Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Akta Rockefeller – struktura novodobé politické moci: Významné odhalení jednoho z center Nového světového řádu je nyní k dispozici v češtině

Akta Rockefeller – struktura novodobé politické moci: Významné odhalení jednoho z center Nového světového řádu je nyní k dispozici v češtině

4. 12. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud se dlouhodobě zabývá problematikou tajných společností, které již několik staletí ovlivňují naše životy a výrazně určují běh světových událostí.

Důležitým kompasem, který nám může pomoci zorientovat se v této problematice je i nová kniha, která u nás v těchto dnech vychází. Akta Rockefeller pojednávají o jedné z nejmocnějších bankéřských rodin v USA. Vícekrát jsme již poukazovali na provázanost Rockefellerů s Rothschildy a jejich rozhodujícím podílu na světovém dění. Rockefellerové měli vždy rozhodující slovo v nejdůležitějších organizacích současného světa jako jsou Trilaterální komise, Rada pro zahraniční vtahy (CFR) nebo skupina Bilderberg.

pp

Čtete ZDE: Iluminátská skupina Bilderberg: Převodová páka a mozkový trust světovlády. Bude jejich pokus o zničení národních států úspěšný?   

Touha Rockefellerů po světovládě

Akta Rockefeller jsou celistvým, působivým výkladem snad nejvýznamnějších událostí naší doby. Popisují touhu Rockefellerů a jejich spojenců po vytvoření centrální světové vlády.

Za sto let od doby, kdy John D. Rockefeller vytvořil gigantický ropný monopol, vyšlo o Rockefellerech dost knih na zaplnění celé knihovny. Žádná z nich se ale neodvážila odhalit ten nejpodstatnější aspekt příběhu Rockefellerů. Totiž ten, že Rockefellerové se svými spojenci se již nejméně padesát let drží plánu na využití ekonomické síly k zisku politické nadvlády nejdříve nad Amerikou a pak zbytkem světa.

Kniha navazuje na předtím vydané práce o skupině Bilderberg, Iluminátech či Rudou symfonii od dr. Ivana Landovského. Jejímž hlavním protagonistou, byť poněkud nedobrovolným, byla jedna ze slavných postav sovětské zahraniční politiky - Christian Rakovský.  

pp

Čtěte ZDE: Fantastická výpověď trockisty a diplomata Rakovského o budování „nového světového řádu“ na začátku 20. století: Vychází nová kniha Rudá symfonie

Gary Allenovi se v knize o klanu Rockefellerů podařilo skvěle pospojovat stovky izolovaných skutečností a skrytých vodítek, ze kterých vyvstal jeden celistvý obraz děsivého klanu  Rockefellerů.

Nejmocnější banka světa

V Knize se kromě jiného dozvídáme, že Rockefellerové mají rozhodující podíl v Bance pro mezinárodní platby (Bank for International Settlement - BIS) což je nadnárodní organizace pro podporu měnové a finanční spolupráce a slouží jako „banka pro centrální banky“. Byla založena v roce 1930 jako mezinárodní zúčtovací centrum pro vypořádání válečných náhrad placených poválečným Německem po 1. Světové válce.

BIS je nejmocnější bankou světa, fakticky „globální centrální bankou“ pro Osm Rodin, které kontrolují soukromé centrální banky téměř všech Západních a rozvojových zemí. Prvním presidentem BIS byl Rockefellerův bankéř Gates McGarrah – činitel v Chase Manhattan a Federálních rezervách. McGarrah byl dědečkem bývalého ředitele CIA Richarda Helmse. Podobně jako Morganové měli Rockefellerové úzké vazby na Londýn.

BIS je vlastněná Federal Reserve, Bank of England, Bank of Italy, Bank of Canada, Weiss National Bank, Nederladsche Bank, Budnesbank a Bank of France.

Kanál k financování Hitlera

BIS byla součástí plánu na „vytvoření systému finanční kontroly světa“ schopného dominovat politickému systému kterékoliv země i světové ekonomice jako celku. Posloužila také jako kanál k financování Adolfa Hitlera vedeného Warburgskými bankami J. Henry Schroeder a Mendelsohn Bank of Amsterodam.

John D. Rockefeller využil svého ropného bohatství k získání Equitable Trust, které do 20. let pohltilo několik velkých bank. Velká deprese pomohla konsolidovat moc Rockefellerů. Jeho Chase Bank fúzovala s Manhattan Bank Kuhn Loebů, aby vytvořily Chase Manhattan, čímž zpečetili dlouhodobé rodinné vazby.

V pojišťovacím businessu Rockefellerové kontrolují Metropolitan Life, Equitable Life, Prudential a New York Life. Banky Rockefellerů kontrolují 25% všech aktiv 50 největších US komerčních bank a 30% všech aktiv 50 největších pojišťoven.

Společnosti pod kontrolou Rockefellerů zahrnují Exxon Mobil, Chevron, Texaco, BP Amoco, Marathon Oil, Freeport McMoran, Quakes Oats, ASARCO, United, Delta, Northwest, ITT, International Harvester, Xerox, Boeing, Westinghouse, Hewlett-Packard, Honeywell, International Paper, Pfizer, Motorola, Monsanto, Union Carbide a General Foods.

WTC a Římský klub

David Rockefeller byl mimochodem také zprostředkovatelem stavby věží Word Trade Center. Hlavní sídlo rodiny Rockefellerů je monstrózní komplex na severu státu New York známý jako Pocantico Hills.

Rockefellerové rovněž zprostředkovali vytvoření Římského klubu a jejich rodinné sídlo je v Ballagio v Itálii. Jejich jiné sídlo v Pocantico Hills poskytlo „rodiště“ Trilaterální komisi. Rodina je hlavním zakladatelem eugenického hnutí, které zrodilo Hitlera, klonování lidí i současnou posedlost vědeckých kruhů DNA.

Obraz, který uvidíte, až otevřete Akta Rockefeller, vás možná překvapí. Z této knihy se dozvíte, proč se Rockefellerové drží svých osvědčených postupů. Jaké jsou jejich cíle, kam chtějí Ameriku dovést a proč je tak důležité, pokusit se je zastavit.

Knihu, která vychází v těchto dnech si můžete objednat na webové stránce nakladatelství Bodyartbook.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Předpovědi se naplňují: Stal se již Řím sídlem antikrista? Klérus zradil. Pravá a nepravá mariánská zjevení. Krize s Františkem kulminuje. Japonská socha oplakává náš úpadek. Rok od roku je hůře. Kdo má šanci na záchranu?

Předpovědi se naplňují: Stal se již Řím sídlem antikrista? Klérus zradil. Pravá a nepravá...

Kontrarevoluce: Jak bojovat účinně a v souladu se svědomím? Neutrální poloha neexistuje. S revolucí se nebratříčkuje. Moudrost a celistvý pohled na věc. Tváří v tvář poraženeckému mlčení. Dáme se do toho? Nenechme se odradit

Kontrarevoluce: Jak bojovat účinně a v souladu se svědomím? Neutrální poloha neexistuje....

NEJČTENĚJŠÍ

Těsně před bombardováním: Lžou nám ráno, v poledne i večer. Proč nefouká vítr? Proč ještě nejsou v našich ulicích žluté vesty? Proud brzy nezaplatíme. Tajemný případ Izrael. Brzy u nás? Ostatně soudím...

Těsně před bombardováním: Lžou nám ráno, v poledne i večer. Proč nefouká vítr? Proč ještě...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky