Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Spolupracuje lídr pražské kandidátky KDU-ČSL Daniel Herman s islámskými teroristy? Daniel Solis je o tom přesvědčen. A má i důkazy.

Spolupracuje lídr pražské kandidátky KDU-ČSL Daniel Herman s islámskými teroristy? Daniel Solis je o tom přesvědčen. A má i důkazy.

19. 9. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud Korespondenci z doby Hermanova působení v čele ÚSTR dokazující jeho spolupráci s iránskými opozičními teroristickými skupinami předkládá veřejnosti expert na zahraniční politiku Daniel Solis. Z jeho obsáhlého textu vybíráme podstatné informace.

Daniel Herman prý působil jako lobbista pro mezinárodní teroristickou organizaci lidoví mudžahedíni (MEK). Daniel Solis vychází z dokumentů ÚSTRu a korespondence mezi D. Hermanem a představitelem Národní rady íránského odporu (NCRI) panem Taherem. Herman tam píše mimo jiné: „cítím se vašemu lidu velmi blízký.

 pp

 Podivný pražský lídr lidovců Daniel Herman

Organizace Lidových mudžahedínů (MEK)

Během 70. let se organizace lidových islámsko-marxistických mudžahedínů (MEK) dopustila mnoha teroristických útoků na íránské, irácké, ale i americké a evropské cíle. Po roce 1981 MEK ovládla jako největší z pěti členských skupin exilovou Národní radu íránského odporu (NCRI) se sídlem ve Francii, jejímž prostřednictvím od té doby politicky působí.

Tato skupina figurovala na seznamu teroristických organizací ministerstva zahraničí Spojených států amerických již od roku 1997. Od roku 2002 byla také na seznamu teroristických organizací Evropské unie.

pp

Čtěte ZDE: USA pomáhají teroristům. Proč? Není Sýrie jen nevinnou obětí předhozenou na oltář rodícího se nového řádu?

Islámští teroristé vycvičení v Nevadě

Vedle paravojenských aktivit na území Iráku a Íránu, které poslední dobou ozbrojené jednotky MEK vycvičené v Nevadě vykonávají, se organizace pod dohledem tajných služeb USA a Británie soustřeďuje na sabotáže íránských vojenských a strategických objektů. Kromě toho patří do jejich repertoáru i likvidace klíčových osob a infrastruktury v Íránu. V poslední době se skupina zaměřuje i na i lobování za válku s Íránem, po které by tuto zemi ovládla jako loutkový režim svých sponzorů. Tento zájem se shoduje i s aspiracemi Izraele, proto spolupráce mezi MEK a Mosadem nemůže nikoho překvapit.

Společný proizraelský zájem

A právě zde je třeba hledat začátek spolupráce mezi Danielem Hermanem, který svůj proizraelský postoj ostatně nikdy netajil, s těmito skupinami, které mají společný zájem na likvidaci iránského režimu, jenž je k Tel Avivu nepřátelský. 

Za zásluhy na teroristických akcích vykonávaných podle zadání západních tajných služeb proti Íránu, byla MEK před rokem vyškrtnuta ze seznamu teroristických organizací „velkorysým  rozhodnutím“ tehdejší ministryně zahraničí Hillary Clintonové.

pp

Čtěte ZDE: Plná putna exkněží a Bělobrádkův řád: Tajemný Daniel a láska k EU v lidoveckém předvolebním guláši

Propagandisté humanitárního zabíjení Srbů       

Daniel Herman z pozice mluvčího České biskupské konference, v době kdy v čele české katolické Církve stál „souvěrec“ Václava Havla kardinál Miroslav Vlk, podporoval pochopitelně i barbarské nálety na Srbsko. Dne 28. 3.1999 médiím sdělil: „Když selhaly všechny ostatní mechanismy, musel demokratický svět zasáhnout.“ To bylo zcela v souladu s s havlistickou ideovou linií lidovců, od kterých tehdy zaznělo:„KDU-ČSL je přesvědčena, že zásah NATO byl odpovědný krok k uhašení nebezpečného ohniska konfliktu ohrožujícího mír v Evropě“. Václav Havel, jak známo, bombardování Jugoslávie označil za „humanitární“.

Jednoznačnou podporu "humanitárnímu bombardování" tehdy spolu s nimi vyjádřil i prapodivně vysvěcený kněz Tomáš Halík: "Je mi líto, že mnozí naši politikové se vykrucují. Jsou chvíle, kdy i lidé vyznávající humanismus sáhnou po zbrani." Není s podivem, že dnes tento mediální odborník na humanismus s plochou dráhou letu debatuje v rámci  Fóra 2000 na filozofické fakultě University Karlovy s marxistou Dalajlámou na téma demokracie, lidská práva a svoboda náboženství ve východní Asii…

Snaha ovlivnit kardinála Duku

Daniel Herman, v únoru tohoto roku, když ještě zastával pozici ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů, oslovil kardinála Duku, ve snaze dohodnout audienci pro kultovní vůdkyni skupiny MEK, Maryam Radžavi. Jeho motivy mohly být samozřejmě méně ideologické a více lukrativní, neboť MEK za významné protislužby údajně dobře platí. I lobování za vyškrtnutí skupiny ze seznamu teroristických organizací údajně představovalo nemalý zisk

pp

Čtěte ZDE: Důkazy nemáme, přesto zaútočíme. Obama přechází do horké fáze války v Sýrii proti mínění celého světa. A co křesťané v Damašku?

Sýrie jako brána k útoku na Írán

Aktuální protiíránský trend je zřejmý i z programu letošního Fóra 2000, na kterém je jeden z akcentů kladen vedle Venezuely, Číny, Blízkého východu, také na Ázerbájdžán, který představuje potenciálního spojence v subverzi proti Íránu.

Bylo by naivní, nehledat v ozbrojeném konfliktu, zuřícím již třetím rokem v Sýrii, souvislost se snahou o demontáž Íránu ať už cestou subverze, nebo války. Bezpečnostní spolupráce mezi Damaškem a Teheránem byla uzavřena nejpozději v roce 2006. Od té doby se západ nejrůznějšími způsoby pokoušel získat prezidenta Asada na svou stranu. Když se to nedařilo, tak přišly na řadu západní tajné služby a v Sýrii začalo peklo na zemi…

Daniel Herman je prostě člověk, který jde vždy pokrokově s dobou. Takového lídra si lidovci zaslouží. A on je.

Celý text Daniela Solise ZDE:

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Další osudová chyba: ČBK tu vyzývá k vakcinaci. Potraty, experimenty a propaganda nevadí. Kolaborace namísto spravedlnosti? V boji za nečisté zájmy. Otevřený dopis arcibiskupovi

Další osudová chyba: ČBK tu vyzývá k vakcinaci. Potraty, experimenty a propaganda nevadí....

Státní vražda v Chorvatsku: Tragický příběh otce od rodiny. Očkovací nátlak a zamlčování následků. Na toto si budeme muset zvykat i u nás. Kdy promluví ke státu čeští biskupové tak jako jejich chorvatští bratři?

Státní vražda v Chorvatsku: Tragický příběh otce od rodiny. Očkovací nátlak a zamlčování...

NEJČTENĚJŠÍ

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel na tyto informace nemají nárok. Kdo vás k tomu nutí, dopouští se trestného činu. Vyvěste výrok ÚS v každé provozovně!

Ústavní soud: Nikomu nejsme povinni sdělovat, zda jsme očkováni. Hospody ani zaměstnavatel...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky