Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Floridská střelba na objednávku?

Vazena redakce,

Opet a znovu jsme svedky dalsiho "incidentu" na americke skole, kde doslo k zabiti 17 studentu a zraneni dalsich 15. Jako obycejne jsou z toho vineny pouzite zbrane. Tato zvracena "logika" je dnes a denne vtloukana do mysli verejnosti, zvlaste pak novym generacim. Nikoho vubec nezajima skutecne pozadi teto situace a jiz vubec ne hlavni statni media, ktera nejsou nicim jinym nez hlasnou troubou systemu, ktery jiz dlouho usiluje o odzbrojeni civilniho obyvatelstva za kazdou cenu a nezastavi se ani pred obetovanim zivotu nevinnych americkych deti, aby dosahl sveho. Je to typicky aspekt bazne establishmentu svych vlastnich obcanu. Nikdo nemluvi o Svycarsku, kde vsichni muzi vojenskeho veku maji doma kompletni vyzbroj vcetne samopalu, ktery vi, jak uzivat. Podle demagogu zakazujicim zbrane sporadanym obcanum by to melo teoreticky vest k nesmirnym "krveprolitim". Opak je pravdou.

Nyni k faktum, ktere nejsou verejnosti znamy. 5. ledna 2018 osoba z okoli Nikolase Cruze oznamila FBI na verejne lince, ze tento jedinec vlastni zbran, chova se eraticky a ma sklony k zabijeni, s nimiz se ani netajil na socialnich sitich, tedy dokonaly "kandidat" na cin, ktery posleze uskutecnil. Tato informace, podle FBI protokolu, mela byt zaslana do sluzebny v Miami a prislusne vysetrena. Byla vsak uplne ignorovana. Pote Direktor FBI Wray prednesl jiz standartni rec, kde sliboval, ze vse vysetri a pronesl dalsi otrepane fraze, kterym jiz zadny soudny obcan nemuze verit, je to vecne "ohrivana polevka". Zarny priklad incidentu, kteremu mohlo byt zabraneno. Ukazalo se totiz, ze Nikolas Cruz byl mentalne nemocen a pod vlivem psychotropnich medikamentu. FBI a Ministerstvo Justice byly po radu mesicu varovany o jeho umyslech a delalo pro to.... nic. Je tedy nabiledni, ze tento incident mel znovu "rozjitrit" volani po odzbrojeni obyvatelstva, zdalo by se, ze dokonce sleduje urcity "harmonogram"... a pak nasleduji jiz standartni "narky" nad rozlitym mlekem.

Kanada ovsem neni vyjimkou. Pred par lety Kanadska Jizdni propustila na svobodu muze s "teroristickymi sklony" jehoz trestni rejstrik by mu mel zajistit delsi pobyt na statni utraty. Avsak "lidumilna justice" dosla k jinemu nazoru. Jiz den po svem propusteni tento "vytecnik", vybaven pistoli, prosel bez potizi do kanadskeho Parlamentu a byl zastrelen mistni ochrankou az u dveri mistnosti, kde prave dlel Ministersky Predseda. Jako na povel se opet rozjela tirada v kanadskem tisku a dalsich mediich, ze je treba "zprisnit" zakon o drzeni zbrani. A tak to jde porad dokola, ani Ceska Republika, zeme s nejprisnejsimi podminkami pro ziskani osobni zbrane neusla pozornosti EU, dalsiho "hlidaciho psa" globalistu, kteri se zdaji disponovat bezednymi financnimi prostredky, aby konecne dosahli sveho a nastolili totalitu, o ktere se mohlo komunistum jen zdat... Kdyz uvazime, kolik prostredku bylo jiz bezucelne vyplytvano, tato planeta by jiz nemela znat hlad a nemoci. Ovsem to je to posledni, co tyto "nadlidi" zajima, oni se citi zakonite predurceni k totalnimu rozhodovani o tom, co je pro lidstvo dobre. Kazi vodu, piji vino. Jako vzdy.

Srdecne z Kanady,
George Smekal, Ontario, Canada

S Evropskou unií na věčné časy

Poslední dobou se v médiích přetřásá otázka, co by s námi bylo, kdybychom vystoupili z Evropské unie. Scénáře a nutno dodat, scénáře prounijních ekonomů či politiků, jsou děsivé a ozývají se takové hlasy, jako „nejhorší katastrofa za posledních 100 let“, „pokles životní úrovně o 1/3“ , „spolknuti Ruskem“ apod. Pan čestný předseda TOP09, Karel Schwarzenberg dokonce před posledními volbami do sněmovny prohlásil, že „bez Evropské unie bychom chcípli hlady. A vůbec, Česko a třeba i Rakousko nemá co žvanit“. Domnívám se, že pokud by se aparátčíci v orgánech Evropské unie za náš odchod nemstili, tak by se zase tak nic vážného nestalo. Nakonec i ekonomové, kterým ovšem není dopřáno psát nebo vystupovat v mainstreamových médiích, také tvrdí, že případný czechxit by pro nás rozhodně neměl fatální následky.

Evropská unie založená ne spolupráci evropských národů jistě není špatným projektem. Ovšem v současné době, při stále narůstající moci bruselských úřadů a institucí a ukrajování suverenity členských států, připomíná spíše rodící se diktaturu. A atributy, které totalitní a diktátorské režimy charakterizují, jako je centralizace moci, nerespektování výsledků voleb, ztráta nezávislosti médií, násilné prosazování jednoho správného názoru, počínající cenzura, snaha o odzbrojení obyvatelstva i strašení válkou a hledání vnitřního i vnějšího nepřítele, ze současného chování unijního establishmentu prýští již zcela nepokrytě. Jedno „na věčné časy“ skončilo u nás bezmála před 30 lety, téměř ze dne na den a existujeme dál a dokonce jsme ani nechcípli hlady, jak nám nyní prorokuje pan čestný předseda. Ono na „věčné časy“ asi neodvolatelně neplatí ani v případě Evropské unie, zvláště když se ke svým členům chová jako k podřízeným koloniím.

Jan Souček
Plzeň

Hitlerovští nebo němečtí okupanti?

Dobrý den Protiproude,

jenom malé upozornění pro autora, pana Radomíra Malého.

Autor píše o novinářském mlžení či o novinářské lži o "polských koncentračních táborech" a v tom má samozřejmě plnou pravdu. Ale také v jeho článku je přítomno ono mlžení. Nejprve citace z jeho článku :

"Totéž se má nyní dít s celým polským národem. Ten byl hitlerovskými (a také sovětskými) okupanty postižen jako žádný jiný evropský národ ..."

Terminologie však musí být jednotná. Pokud Polsko okupovali "také sovětští okupanti", tedy příslušníci státu SSSR, pak musí být napsáno nikoli "hitlerovští", ale zcela jasně "němečtí okupanti", tedy příslušníci státu Německo. Termínu "hitlerovští" by snad mohl lépe odpovídat termín "bolševičtí" okupanti. 

Myslím, že rozdíl je značný a považuji jej za důležitý, zejména v dnešní EU.

S pozdravem JD

Modlitba za prezidenta

Vážený pane Hájku,

s tou modlitbou máte pravdu. Velmi pomáhá. Modlila jsem se za vítězství pana prezidenta Zemana, protože se intuitivně domnívám, že představuje menší zlo, než všichni ti představitelé Kavárny s jejich sociálně-inženýrskými experimenty s národem. Od počátku voleb jsem intuitivně cítila, že pan prezident vyjde opět jako vítěz, že jsem si, ani nevím proč, poprvé na jeho vítězství vsadila. 

Jen se modlím, aby nebyl prezidentem, kterého zajímají pouhé ekonomické zájmy, ale především ty duchovní:

Žehnej, Hospodine předobrý, duchovnímu vzkříšení našeho českého národa! 

Miroslava

Sobotní pěstní potyčka

Medializovaná sobotní potyčka mezi ochrankou a vousatým mladým mužem měla vedle roviny trestně-právní ještě rovinu jaksi politickou. Ukázala, kam dospěla společnost za posledních několik desetiletí.

Starý chlap, který byl patrně ještě na vojně, versus mladý "nechlap", který se nechal bít pěstmi do obličeje a zmohl se jen na opakované výkřiky o "policajtech".

Bylo to velmi symptomatické. Ukazuje to na daleko hlubší problém. Generace chlapců pod vlivem feminizující výchovy se prostě už ani neumějí (nechtějí) bránit a spoléhají na stát i v "hospodské rvačce". Vše souvisí se vším. V Evropě jsou i v tomto směru dál. Již několik desetiletí například nutí ženský personál v německých mateřských školách chlapečky močit v sedě. Že to nesouvisí? Jen zdánlivě. Je to atak na formující se chlapství skrytý pod rouškou větší hygieny.

Při představě, že by tento "nemuž" ze sobotní potyčky měl bránit naši vlast před nebezpečím, mě jímá hrůza. Co by dělal? Křičel zase něco o policajtech? Nebo by volal ministryni Valachovou či Mutti Merkel...? A přitom opět ochotně snášel rány pěstí do obličeje....Není nyní nic snazšího, než dobýt Evropu včetně naší země. A stejně tak ji i dobít.

T. M. Miklas

1 2 3 4 5 ... 82
REKLAMA
reklama

NEJČTENĚJŠÍ

Vlastizrádná zpráva BIS: Je to jako v Trumpově Americe. Nezvolení chtějí ukrást  moc. Prezident, premiér a svobodné hlasy v médiích. Burza Intimních sprostot. Neplacení špióni? Toužení po válce. Jde o všechno

Vlastizrádná zpráva BIS: Je to jako v Trumpově Americe. Nezvolení chtějí ukrást moc....

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

NEJVÍCE DISKUTOVANÝ

Puč zkrachoval: Andrej Babiš zvítězil – a oslnil. Všichni zbrojnoši Kalouskovi, krycí název: prase! Britský agent v čele BIS? Děsy a běsy ČT. Válka policajtů. Imigranti v akci. Kdopak by se AB bál?

Puč zkrachoval: Andrej Babiš zvítězil – a oslnil. Všichni zbrojnoši Kalouskovi, krycí...

REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky