Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Otec vesmírného programu NASA Herbert von Braun: Poslední kartou bude invaze Mimozemšťanů. Přijde intergalaktické 11. září? Proč mediální agendu kolem náboženství UFO financují právě Rockefellerové?

Otec vesmírného programu NASA Herbert von Braun: "Poslední kartou bude invaze Mimozemšťanů". Přijde intergalaktické 11. září? Proč mediální agendu kolem náboženství UFO financují právě Rockefellerové?

29. 9. 2015

Tisk článku

Jiří Míka se zamýšlí nad projektem údajné invaze mimozemských civilizací jako součásti agendy Nového světového řádu a upozorňuje na řadu momentů, které bychom neměli přehlédnout

Tak nám slovutní experti z americké vesmírné agentury (NASA) zase jednou učinili epochální objev. A také to patřičně prodali: všude bylo palcových titulků o tiskové konferenci, která "odhalí záhadu Marsu". Přinesla přesně to, co každý čekal. Jak již léta píšou alternativní servery, na Marsu je tekoucí voda!

pp

Už nás na to připravují

No nekupte to! Jak to komentoval jeden můj facebookový přítel: "Bezva, takže teď víme jistě, že si astronauti, až tam poletí, můžou uvařit čínskou polívku z pytlíku." Celá věc ovšem nemusí být tak legrační (a nabubřele bezvýznamná), jak se dělá. Jde totiž o přípravu - a ne ledajakou.

Zmanipulovat lidi představou mimozemské invaze zní pro mnohé velmi ujetě a nepravděpodobně, ale jak už zaznělo kdysi od nacistického ministra propagandy - lidé snadněji uvěří větším lžím než těm malým

Další věc, které jsou (bohužel) alternativní servery již léta plné, je diskuse o možnosti existence života na rudé planetě. Je patrné, že značně opožděné "doznání" (i pánové vědci musejí přece "důvěřovat, ale prověřovat") je prvním krokem k "uzákonění" mystifikace o existenci mimozemského života. Zatím toho mikrobiálního. Ale to není vše.

Že jsou na Marsu podivuhodné útvary, značně připomínající "cosi" uměle vytvořeného, to již také víme dlouho. Nejnovější je asi mediální "vlna" o "marťanském Stonehenge". Že se "marťanské Stonehenge" - to neoficiální - vynořilo právě ve chvíli, kdy NASA oznámila svůj bombastický objev, je jistě pouze náhoda. Že NASA oznámila takovou věc právě ve chvíli, kdy vrcholí v Evropě uprchlická krize a v Americe se rozbíhá maraton prezidentských voleb - to je jistě také jen shoda okolností. Nebo ne?

pp

Čtěte ZDE: NASA ve službě démonů Nového světového řádu: Kontakt s mimozemšťany prý již brzy. Utajované „vědecké“ zjištění: Křesťanům invaze nehrozí. Totální zbraň

Projekt mimozemšťané

Mnozí nikoli bezvýznamní komentátoři jsou přesvědčeni, že "projekt mimozemšťané" je jen závěrečnou metodou, jak pod vedením nějaké té světové vlády "sjednotit lidstvo" skrze "nadzemského" nepřítele - jehož nám ostatně Hollywood už nejednou představil. Psychologickou přípravku tedy máme za sebou. Její druhou fázi, "civlizační mix", právě prakticky prožíváme.

Nebudeme tedy příliš překvapeni, až také malí zelení mužíčkové (po dojemném přivítání nejlépe na nádraží v Mnichově) dostanou právo usazovat se a volit v místních volbách kdekoli na Zemi (s výjimkou sídla oné "světové vlády" ve Washingtonu D.C.), "diety" pár tisíc euro na měsíc, obecní byty a další výhody, o kterých se místním Pozemšťanům (kteří to všechno platí ze svých krvavých daní) ani nezdá. Možná ještě se slzami v očích budeme vzpomínat na "Syřany" z Tora Bora! Ostatně - je o tom jedna česká sci-fi, jejíž pokračování co nevidět vyjde. Také jen náhoda?

Úplně nejhorší variantou pak ale je, že by "mimozemšťané" byli - skuteční. A takzvaně "přátelští". O co by mohlo jít ve skutečnosti, ví i autor románové ságy Poutník, píšící pod jménem John Twelve Hawks: V románu (který je, mimochodem, údajně dílem, jímž se bývalý operativec vypsal ze všech tajemství, jež ho tížila), se také "pokrokáři" snaží kontaktovat "vyspělou mimozemskou civilizaci". Problém je, že jde o rasu démonů, kteří se snaží prostě Zemi ovládnout (a také se jim to málem podaří). 

Ale to jistě se soudruhy z NASA nemá pranic společného.

Že však "Blízká setkání třetího druhu" už dávno nejsou jen kratochvilné téma, uvažuje v následujících řádcích Jiří Míka.

pp

Čtěte ZDE: Tajemný incident v Roswellu nebyl dosud objasněn: Mimozemšťané? Tajná zbraň testovaná Pentagonem? Vyráběli nacisté prototypy UFO u Prahy? Chystá se obří mystifikace?

Jiří Míka: Bezprecedentní hrozba na dosah

Jistě jste slyšeli o údajném plánu Blue beam zinscenovat mimozemskou invazi, aby se lidstvo sjednotilo vůči této bezprecedentní hrozbě? Ne? Možná z toho důvodu že korporátní média tuto teorii kompletně ignorují. Teda zčásti - na jednu stranu ano, občas v průběhu let slyšíme úvahy o možnosti mimozemské invaze, a jak by to lidi sjednotilo. Nedávno se tak v médiích vyjádřil i finanční expert, nositel Nobelovy ceny, že by útok mimozemšťanů pomohl odklonit pozornost od inflace a problematiky státních deficitů, které by se tak prý "dostaly na druhé místo".

Zfalšovaná mimozemská invaze

Nikdy jsem však neslyšel v žádné světovém zpravodajském médiu zmíněnou odvážnou teorii o přípravě zfalšované mimozemské invaze. Takže slyšíme jakoby jen tu verzi, která na plánovaný zfalšovaný útok mimozemšťanů jakoby skutečně mohla psychologicky připravovat (informace o nějakém podvodném souvisejícím plánu by v tom rušila).

Tedy na jednu stranu média a filmový průmysl rozvíjejí myšlenky mimozemské invaze a pozorování UFO, kruhů v obilí atd., ale na druhou stranu nezmiňují "spikleneckou teorii", že by to celé mohlo směřovat k podvodu - další "false flag" operaci - jakési intergalaktické 11. září.

Jedno z míst, kde o takovém podezření mohli novináři slyšet, bylo již v roce 2001 na tiskové konferenci v National Press Club zorganizované Stevenem Greerem za účelem poskytnutí prostoru "insiderům" z americké administrativy, armády a jiných státních úřadů veřejně dosvědčit přítomnost mimozemšťanů a havarovaných kosmických lodí i odstranění mrtvých těl mimozemšťanů. Jeden z řečníků vypověděl, že havárie jsou raritní, ale že k několika opravdu došlo, a že se na odvozu těl sám podílel.

Akce UFO pod cizí vlajkou

Jeden z řečníků byla Carol Rosin, kolegyně dr. W. Von Brauna, nacistického fyzika, který po druhé světové válce pracoval na americkém raketovém programu NASA (zejména projektu Apollo). Ten jí prý v roce 1977 řekl, že "finální kartou bude mimozemská invaze". Údajně byl proti vývoji zbraní pro účely boje ve vesmíru.

Řekla, že lidem dle jeho slov lžou:

"Musíme zabránit vývoji zbraní pro boj ve vesmíru, protože je nám všem říkána lež. Teď, že jsou tyto zbraně obhajovány zlými Rusy...... Pak to budou teroristi. Pak to budou rozvojové země - dnes je nazýváme zločinecké státy (rogue states, v angl.), pak to budou asteroidy - a pak mi opakoval stále dokola, že poslední kartou bude mimozemská hrozba."

                        Carol Rosin, National Press Club, Washington D.C., 2001

Nechci tu moc rozvíjet možnost uskutečnění takového plánu, či jestli je to pravda nebo ne, ale když uvážím jak třeba teď fungovalo zpravodajství kolem konfliktu na Ukrajině, tak tahle úvaha o zfalšovaném mimozemském útoku myslím dobře strefuje do tématu manipulace veřejnosti obecně.

Projekční technologie hologramů

Podobně lze teoreticky kdykoli vytvořit iluzi mimozemského útoku. Pár podivných reportáží, nějaké "nevysvětlitelné" úkazy na obloze pomocí vyspělé projekční technologie (hologramy, apod.), a může vzniknout masová hysterie podobně jako kdysi v případě rozhlasové hry "Válka světů" Orsona Wellese, kdy panika nabrala takových rozměrů, že řada lidí dokonce spáchala sebevraždu.

Zda plán fingovat mimozemskou invazi - kupříkladu pro politické účely  (razantní nastolení Nového světového řádu, či nějakého nového bankovního systému) - existuje, nemůže dnes nikdo s jistotou říci. Určitě je však dobré lépe si uvědomovat, jak snadno podléháme manipulacím. Ať už vědomě politickým, nebo naším triviálnějším sebeklamům.

Jak snadno v nás masmédia vytvoří dojem, že o daném státě/člověku něco skutečně víme, aniž k tomu připojí průkazné videozáznamy, satelitní snímky či jiné řádné důkazy (válka v Iráku bez důkazů, atd.). Před pár dny stejně tak bylo odhaleno, že i důvod k válce v Libyii, byla jedna velká lež. Dle vyjádření americké zpravodajské agentury DIA (Defense Intelligence Agency) plukovník Kaddáfi žádné masakry civilistů neplánoval.

Přesto z těchto domněnek vzešly války. Reálné války na základě pár drobných informací v médiích, které nebyly podpořeny ničím jiným než slovy - mnoha opakovanými slovy a tvrzeními, které nebyla ničím podložena. Stokrát opakovaná lež se opět stala pravdou.

Lidé snadněji uvěří větším lžím než malým

Zmanipulovat lidi představou mimozemské invaze zní pro mnoéhé velmi ujetě a nepravděpodobně, ale jak už zaznělo kdysi od nacistického ministra propagandy - lidé snadněji uvěří větším lžím než těm malým. O to více je s podivem, že teorie "falešné invaze" zatím nepronikla do korporátních médií, která leckdy některé obskurní teorie vytahují, aby na nich demonstrovala nesmyslnost těch takzvaně konspiračních.

                                       Internetová reportáž Jamese Corbetta 

V tomto kontextu se na to nyní zaměřil James Corbett ve své internetové reportáži. S určitým seriozním odstupem se přece jen pozastavuje nad tím, jak velká část agendy kolem UFO a odtajňování mimozemšťanů skrze The Disclosure Project J. Greera z CSETI, byla veřejně financována rodinou Rockefellerů a na jiné souvislosti s oficiální podporou od Clintonovy administrativy. Včetně provázanosti stejných Rockefellerů na událost kolem vysílání hry "Válka světů" a jejich psychologický výzkum chování mas.

Osobně bych proto neviděl v Greerovi nějakého temného hráče, ale souvislosti jsou to zajímavé - pro některé asi znamé. A je vhodné minimálně brát jako možné, že takový plán existovat může. A pokud se něco takového začne skutečně dít, zvážit, zda nejde o politický komplot. Stejně jako v situaci kolem Ukrajiny a jiných podobných kauz.

Jak říká James Corbett : "Pokud to chodí, plave a kváká jako false flag, pak to bude asi false flag."

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Vánoční odměna pro hodné děti: Poklábosit si s dementním Bidenem o vývozu demokracie. Kdo dostal pozvání a kdo ne? Rafinovaný klíč a nový typ demokracie. Bude to oříšek, pokrytci to však zvládnou. Za světlými zítřky!

Vánoční odměna pro hodné děti: Poklábosit si s dementním Bidenem o vývozu demokracie....

Dojemné: Santa si našel homopartnera. Norové už mlčí. Poznáváte ještě svůj kdysi tak krásný svátek narození Páně? K muslimům a židům by si to nedovolili. Nastaví křesťanská menšina pro údery i druhou tvář? Všechno souvisí se vším...

Dojemné: Santa si našel homopartnera. Norové už mlčí. Poznáváte ještě svůj kdysi tak krásný...

NEJČTENĚJŠÍ

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel na tyto informace nemají nárok. Kdo vás k tomu nutí, dopouští se trestného činu. Vyvěste výrok ÚS v každé provozovně!

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky