Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Významný člen ODS Petr Štěpánek kritizuje Petra Nečase, ale současně tvrdí: Za katr patří Ištvan
Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Významný člen ODS Petr Štěpánek kritizuje Petra Nečase, ale současně tvrdí: Za katr patří Ištvan

10. 7. 2013

Tisk článku

Petr Štěpánek Petr Štěpánek nepatří k těm "ódéesákům", kteří mění své názory podle toho, kdo je právě na vrcholu stranické pyramidy. Právě v den, kdy Petr Nečas předal svému nástupci úřad české vlády, hodnotí známý hudebník a mediální odborník "kriminální kauzu" předsedy ODS.

Petr Nečas byl podle mě špatný premiér a špatný předseda ODS. Mnohokrát jsem to o něm řekl i napsal. Loni na podzim, kdy se konal volební kongres ODS, byl ten správný čas na jeho výměnu. Nestalo se. Bohužel. To, co prožíváme nyní, je toho důsledek. Ti, co měli pravdu, tzv. rebelové, by neseděli ve vazbě a Nečas by nyní neodcházel s ostudou.

PP

Přes to přese všechno musím právě teď vyjádřit Petru Nečasovi podporu. Postup olomouckého vrchního státního zástupce Ivo Ištvana je skandální. Za katr nepatří Tluchoř a spol., nýbrž ze řetězu utržený státní zástupce. Předmětem vyšetřování nemá být Nečas, nýbrž sám Ivo Ištvan a jeho vazby. Co takhle kdyby jej někdo rok a půl odposlouchával? Anebo kdyby někdo nakreslil pavouka jeho vztahů? Copak bychom se asi dozvěděli? Nikdo ve dvacetileté historii České republiky nepoškodil a nezesměšnil naši zemi tak moc jako tenhle nebezpečný nešťastník.

Nemám rád „boj“ s korupcí. Je to jen trapná náhražka ideové vyprázdněnosti české politiky, pimprlové divadlo pro oblouznění veřejnosti. Proveďme systémové změny, omezme roli státu, a korupce se sníží i bez „boje“. Úplně nezmizí nikdy. Ostatně, jak kdysi trefně poznamenal – shodou okolností právě v okamžiku, kdy jsme spolu vstupovali do budovy parlamentu – můj přítel aTeo, geniální výtvarník, vtipálek a provokatér, korupce je prý stejně to jediné, co tento stát udržuje v chodu. (Že mu není hanba, cynikovi, že?!)

Petr Nečas před několika měsíci prohlásil, že o tom, kdo v této zemi bude vládnout, nebudou rozhodovat policejní plukovníci. Tragicky se mýlil. Už se stalo.

Mám k Nečasovi desítky výhrad, za mnohé si může sám, nicméně ani na okamžik nepochybuji, že měl tu nejlepší snahu s korupcí něco udělat. Je absolutním výsměchem elementární spravedlnosti i zdravému rozumu, že právě jeho – coby údajného kurupčníka – si prokurátorská tlama vyhlédla jako nejtučnější sousto. Suma sumárum: jestli někdo dokonale znevěrohodnil jakýkoli příští boj s korupcí, tak právě olomoucký pan Ištvan.

PP

Čtěte také: Hurá na korupci aneb budování světlých zítřků

Petr Nečas před několika měsíci prohlásil, že o tom, kdo v této zemi bude vládnout, nebudou rozhodovat policejní plukovníci. Tragicky se mýlil. Už se stalo, už se to děje. Zbývá ještě dopovědět, kdo tuhle krvelačnou, na objednávku, a proto také zcela selektivně pracující, demokracii a svobodu destruující prokurátorskou smečku vypustil. Ano, nikdo jiný než milec zdejších aktivistických žurnalistů a miláček milovníků pimprlového divadla Jiří Pospíšil. Ten Pospíšil, kterého Topolánek ze své vlády vyhodit nestihl.

Nečas ano. Tumáš, čerte, kropáč! Moc hezky se nám ty kruhy uzavírají!

PP


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Britové volí již dnes: Včera ovace v Londýně pro Klause! Mluví totiž jasně. Parlament plný zbabělců a ponížená Británie. Na scénu přichází Železná Ann. Brexitoví přátelé, nezklamte nás! Farage opět zvítězí!

Britové volí již dnes: Včera ovace v Londýně pro Klause! Mluví totiž jasně. Parlament...

Chvilky pro totalitu na Václaváku: Přijeli voliči z celého protektorátu. Vedlejšák hlavního politruka? Spát a vstávat ve strachu. Kolik vyfasujete za schvalování atentátu? V listopadu uvidíme, zač je demokracie loket

Chvilky pro totalitu na Václaváku: Přijeli voliči z celého protektorátu. Vedlejšák hlavního...

NEJČTENĚJŠÍ

Dokonalé spiknutí: Digitální vražda a vymazání ze světa. Mašinerie ukázala svou sílu. Jak zlikvidovat nepřítele Deep state? Okno také do naší blízké budoucnosti. Zkuste nahlas říci Alex Jones. Tohle tu ještě nebylo

Dokonalé spiknutí: Digitální vražda a vymazání ze světa. Mašinerie ukázala svou sílu....

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky