Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Chce to ještě více osvěty o NWO

Dobrý den přátelé,

při mnoha rozhovorech se mne, většinou oponenti, ptají, co je to vlastně ten Nový světový řád, a jestli je to, co je tady a teď, pak je to docela fajn, protože se máme docela dobře. Rusko je nepřítel č.1. Sankce měly být tvrdší a mnohem dříve atd. Připravil jsem si proto pár bodů charakterizujících, podle mne, NWO. Myslím si, že by ve světle posledních událostí nezaškodilo na stránkách Protiproudu zopakovat charakteristiku NWO. Někdo z redaktorů to vyjádří fundovaněji.

Zdravím, držím palce a posílám příspěvek (na konto).

Jiří Hamouz

Zabraňme adopci dětí pro homosexuály

Zdravím Vás,

v těchto dnech se bude opět projednávat a následně hlasovat o zákoně "adopce dětí pro homosexuály".

Chtěl bych Vás tímto poprosit o modlitební podporu a pokud možno i zaslání Vaší připomínky poslancům parlamentu ČR. Věřím, že čím větší množství těchto názorů, tím více se to může projevit do dalších praktických kroků. Níže v textu jsou uvedeny e-mailové adresy na jednotlivé poslance.

Za tímto účelem byl vytvořen leták, který by se měl dostat do rukou každému poslanci parlamentu ČR. Cílem je zamyslet se nad hodnotami, kterými se dnešní společnost ubírá. Jestliže budou poslanci o tomto zákoně hlasovat, tak je třeba odkrýt skutečnou pravdu o LGBT agendě.

Hlavním záměr LGBT agendy je především změnit pojmy a poměry ve společnosti. Pro LGBT je pojem otec a matka nepřípustný, takže po schválení tohoto zákonu budou učiněny okamžité kroky proto, aby se změnilo označení "otec" a "matka" na rodič 1. a rodič 2. Stačí se poučit ze scénáře konkrétních států, kde k tomuto legislativnímu kroku již došlo. Pod pojmem rodič si můžete představit jakékoliv sexuální zaměření, které LGBT označuje za oficiální sexuální orientaci (tzn. bisexuál, intersexuál, transsexuál, transgender, queer - zvláštní nezvyklá orientace (masochismus, zoofilie, apod.). Nemluvě o tom, že se otevírá možnost, k rodiči 1. a 2. připojit též, rodiče 3. až "x". Tudíž budoucí obraz rodiny bude možné vytvořit (co do počtu), jako neomezený společenský útvar.

Mnoho homosexuálů z LGBT agendy mají mimo jiné i pedofilní sklony. Což potvrzuje též skutečnost, že ve většině případů mají homosexuálové snahu přisvojit si chlapečka a lesby děvče.

Zde je podrobně zdokumentovaný případ, který se odehrál na Novém Zélandě, kdy dva homosexuálové s pedofilními sklony si "pořídili" dítě proto, aby jej později mohli sexuálně zneužívat. Zneužívali jej několik let, přičemž jej nabízeli k dispozici i jiným gay párům a pedofilům. Nakonec byli odsouzeni na 30 a 40 let odnětí svobody. Položme si otázku, kolik podobných případů doposud není odhaleno a kolik nových nastane, pokud bude v ČR schválen zákon o „adopci dětí pro homosexuály“?

video

Bůh Vám žehnej,

Václav

Díky za článek o sv. Františkovi

Vážená redakcia,

som jeden z čitateľov Vašich článkov a chcem Vám poďakovať za prísun iných a kvalitných informácii zo sveta politiky, ale aj náboženstva. Hlavný prúd nás kŕmi lžou a preto je len málo odvážných autorov IT článkov, ktorí hľadajú informácie aj inde a snažia sa objektívne a pravdivo informovať.

U Vás nájdem mnoho článkov, ktoré sú napísané pútavo, zaujímavo a dokonca zo světa viery, či kresťanstva a aj katolicizmu, podávate odvážne ale pravdivé pohľady. Ako aj tento posledný článok o skutočnom Duchu Assisi, kde som sa povzbudil odvahou vyznávania Ježiša Krista - jediného Spasiteľa františkánmi, medzi moslimami:

Lukáš Meloš

Sdílení našich článků na Facebooku

Dobrý deň.

Chcem sa Vám najprv poďakovať za Vašu prácu. Ste úžasní. Posielate mi na môj FB články, za čosom Vám veľmi povďačná a ja si z nich vyberám obzvlášť o rodine a posielam ichveľkému množstvu mojich priateľov - skupín vrátane SR, pretože to považujem za určitý boj, aby sa ľuďom otvorili oči a pochopili, čo žijeme a v čom žijeme. Denne takto "ničím svoj čas" bojom pre zastavenie hrôz, ktoré sa na nás valia a občania nie a nie pochopiť súvislosti.

Chcem sa Vás opýtať, či neprekračujem nejaký zákon, aby ste ma nestíhali. Lebo to robím v najlepšej snahe boja za rodinu a hodnoty. Občas mi to pripadá ako boj proti vetru. Verím a dúfam, že tým, keď od Vás prevezmem články, zavesím ich na FB, že pomôžem otvoriť ľuďom oči. Pretože skúpením médií vedela tá banda čo robí. Že v podstate dezorientujú obyvateľstvo a preto sa im tak darí. My sme predsa boli zvyknutí dôverovať médiám, obzvlášť po roku 1968, keď redaktori sa úžasne zachovali v tých najťažších okamžikoch národa.

V druhom rade - musím Vám napísať po pravde, že ja som bola oboznámená s tým, že nás čaká veľmi ťažký život. Veľmi ťažký. Ale dlho som im neverila. Ale potom som prežila také zvláštne veci - že som začala predpovediam veriť. Pretože sa napĺňajú do bodky a do písmena. A preto musím napísať, že sa deje všetko, čo bolo predpovedané. Hoci to nebolo upresnené.

Prosím Vás o láskavosť - upokojte ma, že neprekračujem nejaký zákon, keď preberám Vaše články a posúvam ich v dobrom ďalej, ale to ľudia čítali a hlavne - aby sa im rozsvietilo - aby pochopili, čo sa deje.

Podľa môjho názoru - viacerí mi posielajú dôležité správy a ja s nimi oboznamujem ďalej, ale Vaše patria medzi najprepracovanejšie. Veľmi Vám ďakujem.

S úctou

Katja Bari

 

Vážená a milá Katjo,

žádný zákon nepřekračujete, protože „kde není žalobce, není soudce“ – a my Vás rozhdoně „žalovat“ nebudeme. Byl bych pouze rád, kdybyste naše články označila adresou, na které je možné je najít – prostě označit „zdroj“ se tomu říká. Jinak mě naopak těší, že texty rozšiřujete. Svou práci neděláme pro „zisk a slávu“ – ani jedno nám určitě „nehrozí“, spíše naopak. Stejně jako Vy, chceme, aby to „ľudia čítali a hlavne - aby sa im rozsvietilo - aby pochopili, čo sa deje.“

S mnoha pozdravy všem našim slovenským čtenářům

Petr Hájek

Jak jsem se dal ke Svobodným a zase od nich odešel

Jako spousta lidí zoufalých z toho co se stalo s ODS, vlastně s téměř celou pravicí, jsem hledal koho volit,kdo by mohl reprezentovat naše představy o společnosti. Svobodní se začali jevit jako rozumná varianta.

Sledoval jsem vystoupení Petra Macha v diskuzích, v televizi i na internetu, díval jsem se mu do očí a říkal si, to by mohlo vyjít. Po zkušenostech posledních 20 let jsem si nedělal přílišné iluze o tom co s lidmi, většinou, udělá dosah moci. Říkal jsem si, určitě to potká i je, Svobodné, až se na ně po př. volebních úspěších nalepí spousty chytráků. Jenom jsem myslel, že to potrvá dostatečně dlouho, aby stihli udělat alespoň něco. Nyní vidím, že jsem se i v tomto mýlil.

Když jsem Ke Svobodným vstupoval jako řadový člen, formuloval jsem si pro sebe i otázky ohledně fungování vnitrostranické demokracie. Např. jak je zajištěna ovladatelnost případného zástupce strany v Parlamentu ČR nebo EU. Co když zešílí, urve se z řetězu nebo bude prostě koupen. Na tyto mi nebylo nikdy odpovězeno.

To mne trochu rozladilo, ale stále jsem byl ochoten se i účastnit volebních agitací apod.

Zlom přišel v půli března tohoto roku. Svobodní vydali prohlášení k situaci na Krymu. Když jsem to četl, nevěřil jsem vlastním očím. To byla tak neuvěřitelná snůška pokrytectví nebo hlouposti, naprosté neznalosti situace a historie.

Seděl jsem u monitoru, civěl na ten text a říkal si, proboha s kým jsem se to spolčil, nechal jsem se opít iluzí, prodal svoje jméno. Pokud bych někdy v budoucnu př. ještě chtěl do nějaké strany vstoupit, už vlastně nemohu. Byl bych jeden z těch mnoha politických turistů, i když v mém případě bez ambicí.
Tak jsem napsal vedení strany?

Dobrý den,

minulý týden vydali Svobodní prohlášení k situaci na Krymu. Vůbec s ním nesouhlasím. Pak jste k němu vlastně dospěli? Nevím nic o tom, že by proběhla dotazovací akce na názor členů strany. Jestliže se nemůžete zdržet vyjádření k nějaké události, měli byste se alespoň poptat členů emailem a teprve z toho usoudit jaké vyjádření presentovat. Váš názor na celý problém je jak z vysílání Čt 24. Dá se říci, že je zcela konzistentní s postojem EU. Pokud chcete hodnotit chování Ruska, měli byste mít alespoň základní znalosti historie a politiky. To vás, zdá se, minulo.

Jak chcete na základě těchto stanovisek vlastně tu slavnou Unii demontovat? A chcete vlastně?
Nějak náhle nevím, zda jste pro mne stále ti, které chci podporovat. Možná vám to přijde jako malichernost, ale určitým způsobem to vypovídá nejen o struktuře komunikace ve straně, ale i o ideovém základě vedení.

Böhm

Je asi zbytečné říkat, že mi nikdo ani nenapsal, ani nezavolal. Ve straně o dvoutisících členech podivné. A tak jsem po asi ročním členství toto ukončil, resp. nechal ukončit. Když byly minulé volby tak i na PP probíhaly diskuze o tom proč a proč ne volit Svobodné. Jeden názor byl, spojit všechny pravicové subjekty do jednoho volebního bloku.

Tehdy na zřejmě spoustu dotazů i návrhů napsal P.H. článek. V něm popsal, jak on vidí Svobodné, že vzdor zdání oni nejsou vůbec žádnou pravicovou stranou. Mimo jiné, ale hlavně, ve svém programu a idejích nezmiňují ani jednou úlohu křesťanské morálky, výchovy a celkově kořenů, na kterých pouze, se dá dlouhodobě udržitelná společnost budovat. Nazval je autisty.

I mě vadila nepřítomnost takto důležitých postulátů. Z toho jsem byl opravdu na vážkách,zda mám s nimi spojit jméno. Pak jsem si ale řekl že jinak by se dal jejich program akceptovat.

Je to stále stejné. Ve jménu jakýchsi společenských dober zapomeneme na to hlavní.Že nikdy nezbudujeme dobrý svět pomocí špatných postupů.

Tehdy jsem nepochopil jak to P.H. s těmi autisty myslí. Dnes už asi ano. Ano.

Také už bych se ve světle těchto zkušeností dokázal přiklonit k tomu, co na PP zaznělo, že Svobodní jsou jakousi uměle vytvořenou stranou pro zdání demokratičnosti EU.

Böhm

1 ... 80 81 82 83 84
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky