Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nečekaný coming-out: Jsem hrdý diskriminovaný stožár. Zakažte nízké dveře! Akce D.O.S.T.: Vydržme a nebojme se. Všechno dobře dopadne

Nečekaný coming-out: Jsem hrdý diskriminovaný stožár. Zakažte nízké dveře! Akce D.O.S.T.: Vydržme a nebojme se. Všechno dobře dopadne

14. 8. 2015

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší dva rozdílné pohledy Jana Sedláčka a předsedy Akce D.O.S.T. Petra Bahníka k patrně nejohřátější sobotě letošního žhavého léta - alespoň v našem hlavním městě

Blíží se polovina srpna, období, kdy se menšiny více než kdy jindy hlásí o svá práva. Je proto načase, abych rovněž přišel se svým coming-outem…Dlouho jsem váhal, jestli mám něco takto citlivého o sobě prozradit. Navíc zde na internetu, jímž se vše šíří ryhlostí blesku. Bál jsem se, co tomu řeknou moji čtenáři, zda se mi třeba nezačnou vysmívat nebo mě kvůli tomu zatracovat. Ale došel jsem k závěru, že s tím musím jít ven. Ostatně, mnozí lidé, kteří mě znají osobně, už to stejně vědí, protože je to na mě dost vidět. Proto už svůj coming-out nemohu více oddalovat.

pp

Hrdý stožár

Patřím mezi jednu dosud přehlíženou, ale přesto významnou menšinu. Jsem abnormálně vysoký. Bez několika centimetrů měřím rovné dva metry. A nestydím se za to! Jsem hrdý stožár, ať se to ostatním líbí nebo ne.

Svolejme do centra Prahy pochod Stožár pride, ať všichni vidí, že jsme na naši abnormalitu hrdí a nebojíme se za svá práva bojovat!

A proto velmi nelibě nesu, když je naše menšina ze strany většinové společnosti diskriminována. Že se nám lidé posmívají a vymýšlejí na nás různé vtípky, to bych ještě dokázal pochopit. Jsou ale věci, které jsou naprosto nepřijatelné. Třeba skutečnost, že na sebe téměř nemůžeme sehnat pohodlné oblečení. Nebo že se ve většině aut musíme krčit.

A co teprve nízké dveře! Je skutečně nepochopitelné, že i v 21. století, které je údajně prosycené tolerancí, se může něco podobného objevit – ale bohužel je tomu tak. Každou chvíli někde objevím dveře, které jsou nižší než já. A připadá mi vyloženě diskriminační, že já se musím shýbat, abych se nepraštil o futra, zatímco většina lidí může bez problémů projít. Ale s tím už bude brzy konec!

pp

Čtete ZDE: "Coming-out" kaplana pražské kavárny: Tomáš Halík chtěl zneužít svůj kostel. Kardinál Duka konečně zasahuje. Kdo je Halíkova sestra Jeannine? Falešný dialog. Zbrusu nový KKK jen tak něco nezastaví

Čtěte ZDE: Poločas rozpadu: Overtonovým oknem právě hledíme na start legalizace pedofilů. Víme, co se to vlastně děje? Distance homolobby je jen na oko. Švédské duhové peklo. Poklusem ke zkáze

Uzákonit!

Je načase zatlačit na naše zákonodárce, aby s tímto neudržitelným stavem něco udělali. Především bych stanovil minimální výšku dveří ve veřejných prostorách. A mohlo by se to stihnout spolu se zavedením EET a zákazem kouření v restauracích. Ostatně, právě parazité a potenciální zločinci patří mezi ty, kdo nás diskriminují nejčastěji – zkuste najít hospodu, která má všude dvoumetrová futra! A když už nás pan Sobotka s panem Babišem před těmi parazity tak zručně chrání, mohli by snadno zavést i toto protidiskriminační opatření. Kdo chce provozovat restauraci, ať si nechá zvýšit dveře!

A proč zůstávat jen u veřejných prostor? Já bych klidně uzákonil, aby byly dvoumetrové dveře ve všech domech v ČR – i v těch soukromých. Domy s nízkými dveřmi jsou totiž vyloženě nebezpečné! Co když bude v nějakém takovém domě hořet a někdo vysoký se bude snažit rychle utéct, ale uhodí se hlavou o futra, omdlí a uhoří tam? Toto opatření je proto nezbytné z hlediska protipožární bezpečnosti, ale nejen to – bude to i významný symbol tolerance. Normální lidé proti tomu jistě nebudou nic mít a snadno se přizpůsobí. Pokud někdo bude chtít ve svém domě nižší dveře, bude naprosto jasné, že je to nebezpečný extremista, ultrakonzervativec a netolerantní xenofob. A s těmi si policejní síly jistě poradí.

Stožár pride

Vzorem nám budiž Irsko, kde minimální výšku dveří nedávno schválili i v referendu. I když se mnozí báli, že zvítězí postoj zapšklých zpátečníků, naštěstí se tak nestalo. Hlas tolerance zvítězil a Irsko se konečně posunulo do moderní doby.

Pojďme něco podobného prosadit i zde! A aby nás bylo více slyšet – svolejme do centra Prahy pochod Stožár pride, ať všichni vidí, že jsme na naši abnormalitu hrdí a nebojíme se za svá práva bojovat!

pp

Čtěte ZDE: V čele Prague Pride šla americká ambasáda: Výraz homosexuality diplomatů, nebo znak vlastnictví „české gubernie“? Konzervativci pomník svatého Václava ubránili

Čtěte ZDE: Hovory na pravici: Vše co dnes Západ považuje za „lidská práva“ má bolševický původ. Proč i česká „pravice“ podporuje „protirodinný džihád“, sexuální revoluci a juvenilní justici?

Akce D.O.S.T.: Kdo ztratil rozum, ztratil všechno!

Zdálo by se, že v atmosféře tohoto horkého léta, kdy Evropa s obavami sleduje řeckou krizi a zároveň očekává invazi statisíců propašovaných migrantů, a všeho, co může přijet s nimi, kmenovou nenávistí počínaje a exotickými infekcemi konče, mohou snad i zdejší mainstreamoví politikové konečně pochopit vážnost chvíle a opustit ideologické hračky multikulturalismu a lidskoprávnictví. Leč, opak je pravdou!

Fraška statečné primátorky

Ani v současné situaci neopomněla pražská primátorka Adriana Krnáčová udělit záštitu každoroční homosexualistické exhibici  Prague Pride a, snad ve snaze přetrumfnout i své dva „proprideové“ předchůdce, také halasně deklarovat svou podporu údajnému „právu“ homosexuálních párů na adopci dětí. A aby byla tragikomická fraška úplná, jakýsi komentátor označil přístup paní Adriany za statečný!

Tváří v tvář takové realitě je rozum v koncích. Jaké statečnosti je asi tak třeba, aby se člověk připojil k názoru, který sdílí vláda spřátelené supervelmoci, fedrují jej všechna média hlavního proudu a „jako jeden muž“ jej hájí celá pravdolásková scéna? Vždyť i páter Halík, v této věci do nedávna přece jen rezervovaný, se letos tak hezky zapojil a naplánoval ve „svém“ kostele „prideovou“ přednášku známé americké homosexualistky. (A když pak zasáhl kardinál Duka a vykázal „duhové penězoměnce“ z chrámu, byla tu bryskně Filosofická fakulta UK, která poskytla pro zmíněnou přednášku náhradní prostor). Tak jaká statečnost?!  Pokud by se chtěla paní primátorka dozvědět něco o skutečné statečnosti, mohla by si za rok „lajsnout“ záštitu Prague Pride neudělit! To by byl poprask.

Sebevražedná pandémie

V souvislosti s uvedeným, ale také s dalšími současnými „dobry“, jako je třeba stěží uvěřitelné „sluníčkářské“ vítání migrantů, tak nabývá nepříjemné aktuálnosti následující otázka: Co má dělat člověk se zbytky zdravého rozumu uprostřed společnosti, v níž se šílenství stalo normou?

Má jen mlčky přihlížet, jak banda nezodpovědných mocných činí svět neobyvatelným, nebo má vzít spravedlnost do svých rukou a, řečeno slovy Michaela Douglase z klasického filmu Volný pád, „vrátit ceny do roku 1965“?

Samozřejmě nic z toho. Akce D.O.S.T. důsledně odmítá nezákonné násilí a distancuje se od jakýchkoli výzev k němu, zároveň si však vyhrazuje právo na zásadní, trvalý a hlasitý nesouhlas se současnou pandemií sebevražedné ignorance a pokrytectví.

Vydržme a nebojme se!

Smíme a musíme hájit to, co shledáváme správným. Smíme říkat a psát, že: Partnerství dvou homosexuálů není manželstvím, masová imigrace není přínosem, stejnopohlavní pěstouni nejsou vhodným prostředím pro výchovu dětí a otevřenost vůči masové imigraci není morální povinností, nýbrž nezodpovědností. To nejsou „jen“ naše názory, to jsou prosté rezultáty zdravého rozumu k aktuálním tématům.

Zůstaňme zdravému rozumu věrni a v nejvlastnějším zájmu svém a svých dětí chraňme všemi zákonnými prostředky své mentální a kulturní hodnoty. Ve veřejné sféře, ale i v rodině a všude, kde jsme, podporujme věci rozumné a braňme se bláznovství.

Vydržme a Nebojme se! Soudobé domky z karet se nutně zřítí a nepřestaneme-li pracovat na svém poli, šílenství nakonec odejde, stejně jako současná letní vedra.Tagy článku

Doporučujeme

Vojna a mír: Kdybych byl Putin, choval bych se takhle hloupě? Eurosoudruzi a pisálkové lžou ostošest. Jen se snažíme medvěda vyprovokovat. Ostraha má volno? A proto, milé děti, prohrajeme

Vojna a mír: Kdybych byl Putin, choval bych se takhle hloupě? Eurosoudruzi a pisálkové...

Vlídná past: Nepodvolení vyhráli první bitvu. Válka ale teprve začíná. Povinné očkování jako test. Anšlus Rakouska č. 2. Naším osudem je protektorát. To už Fiala s bruselskou pětkou váhat nebude. Co teď: Normalizace, nebo vzpoura?

Vlídná past: Nepodvolení vyhráli první bitvu. Válka ale teprve začíná. Povinné očkování...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky