ministra vnitra, a jeho hlupáci/grázlové, píšící na politickou objednávku denunciační elaboráty?

Na laskavém čtenáři ponechávám, aby si závěr učinil sám.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Čína zvedla hozenou rukavici: Barevní žoldnéři vzali do zaječích. Přednost politice před ekonomikou? Převrat a útok na státní celistvost Peking nedopustí. Kdopak by se sankcí bál?

Čína zvedla hozenou rukavici: Barevní žoldnéři vzali do zaječích. Přednost politice před...

Otázka na tělo: Je naše chyba, že máme tak špatnou vládu? Fér, nefér a jen trochu fér. Něco podstatného nám chybí. Před Listopadem jsme také měli demokracii. Alespoň, že občas nastane porucha

Otázka na tělo: Je naše chyba, že máme tak špatnou vládu? Fér, nefér a jen trochu fér....

NEJČTENĚJŠÍ

Úder 2: Nic neskončilo. Karviná je jen malou epizodou. Gates a Fauci versus Prymula. Kdo je tajemný muž, který do toho hodil vidle? Proč o něm Babiš nesmí promluvit? Přeformátovaný svět se před námi teprve vynoří

Úder 2: Nic neskončilo. Karviná je jen malou epizodou. Gates a Fauci versus Prymula. Kdo...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky