Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Články autora: Eva Hrindová

Eva Hrindová

Od roku 2006 komentuje politické dění. Začala psát pro blog Respektu a pak se přesunula na blog serveru Idnes. V roce 2015 napsala blog „Naštvané matky, spojme se“ a ten inicioval založení spolku Naštvané matky. V roce 2016 jí admini blogovací platformy Idnes znemožnili šíření jejich článků. 

Přesunula se na sociální sítě a provozovala mimo jiné stránku Naštvané matky s milionovými dosahy. Facebook tuto stránku zrušil, stejně jako dalších cca 6 stránek, které se věnovaly kritice EU, kritice migrace, zpochybňovaly mírumilovnost islámského náboženství nebo kritizovaly klimatické a genderové šílenosti. Facebook ji deaktivoval už dva osobní profily.

Nyní píše texty na svou webovou stránku a vydává knihy pod hlavičkou Naštvaných matek. Pracuje jako OSVČ a zabývá se spravováním sociálních sítí pro komerční klienty.

Chvála normálnosti Miloše Zemana: Mluvil jménem většiny. Proč nad jeho slovy šílí "spojené kavárny" Západu? A proč by mu měly zatleskat především rozumné mámy? Přestaňte blbnout hlavy dětem ve školách! Z úchylek zásluha?

Chvála normálnosti Miloše Zemana: Mluvil jménem většiny. Proč nad jeho slovy šílí spojené kavárny Západu? A proč by mu měly zatleskat především rozumné mámy? Přestaňte blbnout hlavy dětem ve školách! Z úchylek zásluha?

30.06.2021

NEJČTENĚJŠÍ

Sanitární diktatura odhazuje masku lidské tváře: Po Itálii Německo. Budou z neočkovaných zástupy bezdomovců? Povzbuzení vydíráním. Zvrácená logika covidové propagandy. Brzy po volbách i u nás? Evropané už naplno žijí v totalitě

Sanitární diktatura odhazuje masku lidské tváře: Po Itálii Německo. Budou z neočkovaných...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky