Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Normy na splachování záchodů? Ano! Smí regulérní armáda státu vraždit své vlastní občany? Ano! Otočit se zády ke kousku, který předstírá být hymnou neexistujícího státu? Ne! Ne! Ne!

Normy na splachování záchodů? Ano! Smí regulérní armáda státu vraždit své vlastní občany? Ano! Otočit se zády ke kousku, který předstírá být hymnou neexistujícího státu? Ne! Ne! Ne!

7. 7. 2014

Tisk článku

Petr Štěpánek komentuje stále absurdnější dění v bruselské parodii na stát, parlament, vládu a „politický lid“ žijící z našich daní a ptá se, jak dlouho trvaly poslední dny Říma

Žijeme v podivném světě. Kousek na východ od nás za tichého souhlasu, ba dokonce přímo s podporou evropských politických a mediálních „elit“ vraždí regulérní armáda své vlastní obyvatelstvo. O něco více na jihovýchod se zase za našeho údivu, leč s finanční podporou spřáteleného a „oselskými“ potentáty pomazaného „mírotvorce“ Husseina Obamy rodí islámský chalífát, jak vystřižený z nejnepředstavitelnějších středověkých hrůz. A v našich médiích se zatím jako hlavní téma už týden řeší, zda při Ódě na radost sedět, stát či se otočit k orchestru.

 pp

Novodobí evropští bolševici

Kdyby to nebylo k pláči, byla by to vlastně dokonalá bžunda. Ve státě, který není státem, v parlamentu, který není parlamentem, při hymně, která není hymnou, někteří zákonodárci, kteří ovšem žádnými zákonodárci nejsou, demonstrují svoji nechuť právě k těmto potěmkinovským evropským kulisám. A novodobí evropští bolševici, rozuměj zastánci jediného momentálně správného názoru na evropský i světový všehomír, se nad tím naopak pohoršují. To ale není jediný rozpor naší evropské současnosti.

Zatímco parlament, který není parlamentem, se na trase Brusel – Štrasburk stěhuje tam a zpět nikoli nepodobný bordelu na kolečkách, stát, který není státem, pomalu, ale jistě utahuje šrouby. Takže už máme dokonce i normy na splachování záchodů

Ten stát, který není státem, ovšem nemá jen parlament, který není parlamentem, a hymnu, která není hymnou, ale má navíc také prezidenta, který vlastně prezidentem není, a vládu, která není vládou, leč o to více moci ve svých rukou soustředí. To však nebrání tomu, aby v čele této nikým nevolené vlády/nevlády, jež si kromě exekutivní moci usurpuje i moc legislativní, stál předseda vlády, který vlastně předsedou vlády není, a aby měla ministra zahraničí, v současnosti přesněji stále ještě ministryni, která rovněž žádnou ministryní zahraničí není. Což samozřejmě všichni vědí, pročež u všech jednání trčí tahle zástupkyně oné mocné instituce asi tak jako páté kolo u vozu.

Celý tenhle „vládní“ sbor pak namnoze slouží jako odkladiště opotřebovaných národních politiků (to ovšem jen v tom „lepším“ případě, v tom „horším“ jde o bezbarvé, možná přesněji šedivé úřednické myši bez chuti i zápachu), přičemž jako nezbytná podmínka pro účast se u mnohých jeví někdejší příslušnost ke komunistické straně, v mnoha případech ještě vylepšená o absolutorium komunistických zahraničněpolitických institutů.

pp

Čtěte ZDE: Bilderberg „doporučil“ a bylo rozhodnuto: Brusel dál přitvrzuje kurz. Cameron pod tlakem. Petr Mach se otočil k „hymně“ zády. Bravo! – ale stačit to nebude

Císařovy nové šaty

Nic z výše uvedeného ovšem nebrání tomu, aby tento navýsost byrokratický systém, jenž svými lejstry, doporučeními a nařízeními hrozí zasypat sám sebe, se prohlásil za jediný možný a na svoji obranu a setrvání na věky věků vytvořil a financoval propagandistickou mašinerii, jež má evropské obyvatelstvo udržet v přesvědčení, že nahý císař je oděn v krásných nových šatech.

A tak ti, co Evropu vedou „zugrund“, jsou takzvaně proevropští, pročež se prohlašují za eurooptimisty, zatímco všichni ostatní, kteří si ještě zachovali alespoň zbytky zdravého rozumu, jsou šmahem označení za evropské škůdce. Otázku, co je na tom vlastně proevropského vést Evropu k nevídanému úpadku, si ve zglajchšaltovaném hlavním mediálním proudu nikdo neklade.

pp

Čtěte ZDE: Jde o život: Absurdní nařízení EU nejsou „jen“ korupčními miliardovými obchody. Dokument o takzvaných úsporných žárovkách, z  kterého mrazí

Zánik Říše římské

Jediný evropský národ ovšem tvoří pouze stovky euro - politiků a desetitisíce euro - úředníků, kteří si sami pro sebe – avšak z našich peněz (!) – vytvořili svůj vlastní platový, daňový a sociální systém, skutečný evropský ráj, jakési luxusní „bruselské ghetto“, o kterém se nám ostatním ani nesní, leč který je tím hlavním motivujícím prvkem, aby tento neživotný systém s nadstandardním nasazením udržovali při životě. No, a aby jim šla práce lépe od ruky, občas si u toho hrají Beethovena.

Tak takhle my si tady v Evropě žijeme. A zatímco parlament, který není parlamentem, se na trase Brusel – Štrasburk stěhuje tam a zpět nikoli nepodobný bordelu na kolečkách, stát, který není státem, pomalu, ale jistě utahuje šrouby. Takže už máme dokonce i normy na splachování záchodů.

Jak že to dlouho trval zánik Říše římské?

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Boj o Lex Soros: Podaří se poslancům useknout chapadla neziskové obludě? Nebezpečný Aspen Institute. Pánek, Hamáček, Albrightová, Pithart, Pehe i Bakala. Všichni se budou zuby nehty bránit. Hraje se o hodně. Vzory jsou

Boj o Lex Soros: Podaří se poslancům useknout chapadla neziskové obludě? Nebezpečný Aspen...

Ekonomický převrat: Vydává se Trump Kennedyho cestou? Plán zestátnění FEDu. Koronavirus rozehrál riskantní partie. Chce americký prezident skončit na márách? Hrozba rekordní ekonomické krize. Poučit se z chyb

Ekonomický převrat: Vydává se Trump Kennedyho cestou? Plán zestátnění FEDu. Koronavirus...

NEJČTENĚJŠÍ

Nástup: Krysy vylézají z děr. Babiš to zvládl. Nejasné světlo na konci tunelu. Na maršála osvoboditele malý pražský nácek nemá. V4 (nebo 3?) před tvrdou zkouškou. Další invaze? Kominterna tiskne prachy. Vydržíme?

Nástup: Krysy vylézají z děr. Babiš to zvládl. Nejasné světlo na konci tunelu. Na maršála...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky