Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zjištění izraelských médií: Panel IPCC svá „proroctví“ o globálním oteplování opsal z práce nacistického teoretika z roku 1958
Autor: žertovná koláž Ondřej Höppner

Zjištění izraelských médií: Panel IPCC svá „proroctví“ o globálním oteplování opsal z práce nacistického teoretika z roku 1958

22. 8. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud Mysleli jsme si, že slova o tom, že „zelená ideologie“ je novou tváří ideologie nacismu, jsou jen příměrem, případně že jsou trošku přitažená za vlasy? Tak to jsme se spletli. Leckteré největší "perly" ideologie globálního oteplování, dnes prosazované Panelem pro klimatickou změnu (IPCC) jsou totiž doslovným opisem díla nacistického teoretika Gunthera Schwaba.

Kdokoliv, kdo si opravdu udělá domácí úkol a prostuduje si kořeny zeleného hnutí, se brzy ocitne zpět v nacistickém Německu. Tohle je závěr, k němuž už dospělo mnoho nezávislých badatelů. Pocit intelektuální nadřazenosti, neomylnosti, fanatická netolerance k jiným názorům, která jejich následovníky přesvědčí, že vědí, co je nejlepší i pro všechny ostatní, je jejich společnou nití. Zdaleka ovšem ne jedinou.

 PP 

Poslední pojednání o této dosti pochmurné souvislosti najdeme v článku Benjamina Weinthala v Jerusalem Post nadepsaném Nacistické kořeny Zeleného hnutí:

„Jak akademické, tak žurnalistické výzkumy v posledních pěti letech ukazují na klíčovou roli nacistických osobností při zakládání a rozvoji této strany. (…) Poté, co byly loni odhaleny silné podobnosti mezi německou neo-nacistickou stranou NPD ve státním parlamentu za označování izraelských produktů se spolkovou iniciativou strany Zelených o uvalení podobného systému na izraelské zboží, poukázali kritici na to, že „Hnědí“ – barva symbolizující nacismus – tvoří kořeny strany Zelených v rámci úsilí vysvětlit tohle represivní opatření proti židovským podnikům.“

Populární pro-izraelská webová stránka Lizas Welt minulý měsíc tweetla: „Není jisté, že by zelení měli něco proti nacistům. Oni od nich občas opisují.“

To by pro nikoho nemělo být překvapením, jelikož Zelení jsou notoricky známí svým bludem nesmírné nadřazenosti, bohorovné arogance a svou vírou, že oni jsou těmi, kdo by měl řídit svět. Wall Street Journal jednou, všímaje si tohoto snobského, bohorovného postoje, otiskl komentář nadepsaný: „Zelení nadlidé.“

NoTrickZone si tohoto jevu už všímal při četných příležitostech: "To jen pro začátek. Ten jev je nepopiratelný. Zelení samozřejmě těmi nejsilnějšími slovy popřou, že by měli něco s nacismem společného – ale činy mluví hlasitěji než slova. Celý svět si toho už začíná všímat."

Samozřejmě, že existuje spousta dobrých Zelených, kteří nemají jiné, než ty nejlepší úmysly. Ty požádejme, aby se na okamžik zamysleli a prošli si ty praštěné kroky, co prováděli. Podívejte se např. na data o globálních teplotách za posledních 15 let. Vítejte!

Nacistický otec apokalypsy globálního oteplování

Často o ekologismu uvažujeme jako o levicové ideologii. Ovšem masově organizovaný environmentalismus lze identifikovat i jako invariantní složku totalitní ideologie; ať už je levicová či pravicová nebo je to něco ohebného.

V článku Kořeny environmentalismu jsem diskutoval o určitých aspektech ekologistické posedlosti u německých nacistů. Právě před hodinou Ron de Haan vystavil odkaz na fascinující článek Marka Mussera napsaný pro American Thinker: Nacistický původ teorie apokalyptického globálního oteplování.

První knihou, která obhajovala myšlenku katastrofy způsobené oxidem uhličitým napsal Günther Schwab, rakouský nacista a environmentalista.

Tato kniha je čtenářům TRF plně zdarma k dispozici: ?Tanec s ďábly (1958).? Jako jeden textový soubor také zde.

Ignorujte prosím symbol Ježíše na výše uvedené webové stránce; kniha původně zvaná „Der Tanz mit dem Teufel“ a založená Goethovském Faustovském tématu opravdu nic společného s Ježíšem v Jeho převažující inkarnaci nemá.

Schwab se narodil v naší metropoli Praze v roce 1904 a zemřel v Salzburgu v roce 2006: ano dožil se 102 let. Tento člen Nacistické strany byl zakladatelem Světové unie k ochraně života – Word Union for Protection of Life. Pokud jste četli biografii Marka Mussera napsanou pro American Thinker, budete vědět, jak ve svém životě - ze svého hlediska - harmonicky skloubil eugeniku a obavy z populační exploze. Jde skutečně pořád o tu samou věc.

Kontinenty se potopí a rostliny vymřou, píše Schwab

Jak už jsme zmínili, nejdůležitější na této knize je, že jde o pionýra konceptu člověkem způsobené katastrofy globálního oteplování, kterou vyvolá zdvojnásobení koncentrace oxidu uhličitého. Otevřete Kapitolu 3 a uvidíte následující:

„… Pokud bude pokračovat současné tempo industrializace, tak do sta let bude vzduch obsahovat dvojnásobek současného množství oxidu uhličitého.“

„A co od toho očekáváš?“ zeptal se Sten.

„Velké množství druhů rostlin, které jsou pro lidský život nezbytné, jednoduše vymře. Bude více nemocí jak lidských tak zvířecích; vyrostou nižší úrody a kvalita potravin se zhorší. Oxid uhličitý ve vzduchu zachytí a rychleji zadrží teplo vyzařované zemí. To způsobí, že klima se oteplí a polární led začne tát. V důsledku toho dojde k nárůstu hladiny oceánů a celé kontinenty se zatopí.“

Ďábel se obrátil ke svým návštěvníkům. „Jak vidíte, zajišťujeme, že tato setba Smrti ve vzduchu bude hojně zásobena.“

„Proč setba Smrti?“ řekla ta holčička.

Rostliny, když bude dost CO2, vymřou? Jů.

...a stejně tak i IPCC

Lidé, kteří věří v existenci klimatické hrozby musí přiznat, že nacistický spisovatel byl pravým vizionářem: v roce 1958 napsal knihu, jejíž obsah je identický se shrnutím IPCC pro tvůrce politik spolu i se všemi katastrofickými knihami a filmy, které všichni ti současní klimatičtí potrhlíci vyprodukovali. Opravdu za těch 53 let neučinili vůbec žádný intelektuální pokrok. Celé kontinenty budou zaplaveny stoupající hladinou moře, lidé budou nemocní, rostliny vymřou.

Malá holčička v tomto příběhu hrála svou podstatnou roli stejně, jako to v nacistické a ekologistické propagandě dělala vždy.

A izomorfismus těchto myšlenek tím nekončí. Schwab argumentoval, že lidstvo do 100 let kolem roku 2055 vymře. Když vidíte to číslo, musíte mít pocit deja vu, že? Je to tak. Rok 2055 je rokem, kdy se poslední člověk na Zemi dívá na svou sbírku videí ve Věku stupidity – Age of Stupid – napsala Fräulein Franny Armstrongová.

Ekologové pouze opisují od Schwabeho

A náhle začne spousta věcí dávat další smysl. Armstrongová je jedinou zakladatelkou nadace 10:10, to je ta, která vyrobila slavné ekologistické video No Pressure, obsahující detonace školních dětí před jejich spolužáky. Mnoho z nás se ptalo: „Jak je možné, že tito lidé takhle otevřeně odhalují své nacistické smýšlení?“

Nyní známe odpověď. Franny Armstrongová et al. jsou posedlí nacistickou ideologií a opisováním od Schwabeho, které Armstrongová ve „svém“ filmu Věk stupidity předvedla, což je jen dalším střípkem důkazů podporujících toto tvrzení.

Dovolte mi přidat ještě jednu citaci, která ukáže, že mezi nacistickými pohlaváry existuje ve věci klimatické změny nefalšovaný konsensus:

Šéf mu vztekle pokynul stranou: „Neexistují vůbec žádné pochybnosti, že situace s vodou je v první řadě a převážně důsledkem zásahu člověka. Co se týče klimatických změn, slyšel jste, co řekl vedoucí mého oddělení pro otrávení vzduchu: plyny uvolňované průmyslem zvednou množství oxidu uhličitého v atmosféře. To způsobí, že klima se ohřeje a to přispěje ke zmizení vody. Všechno je to provázané; ďábelský kruh je uzavřen.“

Grabbleskrit lačně přispěchal s podporou svého pána.

„Změna klimatu,“ zvolal, „přinejhorším jen pomohla zvýšit celkový nedostatek vody a já si beru na starosti rozšíření názoru, že vzrůstající nedostatek nemá absolutně nic společného s odlesňováním, regulací řek či čímkoliv podobným.

Tento náhled na ztrátu vody z roku 1958 byl v nedávné době také papouškoval – bez jakýchkoliv vylepšení či dopracování – CzechGlobe, „Center of Excellence“ Evropské unie ke korumpování klimatických potrhlíků.

By P Gosselin on 7. Juli 2013

Zdroj: www.antimeloun.cz.
Tagy článku

Doporučujeme

Boj o klima: Boj za zabíjení i našich dětí. Ideologická kolonizace Třetího světa. Jak vypadá humanitární pomoc dle OSN. Na klimasummitu půjde o peníze na potraty. Ve jménu zelené depopulace

Boj o klima: Boj za zabíjení i našich dětí. Ideologická kolonizace Třetího světa. Jak...

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje. Samostatné obřady pro homosexuály? Co udělá někdejší učitel marxismu dosazený spiknutím na papežský stolec?

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje....

NEJČTENĚJŠÍ

Drama kolem prezidenta: Opravdu jej nemocnice léčí? Pozor na agenta Koudelku a policii. Patří ředitel ÚVN mezi spiklence? Zemanova kreace přijde, jen pokud přežije. Proč již není lékařské konzilium? Čas nula

Drama kolem prezidenta: Opravdu jej nemocnice léčí? Pozor na agenta Koudelku a policii....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky