Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nový světový řád za další metou: „Revoluční reprodukční spravedlnost“ zvítězila. Ženy nesmějí vědět, že potrat má alternativu. Bill Gates, chrabrý kněz kultury smrti

Nový světový řád za další metou: „Revoluční reprodukční spravedlnost“ zvítězila. Ženy nesmějí vědět, že potrat má alternativu. Bill Gates, chrabrý kněz kultury smrti

7. 5. 2014

Tisk článku

Erika Magdalena Hájková komentuje vyjádření organizace, která u společnosti Google prolobbovala zákaz reklamy na centra pomáhající ženám zachovat život jejich dětí

Svět je definitivně naruby. Je to zřejmé mimo jiné z pohledu na webové stránky  jedné z nejznámějších lobbystických nevládních organizací ve Spojených státech – NARALu. Pro ty, kteří nevědí, o kom a o čem je řeč: NARAL se dle svých vlastních slov věnuje „reprodukční spravedlnosti“.

pp

Reklamní pravidla na vraždu

Dokonalý, protože napohled nic neříkající pojem, jako vystřižený z Orwellovy „novořeči“. „Reprodukční spravedlnost“ v podání  NARALu totiž znamená jediné: co nejširší prosazování a rozšíření potratů – které se bez přehánění dají označit za genocidu nenarozených nechtěných dětí. NARAL jim říká jinak.

Cílem výkonné státní moci – prodloužené paže NWO – jsou manipulovaní a manipulovatelní „ovčané“, pro něž je – mimo jiné – sex (včetně všech myslitených perverzí) pouze zábavou, rodina přežitkem, těhotenství obtížnou nudou a pohodlná vražda nenarozeného dítěte „reprodukční spravedlností“.

Tato slavná „nevládka“ (NGO) jásá: „Naší organizaci se podařilo u společnosti Google úspěšně prosadit, aby odstranila „podvodné“ inzeráty center pro krizová těhotenství!“

O co jde? Je to jednoduché. NARAL „přemluvil“ Google k něčemu, čemu se jinak největší světový internetový vyhledavač snaží pokud možno vyhýbat (či to alespoň tvrdí): totiž aby začal cenzurovat výsledky svého vyhledávání. A to ne ledajak. Nová „cenzura“ Googlu spočívá v tom, že pokud uživatel(ka) vyhledává „potratovou kliniku“, nesmí narazit na alternativu, která nabízí jiné možnosti, než „legální vraždu“ dítěte. Jmenuje se to ovšem nevinně – „reklamní pravidla“.

Jak na to?

NARAL hrdě tepe „zlé podvodníky“, kteří se snažili nabízet ženám (a jejich dětem) v kritické situaci alternativu. To se samozřejmě nesmí.

Nejen proto, že elity Nového světového řádu chtějí lidskou populaci a její četnost aktivně kontrolovat, místo aby rozhodování nechaly na jednotlivcích. Příkladem budiž slavná řeč Bila Gatese z fóra TED v roce 2011, kde to řekl „natvrdo“: Když fakt dobře zvládneme svou práci pomocí nových očkování, zdravotní péče a reprodukčních lékařských služeb (potratů, pozn. aut.), můžeme populaci snížit alespoň o deset až patnáct procent.“

Také proto, že má-li skutečně svět dospět ke kýžené globální totalitě, je třeba především jednoho: vytrhnout jednotlivce z přirozených vazeb, znemožnit mu vnímání reality, absolutně zploštit základní pojmy a přinejmenším „utajit“ instituce, kterých by se při svém svobodném rozhodování mohl „přidržet“.

Pokrokový Google

Vítězoslavný pokřik NARALu je svým stylem jak vystřižený z Orwelova románu 1984:

„Zjistili jsme, že když do Googlu zadáte „potratová klinika“, objeví se také – až v 79% případů – reklamy, placené „centry pro krizová těhotenství“ (crisis pregnancy centers, CPC). Tato centra jsou proti možnosti volby. Neposkytují potratovou péči, ani s potratovými klinikami nespolupracují, a neměla by tedy ženám podvodně vnukat myšlenku, že u nich potrat mohou zařídit.

Vedoucí úloha Googlu (sic!) při odstraňování většiny této reklamy je vítězstvím pravdy v reklamním světě. Nespočetné ženy tak budou ušetřeny lživých a hanebných taktik, které jim mají zabránit, aby učinily vlastní rozhodnutí na základě skutečné lékařské rady.

Jenže nebude trvat dlouho a CPC centra a jejich zastánci vytáhnou do boje proti Googlu, protože tyto podvodné inzeráty jsou jedním z hlavních způsobů, jak CPC centra lákají důvěřivé ženy do svých dveří. Proto nyní organizujeme děkovný dopis Googlu, abychom jeho vedení ukázali, že udělalo správnou věc a podpořili je v tom, aby stálo pevně proti tlaku našich protivníků.“

pp

Čtěte ZDE: Společnost Google jako jeden z předních přisluhovačů Velkého Bratra: Naše děti by již měly mít čipy v hlavách. Co s tím můžeme dělat?

Nenarození „patnáctiprocentní“

„Možnost volby“ samozřejmě dle pravidel propotratové novořeči znamená žádnou možnost volby. „Volba“ podle těchto „pokrokových zabijáků“ znamená, že jedinou přípustnou variantou „řešení“ nechtěného dítěte je jeho „ukončení“.

Ženy se nesmějí dozvědět, že existuje řešení jiné, skutečné. Neboť jinak by to tuto „důvěřivou“ bytost mohlo „nalákat“ až do „doupěte protipotratářů“, kde by jí mohli vnuknout „zločinnou“ myšlenku, že existuje více alternativ, než svoje dítě potichu „legálně“ zabít! Čímž by jí znemožnili „volbu“. Jak praví NARAL, „vlastní rozhodnutí na základě skutečné lékařské rady“.

Ptáte-li se, co je onou radou, vracíme se kruhem zpět k Billu Gatesovi a jeho „moderní lékařské péči“, která přispívá ke snížení populace třeba až o deset či patnáct procent. Sláva!

Odborníci na smrt

NARAL – a poněkud méně militantně i média, která o „skandálku“ přinesla zprávu – se tváří, že jde především o to,  že reklamy na krizová CPC centra byly „podvodné“. Že nerespektovaly reklamní pravidla Googlu. Zkrátka šlo o to, že „upíři“ z Krizových center zadali parametry reklamy tak, že „vypadla“ z vyhledavače člověku, který hledal něco úplně jiného.

Jenže to není pravda. Jaký je výsledek zásahu Googlu, který měl „obnovit rovnováhu“? To vysvětluje Gregory Mertz z organizace CitizenGO, která proti postupu Googlu zorganizovala petici:

„Podle nových reklamních pravidel Googlu se neobjeví CPC centra, pokud zadáte do vyhledavače „potratová klinika“. Je ovšem smutné, že pokud zadáte „krizové těhotenství“, objeví se – potratové kliniky.“

Příznačné je, že CPC centra, v nichž fungují pouze „poradci“ pro krizové situace, nejvíce vadí moci výkonné, jak referuje server Christianity Today. Centra musejí být označena nápisy „naši pracovníci nejsou držiteli lékařské licence“. To svádí k dojmu, že nejde o „odbornou“ službu – pracovníci center samozřejmě lékaři být nemusejí, neboť potraty neprovádějí, naopak od nich ženy odrazují a ukazují jim, že existuje celá škála jiných řešení.

Dokdy vydrží soudci?

Kupodivu však CPC centra zatím nevadí soudům – ty v poslední době centra „brání“, různé podmínky, které jim státní úřady ukládají, ruší – s odkazy na svobodu vyznání a další občanské svobody.

Cílem výkonné státní moci – prodloužené paže NWO – jsou manipulovaní a manipulovatelní „ovčané“, pro něž je – mimo jiné – sex (včetně všech myslitených perverzí) pouze zábavou, rodina přežitkem, těhotenství obtížnou nudou a pohodlná vražda nenarozeného dítěte „reprodukční spravedlností“.

Americké soudy mají však zřejmě v tomto případě dojem, že „možnost volby“ znamená to, co znamenávala v dobách, kdy jsme namísto „reprodukční spravedlnosti“ (také máte pocit, že to zní podobně jako „revoluční“?) mívali starou dobrou spravedlnost bez přívlastku. Jak dlouho jim to asi vydrží?

Petici na podporu krizových center a proti postupu společnosti Google můžete podepsat zde.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje. Samostatné obřady pro homosexuály? Co udělá někdejší učitel marxismu dosazený spiknutím na papežský stolec?

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje....

Ďábel je především demokrat: Dvanáct triků antikrista. Podobnost čistě náhodná? Křesťanství nebylo nikdy potřebnější než dnes. Pohřební píseň zločinům současnosti? I tresty vzbuzují naději. Jak se bránit?

Ďábel je především demokrat: Dvanáct triků antikrista. Podobnost čistě náhodná? Křesťanství...

NEJČTENĚJŠÍ

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace je kritická. Budeme zde ještě hledat logiku? Vyhlídka na poklidný podzim. Hrozí nám barevná revoluce?

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky