Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Edward Snowden opět šokuje: Vůdce ISIL je ve skutečnosti agent Mossadu. Cíl třetí americké války v Iráku? Vytlačit ruský vliv, zlikvidovat Asada a vytvořit velký Izrael

Edward Snowden opět šokuje: Vůdce ISIL je ve skutečnosti agent Mossadu. Cíl třetí americké války v Iráku? Vytlačit ruský vliv, zlikvidovat Asada a vytvořit velký Izrael

19. 9. 2014

Tisk článku

Václav Danda se zamýšlí nad smyslem další války v Iráku a přináší informaci, která údajně pochází od Edwarda Snowdena – a nad níž panuje „klasické“ mediální ticho typu MH 17

Již vícekrát jsme informovali o tom, že tzv. Islámský stát v Iráku a Levantě (ISIL), má velmi podivný původ i „sponzorské“ zázemí. Věrohodné zdroje dokládají, že ISIL, který již ve zpravodajství hlavních médií nahradil opotřebovanou, a proto z oběhu potichu stahovanou americkou „bankovku al-Kaidá“, je financován a vyzbrojován Spojenými státy a Izraelem. Mnohé ukazuje na to, že v Iráku jsme zřejmě svědky vzniku nové „měny“, nové „základny“ (arabsky al-Kajdá) stvořené a financované USA, Izraelem a jejich arabskými satelity.

pp

Komu slouží teatrální „řezání hlav“?

Videa s popravami (ať domnělými či skutečnými) islamistických rukojmí jsou v mnoha směrech podivná. Stejně jako jejich téměř okamžitá „verifikace“ americkými či britskými tajnými službami i oficiálními politickými elitami. Nabízí se tu paralela k sestřelenému boeingu nad Ukrajinou. Hlavní otázka, kterou bychom si proto v těchto chvílích měli položit, je opět stejná: V čí prospěch teatrální „řezání hlav“ slouží? Nejde jenom o záminku, po níž světové veřejné mínění „spolkne“ další vojenskou invazi na Střední východ, respektive do Sýrie?

Íránská tajná služba identitu vůdce ISIL Abu Bakr Al Baghdadiho rozkryla jako Shimona Elliota. Ten byl prý naverbován a vycvičen Mossadem pro psychologickou válku a již dříve spolupracoval s americkou a britskou tajnou službou na vytvoření organizace schopné přitáhnout „roztroušené“ teroristické extremisty z celého světa.

Že může jít jen o další kolosální podvod na světovou veřejnost ukazují občasné trhliny, které „operace rukojmí“ vykazuje. Například se ukázalo, že američtí novináři zajatí v Sýrii byli uneseni tzv. umírněnou syrskou opozicí, která bojuje proti prezidentu Bašáru Asadovi, a teprve později předáni – právě ISILu. Některým rodinám rukojmí bylo dokonce vyhrožováno právním postihem, když se po vlastní ose pokoušeli o osvobození svých synů pomocí „klasického“ výkupného. Zoufalí rodiče se od úřadů dozvěděli, že by mohli být za snahu osvobodit své syny ze zajetí trestně stíháni. Nechápali. Byli šokováni. A ptali se: Proč?

To je základní správně položená otázka. Odpověď se nabízí: Kdyby se jim totiž podařilo své blízké „vykoupit“, byla by samozřejmě ohrožena zpravodajská operace „pod cizí vlajkou“. Pomocí hrůzného „řezání hlav“ přenášeného takřka v přímém přenosu všemi televizemi světa, mělo být opět vyburcováno veřejné mínění k souhlasu s třetí iráckou válkou.

Ostatně opakovaně jsme informovali, že mnoho vážných indicií ukazuje na to, že „televizní popravy“ vykazují řadu nesrovnalostí. Od počátku je ve vzduchu otázka, zda nejde ve skutečnosti jen o podvrhy tajných služeb, které mají neustálými válkami posledních let již unavenou veřejnost Západu připravit na otevření „druhé fronty“ na Blízkém východě?

Pak se ale znovu musíme ptát: Proč? Co je skutečným motivem pro toto odporné divadlo?

pp

         Senator John McCain s Abu Bakrem Al Baghdadím a dalšími bojovníky ISIS

Ne ISIL, ale Asad

Americký Kongres na návrh prezidenta Baracka Obamy podpořil tuto středu takzvanou umírněnou syrskou opozici, která spolupracuje s ISIL a předává jejím bojovníkům zbraně ke společnému útoku proti řádně zvolenému syrskému prezidentu Asadovi. Sněmovna reprezentantů schválila Obamův plán poskytnout těmto skupinám peníze, výcvik a zbraně. Že to nedává smysl podpořit spojence toho, proti komu bojuji, a na nějž provádím letecké údery? Možná to smysl dává – pokud skutečným záměrem je něco jiného, než se nám oficiálně tvrdí.

pp

Čtěte ZDE:O co kdo hraje na Blízkém Východě: Falešnou kartu ISIL používají všechny strany „záhadného“ konfliktu. Proč se „teroristé“ hodí stejně Izraeli, Sýrii i USA?

Čtěte ZDE: Co také má zakrýt eskalace studené války Západu proti Rusku: Dny křesťanů v Iráku jsou nejspíš sečteny. Snowdenovo odhalení: Abú Bakr je produktem CIA, jako byl bin Ládin

Souvislosti

Podle této poměrně přesvědčivé a logické konstrukce – konečným cílem ISIL není vytvořit islámský stát. To je jen první fáze používaná pro vyčištění prostoru od „nežádoucích elementů“ jako jsou křesťané či skuteční radikální muslimové. Až bude etnická a náboženská čistka v Iráku a Sýrii dokončena, bude ISIL „hrdinně poražen“ a na celém území vzniknou loutkové režimy Spojených států a Izraele jako například Kurdistán. Hlavním terčem útoku je ovšem Bašár Asad a Sýrie.

Likvidace Asadova režimu je pro Američany klíčová z mnoha důvodů. Kromě přístupu k syrskému nerostnému bohatství jde hlavně o vytlačení ruského vlivu z oblasti. V Sýrii má Moskva po desetiletí vojenskou základnu, jejíž význam je strategicky podobný té v krymském Sevastopolu. Otevření druhé blízkovýchodní fronty pomocí ISIL je tedy rovněž součástí protiruského tažení zahájeného operací na Ukrajině. Na konci by měl vzniknout Velký Izrael, který by formálně či neformálně zahrnoval dobytá území ISIL, jež budou „nelidskému islamistickému režimu“ po hrdinném boji americko-arabskou koalicí vyrvána.

pp

                            Abu Bakr Al Baghdadí alias Shimon Elliot před proměnou

Opět Snowden               

Do této poměrně logické skládanky zapadá informace, která zatím není zcela ověřena. Odvysílala ji jedna francouzská islámská rozhlasová stanice, což jistě vede k opatrnosti. Naopak věrohodnosti jí dodává, že na ni oficiální místa a hlavní média reagují příznačným „tichem“, které tak dobře známe právě od „leteckých akcí“ MH 17 a MH317:

Podle zdrojů, pocházejících údajně od Edwarda Snowdena, je ISIL, tato nová, al-Kajdu nahrazující největší teroristická organizace světa, opět dílem západních tajných služeb. A vede ji agent izraelského Mossadu Abu Bakr al-Baghdadí, tak zvaný „Kalif“, šéf ISIL, ve skutečnosti izraelský operativec jménem Shimon Elliot.

Elliot byl prý naverbován a vycvičen Mossadem pro psychologickou válku a již dříve spolupracoval s americkou a britskou tajnou službou na vytvoření organizace schopné přitáhnout „roztroušené“ teroristické extremisty z celého světa. Informaci zatím potvrzují jen některá íránská média. Íránská tajná služba prý identitu Abu Bakr Al Baghdadiho rozkryla stejně: Elliot Shimon.

Vlastně to není tak špatný plán. Poté, co agent CIA Usáma bin-Ládin vykonal svou práci a byl odstraněn, je třeba dostat pod kontrolu skutečné islamistické bojovníky, které mystifikace s 11. zářím zplodila. Použít je proti Asadovi – a pak – soustředěné na jediném místě – je zlikvidovat. Uchopit tak konečně pevně pod kontrolu celý Střední východ a před „konečným řešením“ – válkou proti Íránu – vytlačit z oblasti ruský vliv, který nedávno na poslední chvíli zabránil americké invazi do Sýrie.

„Tři v jednom“ se tomu říká v reklamách na prací prášky. Jenže tohle není přihlouplá reklama, ale děsivá realita současného tažení architektů Nového světového řádu. Nezbývá než věřit, že i v tomto případě bude platit: Žádný plán nikdy nevyjde.

Zdroj.

pp


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Politruci vtrhli do škol: Týdny mediální nenávisti. Na naše děti si troufnou. Kdo jim to dovolil? Co takhle se učit matiku a češtinu? Soudruzi z Člověka v plísni by to potřebovali. Zašít se na stávce proti počasí je větší zábava

Politruci vtrhli do škol: Týdny mediální nenávisti. Na naše děti si troufnou. Kdo jim...

Atentát z dílny tajných služeb: V Rakousku první výstřely opravdové války. Kauza Strache odhaluje víc, než by její autoři chtěli. Druhý plán celé provokace. Testují si nás. Otestujme si je: Hoďme to Okamurovi!

Atentát z dílny tajných služeb: V Rakousku první výstřely opravdové války. Kauza Strache...

NEJČTENĚJŠÍ

Dokonalé spiknutí: Digitální vražda a vymazání ze světa. Mašinerie ukázala svou sílu. Jak zlikvidovat nepřítele Deep state? Okno také do naší blízké budoucnosti. Zkuste nahlas říci Alex Jones. Tohle tu ještě nebylo

Dokonalé spiknutí: Digitální vražda a vymazání ze světa. Mašinerie ukázala svou sílu....

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky