Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vyzve snaživý Nečas i k potrestání Obamy?
Popisek: Skončí Obama za mřížemi ? | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Vyzve snaživý Nečas i k potrestání Obamy?

17. 4. 2013

Tisk článku

Premiér Petr Nečas se na chvíli odmlčel k tématu údajného levicového puče v ÚSTR, aby se vahou své autority státníka vyjádřil k výbuchu bomb v cíli bostonského maratonu.

Spojenci v boji proti terorismu si jistě oddechli, neboť Nečasovo mlčení bylo již podezřele dlouhé. Proti Nečasově výzvě k důkladnému vyšetření incidentu a potrestání viníků nelze samozřejmě nic namítat. I my si tedy přejme, aby se veřejnost dozvěděla, proč před zahájením maratonu i po dobu jeho průběhu, jak tvrdí očití svědci masakru, probíhal nácvik protiteroristického zásahu.

pp

Bude zajímavé sledovat i to, jak se FBI a další angažované úřady vyjádří k podezřením, bezprostředně po této tragické události zkonstruovaným levicovými médii, že za výbuchy stojí „extrémní pravice“, napojená na Tea Party.

Obamovy bomby dopadají na nevinné svatebčany

Upřeme však nyní pozornost na jiné bomby, jež mají na svědomí životy výrazně vyššího počtu nevinných civilistů, než mají ty bostonské. Petr Nečas je mohl zmínit během své nedávné návštěvy afghánského Lógaru, kde působí naše vojenská posádka či při následném rozhovoru s prezidentem Karzáím.

Chápu, že tam, kde je shromážděn větší počet lidí, je i vyšší pravděpodobnost přítomnosti  teroristů, jak k tomu ale přijdou novomanželé, jimž nebylo dopřáno ani dobro svatební noci?

Jak známo, ten již vícekrát protestoval proti tomu, že jeho spojenci v rámci NATO, v čele s USA, vyhazují do povětří svatební hostiny i s jejich hosty, případně shromáždění pozůstalých, pohřbívajících své příbuzné a přátele.

Chápu, že tam, kde je shromážděn větší počet lidí, je i vyšší pravděpodobnost přítomnosti teroristů, jak k tomu ale přijdou novomanželé, jimž nebylo dopřáno ani dobro svatební noci? Madlenka Albrightová, jak má ve zvyku, by asi řekla, že ty desítky mrtvých dětí za to odstranění hrstky bojovníků Talibanu či Al Kajdy stály. Jsme ochotni na tuto cynickou hru na boj proti terorismu i nadále přistupovat? Petře Nečasi, neměl byste se pohoršit i nad těmito bombovými útoky?

 
Tagy článku

Doporučujeme

1948 a 2021: Opět dobrovolně s hlavou do chomoutu? Teplota vody v hrnci stoupá. Indikátor, kdo je tu co zač. Pokrokáři jsou nepoučitelní. Volby se blíží, moc alternativ nezbývá

1948 a 2021: Opět dobrovolně s hlavou do chomoutu? Teplota vody v hrnci stoupá. Indikátor,...

Hra o svět pod pěti kruhy: Olympiáda není tím, čím se zdá být. V Tokiu prosvítají děravými kulisami obrysy koncentráku. Proč Rusko bez vlajky a hymny? Ženy, nebo muži? Lež o národní hrdosti. Pryč s tím svinstvem!

Hra o svět pod pěti kruhy: Olympiáda není tím, čím se zdá být. V Tokiu prosvítají děravými...

NEJČTENĚJŠÍ

Falešná tečka: Dva výroky, jeden klam ministerstva zdravotnictví. Příprava na nekončící přeočkování? Porušování práva součástí činnosti. Spousta nepohodlných otázek. Doženeme veřejné škůdce k odpovědnosti?

Falešná tečka: Dva výroky, jeden klam ministerstva zdravotnictví. Příprava na nekončící...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky