Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Islámské slovo do vlastních řad: Jsme líní! Také zabíjet, zotročovat a vraždit musíme pořádně! Kolik z jeho bratrů už překročilo evropské hranice? Kolik k nám bude povinně přiděleno?

Islámské slovo do vlastních řad: Jsme líní! Také zabíjet, zotročovat a vraždit musíme pořádně! Kolik z jeho "bratrů" už překročilo evropské hranice? Kolik k nám bude povinně přiděleno?

9. 10. 2015

Tisk článku

Martin Kavka nalezl a komentuje poučný projev muslimského duchovního, který o "nebohých uprchlících" z Arabského poloostrova říká více, než by si kdo z jejich budoucích obětí dovolil

"Arabové jsou líní, a proto nic nemají."

Kdyby toto řekl kdokoliv z nás, tak bude obviňován přinejmenším z necitlivého postoje k jinému národu, případně z rasismu. Ale co když to řekne respektovaný islámský duchovní?  

Arabové nevyrábějí nic

A přesně to se stalo. Šejk Jusúf al-Karadáví se ve svém projevu opřel do pracovní morálky obyvatel na Arabském poloostrově. Přestože jeho projev je velice svérázný, je nuto uznat, že vychází z šejkových každodenních zkušeností s jeho spoluobčany. A vzhledem k tomu, že se jedná o islámského duchovního, směřuje jeho řeč hlavně k muslimům.

PP

„Používáme letadla, vlaky, ale ty nejsou naše“, začíná svůj proslov šejk. „Jsou vyrobeny na Západě a k nám jsou dováženy. Je pravdou, že si můžeme koupit mnoho úžasných věcí po celém světě. Naši lidé si mohou koupit většinu vyráběných luxusních aut. Rolls-Royce, Mercedes 500 anebo 700, modely S, M a L v nejvyšším vybavení. Vlastníme je, ale nevyrábíme. Nevyrábíme ani hřebíky, natož tato auta. Ostatní to vše vyrábí pro nás. Příjem arabského světa, včetně příjmu za naftu, není tak velký, jako je příjem evropských zemí, například Německa, Francie, Itálie. Dokonce i Španělsko, které je na samém konci žebříčku průmyslových zemí, má větší příjmy než arabské země. Proč? Protože nepracujeme.“

Průměrná pracovní doba? 27 minut

Již toto by stačilo pro ukázku, co si o svých spoluobčanech z arabského světa myslí islámský klerik. On však neméně zajímavě pokračuje:

„Nepracujeme, a když ano, tak neprofesionálně. Bylo spočítáno, jak dlouho pracuje státní úředník arabské země. Je to přesně 27 minut. 27 minut denně! Zbytek času pije kávu, čte noviny, nebo chodí bezcílně tam a zpět. Pracuje jen málo lidí a to nestačí. 

PP koláž

Čtěte ZDE: Tajemná rodina Saúdů: Bylo 11. září společným dílem států osy? Proč krvavé diktatuře „arabské jaro“ nehrozí. Ukrajinská krize a pád cen ropy jako trest pro Rusko za Sýrii?

V sedmdesátých letech jsem byl v Německu. Přiletěli jsme ráno, a když jsme odjížděli z letiště, zeptal jsem se muže, který mě odvážel, kde jsou všichni Němci, když ulice jsou prázdné - narozdíl od naší země. Odpověděl mi, že v práci. Po sedmé hodině večer jsem se podíval z okna a ulice byly zase prázdné. Tak jsem se opět zeptal, kde to všichni jsou, a bylo mi odpovězeno, že doma. Vrátili se z práce, najedí se a půjdou spát, protože brzy ráno vstávají do práce. Hodinu jedou do práce, hodinu z práce, hodinu mají na oběd.  Prostě neustále pracují.“ 

Zabíjet se musí pořádně!

Škoda, že neřekl, o jaké město se jednalo. Dnes by patrně viděl ráno ulice plné - jeho bývalých spoluobčanů, nyní přistěhovalců, kteří rozhodně nikam do práce nespěchají.

Na šejkově proslovu je ovšem nejhezčí závěr, v němž svérázným způsobem apeluje na muslimy:

„My jsme národ, který nepracuje. Jak se můžeme rozvíjet, když nic neděláme? A když ano, tak blbě! Říkáme, klídek, potom, potom. Ale prorok a Alláh nám přikázali dělat vše důkladně. Dokonale a profesionálně. Profesionalita musí být ve všem. Když vraždíš, tak pořádně, když zotročuješ, tak důkladně. Kdykoli zabíjíš, musíš to dělat dobře!“

Po krátké pomlce pokračoval:

„Dovážíme vše, od jehel po rakety, a nejsme schopni vyrobit ani motor. Máme různá řemesla, ale nemáme průmysl. I Indie vyrábí auta a dokonce i letadla. A my pořád chodíme dokola jako ten vůl kolem mlýnského kamene. A podívejme se na tu sionistickou bandu, která se nás snaží školit a mít nad námi dohled. Mají znalosti, vzdělání, technologie a to skrze vlastní úsilí. My tady máme poušť a nic s tím neděláme. Když to převzali oni, tak z pouště udělali zelenou oázu! Jak můžeme my, jako národ který nepracuje, vzkvétat?!“

Je zcela možné, že mezi uprchlíky je spousta papírových inženýrů, ale ti v arabských zemích, kteří těmto zemím skutečně přinášejí jakýsi rozvoj, pocházejí ze zemí Evropy, Ameriky a Dálného východu. 

Ovšem o tomhle naše média informovat nebudou.

Zdroj.




Tagy článku

Doporučujeme

Cynické rothschildovské divadlo: Děje se ve Francii další velký podvod? Jak hlásáním pravdy zničit ty, kdo za pravdou stojí. Voliči tak vysokou politickou ligu nechápou. Kandidát kazítko pro likvidaci pravice?

Cynické rothschildovské divadlo: Děje se ve Francii další velký podvod? Jak hlásáním pravdy...

Provokace proti Moskvě: Šmíra s údajným kyjevským pučem skončila fiaskem. Zelenský ve zmatku odvolal svého člověka v čele SBU. NATO míří na Ukrajinu. Stoltenberg: „Musíme se připravit na nejhorší“. Krajní řešení?

Provokace proti Moskvě: Šmíra s údajným kyjevským pučem skončila fiaskem. Zelenský ve...

NEJČTENĚJŠÍ

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí očkovaných zní z USA. Špička ledovce? Špinavá hra pod pláštěm medicíny. Šíření strachu všemi kanály. Přestala veškerá legrace

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky