Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Chcete vědět co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!
Popisek: Ani hora Říp už není, co bývala | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Chcete vědět co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!

1. 4. 2013

Tisk článku

Bohumil Jukl V nekonečné řadě zákazů pod maskou „ochrany zákazníků“ přibyl další zcela šokující. Už nesmíme vědět, k čemu slouží léčivé byliny! Bohumil Jukl ve svém příspěvku reaguje na šokující fakt, že legislativa EU jako obvykle zcela potichu zavedla pro léčivé rostliny „regulaci“, která je vyjmula z „režimu potravin“. Jinými slovy, pokud léčivá bylina neprojde klinickými zkouškami, nesmí se při jejím prodeji uvádět, k jakému léčení je vhodná.

To, že zde máme již tisíce let trvající „klinické zkoušky“ jako pradávnou tradovanou lidskou zkušenost nikoho nezajímá. Samozřejmě – vše je upečeno v zájmu farmaceutických lobby. Jediné oč jde, je učinit levné a přirozené léčivky nedostupné a nahradit je nebezpečnými chemickými farmaky.

Problému se budeme dále věnovat. Nepůjde-li to jinak, budeme přinášet alespoň „kontrarevoluční informace“ o tom, jaké byliny k čemu slouží. Na přebalech v obchodech tuto základní informaci nikdo nezíská. Významný léčitel Bohumil Jukl říká:

JE MI TO LÍTO!

Většinu svého produktivního života se věnuji bylinám a jejich využití při harmonizaci organismu člověka. Při průměrně 10 tisících klientů, kteří se na mne a mé spolupracovníky ročně obrátí a faktu, že si vystačím výhradně s bylinami a jinými přírodními surovinami, si snad mohu dovolit prohlásit, že něco o bylinách a jejich účinku na zdraví vím.

Lék a trest

Chodí za mnou lidé bez ohledu na věk, vzdělání, či zaměření. Za dobu mé praxe jsem měl tu čest pomoci i mnoha lékařům, celé řadě vědců, špičkových sportovců, ale i poslanců, senátorů, vysokých politiků a ministrů. Většina z nich prodělala dlouhodobé neuspokojivé léčení ve špičkových zařízeních, s drahou lékovou a přístrojovou léčbou.

JE MI TO LÍTO, když se místo vypořádání s různými šarlatány a tedy podvodnými službami některých „rádobyléčitelů“ obrací zákonná opatření NAŠEHO STÁTU vůči přírodě samotné.

A přece se nám společně podařilo výhradně za pomoci bylinek a výrobků z nich většinou jejich trable vyřešit.

JE MI TO LÍTO, když se místo vypořádání s různými šarlatány a tedy podvodnými službami některých „rádobyléčitelů“ obrací zákonná opatření NAŠEHO STÁTU vůči přírodě samotné a vůči základním právům člověka na informace a rozhodování. Jakoby o účinnosti bylin nevypovídal samotný fakt, kolik klientů si na základě dřívější zkušenosti samo zvolilo finančně nepodporovanou cestu za zdravím, místo „bezplatné“ zdravotní péče.

Jaký poměr léčby bylinkami versus léky by asi byl, kdyby došlo ke spravedlivě nastavenému systému individuálních účtů klientů a jejich svobodné vůli zvolit si VŽDY levnější a mnohdy účinnější léčbu bylinkami bez vedlejších příznaků a falešného potlačování projevů. A kolik by se ušetřilo ve státním rozpočtu?!

Už to dospělo tak daleko, že mezi námi ubývá pamětníků na lipové čaje

JE MI TO LÍTO, že farmaceutické giganty, které si nemohou přírodniny, výtažky z rostlin, apod. patentovat a vzhledem k jejich báječné účinnosti jim v mnoha ohledech ani nedokáží konkurovat, využívají svou ekonomickou sílu k jejich promyšlenému postupnému odstranění z trhu a NÁŠ STÁT (myšleno stát, který si občané vybudovali pro svou ochranu a jehož provoz financují) se tomu nesnaží zabránit.

JE MI TO LÍTO, že už to dospělo tak daleko, že mezi námi ubývá pamětníků na lipové čaje, odvary z podbělu, bezu, petrklíče, …. od maminek a babiček a na jejich rychlý a bezproblémový účinek.

A tak podobně jako dnes malé děti přestávají znát, odkud k nám „přichází“ mléko, maso, chléb a další základní potraviny nebo různé vůně, parfémy, předpokládám, že za nějakou dobu už naši potomci nebudou znát ani bylinky a podle toho se k těm zbytkům „divně strakatých luk“ na venkově, namísto „krásně zelené trávy“, budou jako k vetřelci, který může za jejich alergie i chovat.

Bezradný klient

JE MI TO LÍTO, že se nikdo na příslušných ministerstvech nepozastaví nad ekonomickým přínosem sběru a prodeje bylin a výrobků z nich a nad tím, kolik pracovních míst přenecháme opět nadnárodním farmaceutickým firmám.

JE MI TO LÍTO, že musím odpovídat na výtky nových klientů, proč nemám na svých „lécích“ uveden přehled potíží, na které pomáhají, když to velmi přesně vím a mám to ověřeno mnoha desetiletími a mnoha tisíci vyléčených klientů s danými anamnézami.

JE MI LÍTO těch moudrých a pokrokových lékařů, kteří možná za krátkou dobu už nebudou mít možnost posílat beznadějné nebo nezvládnuté případy za vyzkoušeným spolupracujícím léčitelem.

Nejvíce mi je však líto všech bezradných klientů, kterým bych uměl pomoci a je mi v tom bráněno!

 


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Životu nebezpečná propaganda není jen v politice: Milióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku &quote;zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

Životu nebezpečná propaganda není jen v politice: Milióny obětí podvodu s cholesterolem....

Muži: Ohrožený druh. Zaostávání v přirozených rolích a pokles hladiny testosteronu. Vymře naše pokolení? Příčiny nehledáme. Raději rozvíjíme gender studies. Přirozeným zákonům nelze bez následků vzdorovat

Muži: Ohrožený druh. Zaostávání v přirozených rolích a pokles hladiny testosteronu. Vymře...

NEJČTENĚJŠÍ

Milion chvilek: Spojeni v nenávisti. Již pozítří si lepšolidé vyšlápnou na Hrad. Převezme to Svěrák, Hašek, či Hutka? Co neumoří ani osla. Naše skutečné problémy zůstávají stranou. Extra veřejnoprávní masáž v ceně poplatku

Milion chvilek: Spojeni v nenávisti. Již pozítří si lepšolidé vyšlápnou na Hrad. Převezme...

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky