Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Obrazový komentář Protiproudu: Kdo zachrání Nečase od pomsty Černých jezdců?
Popisek: Nečas u ohrady | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Obrazový komentář Protiproudu: Kdo zachrání Nečase od pomsty Černých jezdců?

18. 6. 2013

Tisk článku

Ondřej Höppner Petr Nečas (ODS) odstupuje z funkce premiéra kvůli zcela absurdním obviněním a uvěznění jeho milenky Nagyové (úkolovala někoho, koho neměla), ale trestnímu stíhání se zřejmě nevyhne ani on.

Zahraniční média píší o ČR jako o banánové republice a vývoj kolem odstupující premiéra Petra Nečase jim dává plně za pravdu. Pana Čistého, který včera rezignoval na funkci premiéra, teď zřejmě čeká stejné obvinění jako jeho milenku: Zneužití pravomoci veřejného činitele. Navíc mu zřejmě přičtou údajné uplácení (že nabídl rebelům ODS funkci za podporu vlády).

V případě Nagyové by přitom neměla být trestána ona, ale šéf rozvědky, který se od ní nechal úkolovat, i když nemusel. Zatahovat do toho ještě Nečase je nesmysl. Údajné uplácení, tedy protislužba za podporu, je zcela běžným jevem nejen na české politické scéně.

Viz též: Zlomí tajné služby prezidenta Zemana? Opakujeme: V celé kauze jde o Temelín.


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

V Sýrii opět horko: Chystá se raketový úder? Další falešné obvinění Asada z chemického útoku. Jak rozeštvat Rusko s Tureckem? Kam vlastně pluje Abraham Lincoln? Bude testování ruských protiraketových systémů?

V Sýrii opět horko: Chystá se raketový úder? Další falešné obvinění Asada z chemického...

Nevinné děti: Známý nástroj bolševiků k manipulaci dospělých. Kdo stojí za loutkou Gretou Thunbergovou? Deep State v akci pod falešnou vlajkou. Vzdělání je zbytečné? Jak zničit svět? Strašil už Gretin pradědek

Nevinné děti: Známý nástroj bolševiků k manipulaci dospělých. Kdo stojí za loutkou Gretou...

NEJČTENĚJŠÍ

Atentát z dílny tajných služeb: V Rakousku první výstřely opravdové války. Kauza Strache odhaluje víc, než by její autoři chtěli. Druhý plán celé provokace. Testují si nás. Otestujme si je: Hoďme to Okamurovi!

Atentát z dílny tajných služeb: V Rakousku první výstřely opravdové války. Kauza Strache...

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky