Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
V německém papiňáku roste tlak: Pegida přivedla do ulic Drážďan 30 tisíc lidí. Pozice Merkelové v CDU slábne. Řádění imigrantů, násilí a chaos. Spustí se dominový efekt?

V německém "papiňáku" roste tlak: Pegida přivedla do ulic Drážďan 30 tisíc lidí. Pozice Merkelové v CDU slábne. Řádění imigrantů, násilí a chaos. Spustí se dominový efekt?

20. 10. 2015

Tisk článku

Pavel Kopecký komentuje nejen včerejší dosud největší demonstraci proti migrantskému šílenství a klade si otázku, zda nejsme svědky podobného probuzení německé veřejnosti, jako na konci osmdesátých let

Německo se probouzí. Dlouho neotřesitelná pozice Angely Merkelové, těžící z hospodářských a ekonomických úspěchů dosažených často na úkor ostatních evropských zemí, se otřásá v základech. Tak jako na podzim 1989, kdy začala „revoluce“ vedoucí ke sjednocení obou částí Německa masovými demonstracemi proti tehdejší komunistické moci, tak i dnes pochodují ulicemi Drážďan a dalších saských měst desetitisíce lidí, majících plné zuby sebevražedné politiky současné německé vlády. Té vlády, jež otevřela zemi dokořán imigrantům a postavila tak celou Evropu před bezprecedentní dilema.

pp

Zcela zaplněné náměstí před drážďanskou operou 19.10. 2015

Pegida je zpět

Včerejší pravidelná pondělní demonstrace na hlavním náměstí v Drážďanech předčila všechna očekávání. Pegida, která se pro mnoho Němců stává poslední záchranou před zničením celé země, dokázala přivést do ulic dosud rekordní počet demonstrantů. A ti dali jasně najevo, že se s daným stavem nehodlají jen tak smířit.

Třicet - podle některých odhadů až padesát - tisíc občanů (česká hlavní média jich napočítala sotva dvacet) zahájilo podle mnoha pozorovatelů již nezvratný proces, na jehož konci může stát i pád vlády a odchod nenáviděné kancléřky. Ta stále více ztrácí podporu nejen mezi svými voliči, ale také mezi spolustraníky a poslanci CDU. Není prý vyloučeno, že pokud by se Merkelová zabetonovala ve svých „proimigrantských“ pozicích, mohli by se jí zbavit i její vlastní zákonodárci, kteří se stále větší nelibostí nesou padající preference strany.    

pp

Čtěte ZDE: Německo: Napětí před výbuchem? I vojáci Bundeswehru se už musejí stěhovat do stanů. Kasárna obsazují imigranti. Epidemie znásilnění i epidemie chorob. Již brzy také u nás?

Čtěte ZDE: Migrantský seriál v nových kulisách: Tady bude Ruhe! Krást v Rakousku povoleno. Konec Vánoc i Mikuláše - dráždil muslimy. Vláda nás podvádí. Postaví se jí někdo?

Pozice Merkelové slábne 

V této věci bude zajímavé sledovat, jak se Angela Merkelová postaví k apelu skupiny politiků z CDU i CSU, vyzývajícímu kancléřku, aby okamžitě přehodnotila své vstřícné kroky vůči nelegálním migrantům, a pokusila se zachránit co se dá, urychleným uzavřením hranic. Vlivná parlamentní skupina Parlamentskreis Mittelstand (PKM, Mittelstand - střední vrstva), sdružující 188 z 310 členů poslaneckého klubu CDU/CSU, chce podle listu Bild vypracovat návrh na uzavření hranic Německa. Návrh by se měl v nejbližší době projednávat na zasedání poslaneckého klubu.

Předseda PKM Christian von Stetten pro Bild doslova řekl, že by se mělo jednat by o "opevnění" německých hranic. Za okamžité přijetí tohoto návrhu se vyslovil také Stephan Mayer z CSU. "Doufám, že kancléřka pochopí, že politika otevřených hranic nemůže pokračovat," řekl Mayer pro Bild. Zároveň požaduje, aby migranti, přicházející z bezpečných zemí, byly vraceni již na hranicích.

pp

Čtěte ZDE: Utajený rozklad Evropské unie: Veřejnost už toho má dost. Masové demonstrace v Německu. Merkelová na Sibiř, Putin do Berlína? "Pane Klausi, staňte se naším kancléřem!"

Čtěte ZDE: V německých táborech to bouří: Boj zatím jen židlemi a noži. Je libo samopal, granát nebo semtex? Požáry v českých muničních skladech jako čirá náhoda. Ministr vnitra nabízí migrantům 150 tisíc pasů

Kancléřku kritizuje už i dorost CDU

Minulý týden obhajovala Merkelová ve frakci CDU / CSU svůj postoj k uprchlické krizi. Podle účastníků setkání se sice vyslovila za zřízení tranzitních center na německých hranicích, zároveň však rezolutně odmítla požadavek několika poslanců na odmítání uprchlíků z Rakouska. Odpor vůči kancléřčině imigrantské politice se zvedá i v Mladé unii (JU), společné mládežnické organizaci Křesťanskodemokratické a Křesťanskosociální unie. Ta minulý týden na svém zasedání v Hamburku žádala zavedení limitů pro přistěhovalce a padl zde i požadavek na rezignaci Merkelové.

Situace se mezitím dále dramatizuje. Přes veškerou snahu o utajování přicházejí každý den zprávy o násilí, páchaném mezi přistěhovalci navzájem, i o útocích na domácí německé obyvatelstvo. Zejména se množí případy sexuálního napadání německých žen. Velký rozruch vyvolal otřesný případ z minulého týdne, kdy došlo  k opakovanému znásilňování německé uklízečky v táboře v Kitzingenu.

PP koláž

Čtěte ZDE: Proměna uprchlíka v teroristu během několika minut: Dobře organizované jednotky bojovníků. Matky s dětmi jako živý štít. Kdo a proč vtáhl Trojského koně za evropské hradby? Smrtelný omyl nepoučitelných

Chaos, znásilňování a kriminalita 

Nebohá žena byla sexuálně zneužívána po celých deset dní. Podle německé policie přitom zdaleka nejde o ojedinělý případ. Politici a média však prý tyto zprávy zamlčují, neboť mají příkaz z nevyšších míst "nedělat paniku". Tento případ však přece jen "probublal" na veřejnost. Uklízečka se však obávala děsivé zkušenosti z uprchlického tábora zveřejnit a našla k tomu odvahu až po několika dnech. Pachatelé byli krátce na to zatčeni. Firma, zajišťující úklid uprchlického tábora, se následně rozhodla do terénu nasazovat pouze muže. Konečně se ale museli vyjádřit i politici:

„Jako žena jsem těmito událostmi skutečně znepokojena,“ konstatovala příznačně opatrně místní radní Tamara Bishopová. Podobné příběhy se ovšem podle očitých svědků odehrávají v mnoha dalších táborech. Uprchlíci buď zneužívají své souputnice, či se vydávají mimo vymezený prostor a napadají německé ženy a dívky. Kromě toho se v uprchlických táborech pravidelně střetávají při hromadných rozmíškách desítky mužů ze zemí Blízkého východu a Afriky. Podle zjištění jednoho britského deníku dokonce po jedné takové bitce odmítli němečtí lékaři přijet ke zraněným, protože je při minulých výjezdech agresivní migranti ohrožovali na životě.

V táborech, které se často stávají základnami organizovaného zločinu, jde často skutečně o život. Ilustruje to i případ z minulého týdne, kdy v hamburském přijímacím táboře došlo k masové rvačce asi šedesáti běženců. Několik z nich bylo ozbrojeno železnými tyčemi, jeden imigrant měl u sebe i střelnou zbraň.

pp

Čtěte ZDE: Vzkaz Frau Merkel: Nepleťte se. Čechy nevystěhujete, nepřevychováte ani neosídlíte! Zrazuje nás Sobotka kvůli své bruselské budoucnosti? Pokud bude přisluhovat, tvrdě narazí

Ztrácejí kontrolu

Ještě horší situaci obyvatelé zažili obyvatelé v Braunschweigu, kde se do bitky, která se přelila do ulic i mimo tábor, zapojilo na 300 uprchlíků. Řež propukla mezi organizovanými gangy z Alžírska a Syřany. Konflikt  v uprchlickém táboře v Kasselu vyústil do masové bitvy mezi desítkami obyvatel stanového městečka. Ve večerních hodinách došlo k fyzické konfrontaci mezi skupinou asi tří stovek proti jiným sedmdesáti migrantům.

Dramatické situace, napadání domácího obyvatelstva a bitky s policií jsou hlášeny prakticky ze všech velkých německých měst, v nichž se migranti sdružují. Situace se začíná vymykat kontrole a ani policie ji často není schopna zvládnout. Tak, jako v uplynulých dnech, kdy se vyhrotila napjatá situace na berlínském Zemském úřadě pro zdravotnictví a sociální věci. Podle svědků házeli uprchlíci kameny na strážníky i pracovníky soukromé bezpečnostní agentury, kterou si město na zjednání pořádku najalo.

Demonstrace proti imigraci v Praze 12.9. 2015

Protesty i v Praze

Poslední šílený krok Angely Merkelové, která chce otevřít dveře bezvízovému styku s Tureckem, jako by dosvědčoval, že německá kancléřka již snad ani nepočítá s dalším zvolením. Svůj diverzní úkol je však připravena plnit až do svého hořkého konce. Otázkou je, zda Němci, kteří se po desetitisících probouzejí v ulicích ke svému národnímu sebeurčení, jak dlouho nechají Merkelovou ještě vládnout.

Včerejší Drážďany se mohou - podle názou některých politologů - brzy přelít do celé země. Na druhé straně je fakt, že se zatím nevynořil vážnější kandidát, který by mohl kancléřské otěže převzít - a na to dost možná Merkelová spoléhá. Stejně jako na sedmdesát tisíc amerických okupačních vojáků, kteří s několika desítkami tisíc britských jí v případné kritické situaci budou krýt záda. Vždyť za ně dělá špinavou práci - a oni si proto mohou "umýt ruce".  Jde o to, jestli se tentokrát nepřepočítají.

Demonstrace proti imigraci v Praze 17.10. 2015

V Praze se zatím schází vyjádřit odpor proti migrantské politice vlády desetkrát méně lidí, ale to není nic překvapivého. I v roce 1989 byly zpočátku východoněmecké demonstrace početnější než ty naše. A pak se spustilo domino...

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Evropská komise opět vystrkuje drápy. Brusel určí, kdo je udržitelný. Ideologická manipulace ve firmách. Takhle se ta revoluce dělá. Likvidační úsilí pro malé firmy.  Každý bude povinně hlásit, jak šíří tu správnou propagandu

Evropská komise opět vystrkuje drápy. Brusel určí, kdo je udržitelný. Ideologická manipulace...

Poprava Hany Lipovské v přímém přenosu: Mravných a statečných se zbabělci musejí zbavit. Kdo komu co slíbil? Za co prodali její hlavu? Václav junior bojoval. Tomio mlčel. Kdo se ozve, až si katani přijdou pro nás?

Poprava Hany Lipovské v přímém přenosu: Mravných a statečných se zbabělci musejí zbavit....

NEJČTENĚJŠÍ

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Přijde brzy epidemie rakoviny? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky