Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Stoltenberg

13. 11. 2018

Tisk článku

K článku pana Dugina v Protiproudu malou poznámku.

 

Rétorika pana Stoltenberga má naivní podtón v tom smyslu, že na pozadí nových závodů ve zbrojení a prohlášení pana Trumpa k raketám středního doletu se pan Stoltenberg snaží trénovat údajnou uspávací naivitu Ruska apelováním na dobré vztahy Ruska k Evropě, pro jejichž udržení bude Rusko naivně přihlížet stupňování americké agresivity, jako by evropské NATO bylo jiné než americká okupační armáda v Evropě.

 

Reakce Trumpa na představení nových zbraňových systémů Putinem jeho politrukům musela zákonitě přijít. NATO i US army si moc dobře uvědomuje, co představují nové vícehlavicové, až dvacetinásobně nadsonické systémy nejen pro Evropu.

 

Vojensko-politické časově vzdálenější souvislosti často filosofům chybí. Souvislostí je víc, zejména s pozicí Trumpa, ale toto prozatím stačí.

 

J. Hamouz


REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu &quote;přirozeně&quote; došlo. Pohádka o dvou netopýrech. Sázka 1,5 miliardy na pád akcií. US vojáci ve Wuchanu. V NYC to cvičili. Vše je samozřejmě jenom náhoda...

To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu "přirozeně" došlo. Pohádka...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky