Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Rady Vitariánů

Z Ukrajiny letos nepoteče plyn, proto lze očekávat náročnou zimu. Máme to letos sichrované přes Německo z Norska. Pokud jste se od léta neotužovali, už to nedoženete. Poohlédněte se po starých kožiších po babičce, zásobujte se zázvorem, skořicí a informujte se o vnitřní ohřívání organismu. V extrémních podmínkách zimy stačila jedna svíce v místnosti, aby lidé v ní setrvávající nezmrzli. Svíčka v autě dva dny uvízlém v kalamitní situaci v dálniční pustině někde v Oregonu či Utahu zachránila lidi před zmrznutím.

Jen je nutno ji chránit, aby nezpůsobila požár. Před Magistrátem hl.m. Prahy si dnes přečtete informace o situaci blackoutu.( Výpadek elektřiny v Praze např. na několik dnů. ) Doporučují baterky, ale ty nehřejí. Svíčky prý působí požáry. Rada: Mít olej, lépe petrolej, tkaničky od bot a čajovou konvičku. Může to posloužit jako zdroj tepla v horší situaci a světla. Kupte si tuhý líh a plechovou vaničku.

Od Vitariánů lze přijmout dobré informace, ale neznamená to stát se vitariánem. Syrová strava tepelně nezpracovaná v zimě vnitřně ochlazuje a to neblaze působí na některé orgány, jako ledviny. Navíc tělo si tepelný rozdíl musí doplnit na úkor ztráty energie, které by tělo využilo například v boji proti únavě, nachlazení, viróze. Studená forma vitarianismu je vhodná pro teplé měsíce. Pokud vy vitariáni trváte na syrové stravě tepelně nezpracované, aspoň ji v zimě ohřejte na teplotu svého těla například v páře. Tím nezničíte ony enzymy a vitamíny. Také příliš horké čaje odebírají energii, protože je organismus musí ochlazovat. Asiati vaří zeleninu dlouho. Námitka je, že to vezme vitamíny. Ale o to nejde. Jde spíše o vnitřní prohřívání těla a minerály, které se teplem neznehodnotí jsou hlavně v zelenině.

Syrové stravy - informace, zvl. o zásadité stravě, např. na léčení rakovin a jater. Kneipp říkal: ,,Všeho s mírou, dobrého po málu,, V zimě ale nutno teplé zeleninové polévky na zahřátí a ohřívací potraviny a koření. Citrusové ovoce má sice vitamin C, je dobré do teplého podzimu, potom nikoliv, protože tropické ovoce ochlazuje, včetně banánů. Pokud jíme banán v zimě, posypte si ho skořicí. Také zelený čaj ochlazuje, je vhodný od jara do první zimy. V zimě čaje bylinkové a černé, které zahřívají. Zahřívací potraviny jsou: zázvor, kari koření, paprika pálivá, hřebíček, skořice. Nejlepší zimní čaj je směs mleté skořice a mletého zázvoru. Ohřívá a desinfikuje, je protivirový a protizánětlivý. Matka Tereza v Kalkatě v hrozných hygienických podmínkách do toho čaje dávala špetku bílého pepře. Ten čal léčí trávicí potíže, bolesti hlavy, těhotenské bličky, a hlavně dezinfikuje při prvním návalu chřipky. Jezme ovoce středoevropské. Do každého zimního čaje dávat špetku mletého, nebo strouhaného zázvoru. Nevýhodou mleté formy skořice je, že zůstává na dně hrnku ošklivý sliznatý zbytek.Také zimní pomazánka z medu, mleté skořice je doporučena. Někdo dává máslo. Máslo je nejlépe přepustit a sesbírat vrchní pěnu.( Nečistoty ) Toto indické quí se stává lékem, dobře to snáší staří a děti.

Den by se měl začínat v zimě sklenicí vody s rozemletým lněným semínkem. Nejen že je proti zácpě, ale čistí, léčí střeva. Střeva jsou zdrojem imunity. Proto střeva v zimě je nutno zbavovat nečistot. Existuje souvislost mezi astmatem, bronchytidou a tlustým střevem. Kdo má astma, vyčisti si střeva. Později pošlu metody čištění střev. Třeba zaječnice a šaratice. Posléze dlít doma blízko WC.

Recept na zimu: Nastrouhané jablko, hřebíček, sušenou nastrouhanou kůru mandarinky, kustovnici čínskou ( mají Vietnamci ) skořici a zázvor.

Povařit 3-5 minut , Jíst 3x denně. Imunitu si vitalizujete tím, že si ohříváte prsní kost, nebo bubnujete prsty. Je tam brzlík, jehož žláza posiluje leukocity, makrofágy, tedy tělní policii. Lidé mi děkují, že jim na podzim doporučuji glukan (Extrakt z hlívy ústřičné). Mají ho v lékárnách pod různými názvy, jen řekněte pojem glukan. Rozdíly jsou dle výrobců. Žádejte silnější koncentraci. Neberte ho ale denně, jen v době, kdy se rozmáhají chřipky a od kdy u vás začínají potíže s plícemi atd. Zvyšuje imunitu. Silnou koncentrací se léčí rakovina.

Rada zvl. pro kardiaky. Zimu využijte zmražováním vody. Do pet lahve či jiné nádoby dát vodu a dát ji na balkon na mráz. Potom zmrzlou nechat volně roztát v pokoji. Atomická struktura vody zmrzlé a roztavené je pro lidské buňky přijatelnější, a lépe se v buňkách přijímají. To je úleva hlavně pro srdce. Říká se tomu biologická aktivace vody. Abyste si to představili, tak v normální vodovodní vodě jsou atomické struktury podobné kancelářským svorkám seřazeným do malých řetězů. To buňky musí rozbít. Po přemrznutí s „svorkové řetízky“ rozloží do jednotlivých dílů či dvojic a to je pro buňky přijatelnější struktura. Šetří se energie buněk a člověk po takové vodě není tak unavený. Kvalitu normální a roztavené vody si vyzkoušejte na pejskovi či kočičce. Když jim dáte tyto rozdílné vody, zvolí tu vodu roztavenou.

Musím končit, příště další užitečné rady.

Václav L.

Pomoc Ukrajině - konkrétně komu?

Sdělovacími prostředky probleskly zprávy, že EU poskytne Ukrajině finanční pomoc 20 miliard EUR. Až Vám budou v peněžence chybět peníze, vzpomeňte si - ne kam, ale komu byly poslány. Až bude vyhlášena sbírka na léčení českého dítěte, protože nejsou peníze, vzpomeňte si, kdo ty peníze dostal.

Hubert

Je homeopatie slučitelná s katolicismem?

Přeji dobrý večer. Ve vašich článcích je sem tam propagována homeopatie. Zkušenosti s ní jsou však v důsledku alarmující. Posílám jednu konkrétní zkušenost.
(přiložený odkaz na video je již neaktivní. pozn.red.) 

(http://www.gloria.tv/media/4TaSaqfoozu) 

Vše dobré

Aleš Pešat

 

Dobrý den, pane Pešate,

děkujeme za zaslanou přednášku a za vážně míněné varování. Proto odpovídám také vážně - to, co odpovídám vždycky: svědectví dotyčné paní doktorky je zatím jediné, které máme k dispozici, co se týče negativních účinků homeopatie. Viz moje diskuse jejího případu, zmíněného ve Vašem předchozím dopise. Proti jejímu svědectví stojí statisíce vyléčených nemocných během několika let existence této léčebné metody. Mnozí z nich byli dobrými katolíky, mnozí nikoli - stejně jako množství lékařů je dobrými katolíky a množství rozhodně nikoli. Metoda sama je ideově neutrální. Má však oproti "klasické" medicíně tu výhodu, že lidskou bytost pojímá jako ideový a funkční celek, nikoli jako "soubor součástek", což činí materialismem prostoupená medicína školská. Obezřetnost při zkoumání léčebných metod je však rozhodně na místě - a nikoli pouze v tomto případě.

S přáním všeho dobrého

Erika Hájková, editorka PP

 

Přeji paní Hájková dobrý den

a mockráte děkuji za Vaši odpověď. Svou reakcí jste mě potěšila. Možná je jen potřeba být opatrný k několika letům existence této léčebné metody. Mezi katolíky totiž pronikla až v době ne tak dávné. Samotné vyléčení pak jak jistě víte nic neznamená. To jen může být předehrou většího maléru.

S varováním před homeopatií již přišli i exorcisté - Amorth, Vella a u nás Havlát nebo Kodet. Asi bude tedy nutné před doporučováním ostatním tuto metodu více prozkoumat. Ještě jednou díky a přeji hezké podzimní dny.

S pozdravem

Aleš Pešat

 

Dobrý den, pane Pešate,

děkuji. Exorcisty určitě prostuduji, samozřejmě je potřeba pořád zkoumat. S vyléčením tomu rozumím. Jak ale vysvětlíte přijetí křtu a katolické praxe homeopaticky léčenou, předtím agnostickou osobou? Znám sama ze své praxe nejméně dvě. To by přece osoby ovládané "zlým duchem" asi neudělaly, nebo ano?

Není to spíše tak, že záleží, kdo a jak homeopatii praktikuje?

Není spíše mnoho západních lékařů v zajetí Zlého? (Stačí se podívat na to, jakým způsobem podřizují lidské životy prachsprostému mamonu - ziskům farmaceutických firem.)
To je oplátkou možná k zamyšlení pro Vás - pokud ovšem máte k takovému zamyšlení chuť.

Děkuji a přeji krásný den

Erika Hájková, editorka PP

Berkut má přece i dobré stránky

Dobrý den,

Václav Danda v článku "Domobrana dobyla letiště v Doněcku. Kyjevská junta staví koncentrační tábory pro „nespolehlivý sektor“. Německa satira na téma „Putinovi agenti“ už v hledáčku cenzorů" uvádí:
Je třeba si uvědomit, že v žádném případě nejde o náhodné tragédie. Dokládá to jasně i řeč ukrajinského poslance Igora Berkuta. Šéf strany Velká Ukrajina vyzval k likvidaci devadesáti procent „nepotřebných“ obyvatel země. atd.

Ovšem:
Igor Berkut je předseda levicové opoziční ukrajinské strany "Velká Ukrajina", autor několika analýz, které se na Ukrajině a v ostatních postsovětských zemích staly bestsellery. Tento veterán z Afghánistánu a bývalý rozvědčík ve svých vystoupeních uvádí, proč lidé nepřijmou Porošenkovy reformy a velmi stručně, jasně a výstižně popisuje, jak funguje současná Ukrajina. Jeho zmiňovaná řeč není výzva, ale ironický popis jak by podle představ pučistů měla fungovat Ukrajina.

Ve svých ostatních vystoupeních nabízí Berkut řešení: Modernizaci ekonomiky, spolupráci s Ruskem, vstup do eurasijské "Celní unie". V programu strany "Velká Ukrajina" je znárodnění klíčového průmyslu a pozemková reforma.

Tak pro příště prosím ověřovat a zvažovat informace před zveřejněním, jinak ztrácí podobné články na věrohodnosti a tím i Vaše stránky, které zatím vysoce hodnotím.

S pozdravem

Jan Parobek

 

Vážený Pane Parobku,

myslím, že jedním nelze argumentovat proti druhému. Snažíme se dívat na věci tak, jak jsou, podle zdrojů, které máme k dispozici, a které si ověřujeme. To je i případ poslance Berkuta. Prostě platí obojí. A právě to je nefalšované vnímání reality.

Zdraví Vás

Petr Hájek

Chce to ještě více osvěty o NWO

Dobrý den přátelé,

při mnoha rozhovorech se mne, většinou oponenti, ptají, co je to vlastně ten Nový světový řád, a jestli je to, co je tady a teď, pak je to docela fajn, protože se máme docela dobře. Rusko je nepřítel č.1. Sankce měly být tvrdší a mnohem dříve atd. Připravil jsem si proto pár bodů charakterizujících, podle mne, NWO. Myslím si, že by ve světle posledních událostí nezaškodilo na stránkách Protiproudu zopakovat charakteristiku NWO. Někdo z redaktorů to vyjádří fundovaněji.

Zdravím, držím palce a posílám příspěvek (na konto).

Jiří Hamouz

1 ... 80 81 82 83 84
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky