Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Průzkumy: Projekt multikulturní společnosti je v troskách. Děti se nechtějí  kamarádit s Cikány, Duchcov je na nohou. Není to všechno vlastně záměr?
Popisek: Romský problém | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Průzkumy: Projekt multikulturní společnosti je v troskách. Děti se nechtějí kamarádit s Cikány, Duchcov je na nohou. Není to všechno vlastně záměr?

30. 5. 2013

Tisk článku

Václav Danda Podle aktuálního průzkumu společnosti Scio, kterého se zúčastnilo 1744 žáků šestých a devátých tříd, se čtyřicet procent dětí nechce kamarádit s Romy a ostatní vyjádřili spíše lhostejnost. Pozitivní vztah k romskému etniku má jenom 8 procent českých školáků.

Poslední průzkum na toto téma, financovaný jak jinak než z evropských fondů, probíhal v rámci projektu Multipolis. Jak už jeho název naznačuje, má za úkol vymývat dětem mozky v rámci takzvané multikulturní výchovy. I když novodobí politruci působící v českých školách dělají co mohou, aby dětem vštípili ty „jediné správné“ evropské multi-kulti hodnoty, výsledky jsou stále horší a horší.

Kde asi udělali soudruzi z Bruselu chybu? Není to náhodou něco podobného, co mnozí z nás ještě tak dobře pamatují z propagandistických „Programů výchovy nového člověka“ po únoru 1948?

pp

Propagační materiály Multipolisu připomínají jehovistické bružurky

Politruci z Multipolisu

Školáci šokovaným „výzkumníkům“ v dotaznících sdělili, že by se rozhodně nikdy nekamarádili s Romem. Tuto odpověď si přečetli politruci z Multipolisu hned u třetiny dětí. „Mnohdy se tam objevil i mnohem jadrnější slovník, a to i u dívek z šestých tříd,“ poznamenala jedna z koordinátorek projektu Adéla Zelenda Kupcová.

Anonymní dotazníky

Koordinátoři nevycházeli z údivu. Vždyť přece vymývání mozků v rámci multikulturních idejí probíhá na všech frontách už po mnoho let a výsledkem je, že přes čtyřicet procent dětí uvedlo,  že kdyby se konal pochod proti Romům, tak by jej aktivně podpořily. Správných multi-kulti proevropských aktivistů, kteří by proti pochodu aktivně vystoupili bylo jen 7,8 procenta. To je přes miliony vyhozené oknem za multikulturní projekty všeho druhu výsledek opravdu žalostný. A to dotazníky byly vedeny anonymně. Sami průzkumníci potvrzují, že kdyby se to řešilo ve třídě otevřeně, byly by výsledky ještě horší.

pp

Druhá rána - průzkum CVVM

Druhá rána multikulturalistům přišla vzápětí a přinesl ji průzkum agentury CVVM. Osmdesát sedm lidí ze sta považuje podle posledního dubnového průzkumu CVVM soužití s Romy v České republice za problematické. A jen devět za sta za dobré. To jsou nejhorší čísla za posledních 15 let. Data byla sbírána mezi 1 049 dotázanými.  

Multikulturalismus v troskách

Co je příčinou, že i přes masivní propagandistickou kampaň vedenou dlouhodobě ve školách i v médiích je politika multikulturalismu v troskách? Především je třeba si uvědomit, že ony astronomicky dotované tzv. „neziskovky“, kráčející v první linii „multikulturní“ války proti národům Evropy, si berou problematická etnika pouze jako rukojmí. Cikáni ani Černoši je ve skutečnosti nezajímají. Používají je pouze jako beranidlo k proražení bariéry kulturních tradic evropských národů, k jejich „odnárodnění“. K přípravě „Nového občana“ celoevropské Říše.

Multikulturní převýchova, iniciovaná Bruselem a jeho místními Pátými kolonami, má vést primárně k přijetí kulturních vzorců, jejichž cílem je „občansky vykořeněná“ bytost bez tradic a kultury, závislá pokud možno na sociálních dávkách. Pokud se chceme podívat blíže do jejich laboratoří, stačí se chvilku zastavit na Hlavním nádraží v Praze nebo v některých severočeských lokalitách.

pp

Falešná karta

Většinová společnost však velmi citlivě vnímá současnou situaci a romský problém správně dešifrovala jako „falešnou kartu“ s kterou sociální inženýři hrají ničivé hry proti vlastnímu národu.  Jak mají ve zvyku, zneužívají jakékoli menšiny ke svým politickým cílům. Tak jako dramaticky podporují například akce homosexuálů v ulicích, aby pomohli zničit hlavního nepřítele odstátňování států, kterým je tradiční rodina, tak ženou pro své zájmy proti většinové společnosti i Romy.

Neustálý tlak a od reality odtržené mediální kampaně zdůrazňující, na co všechno mají minority právo, postupně – a pravděpodobně záměrně – inspirují a vytvářejí situace, kdy zákonitě napětí mezi Cikány a majoritní většinou roste.

Agrese obrácená proti majoritě

Základním motivem těchto „nepřizpůsobivých“ obyvatel se stává agrese obrácená proti majoritní společnosti, která se často vybíjí na bezbranných občanech, často ženách a dětech.  Jaký div, že skoro každý z majoritní společnosti se již s takovýmto útokem setkal a od dětství si dává dobrý pozor, aby, když vidí skupinku Cikánů, přešel raději na druhý chodník.

Těchto incidentů v poslední době dramaticky přibývá. Není to tak dlouho co jsme psali o brutálním cikánském útoku v Globusu, jehož terčem se stal nevinný patnáctiletý chlapec. Všichni máme v paměti otřesný případ skoro k smrti utýraného Patrika z Krupky, nebo mačetový útok cikánského gangu v Novém Boru.

                              

  Do stejné kategorie patří i brutální útok skupiny Romů v Duchcově.

Vše nasvědčuje tomu, že pokud se proti cikánské kriminalitě nezakročí stejně tvrdě jako proti jakékoli jiné kriminalitě a násilí, bude podobných případů stále přibývat. Je velmi nepravděpodobné, že ke zklidnění situace přispějí takové zoufalé počiny, jako je snaha o založení politické strany na etnickém základě. Spíše to vypadá, že atmosféra ve společnosti bude dále houstnout. S tím ani sebelépe financovaná „evropská“ neobolševická propaganda multikulturalistů nehne.

 pp
Tagy článku

Doporučujeme

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje. Samostatné obřady pro homosexuály? Co udělá někdejší učitel marxismu dosazený spiknutím na papežský stolec?

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje....

Ďábel je především demokrat: Dvanáct triků antikrista. Podobnost čistě náhodná? Křesťanství nebylo nikdy potřebnější než dnes. Pohřební píseň zločinům současnosti? I tresty vzbuzují naději. Jak se bránit?

Ďábel je především demokrat: Dvanáct triků antikrista. Podobnost čistě náhodná? Křesťanství...

NEJČTENĚJŠÍ

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace je kritická. Budeme zde ještě hledat logiku? Vyhlídka na poklidný podzim. Hrozí nám barevná revoluce?

Realita voleb: Andy vyhrál drtivě. Kde chce vzít pětikoalice tolik trafik? Zemanova situace...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky