Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Miloš Zeman svůj boj proti jmenování nemravného docenta Putny profesorem již vzdal. Ne tak všichni občané, kteří za ním stáli...
Popisek: Zeman kapituloval..... | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Miloš Zeman svůj boj proti jmenování nemravného docenta Putny profesorem již vzdal. Ne tak všichni občané, kteří za ním stáli...

29. 5. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud Vypadalo to, že prezident Zeman opravdu vytáhl do boje. To, jak rychle před problémem kapituloval, se mu v budoucnu vymstí.

O problému jsme psali nejednou. Jako jedni z mála jsme mediálně podporovali boj Miloše Zemana proti obrovské přesile havlistických intelektuálských elit.

Sprostota a vulgarity k homosexuálním pochodům patří. Prezident Zeman poprvé narazil na moc havlistů. Vydrží?

pp

Šlo zvítězit?

Jak vyplývá z článku, vítězství bylo možné: Remíza. Řada čtenářů se nás ptala, co si pod tím slovem mají představit. Tak tedy jednou z možných remíz by bylo, kdyby prezident Zeman odmítl pod nátlakem jmenovat VŠECHNY navržené profesory, dokud se otázka jeho pravomocí nevyjasní.

To by byl jekot! A přitom by nešlo o nic jiného, než o „vstřícný krok“ vůči běsnícímu mainstreamu. Vůči křiku o „omezování akademických svobod“.

Miloš Zeman však raději předčasně kapituloval. Bylo přitom jasné, že většina veřejnosti za ním v této kauze stojí. Jen média hlavního proudu se snažila – úspěšně – vytvářet zdání opaku. Přinášíme dopis, který to dokazuje:

Vážení,

tento dopis je sice adresován prezidentu republiky, ale pro vážnost problému je v podstatě určen každému občanu naší republiky. Je to pár dní, co bylo hlavním mediálním tématem jmenování pana Putny profesorem. Pana Putnu neznám a tedy ho nehodnotím. Jeho sexuální orientaci také ne - mám pár kamarádů homosexuálů a jsou to fajn lidé.

 Nad čím se ale nelze nepozastavit, je mediální štvanice a angažovanost četných různých osobností veřejného života. Společný jim byl jeden aspekt - totální absence slušnosti. Slušnosti a úcty ke staršímu člověku, k prezidentskému úřadu, k prezidentu republiky.

Absolutně nechápu, jakou míru vážnosti a respektu chtějí profesoři UK požívat před veřejností a svými studenty, když oni sami k nejvyššímu úřadu státu žádný respekt nemají. Naopak. Když prezident vysloví svůj názor, tak se chovají jako parta zhrzených milců. Poměrů na UK neznalý člověk pak tápe a je na pochybách, zda-li profesoři se podrželi, nebo si podrželi.  Ať první či druhé, nebo napřed první a potom druhé je nyní už úplně putna, protože vážnost akademického titulu profesor se propadla sto sáhů pod zem.

U mne, a věřím, že i u většiny naší populace, je titul profesor synonymem vzdělanosti, vážnosti, morálky, slušnosti a pokory. Je tomu tak i na UK? No to se asi nikdy nedozvíme. Takto to vypadá, že si pánové rozdělili tituly a předhodili "to" prezidentovi k podpisu, jako kdyby byl "nějakej hej počkej".  Pokud on se k jednomu z adeptů vyjádřil nesouhlasně, a já bych se tak vyjádřil také, tak se zorganizoval "hon na čarodějnice", aby bylo pánům z UK vyhověno - tak toto představení byla pánové vražda demokracie v přímém přenosu.

Uvědomujete si vůbec, jaký dáváte příklad? Vy, kteří máte vychovávat mladou generaci. Vy, kteří by jste měli být hrdi, že máte tu čest přednášet na jedné z nejstarších univerzit. To co jste předvedli je lekce chaosu a anarchie. Jak se pak mají mladí lidé orientovat, co je správné? No podle vás je asi správný pochod Prague Pride. Nicméně si nemohu vzpomenout, kdy se naposledy konal pochod oslavující poctivou práci, harmonickou rodinu a nebo spravedlivou justici.  Ale abychom se vrátili ke školství a mladé generaci - kdopak z těch mladých např. dnes ví, že Rujána byla původně osídlena Slovany? Odpovím za vás - nikdo. Naopak už i předškolní děti ze všudypřítomných reklam vědí, co s vaginální mykózou nebo poruchami erekce.   

Pánové z UK, ztratili jste hodně ze svého renomé. Je na Vás, co s tím. Morální rozklad naší společnosti nutně neznamená, že musí být zasažena i UK. Stalo se. Stojím za svým prezidentem, i kdyby on měl být sám a i kdybych i já měl být sám. Je mi to putna. Stojím na straně slušnosti a morálky.

S úctou Ing. Pavel Jelínek.

PS: Omlouvám se tímto všem skutečným profesorům, velikánům vědy a morálky, kteří bohužel v této kauze nebyli slyšet.

 pp
Tagy článku

Doporučujeme

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje. Samostatné obřady pro homosexuály? Co udělá někdejší učitel marxismu dosazený spiknutím na papežský stolec?

Overtonova okna otevřená do pekel: Německá sekta jde vstříc sodomii a kněze již nepotřebuje....

Ďábel je především demokrat: Dvanáct triků antikrista. Podobnost čistě náhodná? Křesťanství nebylo nikdy potřebnější než dnes. Pohřební píseň zločinům současnosti? I tresty vzbuzují naději. Jak se bránit?

Ďábel je především demokrat: Dvanáct triků antikrista. Podobnost čistě náhodná? Křesťanství...

NEJČTENĚJŠÍ

Po prohrané bitvě: Válka o bytí a nebytí teprve začíná. Vrátí „impérium většiny“ úder? Šance je veliká. Obětuje Miloš Zeman v partii dámu? Nemocný, nikoli bezmocný. Babiš na Hrad! I ČT už otáčí. Kdy začne bombardování?

Po prohrané bitvě: Válka o bytí a nebytí teprve začíná. Vrátí „impérium většiny“ úder?...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky