Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pochod heterosexuálů: Pokrytectví a zloba

Pochod heterosexuálů: Pokrytectví a zloba "menšin" opět vyplavaly. Komické konflikty uvnitř komunity. Hlavně, aby si černí užili ten černý film! Liberální média řvou. Video se skvělým vystoupením poslance AfD

7. 6. 2019

Tisk článku

Jiří Míka vnímá plánovaný pochod hrdosti heterosexuálů v Bostonu jako satiru, jež se trefila do citlivého místa pokrytectví a netolerance celé homo/trans-komunity

Trojice Američanů se jako skupina pod názvem "Super Happy Fun America" rozhodla svolat "provokativní" pochod heterosexuálů. Je to žert upozorňující na nezměrné pokrytectví dnešní doby. Potrefená husa se ozvala okamžitě. 

Samotný název Super happy fun America naznačuje, že jde hlavně o žertovnou provokaci. Pořadatelé to tak ostathně i explicitně vysvětlují. Logicky argumentují, že mají nárok i na pochod hrdosti heterosexuálů. Navrhují do zkratky LGBT přidat také písmeno "S" jako "straight" (anglicky "rovný" - používáno pro heterosexuální orientaci). 

Tolerance a nenávist

Ale běda. Od The Washington Post po různé rozlícené uživatele Twitteru se dočteme věcí. Akce je vnímána se smrtelnou vážností. Kde mizí humor a schopnost si ze sebe udělat legraci, je jen rigidnost a zloba. Od vzbouřených emocí a umanutého lpění na ublíženeckých teoriích až po agresivní násilné skupiny odhodlaných to "homofobům" vysvětlit pěstí na tváři.

Akci, o které by se asi skoro nikdo nedozvěděl, tak udělali reklamu. A zároveň prokázali smysl celé věci. Upozornit, jak přes všechny řeči o toleranci se právě řada hlasitých členů LGBT komunity stala ukázkovými netolerantními pokrytci.

Tvrdí, že takové hetero pochody jsou nenávistnými akcemi mající marginalizovat opodstatnění pochodů různých sexuálních minorit a jejich životní utrpení. 

Avšak kdo má oči vidí, kdo má uši, slyší. Převažující LGBT narativ je plný krajní netolerance. Někdy ho vidíme vyplouvat třeba i vnitřními rozmíškami. Feministkami netolerujícími transgender muže. Transgender útočícími na feministky, nebo těmi queery, co se ohrazovali proti účasti transvestitů... Nebo když někteří uvažovali, že by z LGBT mělo být vyškrtnuto písmeno "G" - tedy gayové. Homosexuálové (mužského pohlaví) údajně už diskriminací netrpí, takže by neměli být hájeni... 

Čtěte ZDE: Chodí mezi námi: Sluníčkáři! Nádoby pokrytectví a nenávisti budují lepší svět? Dvojí metr na vše okolo. Nyní je poznáte bezpečně. Odčiní hříchy otců? Kancelář po vzoru Saturnina. Lůza, menšiny a elita

Seznamy účastníků 

Jistě se lidé s minoritní sexualitou nedají takhle v postojích paušalizovat, nicméně oni hlasitější zástupci "komunity" vytváří právě takový obrázek. A ten je viditelný i právě v novinových článcích The Washington PostThe Huffington Post nebo například Rolling Stone či Vox. Právě liberální média jsou tím hlasitým hybatelem obrazu o LGBT komunitě ve způsobu, jakým útočí právě např. na aktivity typu Pochod heterosexuálů. 

The Huffington Post je popsal jako "ubrečené" heteráky s "malinkatými nožičkami", co truchlivě brečí, aby mohli mít taky svůj pochod hrdosti.

Kdo tu brečí a stěžuje si, asi musí posoudit každý sám. Pro mnoho lidí je to spíš sranda pomocí aktivistického stylu vyloženě provokovat potrefené husy. Že "pochod hrdosti heteráků" nepřejdou tichým tolerantním mlčením, ale budou se proti němu hystericky ohrazovat a někteří volat po násilí vůči "bigótní" extrémní pravici apod., případně dokonce po evidování účastníků pochodu, aby to lidem z takto vytvořeného seznamu mohli pak vytmavit (jak psali v článku Huffington Post).

Ve skutečnosti skupina 3 mužů jen vytvořila politickou satiru, zrcadlo svým oponentům. Že o aktivitě tří lidí musí psát mainstream média (tónem, jako kdyby ohlásila pochod armáda neonacistů), je jen potvrzení, celého pokrytectví.

Aby si mohli užít

Svolatelé hetero pochodu jasně deklarovali, že jejich akce není namířena proti LGBT komunitě. Má jejich pochody doplňovat, aby "byli pokryti všichni". Podobně jako akce se slogany "Je v pořádku být bílý".

Kdyby byla namířena vyloženě proti gayům, lesbám a trans-lidem, asi by znepokojivé reakce byly pochopitelnější, ale je to evidentně jen žertovné volání po změně segregačního narativu kolem minorit, kde na jednu stranu chtějí být bráni jako normální, ale na druhou budují všelijaké koncepty a termíny ve snaze mít jakousi exkluzivitu a speciální zacházení. 

Ve snaze se přiblížit veřejnosti často i trvají na poměrně složité terminologii, která není ani jasně vysvětlena. A všechno je uráží - aby si člověk vzal právníka, kdyby s nimi chtěl zapříst dialog.

Mimochodem jistý člověk tweetnul, že by "Pochod hrdosti heterosexuálů" přejmenoval cibulkovsky na "Pochod zoufalé snahy pohřbít své vlastní gay myšlenky homofobií, protože nás nikdo jako děti nenaučil jak zacházet s našimi emocemi" ... zkráceně PZSPSVGMHPNNJDNJZSNE. Tento vtip pekně odráží bujení a nepřehlednost všech úchylek objevuících se na straně "menšiny".

 

Takřka legendární vystoupení poslance braniborské AfD Steffena Königera s oslovením všech sexuálních minorit (anglické titulky - plně srozumitelné i pro našince)   

Celý kabaret doplňují allies heterosexuálové, kteří se jejich LGBT přátel ptají, jestli také jako heteráci mají právo se zúčastnit jejich LGBT pochodu - aby jim to nekazili. Jakoby podvědomě také cítili určitou atmosféru exkluzivity a netolerance, že možná nebudou vítáni? Někteří se na sociálních sítích obdobně dušovali, že nepůjdou na premiéru filmu Černý panter, protože nechtěli v kině "zabírat místo", aby si "černý film mohli černí užít".

Zdroj.


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Piráti, kam se podíváš: Od Prahy po Ománský záliv. Internacionála ničení a zmaru. Ukrást a zotročit. Znamení pokroku - lebka a hnáty. Boj o sloup poslední podpěry života a civilizace. Odpověď z Londýna a od VKml

Piráti, kam se podíváš: Od Prahy po Ománský záliv. Internacionála ničení a zmaru. Ukrást...

Havlův axiom v praxi: Nestydatá lež ve službách podivné lásky vítězí nad pravdou. I muži už prý rodí a kojí. Pravda překážkou na cestě k NWO? Nástroj k brzké likvidaci Evropanů. Humanitárně vybombardované mozky

Havlův axiom v praxi: Nestydatá lež ve službách podivné lásky vítězí nad pravdou. I muži...

NEJČTENĚJŠÍ

Mladý Klaus stojí na křižovatce: S Babišem, nebo proti němu? Třetí cesta není. Chvilky pro Říši mají motiv. Občanská válka z dovozu. Demonstrace v čele se Sudeťákem Posseltem? Již brzy. Andrej B. se musel rozhodnout. Václav II. musí též

Mladý Klaus stojí na křižovatce: S Babišem, nebo proti němu? Třetí cesta není. Chvilky...

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky