Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Paradox: Francie těchto dnů bojuje za tradiční rodiny na celém kontinentě. Za právo žít normálně. Dnes se v Paříži opět cosi stane. A my?
Popisek: Francie ve varu | Autor: Ondřej Höppner

Paradox: Francie těchto dnů bojuje za tradiční rodiny na celém kontinentě. Za právo žít normálně. Dnes se v Paříži opět cosi stane. A my?

26. 5. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud Pochod za přirozenou rodinu začne kolem poledního, a to třemi průvody z různých pařížských čtvrti.

Někteří možná nadále sledujete neustávající mobilizaci a aktivity tzv. "Manifestace pro všechny" (LMPT - "La Manif Pour Tous") ve Francii, přestože se jim naše ani evropská (natož světová) media téměř nevěnuji. Možná tedy víte, že další obrovská manifestace je svolána na dnešek, neděli 26. května. V Paříži začne pochod kolem poledního, a to třemi průvody z různých pařížských čtvrtí, jak tomu bylo i při předešlých manifestacích. Hlavni program by měl začít kolem šesté hodiny večer, až se všichni demonstrující spoji. Podrobnější informace budou průběžně aktualizovány na stránkách LMPT.

Při březnové demonstraci policie tvrdě zásáhla

Při poslední velké demonstraci v březnu tohoto roku zasáhla francouzská policie velmi brutálně proti pokojným demonstrantům (tedy rodinám s dětmi, mladým lidem a důchodcům), a to za použiti obušků a slzného plynu.

Kněz zbitý revoluční policií. Vrací se Francie do času gilotin? 

Navíc došlo v mnoha případech k porušeni základních lidských práv demonstrujících, a to buď při zatýkáních (často doprovázených neopodstatněným násilným zásahem a bitím nebo když nebyla zatčeným sdělena jejich práva a byli tak neoprávněně drženi ve vazbě po několik hodin), nebo při odebíráni vlajek a oblečeni s logem manifestace (tedy zabírání osobního majetku) s tím, ze logo této manifestace (tj. logo přirozené rodiny) je "proti dobrým mravům" a nemůže být užíváno na veřejnosti!

Videopozvánka na dnešní manifestaci

Videopozvánka ukazuje mj. presidenta Hollanda a jeho předvolební sliby ohledně "nasloucháni lidu", dále také ministra vnitra, který v teto krátké sekvenci tvrdí, že při LMPT se jedna "o menšinu". Jindy zase tvrdil, ze jde o malý počet demonstrujícich (a dokonce uvedl, ze by mu "bylo jedno, kdyby mezi ně někdo hodil třeba bombu"). Navíc pod jeho vedením došlo k tomu, ze na oficiálních policejních snímcích z demonstrací prezentovaných policejní prefekturou byly fotografie upravovány a retušovány tak, aby nebyl zjevný skutečny počet demonstrujících...

Zde jsou některá hesla z tohoto videa: Francie se pozvedá/Je to úžasné vidět vás dnes v tak nespočetném množství/Mobilizovaná Francie/Jedná se o historickou solidaritu, kterou tu dnes společně zažíváme/LMPT jste vy/Za ignorovaný lid apod.

pp

Přes milion Francouzů v ulicích Paříže na obranu rodiny

Z dalších záběrů si můžete sami udělat obrázek o tom, o jak "nepatrné množstvi" demonstrujících se jedna... V lednu uvádějí sami demonstrující, že se zúčastnil 1 mil. obyvatel, v březnu pak už 1,3 milionu. V těchto dnech se Francie znovu mobilizuje a media v EU samozřejmě mlčí...

 

Francie vyzývá k solidaritě

Kdokoliv se může přidat na výraz solidarity s demonstrujícími ve Francii, a to pokojnou demonstraci před francouzskou ambasádou ve své zemi a to v čase, kdy začne manifestace ve Francii, tedy dnes, v neděli 26. května v 18 h (není-li pro danou zemi stanovený jiný čas setkáni). Mohou se použit i loga manifestace, ale je třeba zajistit pokojný průběh a respektovat deklaraci manifestujících, jak je uvedena též na stránkach LMPT.

pp

Mlčení Evropy....

Jestliže tedy mlčící většina sdělovacích prostředků i politických funkcionářů v Evropě, my bychom neměli... Dnes statisíce lidi v ulicích Francie demonstruji za právo děti na přirozenou rodinu a Evropa k tomu mlčí, zítra to může být u nás...

pp

Kontaktní místa LMPT v zahraničí

LMPT Praha

Fotografie z březnové akce LMPT

 pp
Tagy článku

Doporučujeme

Muž nenávisti a pomsty: Papeže je třeba ignorovat. Proč Bergoglio seká jediné zdravé údy? Apel na všechny duchovní. Válka o srdce a duši křesťanství. Nejvyšší čas vybrat si stranu a bojovat

Muž nenávisti a pomsty: Papeže je třeba ignorovat. Proč Bergoglio seká jediné zdravé údy?...

Bergogliova duchovní agonie: V čele pronásledovatelů všeho katolického. Rozhodující úder do vlastních řad? Nejvyšší klérus ztratil víru. Již nebude území uprostřed: Buďto s Římem a s ďáblem, nebo vzdor. Neplatná opatření?

Bergogliova duchovní agonie: V čele pronásledovatelů všeho katolického. Rozhodující úder...

NEJČTENĚJŠÍ

Falešná tečka: Dva výroky, jeden klam ministerstva zdravotnictví. Příprava na nekončící přeočkování? Porušování práva součástí činnosti. Spousta nepohodlných otázek. Doženeme veřejné škůdce k odpovědnosti?

Falešná tečka: Dva výroky, jeden klam ministerstva zdravotnictví. Příprava na nekončící...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky